Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Rases Troļļu Naktīs, ..kas tu gribētu būt larpā TroļļuNaktis
Ja Tu rīt piedalītos brīvdabas lomu spēlē, kuras "rases" pārstāvis tu gribētu būt? [skat paskaidrojumus]
Ja Tu rīt piedalītos brīvdabas lomu spēlē, kuras "rases" pārstāvis tu gribētu būt? [skat paskaidrojumus]
Trollis [ 6 ] ** [15.38%]
Cieminieks [ 9 ] ** [23.08%]
Laupītājs [ 11 ] ** [28.21%]
Ziemeļnieks [kareivis] [ 9 ] ** [23.08%]
Ziemeļnieks [ieceļotājs] [ 4 ] ** [10.26%]
Kopā balsis: 38
  
Kamazs
iesūtīt 16.02.2004 19:13
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jau iepriekš parādījās pavediens par brīvdabas lomu spēli šogad vasarā TroļļuNaktis. Cerot uz atsaucību, mēs strādājam šobrīd pie spēles uzbūves un tamdēļ radās nepieciešamība pēc potenciālo spēlētāju aptaujas. Šī aptauja ir veidota ar nolūku noskaidrot kāda rase [frakcija, grupa] jums labāk tīk. Zemāk dots katras grupas īss raksturojums, lai būtu zināma skaidrība.
Ja iespējams, komentāros varētu piebilst kādu tieši personāžu Jūs gribētu spēlēt - nu piemēram - es, Alfons Kalnbērziņkājiņš izvēlos rasi cieminiekus un vēlos būt varens šamanis [burvis] Karikatau Ēee-eeeglēen kā arī varens lokšāvējs. Redakcijas[GM] atbilde: Paldies, Alfon, tavs viedoklis tiks ņemts vērā. Tu varēsi būt gan šamanis [ja mācēsi rituālus un burvestības], gan lokšāvējs [ja mācēsi šaut un būs savs loks], gan varbūt varens šamanis un varens lokšāvējs [ja piepratīsi šīs abas lietas gana labi]. Nākamais. ..? <-tas bija piemērs, lai jūs saprastu par ko ir runa wink.gif.'

Piebilde: katrai rasei pieminētas tā sauktās tehniskās piebildes. Tas ir viens no jaunievedumiem, kuru prātojam vai ieviest vai ne, tas piesaukts labāk organizēt spēles procesu kā arī ieviest balansu. Katrā ziņā, tās nav jāuztver kā nemaināma, fiksēta lieta, noteikumus gan jau vēl mainīs, atkarībā no pašu spēlētāju viedokļa. Tas ir pagaidu variants.

Troļļi
Spēles galvenie varoņi. Troļļu zemēs gandrīz visām ģeogrāfiskām vietām nāk nosaukumā vārds "troļļ-" un ne bez iemesla - viņi ir vissenākie šo zemju apdzīvotāji un valdnieki. Troļļi ir vienīgās maģiskās būtnes šai pasaulē [kas gan nenozīmē, ka viņi visi ir šamaņi], kas nozīmē, ka tā ir vienīgā rase, pret kuru var izmantot burvestības - viņi vienīgie pret tām ir uzņēmīgi. Troļļi ir pazīstami, kā nežēlīgi un briesmīgi karotāji, kas nebīstās nenieka [te jāpiebilst ka tīri tehniski troļļi, ja arī nogalināti, atdzimst pēc ~15 minūtēm, kas arī izskaidro viņu bezbailību; tā ir vienīgā rase, kura tā spēj, citām ir jāmeklē shamanis, lai atdzīvinātos]. Troļļi iedveš visiem bailes arī ar to, ka spēj pārvietoties palikdami nemanāmi un uzbrukt no slēpņa. Trollis nogalina visus savā ceļā nešķirojot vai tie sievietes vai bērni vai tomēr arī kāds kareivis. [tehniska piebilde: troļļi to, kurus nogalina, var vest sev līdzi un ~ uz stundu padarīt par saviem ... vasaljiem - pustrolljiem, kuriem jaakaro sava kuniga [trollis, kas vinju nogalinaaja] labaa un pakljautiibaa ]. Troļļi ir diezgan traki, ar viņiem nav iespējams vest normālus dialogus un viņi vēlas tikai vienu - patriekt cilvēkus no savas zemes.Ja juus meerkjis ir speelee baidiit un terorizeet visu dziivo, tad shii ir rase tieshi jums.

