Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Māņticība, kādai māņticībai tu tici?
Kādai māņticībai tu tici?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 129
Viesi nevar balsot. 
tiigjeris
iesūtīt 15.05.2005 10:54
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu tad taa, es neesmu maanjticiiga (tomeer, veel nav izskaudies vecais paradums, proti " tfu tfu tfu"). piektdienaa 13. es neuztraucos. tas taksh ir mulkjiigi. driizaak cilveeki uztraucas, un paaraak par to aizdomaajas un tieshaam kko aizmirst utml. nju, juuzu atbildes luucu. whistling.gif

(ops, es ceru, ka sheit taac pavediens jaw nav bijis ohmy.gif ? negribeetu sataisiit baigo paarkaapumu silent.gif .

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 15.05.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kedriks
iesūtīt 06.06.2005 19:51
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Shadowstalker @ 06.06.2005 19:38)
Kad es maziņš biju un vāveri ieraudzīju, es priecājos par zvēriņu, nevis par nelaimi domāju.

Labprāt pievienotos Grima minētajam klubam, jo gluži vienkārši tās ir muļķības. Protams, tā kā tas visu dzīvi apkārt tiek skandināts, tad gadās piefiksēt to melno kaķi, bet tāpēc uzreiz jau nav jāiet kārties nost vai jānervozē par gaidāmo nelaimi. Gan jau kāda atnāks arī tāpat.
*


Vispār ir tā, ka ar prātu itin labi saprotu, ka tas viss ir muļķības, bet apzinos arī to, ka esmu tomēr savas sabiesdrības produkts un esmu gluži neapzināti šo to "iesūcis" sevī ... tas ir neizbēgami, ja ģimenē ir kads izteikti māņticīgs ļaužs... un tā šīs mazās ikdienas māņticībiņas ir kaut kā iesakņojuās... Ja es tagad gribētu no viņām tikt vaļā būtu tāda jokaina tukšuma sajūta, pierasts tomēr! Bet var mēģināt sevi piečakarēt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 08.07.2005 13:57
Raksts #22


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



Kādus m;a;nticības piemerus tu zini?
Un vai pats tos ievēro?

Piemēram:
Neliec somu uz grīdas savādāk aizies nauda.
Ja pār ceļu pārskrien melnsaķis būs nelaime.
Ja saplīst spogulis nelaime būs 7 gadus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minerwa*
iesūtīt 08.07.2005 14:03
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.04



Ghrr, no šitā visus es mēģinu ataudzināt, zin, ja pieaudzis cilvēks, ieraudzīdams, ka es esmu uzkāpusi uz kanalizācijas lūkas vāka sāk bļaut, lai es ātri kāpju nost, citādāk nelaime notikšot(ar to nedomājot, ka lūkas vāks nav sevišķi stabils un es varētu iekrist kanalizācijā getlost.gif ), tad tas jau ir pilnīgākais marazms.. Soori, bet nu ko neciešu, to neciešu. Un kaut kā izdodās arī, ja ne pavisam atmet māņticību, tad vismaz manā klātbūtnē ar to neaizraujās, un man nav jāsaka "čau" katru reizi kad starp mani un manu blakusgājēju iziet cauri kāds stabs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 08.07.2005 14:07
Raksts #24


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



Jā...es arī piekrītu, ka džas māņticības ir pilnīgs sviesc.
Teikšu atkāti...lielākā daļa.
Bet ir tā iegājies, ka daudzi cilvēki, ieskaitot mani pašu, dažas no šīm māņticībām ņem nopietni.
Nevis tāpēc, ka tām tic, bet tāpēc, ka tā iegājies. Nu to darīja mamma...vecmamma un tā tālāk.
Bet nu... jā dažas māņticības...kā jau teicu ir sviesc! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2005 21:23
Raksts #25


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Par to vai cilvēks tic tādām lietām, ka nedrīkst šķērsot vietu, kur pārskrējis melns kaķis, vai kā citādi ir atkarīgs no tā, kā viņš/a ticis/kusi audzināts/a. Līdz ar to tas atkarīgs no paša cilvēka un ja tu tici, ka tas tev nesīs ļaunu, tad roši vien arī nesīs, jo tu tā zuskatīsi un vilksi paralēles ar dzīvē notiekošo, tas viss ir tavās smadzenēs.
Var jau gadīties, ka lai nešķērsotu melna kaķa ceļu tev nāktos iet apkārt valstij! /tas bija pārspīlējums/

