Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zibens lode, Vai tai var piemist saprāts?
Kā jūs domājat zibens lodei ir veselais saprāts?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 137
Viesi nevar balsot. 
scream
iesūtīt 14.02.2004 22:30
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.04



Kādā grāmatā bija rakstīts, ka zibens lodēm esot veselais saprāts.
Precīzāk sakot tas bija rakstīts grāmatā " Titānikam bija jānogrimst "
Tad es vēlos pajautāt jūsu viedokli, ko jūs domājat par šādu apgalvojumu?
Ja jūs nezināt kas ir zibens lodes tad es varu paskaidrot.
Tas ir tāds zibens veids, kurš veidojas apļa jeb bumbas formā. Mēdz būt ļoti lielas zibens lodes, bet mēdz būt arī ļoti mazas zibens lodes. Tās lidinās gaisā un pēc kāda laiciņa eksplodē ar skaļu blīkšķi. Cilvēkam tās ļaunu nenodara. Ir bijuši gadījumi kad tās nodara arī kaut ko ļaunu, piemēram apdedzina ādu, bet tādi gadījumi ir bijuši ļoti reti.
Ja nēesat lasījuši grāmatu " Titānikam bija jānogrimst " tad iesaku jums to izlasīt. Ļoti interesanti raksti par visādām dīvainām lietām, ticiet man tas ir ko vērts.
Bet nu es gribu zināt jūsu viedokļus par šo paranormālo lietu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Sirradze
iesūtīt 01.07.2004 21:06
Raksts #41


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Kas taas veel par muljkjiibaam??? Tad jau veel pasakiet, ka arii maakonjiem ir veselais sapraats, diez vai tureeshos veel kaajaas [buushu nogjiibusi par cilveeku naivumu].
Saprotiet zibens lode ir zibens lode! Taatad tas elektrisko laadinju sakopojums, kursh triecaas uz zemi un biezhi vien iekljuust iekshaa pa maaju atveertajiem logiem, bet tas nenoziimee, ka shii zibens lode "izdomaa", ka tur buus silts, labi, buus TV, dators, eediens utt... utt....
Heh! Kaa man apnicis lasiit shitos trakumus! tongue.gif huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ilziic
iesūtīt 04.07.2004 12:37
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Protams, ka zibens lodei nepiemīt saprāts. Tā vienkārši reaģē uz apkārtējo vidi pēc fizikas likumiem. Vienkārši lodveida zibens nav vēl pietiekami izpētīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aragorns
iesūtīt 05.07.2004 14:45
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Man liekas ka tai nau veselā saprāta un tādai lodei nemaz nevar tas būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.07.2004 18:33
Raksts #44


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Domaaju ka nepiemiit. Taa nevareetu buut. Taa ir taada pati dabas paraadiiba kaa , piemeeram, lietus, kaapeec lai tai piemistu sapraats? Bet ko var zinaat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 29.07.2004 13:59
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



ljoooti shaubos jo njaa vispaa varbuut arii ir kas zin!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 30.07.2004 16:10
Raksts #46


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Cik saprotu, šovakar "Bez Tabu" rādīs sižetu, kuŗā būs pieminēta arī minētā zibens lode. Tas tā, informācijai, ja kādam tas'ir interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 01.08.2004 07:26
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Vajg lasīt labas grāmatas nevis tādas, kuras sacer trakie, kuri tik ļoti grib pierādīt savu taisnību, ka neņem vērā faktus (šaubos vai tos tiešām ir tik grūti ievākt). grin.gif grin.gif grin.gif pēc manas saprašanas (jo ar cītīgu mācīšanos es neaizraujos) lodveida zibens ir elektriska izlāde, ja tam kādreiz ir gadījies atvērt durvis tad tāpēc ka elektrība mēdz radīt magnētismu. wink.gif Ja kādam šī tēma interesē vajag sameklēt (drošvien bibliotēkā) apmēram pirms 2 gadiem izdotu žurnāla ''Terra'' numuru, kurā par šo tēmu ir raksts(cita starpā tur bija stāstīts vismaz par vienu gadījumu kad lodveida zibens IR nogalinājis cilvēku) smile.gif grin.gif laughing.gif devil.gif bet vispār lodveida zibenim ir saprāts - tāpat kā kompasam, elektriskajai tējkanai, tosterim un vēl dažiem tamlīdzīgiem radījumiem, kuri patlaban plāno sazvērestību pret cilvēci... BAIDIETIES!!! mace.gif

Šo rakstu rediģēja saule pazare: 01.08.2004 07:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 09.11.2004 21:20
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



ja godiigi es pat nezinu kas taa taada ir!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 10.11.2004 00:13
Raksts #49


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(emily @ 09.11.2004 21:20)
ja godiigi es pat nezinu kas taa taada ir!!!