Cieminieki
Cilvēki, kas kaut kādu iemeslu dēļ sākuši savu dzīvi šajos baismīgajos klajumos, tieši Troļļu zemju vidū. Viņi dzimuši pie dabas, auguši ar cirvi, zobinu un mietu ar troļļa galvu uz tā roķās. Viņi pazīst dabu, izmanto to savā labā. Nu, gandrīz vai Amerikas indiāņi - gudri, viltīgi, veikli, sīksti, prasmīgi. Mūžsenie ienaidnieki - troļļi. Naids ir dziļš un abpusējs - cieminieki nīst troļļus par to, ka tie regulāri uzbrūk ciemam, apkaujot visus un nopostot, izlaupot; bet troļļi nīst cilvēkus par to, ka cilvēki pārtiek gandrīz tikai no troļļu gaļas[tehniska piebilde: nogalinot trolli, cieminieks saņem pārtikas devu]. Cieminieki dzīvo vienkāršās būdās, kurina ugunskurus, dejo ap tiem grin.gif ..nu labi, labi, taalaakais jau juusu zinjaa. Cieminieki ir otra siikstaakaa rase peec trolljiem. [tehniskā piebilde: cieminieks var atdzīvoties pie pilnīgi jebkura šamaņa [atshkjiriibaa no ziemeljniekiem un laupiitaajiem], cieminieku shamanji ar rituaaliem var panaakt idevu labveeliibu un sanjemt daavanas [paartiku] ]. Ja cieminieku nogalina ciemaa vai pie taa [~10 m raadiusaa no jebkuras buudas] tad vinju nevar paarveerst par trolli.

Laupītāji
Laupītāji ir drosmīgu, neatlaidīgu, bezbailīgu un veiklu cilveeku frakcija, kas ieradushies trollju zemees bagaatiibu mekleejumos - purgaala mednieki [taapat kaa savulaik bija Zelta drudzis Aljaskaa]. Purgaalu atrast nav tik viegli, bet dziivot naakas, taapeec shii grupa ir iemaniijusies uzbrukt un aplaupiit cauri trollju zemeem ejoshaas karavaanas. [tehniskaa piebilde: iespeejams, ka laupiitaaji varees (un buus vieniigie, kas varees) panjemt nogalinaato ierochus vai pat citu ekipeeejumu, citas frakcijas nevar] Laupiiitaaji ir kaut kas pa vidam starp ASV mezhoniigo rietumu kvbojiem, tiem pashiem zeltrachiem no Aljaskas [Dzheks Londons, palasiet vinja staastus un radiisies priekshstats], rokeriem, pankiem un citiem briivdomaataajiem. Visbriivaak noskanjotaa cilveeku rase bez jabkaadiem aizspriedumiem vai eetiskiem ierobezhojumiem.

Ziemeljnieki karavīri
Tā ir ne pārāk liela labi bruņotu, ekipētu un labi trennētu [kaujas prasmees] karavīru specvieniiba, kura ieradusies sheit, lai apsargaatu Ziemeljzemes karaļa sūtni, kas apmeklē šīs vietas (suutnja loma joprojaam briiva) vinjam un karalim vien zinaamu iemeslu deelj. Shie karaviiri sevii iemieso vislabaako pieejamo TN speeleetaaju apriikojumu - brunju krekli, brunjas, vairogi. Peec psihologjiskaa raksturojuma tie ir iisti viduslaiku krustneshi [pretstataa cieminiekiem, kas vairaak simbolizee senlatvieshus], smagaa brunjojumaa un ar attieciigiem paradumiem. Discipliina un meerkjtieciiba, vislabaak organizeetaa frakcija. Brunjinieki. Ziemeljzemes armijas zieds un lepnums [nu OK, moshka jau nedaudz paarspiileeju:D]. Lai smeltos iedvesmu - nez, paspeeleejiet kaadu no fantasy cRPG - BaldursGate piem. un pieveersiet uzmaniibu paladinam. Atcerieties legjendas par Kaarli lielo un vinja brunjiniekiem, par Sveetaa Graala mekleetaajiem, par saraacenju slepkavotaajiem, teitonjiem un Jums radiisies aptuvens priekshstats par ko es runaaju. PS: Tikai nepiemirstiet, ka vinji ir brutaali, rupji un netiiriigi tongue.gif

Ziemeljnieki ieceljotaaji
Laimes mekleetaaji, kas grib mekleet laimi shajaas jaunajaas, veel neapguutajhaas zemees. Tur ir viskaut kas - salashnjas no visiem zinaamaas pasaules stuuriem. Pa kaadam no godiiga celja nokliidusham pus-elfam, kaadam amatu nodzeerusham muukam, izbeegusham cirkus maaksliniekam, mekleetam noziedzniekam, vienkaarshi klaidonjiem un tamliidziigi. Kopeejaa ieziime visiem: visnotalj neveiksminieki, nekaadi dizhie kaujas maakslas prateeji, bez ieveerojamas slavas. Nu buutiibaa tie ir beeglji vai imi-emigranti [skatoties no kuras puses skataas]. Iedvesmai palasiet kaadu veesturisko romaanu par neapguuto zemju kolonizeeshanu. Labi derees Amerikas kolonizaacijas veesture.

