Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troljlju Naktis 3, buut vai nebuut?, Mums tevi var vajadzeet!
Andza
iesūtīt 26.07.2004 23:20
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu, kad esmu atguvies no peecorganizeeshanas shoka un speeku izsiikuma, pamodies un paskatiijies apkaart, konstateeju, ka pasaakums nav pilniigi izgaazies. Taads man (un domaajam Kamazam ar) bija kriteerijs, lai turpinaatu shiis lietas biidiishanu. Pienjemot, ka tas ir piepildiijies, un cilveeku feedback'i ir itin pozitiivi, manupraat ir jaasaak jau biidiit un apdomaat potenciaalo TN3 riikoshanas idejas un detaljas. Taa teikt "jaakalj dzelzs, kameer karsta", jo shobriid no daliibniekiem naak diezgan daudz iespaidi un idejas peecspeeles efekta rezultaataa. To tad vajadzeetu arii izmantot.

Luuk, paaris manas idejas saistiibaa ar TN3:

Vai? Kaa jau mineeju pasaakums nav izgaazies, tad jau atbilde, manupraat, vareetu buut jaa! (tachu, luudzams, piebalsojiet, lai neesmu vieniigais zaalee ar paceltu roku)

Kur? Es domaaju noteikti tur pat. Lielaakaa dalja, cik noveeroju ir atzinusi, ka vieta ir laba un atmosfeeriska. Taas it kaa viens no miinusiem ir lielais attaalums, jo daudzi arii suudzeejaas par kaaju saapeem peec speeles, bet, manupraat, tas tomeer ir arii viens no vislielaakajiem plusiem. Apzinja, ka tu vari iet stundaam ilgi un nevienu nesatikt, sho reto satikshanos padara ljoti iipashu, kaa arii tad celjoshana no lokaacijas uz lokaaciju tieshaam ir celjoshana, nevis aizstaigaashana liidz kaiminju nometnei. Daba tur ir diezgan interesanta un pievilciiga.

Kad? Protams, plashi diskuteejams jautaajums, bet pamazaam briest idejas, ka vajadzeetu kaut kad rudenii. Tuuliit paskaidroshu, kapeec. Pirmkaart buutu labi uztraapiit odu sezonas beiga. Otrkaart lielais vasaras karstums atnjeema jebkaadu veelmi tuseeties pa varenajiem troljlju laukiem speeles placdarma viduu (kas bija noticis aktiivi pirmajaas TN). Treshkaar ugunsdroshiibas sezona buutu galaa, un vareetu aktiivi taisiit vairaakas pilntiesiigas nometnes ar savu uguni.

Par GM Protams, vajadzeetu vairaak. Pusotrs iekshspeeles GM ir manaami par maz (nabaga Kamazs visu laiku darbojaas ar out of game un out of troll lands lietaam). Domaajams vajadzeetu sava veida regjionaalos GM, kuru funkcijas daliitos, vai arii tie kaut kaa daliitos pa frakcijaam. Vai GM vajag buut tiiriem mehaanikas realizeetaajiem, vai arii pilntiesiigiem teeliem speelee, ar savaam ambiicijaam un vaajiibaam, tas ir labs jautaajums, un man par to gruuti spriest. Tur gaidu spriedumus.

Par atdzimshanu Daudz kas jaaapdomaa. Jebkuraa gadiijumaa improvementi ir jaaieviesh. Idejas, cik zinu, daudziem ir, un to gjenereeshana ir laba lieta.

Par kaujaam Boofedi laikam jau visiem patika, bet iespeejams kaut ko var pamainiit, nu tas ir atkariigs veel no ierochu attiistiishanaas. Iespeejams var panaakt kaut ko nedaudz smagaaku, bet tik pat droshu. Varbuut varees kaut kaa kaadreiz durshanu arii realizeet. Par ievainojumu sisteemu un brunjaam arii lietas veel ir domaajamas. Bet, cik esmu dzirdeejis, kopumaa kaujaas lielaakajaas bija diezgan izshkjiriigi strateekjiskie elementi, kas, manupraat, ir ljoti jauki.

