Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai māja var būt ļauna
Launa māja-jā vai nē
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 115
Viesi nevar balsot. 
sanny
iesūtīt 17.09.2006 15:49
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Nesen noskatījos filmu,kur mājā bija risinājušiem šausmīgi notikumi,un tādēl tā kļuva -teiksim tā ļauna... cireiz kkur lasīts,ka mājā ir ļaunie spēki,vai kkā tamlīdzīgi... unsure_a.gif huh.gif īsti nezinu kā tur ie,kā tas var notikt,un vai tā vispār var būt...kā jums liekas vai mājās var būt ļaunas un bīstamas,vai tie ir idomājumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
shocked mouse
iesūtīt 17.09.2006 16:07
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nobalsoju ka nē..Kautgan ticu ka katrai mājai ir sava aura un tamlīdzīgi..domāju ka tādu acīmredzamu ļaunumu tās nevar nodarīt..tikai pašsajūta vai garastāvoklis ieejot mājā ar sliktu auru var palsiktināties.manuprāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 17.09.2006 16:41
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Man ir tāds jautājums Tev pašai- Kādu filmu Tu tieši noskatījies?
Un man ir nelielas aizdomas par kuru filmu tu runā, ja tā tad man ir atbilde gatava. Un es nobalsoju- nē.
Māja nevar būt ļauna. ĻAuna var būt aura, kas ir mājā un ap to. Un protams arī vesturiskie notikumi tajā. Kā piemēram viena muiža [īsti neatceros kā sauca to muižu], ir arī, tā teikt- "ļauna" un tajā spokojas visādi radījumi un tādā garā. Vienkarši sienās un ķieģelos [vislabāk māla ķieģeļos] uzkrājas emocijas un negtīvie notikumi. Īpaši, ja tiek kāds noslepkavots. Un tad, pēc neilga laika, gadsimta vai ilgāk, šie notikumi it kā "atbalsojas" tagadnē. Visādi fragmenti un tādas lietas. Bet savādāk filmām nevar ticēt. Īpaši jau tadām, kas ir par spokiem un "ļaunām" mājām. silent.gif
Un vēl jo mazāk, ja filma ir veidota pēc kāda rakstnieka darba. Man rodas aizdomas, ka tā filma,ko tu redzēji varētu būt [uz doto momentu nosaukumu neatminos], nu tās ļaunās mājas nosaukums varētu būt "Rouzreda", ne? Ja tā, tad šī aptauja ir pilnīgs un totāls nekas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.09.2006 17:13
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ļauna māja? Nē. Bīstama? Jā.
Tikai ne tajā nozīmē, kā Tu to vēlies apspriest. Māja avārijas stāvoklī ir bīstama. Pa jaunceltnēm neapdomīgi staigāt ir bīstami. Veci grausti arī var negaidīti sabrukt uz galvas. Mājas var būt bīstamas, jā.
Toties par to, ka māja pēkšņi sadumpotos un sāktu kādam kaitēt, nē, tas pilnīgi nav ticami. Mājas nav dzīvas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 17.09.2006 17:31
Raksts #5


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Sviests.
Māja , kā jau teica citi, nevar būt ļauna - tu nepareizi noformulēji jautājumu.
Bet tā- var būt slikta aura, utml.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 17.09.2006 17:48
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Nē, māja, manuprāt, ļauna nevar būt, bet aura var būt slikta. Kaut gan cilvēki paši reizēm šādu auru rada, stāstot pekstiņus par to, ka mājā [lielāks efekts, ja māja ir izdemolēta utt.] kāds nomiris, izdarījis pašnāvību. Nevar un nevajag ticēt visam, ko saka, lai gan neko nevar zināt, varbūt tā ir patiesība.
Ticēt filmām [runa neiet par dokumentālajām tongue.gif ] vispār ir muļķīgi, tā ir caur caurēm kāda cilvēka iztēle.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.09.2006 18:26
Raksts #7


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Liliya, a ja nu mājā kādu noslepkavo ar sajūsmu? Tā iegūst īpaši pozitīvu auru?

Lai vai kā - nekādas emocijas māju sienās neuzkrājas. Cilvēka garastāvokli ietekmē vien tas, kāda krāsa ir uzkrājusies uz sienām, cik augstu ir uzkrauti griesti un tamlīdzīgas lietas.

Eima bērni labāk fiziku mācīties, nevis spoku stāstus lasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.09.2006 18:47
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Var piebilst - ...un psiholoģiju. Krāsu iespaids uz cilvēka psihi ir psiholoģijas lauciņš.