Nesēdi pie galda stūra svinībās, vēl 7 gadus neprecēsies. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minerwa*
iesūtīt 11.07.2005 21:50
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.04



*pārsēžās pie galda stūra* Nēēē, 24 gados gribu vēl būt brīva.. meele_a.gif

Mja, jāpiekrīt Selduīnai - ja man pār ceļu pārskrien melns kaķis un uzreiz pēctam sabrauc mašīna, tad tīri viegli ir vainot melno kaķi - ja ne māņticības dēļ, tad vismaz tādēļ, ka kļuvu neuzmanīga, skatoties uz kaķi tongue.gif laughing.gif Mja..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 15.08.2005 20:40
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Teoreetiski sanaak,ka esmu diezgan maanjticiiga, bet taa visa maanjticiiba ir "katram gadiijumam" liimenii.
Ja pakluup aiz labas kaajas- triisreiz pie zemes piesit,
ja pasaka kko ,ko neveelas,lai piepildaas- triisreiz paar kreiso plecu paarpljauju,
ja izbirst saals- triis shkjipsninjas aiz muguras aizberu,
no sveces neaizpiipeeju (un klaatesoshajiem arii neljauju),
sapleestaa spogulii (drumslaas) neskatos,
ja skrien paari ielai melns kakjis- droshi eju pa to ietu, kur tas skreeja (esmu mezhaazis), ,
makaa neesaaju zviinjas,
somu,kuraa atrodas maks uz zemes nelieku,
drupachas no galda ar pliku roku neslauku,
gruzhus paar maajas slieksni neslauku,
ja nokriit kaads eedamriiks un man negribas,lai kaads ierastos- uzkaapju ar kaaju,
trauki un glaazes pliist uz laimi, .... utt. utt.
un ljoti daudz citu lietu, bet ,ja taa godiigi mani tas nertaucee, man tieshaam netraucee sava maanjticiba ..un ljoti retu reizi taa traucee kaadam citam cilveekam un tas nav ne stulbi, ne muljkiigi.... turklaat no zila gaisa nekas jau nenotiek:) Labi, iesejams, ja es teiksim nenospljautos triisreiz paar plecu un tad notiktu kkas slikts- taa buutu tikai sakritiiba,nevis sekas tam ,ka nepaarspljaavu paar plecu... bet kaapeec man lieki riskeet? Turklaat ja tas man sanaak pilniigi dabiski- nepiepuulot sevi- automaatiski!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 10:57
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



nea!es par to nedomaaju!man nav laiks,iet uz atpakalju,maatei atrakto kapu rakt ciet!
man nepatiik,shitaas padariishanas.ta jau sanaak,ka gandrii neko nedriikst dariit!
kad biju mazaaka ar taa iisti neklausiiju draudzeneem, tikai pa retam...

es nav uz mutes kritusi grin.gif

Šo rakstu rediģēja zuzee: 19.08.2005 10:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 10:38
Raksts #29


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



gan jā, gan nē, jo ja tici pārdabiskām pietām, laikam gan esi arī māņticīgs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kanea
iesūtīt 27.09.2005 21:48
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: Nr.322.
Labākās miniatūras autore



Khm...ceru jau, ka nee...

Manupraat, (maanjticiigiem) cilveekiem ir tendence atcereeties gadiijumus, kas maanjticiibu "apstiprina", tas ir - no 100 reizeem, kad paar celju paarskreeja melns kakjis, vinji atcereesies to vienu reizi, kad vinji peec melnaa kakja manevra paari celjam salauza kaaju, bet ne 99 reizes, kad nekas tamliidziigs nenotika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 29.09.2005 14:54
Raksts #31


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nu es esmu pat pārāk nemāņticīga... laughing.gif pilnīgi ienīstu ticējumus un muļķīgus pareģojumus un kautkādus ikdienas horoskopus... blink_a.gif bet ir dažas lietas, kurām es ticu... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 29.09.2005 21:48
Raksts #32