Par valuutu Puurgaals, manupraat, tur atradaas tomeer paaraak daudz. Mees TN1 tuseejaamies otrajaa galaa, kur shamais bija maz un tieshaam likaas ljoti veertiigs. Es domaaju, ka eediens kaa veertiiba ir laba lieta, bet vareetu arii ieviest kaut kaadu monetaaru mainjas liidzekli, kas vareetu arii izveerst tirgoshanaas jautaajumus un iespeejas un arii zagljiem buutu interesantaak.

Par sizhetu Tas, protams, arii nepaaraak veiksmiigi realizeejaas, jo beigaas bija tikai divas akcenteetas nomentes. Bet, ja uz naakamajaam TN, buus vairaak tautas, un pirms tam buus veikti daudz lielaaki nometnju saliedeeshanas un individuaalo sizhetisko un kvestisko elementu izstraade, tad tas viss vareetu uzlaboties.

Magiju sisteema Diezgan konkreeti saistaama ar speeleetaaju godiigumu un GM daudzumu. Ir daudz kas domaajams un labojams, bet pamat idejas, manupraat, ir itin labas.

Guljam vietas Teltis kaut kaadaa meeraa tomeer sit no stila laukaa, bet, ja veic zinaamus priekshdarbus, manupraat shitaada stila buuves dabuut gatavas nevareetu buut nepraatiigi gruuti. Nu un izteiktiem iebrauceejiem jau var buut teltis (kas arii skaitaas teltis). Tas viss saistaas ar priekshdarbiem.

Par teerpiem TN3 tik un taa vareetu patureet savu koncepciju - neprasiit no speeleetaajiem kaut kaadus nepraatiigi autentiskus materiaalus teerpiem, utt., taa kaa shis jautaajums paliek pashu speeleetaaju zinjaa. Un, ja notiks vairaak priekshdarbi, iespeejams dazhaadas speeleetaaju grupas varees vienoties par kaut kaadu savu gjeerbshanaas stilu un paliidzeet viens otram, ko labu pagatavot.

Nu pagaidaam pietiksies, gaidu arii citu idejas, priekshlikumus, et setera.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 28.07.2004 21:52
Raksts #21


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es iesaku novembra pirmo sestdien usveedienu vai arii oktobra pirmo sestdienu sveedienu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 28.07.2004 22:11
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Oktobra tomēr maybe ne - gribas tā kā mācību gadu pirmo reizi mūžā normāli iesākt. Labāk Novembri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 28.07.2004 22:21
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Novembrī, kā tad! Varbūt labāk uz Ziemassvētkiem, ko? Ka tikai nesanāk ..
CITĀTS(Jānis Poruks)
Otrā rītā meža cirtēji atrada Cibiņu mežā nosalušu.

Jau oktobrī imo var būt par vēlu. Atkarīgs, kāds oktobris. Bet, ja iegadās draņķīgs (izgājušo gadu manā dzimšanas dienā oktobra beigās bija sniegs!) tad nu gan nav nekāda prieka no tādas spēles tekošiem deguniem un klabošiem zobiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 28.07.2004 22:51
Raksts #24


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Hmpf, oktobris jau vispār liekas pavēlu, nāksies apgādāties ar telti citādi nosalšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 28.07.2004 22:54
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu TN1 notika 20. oktobrii, kas ir jau nedaudz par veelu (ja izdaram pienjeemumu, ka shii rudens oktobris, buutu taads pats, kaa ieprieksheejais), jo der tikai taadiem izdziivotaajiem, kaa Dains, es un visi toreizeejie NPC. Oktobra saakums izklausaas reaalaak. Bet, protams, kaadi vispaar buus rudens meeneshi ir veel cits jautaajums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 28.07.2004 22:58
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



man patīk oktobra pirmais vīkends..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 29.07.2004 00:31
Raksts #27


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



varbut gluzi ne pasu 1, 2 oktobri, bet piemeram nakamo nedeljas nogali - 8,9 oktobri. pirmias menesis butu nobeigts, nebutu ari parak velu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 02.08.2004 09:19
Raksts #28


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Sveiki!

