Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mans mistiskais notikums
Ledene
iesūtīt 20.10.2004 07:41
Raksts #1


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Vakarnakt es pamodos, jo man skjita, ka kaads klauvee pie istabas durviim. Es atveeru acis un savaa priekshaa ieraudziiju kautko spociigu-tas bija kaads reegs vai kas tamliidziigs, kas mainiija izskatu un es tajaa uz paaris sekundeem noluukojos. Biju paaraak paarsteigta, lai nobiitos. Tagad domaaju, varbuut es to nosapnjoju... bet nee, es tachu peec tam veel pieceelos un izdzeeru glaazi udens, par to liecina tukshaa glaaze!
Ko juus par to sakaat? Esat redzejushi ko tamliidziigu??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 55)
Tējas Tantiņa
iesūtīt 26.01.2006 00:13
Raksts #41


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



nezinu... negribas ticeet ka tas taa vareetu but... padomaa logjiski! vienaa citaa pavedienaa lasiiju-cilveex redz nevis ar aciim, bet ar smadzeneem... nu tad seciniet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 19.02.2006 11:10
Raksts #42


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Nu... par priekšmetiem runājot - kad es biju maza man pretī gultai bija pakaramais. Un es naktī pamodos, nodomāju, ka tā ir ragana. Es no sākuma nobijos, bet pēc tam parādīju mēli raganai, lai tā apjuktu, palīdu zem segas. Ja es nebūtu aizmigusi, būtu rādījusi arī pliku dibenu, lai tā ragana aizvāktos grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
moonguide
iesūtīt 30.05.2006 20:39
Raksts #43


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Nu Tur !!



Arī man ir varianti:
- Tava neizmērojamā iztēle
- Kāds priekšmets istabā
- Brālis XD
(Pirmais ar otro un otrais ar trešo var būt apvienojami grin.gif)

Neeticu tam, ka tas ir tavas mājas/dzīvokļa dēl. Lai kāda būtu tā vēsture, nekas tāds nevar parādīties mājvietas atrašanās vietas dēļ. Bet tam, ka tu kko redzēji, tam es ticu! Kā wnm! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 02.06.2006 13:43
Raksts #44


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Es sēdēju viesistabā un tikko biju izslēgusi TV...pie televizora kāds no otrs puses klauvēja, nodomāju, ka māsa, bet nelikos ne zinis...klauvēja vēlreiz...es sadusmojos un teicu, lai izbeidz...klauvējieni apklusa.......un istabā PA DURVĪM ienāca mana mazā māsa...paskatījos...aiz televizora neviena nebija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 02.06.2006 13:59
Raksts #45


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



varbuut bija reegs vai kaut kas cits.. unsure_a.gif Man vinreiz pazuda atsleegas un es taas gaaju visur mekleet, izstaigaaju un izpeetiiju katru stuuri. nav un nav. Bet tad man pie kaajaam taas bija. Es varu apzveereet, ka ieprieksh taas tur nebija wink.gif laughing.gif X files.. whistling.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 02.06.2006 17:48
Raksts #46


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nakts... Pārkurināta krāsns..Paceļos - kaut kas balts ar sveci tuvojas man! woah! kā es pārbijos!! .. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 12.07.2006 08:06
Raksts #47


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Nu foršas ir tās nesaprotamās lietas! Ir jau arī zinātnisks izskaidrojums.. getlost.gif Es tos gan neatbalstu,bet...
Ir iespējams,ka tava māja atrodas uz kādas āderes un tur ir dzīvojis kāds,kas līdzinās tai parādībai ko tu redzēji! Nu cilvēks vai kāds cits.. Un ir iespējams,ka tavas mājas sienas atstaro kādu vēstures notikumu,kas noticis ar iepriekšejajiem iemītniekiem.Visbiežāk,ja tas saistīts ar kādu slepkavību.. Nu to saka zinātnieki.. getlost.gif ..par šādām lietām. Skatījos vienu raidījumu un tur šitā muldēja.. silent.gif Galīga nepatiesība!

