Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Kā var pateikt ka ģimenei ir uzlikts lāsts?, Jauniņais prasa padomu...:(
juste33
iesūtīt 15.06.2009 12:34
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



Sveiki!!
MAn ir vajadzīgs Jūsu padoms, jo jūtu ka šeit man varētu palīdzet...sad.gif sad.gif
Tātad...Manu ģimeni pārsteidz tā teikt vissīstāskas neveiksmes...Ar vīru kasamies bez iemesla....par niekiem....bieži vien tas noiet lidz asaram un šķiršanās robežas....tasas viss notiek bērnu acu priesā...
Vēl kas iepriekšējā dzīvokli...atradu tādu lietu...:)Uz tv uzklatās sedziņās iespraustu adatu....mhm...bet es to tur nebiju likusi>>>:( unsure_a.gif
Tātad JAUTĀJUMS>>KĀ VAR ZINĀT KA ĢIMENEI IR UZLIKTS LĀSTS???????? ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Saranda
iesūtīt 15.06.2009 12:46
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Ja visa ģimene viens pēc otra apmirst.

Nopietni - ja kaut desmitā daļa to cilvēku, kas domā, ka viņiem uzlikts kārtīgs, pilnvērtīgs lāsts, tiešām būtu ar to saskārušies, tad desmitā daļa Latvijas būtu tuvu nāvei vai pēkšņi nomirītu. Cēloņus problēmām vispirms meklē sevī, tas pats jādara arī vīram - kur ir robi domāšanā, attieksmē pret dzīvi, partnerattiecību jēdzienu, utt., utjpr. Nav ko meklēt primāro nodarījumu kaut kur ārpus sevis - ja tāds vispār būtu, tas tik un tā nespētu nostrādāt, ja jūsos pašos nebūtu ērtu caurumu, kur ieķerties.
Bet adatiņas galdautā neko nodarīt nevar. Ja vien tās nenorij, protams. Skādi nodarīt var tikai personīgās bailes, kurām pakļaujoties liekas - ak, ko tad nu es, bet tie mistiskie ļaunie no malas gan dara pāri!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 12:58
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



Oki...beet ja visu laiku strīdamies...nespejam..saprasties...sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 15.06.2009 13:03
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Tad laikam jau nemākat veidot attiecības un cienīt viens otru. Par ko tad strīdaties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.06.2009 13:06
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vai laulību konsultanti tiešām nekur nav pieejami? Viņi tieši tam ir domāti - lai noskaidrotu, kāpēc strīdaties un ko var darīt lietas labā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 13:14
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



Mēs neieklausamies viens...otrā...piemēram vakar...es patiesi ļoti slikti jutos....mazajiem abiem vējbakas....praktiski visu nakti nbiju gulējusi nežēligi sapēja..galva...no viņa puses...sakas pārmetumi ka es žēlojoties...neko nedarot tikai guļot....bet jutos tā ka ceļrullis pari būtu pārbraucis....
Nekas nav labi...es esot puņkāina skolniece kurai ir jāpieaug un tāda garā.....aij ko nu tur....es jau vairs pat nezinu ko drīgstu teikt ko ne....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.06.2009 13:15
Raksts #7


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Pamet viņu. Vai pakaries.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 13:18
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



CITĀTS(Roviela @ 15.06.2009 14:06) *
Vai laulību konsultanti tiešām nekur nav pieejami? Viņi tieši tam ir domāti - lai noskaidrotu, kāpēc strīdaties un ko var darīt lietas labā.

Es jau vairs nezinu...mani sak jau mākt tāds izmisums...ne tā ar vinu runāju...es neko nedaru...ut.t.t.tt.
Bet ja mana vienīgā brīvdiena japavada sakopjot to ko viņi saarijuši....man pārmet par dažiem nenomazgātiem šķivjiem...bet kad ers atgriežos no drba majas...mani sagaida liels netīro trauku kalns, māja bardaka...plus....vai Tu bērniem vakarinas uztaisisi....5cēlusies....majas 20.30 pārgurusi jo visa darba diena pagajusi uz kājām....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 15.06.2009 13:18
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Tak vienkārši lops, ne vīrs, un nevis lāsts... Te drīzāk ir runa par emocionālo vardarbību ģimenēs un atkarību no attiecībām, un, lai to sakārtotu, vajadzētu nu trakoti dziļu darbu vienam ar otru, atklātību un patiesu vēlmi mainīties, ja ne krietni ilgu ģimenes psihologa konsultāciju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 13:19
Raksts #10


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



CITĀTS(Beppo @ 15.06.2009 14:15) *
Pamet viņu. Vai pakaries.