Man ir pienjemami visi (gandriiz) varianti, iznjemot 8. - 10. oktobri.
Iisteniibaa jau arii 9. - 10. vareetu meegjinaat tikt, bet nu buus ljoti shaubos (es tikai 8. datuma veelu vakaraa atgrieziishos Riigaa no aarzemeem)

Šo rakstu rediģēja Elernass: 02.08.2004 09:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 15.08.2004 16:45
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Es gribētu piedalīties...
vai ir iespēja uzzunāt noteikumus? sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 15.08.2004 17:45
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



klau, Kurbad, palasi sho te sadalju uz atpakalu... un redzeesi, ka tur ir gan rashu apraxti, gan speles noteikumi....

Aaa.. jaa, jau jau es te kautko saaku raxtiit, tad nu es esmu abaam rokaam par to ka TN3 buutu oktobra saakumaa, jo taalaak buus lieti un es negribeetu nosliikt kaadaa purvaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 15.08.2004 18:15
Raksts #31


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Purvā tur vari noslīkt arī bez lietiem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 15.08.2004 18:27
Raksts #32


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



arii Gaujaa var nosliikt bez jel kadiem laika apstakliem. atliek vien iekaapt pareizajaa veitaa un lidz pusei pazuudi smiltiis grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.08.2004 06:32
Raksts #33


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



lai nu datumks pagaidaam paliek neizlemts...

...bet davai visi aggiteejasm savus draugus radus un visus citu smezza diivainiissus gribaas savaakt kaadus 100 cilveekus whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 16.08.2004 08:21
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Baac, man gar aciim raibs sametās, lasot jūsu idejas un ierosinājumus.Pie tam,es izlasīju visu, bet neatceros neko,no tā ko lasīju!!! Es laikam tikai ''nobraucu'' ar acīm pār tekstu... whistling.gif
Anyway, es jau labprāt tur piedalītos, ja mani ņems... tongue.gif Tikai laikam būs jāizstudē viss šitas rakstu kalns.. wacko_a.gif
Ak, jā - man, nabadzītei ( innocent.gif ) nav telts. Ko ta man darīt???....Vispār, man ir milzum daudz jautājumu, arī tas, kā tur vispār var nokļūt un kur tas viss notiek....
AAA, eem, kas notiek, ja es spēles laikā ''atstiepju kātus''?Vai tad man nebūs atļauts rādīties nometnē,vai arī es varēšu paspokoties maniem mīļajiem biedriem? devil.gif

Vispār, šitā būtu pirmā reize, kad kaut ko tamlīdzīgu darītu... unsure.gif

medieval.gif Par TN3!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 16.08.2004 08:26
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Nu, ja nav telts, tad, principā, varētu gulēt uz zemes, kā pēdējās Troļļu naktīs to darīju es, bet tā kā nākamās notiks rudenī un zeme būs diezgan vēsa, tad tur pamatīgi riskēsi apsaldēt nieres, tādēļ uz TN 3, imo, telts ir patiesi vēlama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 16.08.2004 08:38
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Būs laikam jāizžmiedz mani tuvie un dārgie radinieki, un jānokāš telts laughing.gif Laikam guļammaiss, vai kas tamlīdzīgs ar būs vajadzīgs, un tērps un tā nauda un, un,un wacko_a.gif
Es bankrotēšu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
armedy
iesūtīt 16.08.2004 11:31
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04



TN3.....notiekti. bez taa nevar grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 18.08.2004 08:53
Raksts #38


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



2punkti manaa kontaa grin.gif

bet ar legendaam - vai tas jau jaiesuta huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 18.08.2004 12:53
Raksts #39


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Legjendas jo aatraak jo labaak. Jo aatraak iesuutiis, jo lielaakas ceriibas to labaak iekomponeet sizhetaa. Varat saglabaat vecaas, tie, kas piedaliijaas TN2, var veidot pilniigi jaunas - taapat kaa rasi var izveeleeties no jauna. Varat papildinaat savu veco (TN2) legjendu, varat uzrakstiit, kas ar juusu charu notika taalaak [mosh akcepteesim] utt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 18.08.2004 19:20
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



nu shito vajag uztaisiit kaut kad ziemaa kad veesaaks, tad reaalaaki apstaaklji
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 13:50