Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

>  lohnesa ezera brismonis nesija, vai tu tici vinjai
vai tu tici vinjai
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 77
Viesi nevar balsot. 
Nata
iesūtīt 27.10.2004 13:43
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



izsakat savas domas!
es zinu ka taada pastaav! es to zinu! es ticu un ticeeshu!
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!
nesen kaads krivu zinaatnieks teica ka nesija sastaav no daudz mazaam dalinjaam kuras dziivo savaa valjaa, bet briizhiem kad draud briesmas vinji sasaucaas un izveido vienu lielu masu! taaa vins izskaidroja juuras briesmonju esamiibu un pieraadiija ka nesija PASTAAV!!!!!

Šo rakstu rediģēja Reiki: 27.10.2004 14:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hula
iesūtīt 27.10.2004 14:00
Raksts #2


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Nē, es neticu.

Jo ir vairāki bet:

Pirmkārt, tas, ka dinozauri dzīvoja pirms 225 - 65 miljoniem gadu. Un ir pamats domāt, ka Nesija ir dinozaurs, jo pleziozauri dzīvoja ūdenī un tādiem, kādu zinātnieki attēlo Nesiju, bija arī plenas un tā tālāk. Nu bet galenais, ka viņi dzīvoja ūdenī.

Otrkārt, tas zinātnieka pieņēmums šķiet pilnīgi absurds. Ha, tad, kad man draudēs briesmas, uzradīsies Betmens! Neliekas, ka tas ir kaut kā mazliet muļķīgi? Un vajag arī pierādījumus, ka tāda NEsija vispār ir bijusi.

Treškārt, atgriezīšos pie dinozauriem. Viņi dzīvoja juras-krīta periodos, bet tad nāca lielais Sals un viņi visi apmira. Jo bija aukstasiņu dzīvnieki. Un bez siltuma viņi dzīvot nevar. Un tas, ka Nesija ir kaut kāds izņēmums, kas ir sasalusi un nav satrūdējusi (jo pēc lielā ledāja, kas pārklāja vai visu Eiropu), tiešām šķiet neticami. Un galu galā - tas bija pirms vairāk nekā 65 MILJONIEM gadu. et tas, protams, ir tad, ja pieņemam, ka Nesija ir dinozaurs.

Ceturtkārt un galvenokārt, es uzskatu, ka tās visas ir baumas un ka tāda leģendāra briesmoņa nav. Jo nav redzamu pierādījumu. Cik zinu. Un tas, ka vairāki pustraki ļautiņi apgalvo, ka tur KAUT KAS mit... Nu nezinu. Varbūt tas ir kāds milzu kalmārs vai kāda dzīvnieka anomālija... Bet Nesija... Phe

UN, lūdzu, nesauc citus, kas Tev nepiekrīt, par stulbiem, jo mani, piemeram, tas ļoti aizvaino un Tu savus "faktus" balsti uz viena cilvēka teorijām. Nepierādītām turklāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nata
iesūtīt 27.10.2004 14:05
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



es nesaucu par stulbiem tos kas man nepiekriit es saku ka ir stulbi kuri pazinjo to visai pasaulei! es saprotu katram ir savs viedoklis, bet paarvilkt striipu cita ceriibaam ir mulkjiigi! katrs domaa ko grib! un nav noteiktu pieraadiijumu ka taads eksitee un nav ka taads nebuutu! ne jau viss balstaas uz gadiem un citiem faktiem!
briinumi tachu pastaav...
un nav slikti kaadu laicinju pasapnjot....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 27.10.2004 14:09
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



CITĀTS(Nata)
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!


reku silent.gif

Tātad - par ko tad mēs īsti te runājam? par PIERĀDĪJUMIEM vai arī par BRĪNUMIEM? Saproti, es arī varu teikt, ka tāds Betmens vai nezinu... ka manos bēniņos dzīvo goblins, jo, redz, viņš PASTĀV. Bet viņa eksistenci nevar pierādīt, jo, redz, viņš parādās tikai briesmās... Un pārējā laikā sastāv no mazām daļiņām. NU paklau... Man tiešām jāsmejas.