Kārties jau nu gluži ne man ir 2 bērni kas jāizaudzina....smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.06.2009 13:20
Raksts #11


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Beppo, otrais padoms nav labs. Ja nu cilvēks ir novests tik tālu, ka humoru vairs nesaprot? sad.gif

Aizsūti vīru noskatīties kādu sporta spēli, protams, ja viņam tas interesē. Klātienē. Lai izbļaustās tur!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 13:23
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



CITĀTS(Saranda @ 15.06.2009 14:18) *
Tak vienkārši lops, ne vīrs, un nevis lāsts... Te drīzāk ir runa par emocionālo vardarbību ģimenēs un atkarību no attiecībām, un, lai to sakārtotu, vajadzētu nu trakoti dziļu darbu vienam ar otru, atklātību un patiesu vēlmi mainīties, ja ne krietni ilgu ģimenes psihologa konsultāciju.

Brīžiem jau ir ta ka liekas ka Tvaika iela man palata rezervēta...smile.gifsmile.gifsmile.gif
Liekas ka kautkāda melna josla...sikajiem vējbakas...:(Es pati neesmu izslimojusi....:)VAkar pati slikti jutos...bet redziet no vina puses tikai oparmetumus dzirdeju ka gulot un neko nedarot.... blink_a.gif Tā arī īsti nesapratu...neko...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 15.06.2009 13:23
Raksts #13


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Pirmkārt jau šis forums nav īstā vieta, kur meklēt padomu.
Te neviens neburās un neko nezin par reāli eksistējošiem lāstiem un nolādēšanas paņēmieniem.
Un pat ja zin, tad skaļi par to neizsakās.

Patiesībā, man ir neērti par tādiem komentāriem, kā piemēram Beppo rakstītais.
Jo juste pēc dotās situācijas izklausās pēc pieauguša cilvēka, kas savu izmisumu izbļauj pirmajā vietā, kas pagadījusies pa ceļam.
Bet nu te ir bērnu/jauniešu vietne un ģimenes nesaskaņas viņiem ir visai tumša bilde.
Tavā gadījumā drīzāk calis.lv forums varētu palīdzēt.

Bet vispār jau ir normāli, ka jebkurās attiecībās mēdz iestāties krīze.
Iespējams, ka viņam ir mīļākā, iespējams, ka viņam ir apnikusi ģimene un rūpes.
Parasti ļaudis mēģina šādas lietas atrisināt izrunājoties un izzinot otra sāpi un problēmu.
Bet nu nez...
Psihologiem par šādām konsultācijām maksājot bargu naudu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 13:25
Raksts #14


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



CITĀTS(Roviela @ 15.06.2009 14:20) *
Beppo, otrais padoms nav labs. Ja nu cilvēks ir novests tik tālu, ka humoru vairs nesaprot? sad.gif

Aizsūti vīru noskatīties kādu sporta spēli, protams, ja viņam tas interesē. Klātienē. Lai izbļaustās tur!

MAn jau liekas...ka Te nelidzēs vairs...nekas...visas likstās viņs vaino mani....es nerzinu varbūt tiešam ..gribas aiziet kautkur...Bet gribas arī elementāro mīļumu....maigumu...ja man būtu jāpasaka kad vīrs man pēdejo reizi nopirka ziedus...būtu ilgi un dikti jādomā...smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 15.06.2009 13:27
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Krīze attiecībās ir viena lieta, bet šis jau izskatās gluži neveselīgi un nevienam nevajadzētu paciest šādu attieksmi pret sevi. Pirmkārt, tēmas autorei būtu vēlams piestrādāt pie pašapziņas, tad arī parādīsies domas par to,ka varbūt (un protams, ka tā ir!) nav vērts un nav arī iemesla šādi ļaut sev ciest! Un no emocionālās vardarbības ģimenē cieš arī bērni. Savukārt glabāt attiecības "bērnu dēļ" ir viena no ļaunākajām lietām, ko konfliktējoši vecāki saviem bērniem var nodarīt...
Būtu te jautājums par reālu nodarījumu no "noslēpumainās" dzīves daļas - varētu dot padomu, bet šī tēma nu tiešām nav par to.
Sāc ar pašvērtējuma celšanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juste33
iesūtīt 15.06.2009 13:27
Raksts #16


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.09



CITĀTS(Sindra @ 15.06.2009 14:23) *
Pirmkārt jau šis forums nav īstā vieta, kur meklēt padomu.
Te neviens neburās un neko nezin par reāli eksistējošiem lāstiem un nolādēšanas paņēmieniem.
Un pat ja zin, tad skaļi par to neizsakās.