PS:
1)Ziemeljniekiem nav iipasho iespeeju [kaa trolljiem, cieminiekiem vai laupiitaajiem];
2)ir ceriiba, ka, ja buus gana liels cieminieku skaits, buutu divi ciemati;
3)...viens ciemats ir jau uzcelts, t.i., tur jau ir vienkaarshas eglju buudas;
4)visiem ne-ziemeljniekiem naaksies vismaz vienu reizi apmekleet speeles placdarmu taadaa kaa ekskursijaa pirms speeles, kameer ziemeljniekiem tas ir aizliegts;
5)komandas/grupas/frakcijas izveele nenosaka speeleetaaja turpmaako likteni tikai shiis grupas ietvaros. Tas ir nepiecieshams vairaak organizaatorisku iemeslu un arii vispaareejaas politiskaas situaacijas atteeloshanas noluukos, bet visa speele ir buutiibaa ir strikti individuaali orienteeta - lai arii buus ciinja par komandas uzvaru, buus arii individuaalas nominaacijas, piemeeram,Slavenaakais Kareivis, Varenaakais Shamanis, Lielaakais Intrigants etc. - ciinja par individuaaliem meerkjiem, taadeelj, lai grupas izveele nemulsina - izveeloties, piemeeram, cieminieku rasi speeleetaajs, ja veelaas, var droshi pamest ciemu un saakt dziivot vientuljnieka dziivi, vinjsh netiek ierobezhots ar komandu. Ir iespeejami arii paarbeedzeeji [iznjemot uz/no trolljiem], tachu liidz pat speeles beigaam rase nemainaas ar visaam no taa izrietoshaam sekaam. Iipashs aicinaajums no GM puses: esiet ````ing radoshi, neviens neteiks kas jaadara, pasham jaameegjina savas [kaut vai visdiivainaakaas] idejas iistenot, uzaudzeet iistu Tuksnesha Bilu vai Dzheku Uzshkjeerdeeju liidz speeles beigaam vai smth. Vai kaut vai Balto Teevu. Vai izveidot savu Ljaunuma Impeeriju un kljuut par Darklordu[un izkalt gredzenu un..ups..aizraavos] vai doties apceljot un kartograafeet TrolljuZemes. Izveele un iespeejas ir Juusu rokaas - ...

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 16.02.2004 19:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 36)
Kamazs
iesūtīt 18.02.2004 10:28
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Farliner, driikstees grin.gif, tos rasu paskaidrojumus es pieliku vairaak, lai cilveeki apmeeram orienteetos, kas par sugu, bet, protams, tas nenoziimee, ka tagad vinjiem shajos raamjos stingri jaaietiplst. Teoreetiski jau vareetu buut arii kaads miiljsh, jauks trolliitis Pesis [kas shad tad nogalina kaadu un ziimee ar asiniim simbolus uz kokiem], tachu shaubos vai speeleetaajs atrastu pietiekami daudz taadu domubiedru [cik es paziistu jau esoshos trolljus..], anyway, rase nedriikst ierobezhot indiviidu - taada ir nostaaja. Tachu jaameegjina izveeleeties peec iespeejas taa suga, kas ir tuvaaka tavam teelam, lai neizraadiitos ka visi trollji ir piepeshi pacifisti un laupiitaaji nodarbojas tikai ar labdariibu.
Un, galu galaa, katram jau buus sava legjenda, kas izskaidros, piemeeram, kaapeec tavs teels ir tieshi taads un ne citaadaaks. Ar labu legjendu ne taadus vien briinumus kaa tiiriigu ziemeljnieku(!!!) var uztaisiit... Ar ziemeljniekiem ir taa, ka karadraudze ir reaali diezgan elitaara vieniiba, kas uzstaada attieciigas prasiibas ekipeejumam. Fullpleits izklausaas jau gana elitaari un visiem citiem ziemeljnieku kareivjiem jaameegjina luukoties tai pat virzienaa, jo [kaaa var maniit no aptaujas] gribeetaaju uz sho rasi ir diezgan daudz un ..dies pasarg..var izveidoties konkurence. Mees veel paarluukosim visu settingu, tachu es un viss TN2 veidotaaju personaals staav un kriit par balanseetu rasu sisteemu, lai neviena nebuutu sliktaaka par paareejaam. Ja juutiet kaadai rasei diskriminaaciju, luudzu zinjojiet un mees meegjinaasim labot situaaciju. Bet es tieshaam gribeetu, ka ikvienam gribeetaajam tiek tieshi taa rase, kas vinjam vairaak simpatizee..bet nu ok, veel laiks ir, skatiisimies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.02.2004 13:47
Raksts #22