Tu tiešām nekad neesi dzirdējusi par lodveida zibeni ? Tas ir zibens paveids - spīdoša lode, kas pārvietojas gaisā un pēc tam uzsprāgst vai vienkārši pazūd. Parasti tas rodas negaisa laikā, tāpat kā parasts zibens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kinky
iesūtīt 10.11.2004 01:17
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 26.07.04
Kur: -nu jā... :P kaut kur starp zemi un elli...



es vsp domāju, ka saprāc i.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tutanhamons
iesūtīt 27.08.2005 11:53
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.05



CITĀTS(She_Elf @ 16.02.2004 15:54)
ja taa nopietni, reiz skrienot distanci baigajaa negaisaa vienu redzeeju...jushka nebija no taam labaakajaam...iedomaajies tev kaukur kaadu 50 metru attaalumaa uz stigas taranee baltidzeltens bumbulis...brrr pinch.gif  pinch.gif a tev tik pa to stigu jaamochii uz priekshu....brrr
*

Ne sū*a tev nevajadzēja bēgt mana māsa arī redzēja viņa nebēga viņi lode lidoja virsū bet viņ vienkārši pagāja malā tās ir mūļķības ka tās seko! un viņai ne sū*a nenotika !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 29.08.2005 10:12
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu manuprāt visai maza iespēja.Jo galu galā tā ir dabas parādība.tādējādi nevarētu būt veselais saprāts. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 29.08.2005 18:35
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



Liekas, pirmais lodveida zibeni mākslīgi ieguva Nikola Tesla, kad dzīvoja Colorado Springs. Teslas spoles izlāde ne vien jonizēja gaisu, bet arī to uzkarsēja, tādējādi dažreiz radot nelielas plazmas lodes. Tiesa, visi šis parādības fizikālie procesi nav vēl joprojām izprasti, gan Teslas gadījumā, gan arī lodveida zibens gadījumā.

Te būs dažas interesantas bildes, tiesa, ne lodveida zibens. Kaut gan, varbūt kāds starp tām arī varēs to atrast.

Fotogrāfijas, kur būtu redzams lodveida zibens no Teslas magnifying transmitter, esmu redzējis tikai BBC 1982.g. raidījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazais meža brie...
iesūtīt 07.10.2005 11:47
Raksts #54


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05
Kur: Shovakar koka dobumaa, ciemos pie vaavereem



Muljkjiibas, tur akal ir visaadi fiziskie speeki un caurveejsh un visaadas taadas lietas, mosh veel uztais aptauju vai aizdedzinaatam seerkocinjam ir sapraats? Tu vinju aizdedzini un vinsh uz blaaa uzlec virsuu un aizdedzina tevi grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 07.10.2005 12:04
Raksts #55


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Vispaar, maksimaalais noveerotais lodveida zibens "dziives ilgums" bijis 2min. Un ja kas, tad manai gimenei reiz gadiijaas, ka negaisa likaa logs bija valaa, un tad peekshni ielidoja zibens lode, trakaa aatrumaa izlidoja cauri visai istabai (taa it kaa atsistos pret sienaam kaa biljarda bumba - pret galdina malaam, tomeer aciimredzot taa nepieskaaraas, jo nekas neaizdegaas) un atkal izlidoja pa logu aaraa! Labi, ka nevienu neaizkeera, telpaa tobriid bija diezgan daudz cilveeku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 10:34
Raksts #56


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Lodveida zibens ir tikai dabas parādība.Tai nevar piemist saprāta!

starp citu...no kādas ticības vai mitoloģijas tu to ņēmi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 16.10.2005 18:21
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



piekriitu saulei un good ol'grim. laughing.gif nu sorii, bet tieshaam - kur kaut ko taadu var izdomaat?!?
pati gan nekad neesmu dziivee redzeejusi zibens lodi, bet tieshi par to, kaadeelj taas lido cauri maajaam, vareetu piebilst, ka esmu vairaakas reizes dzirdeejusi, ka lodes "pievelk" caurveejsh. taatad - negaisa laikaa nekaadu caurveeju! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 21.10.2005 21:32
Raksts #58


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



tieshi ta ka princess teica. tam visam k-kads sakars ar caurveju.nju visparinot tur ir tiraka fizika. un ta nu ir lieta ko es ta laikam lidz galam nekad neiezubrisu.... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 29.10.2005 14:43
Raksts #59


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



nju es jau noteikti neticu ka kaut kaadam zibenim ir veselais sapraats huh.gif , maz ticams rolleyes_a.gif , turklaat es nekad neesmu neko taadu redzeejusi whistling.gif , visticamaak tas ir kaut kaads energijas kopojums, kuru peec fizikas likumiem pievelk dazhaadi tur pozatiivi vai negatiivi joni smile.gif , taa luuk rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Owass
iesūtīt 03.03.2006 10:51
Raksts #60


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



man vecaaki staastiija tad kad es veel esot bijis mazses nebiju maajaa bet mamma ar teeti bija virtuvee... kontakts saaka sprakšķēt un pazuda elektriiba. no kontakta iznaaca zibens lode un izgaaja cauri virtuveiun pa otru sienu izgaaja cauri.
esmu dzirdeejis ka tad kad ierauga zibens lodi nedriix veikt straujas kustiibas jo vinjas juut energiju un iet uz taas pusi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 14:54