Patiesībā, man ir neērti par tādiem komentāriem, kā piemēram Beppo rakstītais.
Jo juste pēc dotās situācijas izklausās pēc pieauguša cilvēka, kas savu izmisumu izbļauj pirmajā vietā, kas pagadījusies pa ceļam.
Bet nu te ir bērnu/jauniešu vietne un ģimenes nesaskaņas viņiem ir visai tumša bilde.
Tavā gadījumā drīzāk calis.lv forums varētu palīdzēt.

Bet vispār jau ir normāli, ka jebkurās attiecībās mēdz iestāties krīze.
Iespējams, ka viņam ir mīļākā, iespējams, ka viņam ir apnikusi ģimene un rūpes.
Parasti ļaudis mēģina šādas lietas atrisināt izrunājoties un izzinot otra sāpi un problēmu.
Bet nu nez...
Psihologiem par šādām konsultācijām maksājot bargu naudu..

PAldies Tev taisniba...vienkārsī man likas ka mūsu 'ģimenei ir uzlikts lāsts....lai jau paliek man nav ar ko izrunāties...piedodiet ka Jus iztraucēju...............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.06.2009 13:29
Raksts #17


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Kā būtu ar latviešu valodas gramatikas kursiem tev pašai? Būtu, ar ko nodarboties, un moš vīram vairāk klausītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 15.06.2009 13:31
Raksts #18


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Saranda @ 15.06.2009 14:27) *
Krīze attiecībās ir viena lieta, bet šis jau izskatās gluži neveselīgi un nevienam nevajadzētu paciest šādu attieksmi pret sevi.


Nestāsti nu..
Tas izklausās pēc parastas ģimenes, kurā ir iestājusies rutīna.
Un viss.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 15.06.2009 13:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.06.2009 13:34
Raksts #19


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nu ko Tu. smile.gif Jūs abi vienkārši esat stresā, bet par cēloņiem nemaz neesat padomājuši, vismaz kopīgi nē. Un tad sāk vainot otru, jo tas ir pirmais, kas iešaujas prātā.

Bet Sindrai ir taisnība. Šis nav gluži pareizais forums, kur par to runāt un prasīt.

Ja manas domas par lāstiem, tad tās sakrīt ar Sarandas teikto - tas lāsts tev ir galvā! Lāsts nostrādā tikai tad, ja tam tic, pie tam es nedomāju, ka jums kāds būtu uzlicis lāstu. Priekš kam? Kādai vajag tavu vīru? Tevi pašu kādam? Sievasmāte/vīramāte grib, lai izšķiraties? Ja nekas tamlīdzīgs nav, tad nav ko sapņot par lāstiem. Divi slimi bērni ir gluži pietiekams iemesls diskomfortam tam, kas pie tā nav pieradis.
Jā, un ar adatām neviens lāstus neliek. smile.gif Tas tā, teorētiskajām zināšanām. Ar iespraustām adatām piebur! Bet tās ir jāsprauž pieburamā cilvēka drēbēs, nevis sedziņās, un vēl visādi nosacījumi tur ir, kas jāievēro. Toties sedziņās visbiežāk iesprauž uz grīdas atrastu adatu, lai kāds uz tās neuzkāptu. Visbiežāk to var izdarīt ciemiņi, jo viņi jau nezina, kur tev glabājas adatu kārbiņa, lai adatas noliktu kārtīgi. Ij viss notikums. Nekādu lāstu un buršanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 15.06.2009 13:39
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



OMG, ja tā saucas PARASTA ģimene, kurā vienkārši iestājusies RUTĪNA, tad paldies Dievietei, ka es šādas ģimenes nezinu un pati tādu sev neesmu izveidojusi!
Šāda attieksme pret cilvēku, kuru cēli var saukt par dzīvesbiedru, ir nepieļaujama, nenormāla, slimīga un visādi citādi Cilvēka necienīgi, bet tas, ka šādas anomālijas tiek uzskatītas par "parastu rutīnu", vien liecina, cik slima un sapuvusi ir sabiedrība.

Beppo gan izcelties neizdevās.

CITĀTS(Roviela @ 15.06.2009 14:34) *
Jā, un ar adatām neviens lāstus neliek. smile.gif Tas tā, teorētiskajām zināšanām. Ar iespraustām adatām piebur!


Tīri kā ragana raganai grin.gif - lāstus ar adatām tiešām retu reizi un tad tie būs zemas kvalitātes, lai nu kā, adatas neizmanto tikai piebūrumos, bet arī nobūrumos, lai uzsūtītu kašķus un nesaskaņas, arī slimības. Lai nu kā, tas darbojas tikai uz novājinātiem un nedomājošiem cilvēkiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:33