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Kamaz, nebrauc virsuu Pesim tongue.gif wink.gif Trollji ir atteeloti visaadi, katraa graamataa gandriiz citaadaak.. Tur vinjsh ir atteelots kaa dziivnieks, tad logjiski, ka arii izturaas kaa dziivnieks.. happy.gif Un vinjam tachu nenaaca praataa Engjeli nogalinaat, vai ne? Taa kaa pavisam bez domubiedriem gan jau nebuutu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 01.03.2004 00:02
Raksts #23


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu shii graamata kaa reiz bija diezgan korekta attieciibaa uz atteelojumu - autore apzinaati bija, ja nemaldos, ielikusi reaalus literaaros un elektroniskos avotus par trolljiem. Ja arii tie nebija reaali, tad man kauns pa visu gjiimi un vinjas kontaa pieci punkti par labu apmuljkjoshanu. Bet nemaz jau kaa zveers jams neuzvedaas, viss atkariigs, kaa uz to skataas, jau pashaa saakumaa graamati bija moments, kad tas nosaciiti galvenais varonis atrada ..eee..Pesi, paglaabdams shamo no tikpat mezhoniigiem un asinskariiem jaunuljiem, tikai no citas sugas..

Bet, tas, patiesi, ir jau offtopic. Par trolljiem Trollju Naktiis gribeeju piebilst tikai to, ka tie simbolizee muusu cilveekam sveshu sapraatu, sveshu vertiibu sisteemu un jeedzienu izpratni. Trollji nav galjas mashiinas, kuru galvenais uzdevums ir noslauciit visu dziivo no virsas, nee, tie ir radiijumi, kuriem nogalinashana vienkaarshi ir dalja no dziives, vinji mirst biezhi un dzimst biezhgi, individualitaate sapluust kopeejaa cilts-apzinjaa un momentaano riiciibas modeli jebkuraa situaacijaa nosaka mirklja apsveerumi. Trollis nedomaa taalaak par sho mirkli, vismaz vairaakums. Ja vinjam ir slikti un shii sliktuma ceelonis ir tepat blakus, vinjsh nekaveesies to nogalinaat, cerot likvideet sliktumu. Nav svariigi, kas shis kaads bija un kas bija shis sliktums, trollis neapdomaasies un neiedziljinaasies, vinjsh njems un nogalinaas. Tas ir iemesls, kaapeec radies iespaids, ka trollji ir mezhoniigas galjas mashiinas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 01.03.2004 00:13
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Cienijamie Reiki un Kamazs, par sho teemu ir atsevishks topiks getlost.gif .. apspriezhaties tur..
Man jautaajusm par legendu, kad es pieraxtiijos es vinju uzraxtiiju vienaa teikumaa... vajadzeeja vairaak? Es padomaaju, un noleemu ka tas visu izsaka, bet tagad saak rasties shaubas...
*es pieteicos pie laupiitaajiem whistling.gif *

Šo rakstu rediģēja Yume: 01.03.2004 00:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 01.03.2004 00:14
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu taa bija tikai taada aptaujas lapa vairaak nekaa pieteikshanaas lapa, lai noskaidrotu, cik vispaar interesenti ir. Savu iisto legjendu taa kaartiigaak attiistiitu un izdomaatu varees veel paspeet izdomaat un izstraadaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 01.03.2004 00:17
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