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Nu laikam jau kaukaada maanjticiiba man ir.......???? nezinu...???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 29.10.2005 15:16
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Vispaar jau es neesmu maajnticiiga, bet dazhreiz kad liekas, ka nav izejas no kaadas tizlas situaacijas izmeeginu visu, vienreiz pazaudeeju savu miiljo rokasspraaadzi un atstaaju pienu maajas garinam, protams neko netradu, bet peec laika uzgaaju rokasspraadzi zem gultas grin.gif

dazreiz arii, komandas garam, ir jautri izpildiit kaadu rituaalu vai izmantot kadu amuletu. taa reiz es ar savu komandu salikaam zekees 2santiimu moneetas, tas noziimeeja veiksmi vai kaut ko taadu, bet mees taja machaa zaudeejaam silent.gif

bet naudas koks gan ir manaami paliidzeejis uzbriest manam finansiaalam staavoklim happy.gif

Šo rakstu rediģēja Weed: 29.10.2005 15:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.10.2005 10:06
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es nobalsoju par Nē ,nav man Māņticība...bet kopš pagājušās nedēļas man nav nekā cita kam ticēt...parasti es ļoti skeptiski to uztveru ,bt es tagad tulkoju sapņus ,atrodu nenormālus izskaidrojumus izteicieniem untml.
Piem: Naktī nesvilp velnu atsauksi u.c.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.10.2005 18:42
Raksts #35


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Well, es esmu māņticīga, ja runa ir par ticēšanu zīmēm. Nesen atkal ar mani atgadījās tāds notikums, ka notika kkas mazliet neizskaidrojams. Ko, protams, var censties izskaidrot, bet es to nedaru xD.gif. Ideja tāda, ka es šo notikumu patiešām uztvēru kā zīmi, un tas arī attiecīgi piepildījās [konkretizēt negribu]. Es noticēju, tā teikt, noticēju māņiem, un tas nostrādāja [murgaini uzrakstīts, bet, ja es izskaidrotu, kas tieši notika, jums viss būtu skaidrs].
Un man vienalga nepatīk tas skaitlis 13 silent.gif. Varbūt tāpēc, ka šajā datumā piedzima mans brālis ;D ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 01.11.2005 14:15
Raksts #36


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Lai kā arī es to censtos noliegt, bet māņticība šad un tad man uzmācas liekot apiet trepes, nevis izlīst tām cauri, liekot trīsreiz pāršpļaut pār plecu, lai kaut kas nebūtu. Parasti tas viss tiek maskēts aiz - es jau neko, tas tik drošībai, ziniet taču, ka dubults neplīst... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
violetcreme
iesūtīt 06.11.2005 15:47
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.05



Nē,neesmu.Vienkārši nav laiks izdarīt tos visus likumus, ja tas tad tas....un arī ātri aizmirstu, bet melnus kaķus gan ievēroju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.11.2005 23:47
Raksts #38


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ja niez deguns- driiz dzersi! laughing.gif
Ko ta' veel atceros...?
Nesvilpo dziivesvietaa- naudu aizsvilposi.
Ja kasaas peeda- buus taalu jaaceljo.
Zinaaju veel arii par plaukstu kassiissanos, bet neatceros, kaa bija pareizi. Kad kasiijaas viena,. tad bija gaidaami cieminji, kad otra, tad naudas piepluudums... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kas_i_tas
iesūtīt 18.11.2005 23:36
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: Es pūšu ziepju burbuļus visplašajā visumā.



Par tām rokām runājot, esmu dzirdējusi, ja kasās kreisā plauksta - nauda nāks, ja labā - tad izdosi...
Un ja aizķerās aiz kreisās kājas tad gaidāma nelaime, ja aiz labās - laime.
Nedrīkst mest sāli pār galdu... tad būs strīds.

Man ir pazīstams cilvēks, kurš ir māņticību experts.. un, kas ir pats briesmīgākais.. ka viņš arī tam visam vairāk vai mazāk cenšās arī sekot... Varbūt tad labāk neko par šitām lietām nezināt, un tad būs mierīgs prāts.

P.S. Vēl, ko varu piebilst... Ja cilvēks redz sliktu sapni... viena puse saka, ka tas ir jāizstāsta.. citi - tieši pretējo, lai sapnis nepiepildītos.... Galu, galā - ko tad man darīt šitādā situācijā???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 22.11.2005 15:46
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Māņticīga.. kā nu katrs to saprot.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:24