Ieskatam pat nevajag psiholoģijas grāmatas, pietiek izlasīt kādu grāmatu, kas domāta krāsotājiem un celtniekiem - īsumā tur viss ir izklāstīts. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 18.09.2006 13:58
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Zini, Grim...
Fizika- šmizika. Es neatbalstu gandrīz nevienu fizikas teoriju un nebalstos uz kaut kādu traku fiziķu un zinātnieku pierādītajām teorijām.
Es balstos un runāju pēc faktiem. Man fakti izsaka visu. Pārējais man,atvainojiet, bet dziļi ir pie vienas vietas. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 18.09.2006 13:59
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



es domāju ka jā....katrai mājai ir sava aura..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 18.09.2006 14:08
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Mājas var būt bīstamas, bet ne ļaunas. Viss ir atkarīgs no tiem notikumiem, kas ir risinājušies mājā, kamēr tāpastāv. vai arī ar gadījumiem, kas saistās ar tās celtniecību. Pati māja ļauna nevar būt. ļauna var būt tikai aura, kas tai ir apkārt vai arī zeme uz kuras tā tiek uzcelta. jo mēs tak labi zinam kāpēc nedrīkst celt mājas tajās vietās kur ir bijušas kapsētas. Un mēs ļoti labi zinām, ka ja vienā noteiktā vietā ilgus gadus no vietas noteiktā laikā upurēt kādu dzīvnieku, tad drīzumā tā vieta kļūs "bīstama" un tam visam nav nekāda sakara ar pašu māju, bet gan ar notikumiem, kas risināns vai ir risinājušies, tās iekšienē-apkārnē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.09.2006 14:23
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Liliya @ 18.09.2006 14:58) [snapback]1038418[/snapback]

Zini, Grim...
Fizika- šmizika. Es neatbalstu gandrīz nevienu fizikas teoriju un nebalstos uz kaut kādu traku fiziķu un zinātnieku pierādītajām teorijām.
Es balstos un runāju pēc faktiem. Man fakti izsaka visu. Pārējais man,atvainojiet, bet dziļi ir pie vienas vietas. happy.gif

Tu zini, kas ir fakts? Pēc šāda ievada esmu pārliecināta, ka nē! Vārdu sakot - Tu tici katram pirmajam pretimnācējam. Jo šaubos, vai jel kādu faktu par sienām, kas uzsūc emocijas, esi pārbaudījusi pati. Lētticība nav tikums, starp citu. Pati redzēji spokus muižā vai kā? Ja nē, tad tas nav nekāds fakts. To viena tante teica. Vai gids muižā.
No tavas zinātnes atbalstīšanas vai neatbalstīšanas zinātnes ēka nesabruks, starp citu. Tikai šarlatāni iedzīvosies, ja jau Tev tik viegli visu ko iestāstīt. Un būs vēl vieglāk, ja nejēgsi to pašu tik ļoti noniecināto fiziku.
Ē, jā, atkal jācitā vecas patiesības - "Nav kauns nezināt, ir kauns negribēt zināt". Bet Tu ar to vēl lepojies... pinch.gif

Jā, mēs te par mājām runājam, nevis par spokiem. Mierīgi var celt māju kapsētā, nekas nenotiks. Absolūti un pilnigi nekas! Pie nosacījuma, ka tie, kas mājā dzīvo, par to neko nezin. Ja zinās, tad uzreiz sāksies visādas "sajušanas" "auras" un "es jau uzreiz teicu!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 18.09.2006 14:26
Raksts #13