Nu protams, ka var jau ticēt visam. Bet tad pārējie nav jāsauc par muļķiem. Un turklāt man ir šādi tādi FAKTI liekami priekšā, ka Nesija tomēr nevar vis eksistēt. Bet par visiem 100% tomēr neesmu pārliecināta, ka viņas nav. Varbūt tiešām viņa ir kaut kāds izņēmums. Bet kas to lai zina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 27.10.2004 14:12
Raksts #5


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Es domāju ka tur varētu būt zināms pamats. Jau svētais Kolumbāns pamanijis ko līdzīgu šim ūdensdinozauram,turklāt tas bija vēl agrajos viduslaikos.. Nesija ir redzēta vēl agrāk,pat pirms romiešu ienākšanas Britānijā.Tātad nav pamata domāt ka Lohnesā nedzīvo kautkas līdzīgs Nesijai. Turklāt es neticu ka tik daudz un dažādi cilvēki būtu pārskatījušies un sajaukuši piemēram Ūdra zemūdens rotaļas ar Nesijas izdarībām. Starp šiem lieciniekiem bija pat viens Nobela prēmijas laureāts,kurš? To es nepateikšu,bet diez vai viņš būtu gatavs ziedot ssavu labo vārdu tukšu iedomu dēļ. Un ne jau tikai Skotijā kautkas tāds ir pamanīts,arī Āfrikā. Tāds Mkele MGambe Zanzibārā. Iespējams,ka daži īpatņi ir pārdzīvojuši Meteorīta nokrišanu un tos miljonus gadu uzturējušies slēgtā vidē,kas viņu sugu apgādājusi ar gana daudz barības
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.10.2004 14:14
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es arī uzskatu, ka Tu, Nata, pašlaik nepārprotami apvaino tos, kas nav tik lētticīgi, kā Tev gribētos. Jā, piekrītu, arī šis mans rakstītais ir diezgan nepieklājīgs uzbrauciens, bet es nevarēju paklusēt. Mani arī tādi apgalvojumi aizvaino ermm.gif
Nē, es neticu, ka eksistē Nesija. Piekrītu Chobit. Un uzdrošinos to paziņot visai pasaulei!
Tā ir viena ciematiņa jauka leģenda tūristu pievilināšanai. Vietējā reklāma. Starp citu, balstīta uz senām ķeltu leģendām. Tajās diezgan daudzos ezeros mīt visādi mošķi. Un kādi tad ir tie vietējo stāsti? "Es pats neredzēju, bet mans kaimiņš tur, vienā lietainā vakarā gāja gar krastu un tur bija..." tongue.gif Viena tante teica, vienvārdsakot. Kāpēc man tam būtu jānotic?
Lohnesa ezers nupat ir tā pārbāzts ar zinātnisko aparatūru, ka tur būtu sen jau atrasts radījums, kas ir vidējas zivs izmērā, nemaz nerunājot par vaļiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 27.10.2004 14:16
Raksts #7


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nav vajadzīgi pierādījumi, lai varētu droši apgalvot, ka nekāda briesmoņa nav.

Tā pseidozinātnieka no pirksta izzīstā teorija vispār ir absurda. Organismi, kas veidoti no daudziem autonomiem oragnismiem pastāv (sūkļi, koraļļi), taču šī īpatnība galīgi neattiecas uz augstākajiem radījumiem un tādi organismi nevar atvienoties un tad atkal savienoties, reaģējot uz briesmām.

To ezeru ir n reizes skanējuši ar visādiem radariem un vēl sazinkādām ietaisēm, bet nekas nav atrasts.

CITĀTS(Nata)
es zinu ka taada pastaav! es to zinu! es ticu un ticeeshu!
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!


Un kā tu to tā zini? Vai tas gadījumā nav vnk tāds stils - "ticēt" visam neizskaidrojamajam un mistiskajam?
Tie muļķi, kas domā ka tādas nav ir pārliecinošs vairākums, vnk vairums no viņiem par to nebļaustās, jo uzskata kkāda briesmoņa neesamību par pašsaprotamu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 27.10.2004 14:27
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Kāpēc nedrīkst? Bet klausies, ja IR pamatojums, KĀPĒC gan nedrīkst? Un viņi jau nespiež tā domāt visiem.

Hmm. Pameklēju vēl...