TNX par infu Andza !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 01.03.2004 00:21
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jaa, laupiitaaji ir kljuvushi par kulta frakciju grin.gif. Nu ok, tas taa. Man, diemzheel, tava anketa nav pie rokas, jo biju spiests pamest maajiigaas LFFB telpas pirmslaikus un atstaaju to koleegju uzraudizibaa, bet..
viens teikums ir diezgan ok, jo dazhiem bija viens vaards [KILLLL], vairaakiem - nekaa nebija. Legjenda uz sho dienu nebija obligaata prasiiba, jo, patiesiibaa, tas veel nav tik svariigi, krietni svariigaaki ir datumi un rasistiskaa piederiiba. Tomeer, visiem iesaku pamatiigaak apdomaat savu teelu, ja ne uzrakstiit - ne jau man to vajag, iisti - bet vismaz praataa apdomaat. Var veikt visaadus domu eksperimentus - uzkonstrueet galvaa kaadu interesantu tipaazhu, kas savas dienas vada kaadaa bagaataa pilseetaa, biezaa maajaa un tad piepeshi vinjsh piedzeras kroguu un nokljuust TrolljuZemees, kur tiek iemests naidiigaa pasaulee pilnu briesmu, nodeviibas, bet arii lielu iespeeju. Buutu labi, ja individuaalais teels nebuutu no zila gaisa nokritis palagaa tiits puselfs-laupiitaajs [jo vairaak tamdeelj, ka pus-elfi laupiitaaji nemeedz buut]. Ideaalaa variantaa ikviena speeleetaaja speeles piedziivojumus vajadzeetu vareet uzrakstiit kaa staastu - jautru, beediigu, iisu, garu, nopietnu, druumu, aizgraabjoshu, garlaiciigu - bet staastu. Tad arii gan visiem paareejiem, gan tev pasham buus interesantaak speeleet, jo tu nokljuusi iistaa fantastiskaa pasaulee, nu, graamatai starp lapaam. Njemot veeraa, ka vide ir diezgan pateiciiga - nav praktiski nekaadu civilizaacijas ziimju - tasvareetu buut diezgan interesants piedziivojums/eksperiments. Vismaz taads ir tas ideaals uz ko tiecamies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 01.03.2004 00:26
Raksts #28


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



*protesteeju pret laupiitaaju kljuushanu par kulta frakciju. tas nav godiigi sad.gif negribu, ka tas kas man patiik, kljuust par " kulta " kaut ko sad.gif*

1) Klau, vai nevareetu tomeer mazliet vairaak aprakstu par pasauli dabuut? citaadi izdomaat legjendu, kas veel vareetu ar to buut saskaniiga, ir pagruuti...

2) a taas aptaujas var arii kaut kaa aizpildiit tagad un nogaadaat? lapinjas ta man atstiepa.......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 01.03.2004 00:30
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Hmm... idelaau nepastaav, bet ideja laba!
Ar legendu probleemu nebuus.. bet tikai jautaajums.. tu teici ka magisko rasu tur nebuus izmnemot trollu un puselfu... kaa ir ar crossbreed? man parastais teels ir pusvilks, t.i. man sarunaas skice meetaajaas, kaa tas izskataas.. nez cik magiska buutne taa ir... derees, vai tomeer labaak buutu cilveeks? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 01.03.2004 00:37
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Visu var. Vajag tikai paluugt.
Taatad
  • protests pret laupiitaaju kulta statusu tiks izskatiits un apspriests, bet she darbojas briivaas demokraatijas principi un mees, speeles organizeetaaji, no savas puses par katru cenu gribam visiem ljaut speeleet anketaas noraadiitajaa pirmajaa prioritaatee. Varbuut var to jautaajumu vienkaarshi pagriezt citaa gaismaa? Kas tieshi nepatiik kulta staavoklii? Speele ir dzilji individuaala un, lai arii eksistee frakcionaalais daliijums, tas nenoziimee, ka frakcijai jaatusee tikai savaa starpaa un visi leemumi jaapienjem kopiigi - u r wellcom to break the community. Otrkaart, tas bija taads ironisks izsauciens redzot laupiitaaju peekshnjo popularitaati grin.gif. Jebkuraa gadiijumaa gribu visus nomierinaat un, liekot roku uz sirds [sveshas un veelams, svaigas], solu censties cik manos speekos ikvienas frakcijas daliibniekiem justies kaa pashiem krutaakajiem. Tas ir - ikviena frakcija ir vienliidz riebiiga, vienliidz iespaidiiga, vienliidz cieniijama kaa jebkura cita. Un atgaadinu veelreiz - taa ir indiviidu speele. Ikviens ir aicinaats izveersties peec sirds patikas. Un, ja joprojaam kaut kas nepatiik, sakiet, domaasim..meegjinaasim labot.
  • Var dabuut. Tas gan prasiis nedaudz laika un shobriid kljuust visai tumshs, naak miegs un mana latvieshu valodas skolotaaja mani ar manis pasha zobenu noslakteetu, ja es turpinaatu rakstiit. Piebildiishu, ka ljoti pamatots luugums.
  • Kaa veelies. Dazhi cilveeki man to aizpilda pat elektroniski, lai gan, protams, rakstiitam vaardam lielaaks speeks. Ja rodi kaadu iespeeju nogaadaat savu fizisko lapinju man vai jebkuram citam no TN2 brigaades...eeee...tiksi atbalstiita shai procesaa. Teoreetiski var pat atsuutiit veestuli - pasta izdevumus apnjemos segt speeles sesijas laikaa [ja ieradiisies tongue.gif].