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Liliya @ 18.09.2006 14:58) [snapback]1038418[/snapback]
Fizika- šmizika. Es neatbalstu gandrīz nevienu fizikas teoriju un nebalstos uz kaut kādu traku fiziķu un zinātnieku pierādītajām teorijām.
Es balstos un runāju pēc faktiem. Man fakti izsaka visu. Pārējais man,atvainojiet, bet dziļi ir pie vienas vietas. happy.gif
````, daune, tu vispār saproti, ko tu pateici? Šitā kaste, no kuras tu to ierakstīji, ir uztaisīta balstoties uz dažādām fizikas teorijām, kuras tu droši vien neatbalsti. Fakts nav tavs sūda apgalvojums, ka sienas uzkrāj negatīvās emocijas.

Tev beidzot derētu ieskatīties acīs patiesam un īstam FAKAM.

Starp citu, ir gadījies novērot, ka āboli nebūt nepaliek sliktāki tāpēc, ka samazinātos to augšanas/patērēšanas attālums līdz kapiem vai arī man būtu grūtāk tos tāpēc sagremot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
svekris
iesūtīt 19.09.2006 08:31
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.06



Es stradaju - Cēsu Livonjias Ordeņa Pilī par gidu/aktieri , 'pēc tam kad pa 11 beidzas mielasts ,kadam vis no R - torņa ir jāzivā , un R- tornī ir 2 vietas kur vinekārši ir slikti nejauki iet garām , agaāk vienā no tām varēja ieiet ,bet daži cilvēki tur vienkāši ģība nost. ja tas nav kaut kas slikts, tad es nezinu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 19.09.2006 09:26
Raksts #15


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Muzejos cilvēki visbiežāk ģībst no sastāvējušamies gaisa un no tā, ka lēni kustas un ilgi stāv kājās. Pati esmu ģībusi, un esmu bijusi klāt, kad citiem paliek slikti. Telpas vajag vēdināt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 20.09.2006 20:02
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Šķiet, ka nojaušu, kas slēpjas zem nika Svekris. smile.gif Pazīstu diezgan daudzus, kas strādā Cēsu Livonijas ordeņa pilī un bieži tur uzturās. No viņiem ir dzirdēti dažādi stāsti par dīvainām skaņām un citām parādsībām. Protams, var uzskatīt, kas tas ir tikai rēgojies pēc garas darba dienas, kas beidzas vēlu naktī.
Varbūt cilvēki dzird to, ko vēlas dzirdēt. Respektīvi, tiem liekās, ka ir kaut ko dzirdējuši.
bet tik pat labi, tur apkārt staigā kāds ordeņa karavīrs. smile.gif

Runājot par 'sliktām' mājām.. Mana vecātēva māsa ar savu lielo ģimeni dzīvoja kādā lauku mājā. Tad noslīka dēls, pēc ~50 dienām nomira viņas vīrs, pēc pāris gadiem nomira viņas meita, bet vēl pēc 3 gadiem - viņa pati. Daži uzskata, ka, iespējams, pie vainas ir šī māja, kura varētu būt nolādēta, vai kā citādi slikti ietekmēta. Taču tas ir tikai, varbūt akls, bet skaidrojums šīm nelaimēm.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 21.09.2006 10:19
Raksts #17


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Oh, par miršanu runājot - kāds zina kādu pietiekami vecu māju, kurā neviens cilvēks nav nomiris? Es arī, patiesībā, gribētu vecumā nomirt savās mājās.

Piecu gadu laikā nomirst DAUDZ cilvēku, un visi tajā brīdī kaut kur atrodas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 21.09.2006 15:35
Raksts #18


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(Liliya @ 18.09.2006 14:58) [snapback]1038418[/snapback]

Zini, Grim...
Fizika- šmizika. Es neatbalstu gandrīz nevienu fizikas teoriju un nebalstos uz kaut kādu traku fiziķu un zinātnieku pierādītajām teorijām.
Es balstos un runāju pēc faktiem. Man fakti izsaka visu. Pārējais man,atvainojiet, bet dziļi ir pie vienas vietas. happy.gif

Ahahaha happy.gif Tiešām, fizikas teorijas ir mazāk pierādi'ti fakti nekā emocijas, kas uzkrājas ķieģeļos. Kāds Ņūtons tomēr ir bijis idiņš! Pie zemes mūs tur auras un karmas happy.gif

Nē.

Šo rakstu rediģēja Alchemy: 21.09.2006 15:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 26.09.2006 19:12
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Nu vispaar jau nobalsoju, ka jaa. Kautagan nezinu.
Ir tachu dzirdeeti visaadi gadijumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gnoms
iesūtīt 04.10.2006 11:25
Raksts #20


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.06



Tumšās enerģijas mājās radām mēs paši un mūsu viesi. Mēs tās varam vairot ar savām negatīvajām emocijām un negatīvām domām, kuras izpaužam būdami mājās. Negatīvās enerģijas var atnest no darba, no ielas, tās var atnest sev līdzi ciemiņi.Smagu, postošu enerģiju parasti atnes cilvēki ar kuriem ir grūti kontaktēties, kuri jūs psiholoģiski nomāc. No viņiem plūst melnā enerģija, tāpēc viņu klātbūtnē vienmēr ir neomulīgi, gribas, lai viņi ātrāk iet prom, bet pēc saskarsmes ar viņiem pasliktinās garastāvoklis, rodas nepamatots nogurums, dažreiz pat gribas raudāt. Tas liecina par to, ka šis cilvēks ar savu starojumu ir saindējs mūsu māju un mūs. Ja pēc šādiem ciemiņiem māju neiztīrīsim, vēl ilgi jutīsimies neomulīgi, jo pat sienas tajā ir uzsūkušas šo melno enerģētiku un postošo starojumu vērš uz mums. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:08