CITĀTS
Tātad Lohness ir Nesa ezers (“loh” - ezers) divus kilometrus plats, 38 kilometrus garš un 300 metrus dziļš. Ezera ūdens temperatūra kā ziemā, tā vasarā ir +4 grādi. Septiņas upes ieplūstot šajā ezerā, bet tikai viena - Nessi - izplūst no nekad neaizsalstošā kalnu ezera.20.gadsimta septiņdesmitajo gados cilvēki pirmo reizi ieraudzījuši Lohnesa briesmoni. Pēc 43 gadiem laikrakstā “Invernesa kurjers” ievietots raksts “Dīvainās parādības Lohnesa ezerā”. 1934.gadā ķirurgs R.Vilsons nofotogrāfējis dzīvnieku ar garo kaklu un muguru ar kupri. Tad nāca ziņas no aculieciniekiem. Ir speciālisti, kas apgalvo, ka Nesija esot no senseniem laikiem saglabājies pleziozaurs. Neviens tieši nevar apgalvot, ka šie radījumi visi kā viens būtu izmiruši. Un Nesijai ir “brāļi” un “māsas”: Šamps - Amerikā, Ogopogo - Kanādā, Puka un Piasts - Īrijā, Ilvalēras čūska - Norvēģijā, Sturše - Zviedrijā, “Velns” - Jakutijā, Mokelem-bembe - Kongo, Baltā ezera briesmonis - Čīlē, arī Ķīnā un citur. Tātad tie piemērojušies mūsu klimatam.


Nujā... Bet te ir tomēr viens bet... Tam pasvītrojumam... Neviens nevar apgalvot, ka šie dzīvnieki NAV izmiruši... Un daudz variāk zinātnisku pierādījumu tomēr ir tam, ka Nesijas nemaz nav.
Un par to fotogrāfiju īsti nezinu... Manuprāt, tas viss ir tiešām safabricēts... Un ja tā ir viena vienīga fotogrāfija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.10.2004 14:31
Raksts #9


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Nata @ 27.10.2004 15:20)
es nesaukaaja par mulkiem tos kuri tic ka taada nav! visiem ir tiesiibas uz savu viedokli! atkaartoju veelreiz es uzskatu ka mulki ir tie kuri pazinjo visai pasaulei ka taada nav izkaisot veejaa cilveeku ceriibas ka taads pastaav! taa dariit nedriikst!

Tad iznāk tā - nabaga BBC komanda ir muļķi, jo viņi ar cerībām neklēja briesmoni, bet tad, kad neatrada un pārliecinājās, ka tāda nav, tad viņiem bija pienākums noklusēt šo rezultātu, jo redz, pasaulē ir pietiekami daudz cilvēku, kas cerēja, ka tāds ir? Kurš pētnieks tā dara? Un kas tie par cilvēkiem, kuru cerības (padomā - cerības! t.i., tiešām kaut kas būtisks) saistās ar Nesiju? Kas viņiem, nabagiem, tagad dzīve beigusies, vai? Un ar visu citu arī tā. Nu nevar un pat nav iespējams noklusēt pētījumu rezultātus, vai nu tie būtu apstiprinoši vai noraidoši. Un tāpēc jau pētnieks nav muļķis.
Un kāpēc tad tā nedrīkst darīt? Kāpēc nedrīkst apgāzt nepareizus uzskatus vai ko tādu? Tāpēc, ka kāds var apvainoties? Kāds cits šausmīgi svarīgs iemesls?

Chobit - tā fotogrāfija ir jau daudzkārt pētīta. Secinājums - neviens nevar pateikt, kas tas ir. Pat mērogu nevar pateikt, kur nu to, dzīvs vai nav dzīvs. Un kaut kā ļoti ilgmūžigi tie briesmoņi sanāk... un nez kāpēc tikai pa vienam dzīvo...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 27.10.2004 14:46
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Pirmkārt, būtu jauki, ja jūs nespamotu un nomierinātos smile.gif
Nekāda diskusija nesanāks, ja viens liks priekšā "jā" un otrs "nē". Ja jums ir fakti, kurus izklāstīt citiem- lūdzu, ja pamatojums- uz priekšu, bet citādi es to dzēsīšu ārā kā spamu.
Runājot par ticību- tas ir sava veida placebo efekts. Ir cilvēki, kuriem nepiciešams kaut kam ticēt. Tomēr tas nedod tiesības par muļķiem saukt tos, kas netic un otrādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.10.2004 14:54
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