Šo rakstu rediģēja Kamazs: 01.03.2004 00:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 01.03.2004 00:41
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu pusvilks izklausaas peec visai pusmagjiskas buutnes. Es gan arii bildu, ka elfi un trollji ir magjiskas buutnes. Sho buutnju krustojums ar cilveekiem - puselfi vai pustrollji vairs nav magjiski radiijumi. Jebkuraa gadiijumaa, ja tev ir korekta legjenda, aptuvena nojausma un fishka speeleet savu teelu - pusvilku, kaapeec gan ne. Tas visai labi iederaas nedaudz mitologjizeetajaa TN pasauliitee. Tikai tad vajag noskaidrot kaa tieshi izpauzhas pusvilks iipashiibas, izskats un taa taalaak - nedaudz vairaak sagatavoshanaas darba un viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 01.03.2004 00:45
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Ok, ar iztureeshnos probleemu nebuus, arii ar izskatu nevajadzeetu buu, tikai vikiem acis dzeltenas, to gan es nedabuushu... bet ar legendu arii probleemu nebuus...
TNX par infu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 01.03.2004 00:51
Raksts #33


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



  • Nuu... par kulta statusu protesteeju tieshi taadeelj, ka indiviidu speele.... ja pazinjo, ka individuaali izveeleetaa rase ir viss... ehm kultainaakaa? tas vairs galiigi nav labi...- bet mans izsauciens dabiigi, arii nebija nopietni njemams... pulkstenii paskaties - kursh tad tagad nopietni domaa?
    (iedeja - ievies elfus, tie blodnie maitas aatri ieguus kulta statusu grin.gif labi, tas nebija nopietni)
  • un taa kaa lai buutu tas apraksts driizumaa grin.gif citaadi svaigo sirzhu piegaade tiks paartraukta

  • eee... nu koordinaates kaa iesniegt vareetu sanjemt? droshi, paarmainjas peec vareesi pat veestuli sanjemt - vai pa pastu, vai droshi nogaadaatu konkreetaa vietaa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 01.03.2004 01:12
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Dzi, pusvilks tas ir vareni! Man tas liek domaat, ka Yume ir naacis no teritorijas, kas sleepta aiz nolemtiibas vaartiem. Varbuut pat esmu saskreejies ar kaadu attaalu Yums radinieku, tikai toreiz tas bija slikti saskataams (bet, cst, cst, nekaadu spoileru!).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 01.03.2004 11:00
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



"Kultaina" rase, tas noteikti jaaatceraas...
Buus jums neliels ieskats setingaa, buus..
Koordinaatas iesniegshu PZ formaataa. Vo. Viss. Ak jaa, Andza, nebaidi mani ar TIEM vilkiem:P.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 12.04.2004 17:22
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Hei, kas mums ar TN notiek? Un vispaar kautkas notiek?
Kaa ir ar ideju uz satikties un abspriest noteikumus un nianses? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 12.04.2004 20:59
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ideja jau ir joprojaam, tikai es jau mineeju ka praksee tas ir sarezhgjiitaak kaa teorijaa. Shitaas dazhas ceturtdienas es nevareeju, bet bez manis..nee, bez manis,miiliishi, nebuus nekaadu jums tongue.gif izklaizhu.
Pamazaam filmeet vajadzeetu, bet, ka tevi divi devinji, stulbaa kamera remontaa un es apslimu + briivdienas.
Nu un beigaas man gadiijaas paaris..eee..Pahris dariishanas citos projektos, kuras uz sho briidi +/- veiksmiigi nokaartotas. A par paareejiem nezinu.

Toties beidzot ir silts laiks un IMHO jau var skatiities reaalus speeles teerpus briivaa dabaa testeet mazpamazaam.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 12.04.2004 21:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 01:42