tas ir tikai populars miits, legenda, nostastsm . kaut kur bija teikts, ka iespejams, ka tas kustibas, un paradibas taja ezera nav nemaz nesija, bet gan kaut kadi pazemes grudieni , virpulji utt.
Visu ko mes nevaram izzinaat nav jau jasauc par briesmonjiem utt. bet isti nu es neticu ka tads ir. kad biju mzaka, un skatiijos skubiju du , tur ari bij akaut kaads lohnesas brisdmonis, tad gan domaju, ka tads ir! (varbutta bija cita multene grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 29.10.2004 13:06
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Kādreiz arī ticēju tam, ka ir tāds briesmonis, bet ne gluži briesmonis, bet tāds dzīvnieks [liels], kurš nav ļauns. Tas bija sen, kad biju maza un kad tic visādiem izgudrotiem fantāzijas tēliem. Bet... Šis ir vislabākais komerciālais triks! Neviens to nav redzējis, bet redzēt jau visiem gribas! Kā nekā - ja nu....Vai maz jūs zināt cik tirgotāji pārdod dažādus suvenīrus ar Nesiju, cik saldējumus nopērk tajā apkārtnē tūristi utt... Ir ļoti jauki, ka vēljoprojām kāds tam tic, bet piedodiet man, tas šķiet bērnišķīgi un spītīgi apgalvot, ka Nesija bija ir un būs! Gluži vai kā Santa Klauss! laughing.gif

Laikam jau, ka neko oriģinālu un jaunu nepateicu, tikai gribēju vēl pateikt savas domas... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Sirradze: 29.10.2004 13:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 29.10.2004 14:22
Raksts #13


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Neticu... laughing.gif es kaut kur lasīju ka zinātnieki tur izbraukājuši to ezeru krustu šķērsu ar zemūdeni... getlost.gif bet tam arī negribas ticēt.Labi un viņi teica ka tur nekāda Nesija nav whistling.gif . tā viņi tur esot peldējuši un ieraudzījuši kautko priekšā peldam bet tā nebija Nesija...tas bija kautkāds milzīgs baļķis.NU viņi vienalga kautkā viņu izvilka bet tas bija parasts baļķis nekas vairāk... tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 29.10.2004 14:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 03.11.2004 18:40
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



es tam neticu. man liekas tas vienkārši ir tūristu piesaistīšanai vai tieši pretēji atbaidīšanai. nu man liekas ka tas ir izdomāts . laughing.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 04.11.2004 22:36
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



es ticu un viss! man nav vajadziigi pieraadiijumi, ka taads pastaav vai nepastaav, taas ir manas iluuzijas un es tam ticu! ir tachu skaisti kaut kam ticeet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 09.12.2004 21:13
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Vienreiz skatiijos taadu programu ,kur daudz ko jaunu vareeja uzinaat.Un vienaa seerijaa , kad staastiija par muumijaam-kaa taas iebalzamee u.t.t.
Tajaa seerijaa vinni brauca arii pie vienas ggimenes kura itkaa bija nofilmeejussi nesiju.Vinni ar zemuudeni nolaidaas lejaa un paarskatiija ezeru.Vinni protams neko neatrada.Un kad pevilka safilmeeto matriaalu pavisam tuvu vareeja redzeet ka tas ir koka gabals.
Zzeel es taa cereeju! sad.gif

Es nezinu vai ticeet vai nee. huh.gif
Varbuut nesija kaadreiz bija -varbuut ir arii tagat. wink.gif

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 09.12.2004 21:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 11.12.2004 18:21
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Daļēji, bet ticu, jo nav pamata tam neticēt, kamēr tas nebūs atspēkots par visiem 200%
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 12.12.2004 21:14
Raksts #18


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



taatad 19 apriilii 1934 gadaa kaukaac kenets vilsons uznjeemaa taadu bildi!!!!

varat triis reizes mineet kas tajaa atteelots
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 17.12.2004 14:56
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



nee, es neticu kautkaadiem ezeru briesmonjiem...pasakas un cilveeku nostaasti, nekas vairaak. cilveekiem vienmeer patiik redzeet to, kaa nau. man liekas, ka es nenoticeetu lohnesa briesmonja eksistencei pat tad, ja vinju ieraudziitu pati sawaam aciim!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 17.12.2004 16:25
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es pilniigi un gaaliigi neticu tam, ka pastavetu Nesija!!! Esmu skatiijusies daudz raidijumus,kuros radija daudzu cilveeku uzbildeetas bildes, bet beigas visaas tika atklaats ka taas ir vienkarsi uztaisiitas un tur tas viss bija skaidri paraadiits!
Emily tava bilde ir tik vienkaaras, ka to mieriigi var uztaisiit kads cilveks kurs nodarbojas ar foto!!!

Tur pat tika paraadiit filma, kura mani uz vienu mirkli maldinaaja, un es uz to briidi noticeeju. Bet izradijas ka vinji pasi to filmu uztaisiija un tas bija izgatavos briesmonis! whistling.gif

Visss sitais ir pilniigas mulkiibas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:44