P.S.Meitene no piekšpilsētas! Par tām tavām pazudušajām atslēgām,kas tev atradās pie kājām atbild pavisam nekaitīgs mājas gariņš,kam patīk ''palīdzēt'' mājas iemītniekiem pārvietot mantas....NEKĀDI X-FILES!

P.S.S. Un tādām būtnēm, kas ir ārpus mūsu saprašanas es ticu!Tās ir reālākas par mums pašiem! whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Liliya: 12.07.2006 08:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Basketmons
iesūtīt 16.08.2006 13:18
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.06



CITĀTS(gride @ 19.11.2004 23:14) [snapback]313242[/snapback]

ehh varbuut tev radijas, iisti nebiji pamodusies!?
man bija veel diivainaak, man mana maasa stasta ka pazaudejusi mobiilo, bet es to visu zinaju un jautaju kadel vina man to stasta atkal????? bet tikai pec 2 dienam sapratu, ka vina bija uz iisu briidi majas nolika somu un ātri matei to izstatija, taa vismaz man vina centas izskaidrot shito misekli... (lai gan par to neesmu parliecinata, jo iisti taa neatceros vai tiesham es dzirdeju vinu sarunu...)




Šo rakstu rediģēja Basketmons: 16.08.2006 13:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 11:36
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



man arī tā vienreiz gadījās, es domāju ka redzu rēgu, bet no rīta atklāju, ka tā ir bijusi plēve, ko man tētis uzklājis un skapja, lai tas nenoputētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 01.08.2007 19:12
Raksts #50


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es pilnīgi ticu ka spoki ir,jo kā savādāk rodas stāsti par tiem? nu labi tas bija slikts piemērs,bet mani nepārsteidz ka tas tā var gadīties. žēl bet man nav sanācis satikt ko tādu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 02.08.2007 14:53
Raksts #51


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



CITĀTS(washulis @ 01.08.2007 20:12) *
es pilnīgi ticu ka spoki ir,jo kā savādāk rodas stāsti par tiem?

ir arī stāsti, kas tiek izdomāti, bet es arī tā domāju. nu, tāpat kā washulis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 20.11.2007 19:37
Raksts #52


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Kādu dienu ar draudzenēm nolēmām uzspēlēt orientēšanāš spēli! Kamēr sagatavojām kociņus, zīmes u.t.t. palika mazliet tumšāks un iestājās krēsla! Nu, bet ja jau tādu darbu darījām- spēlēsim!
Man par laimi bija līdzi mobilais. Tā blāvā gaismiņa man palīdzēja saskatīt norādes.
Te nu viena no manām draudznēm bija uzstādījusi vienu no norādēm patiesi neomolīgā vietā. Bija kādi 8 vakarā. Man bija šaušalīgi bail! Mobīlā gaismiņā lūrēju kartē, lai uzzinātu pie, kura koka atrodas norādes. [Es biju pie liela veca ozola]
Skatījos un gandrīz sapratu, kad es satrūkos no šausmīga izbīļa. Aiz manas muguras kaut kas bija. Es to jutu. Jutu enerģiju, strāvojumu. JUTU! Tas bija briesīgi! Man uzmetās zosāda un palika ļoti auksti, kaut vai pirms tam biju jau atbrīvojusies no kurtkas dēļ skriešanas, jo bija karsts. Es sāku trīcē, bet s vienkārši nevarēju pagriezties un pskatīties. Tad es sajutu klusu gārdzienu. Aukstums, enerģija, strāvojums pazuda. Es ātri pagriezos, bet nekā. Palūkojos kokā- visi zari bija pilni ar kraukļiem! Neviens no tiem neizlaida ne skaņu!

Gribt ticat, gribat neticat, bet tas bija patiesi!
Nevienam nenovēlu, ko tādu! ohmy.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.11.2007 23:06
Raksts #53


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Cilvēku grupām, sevišķi sīkajiem, piemīt apbrīnojama spēja kaut kādos aizdomīgos ( aizdomīgi ne jau tāpēc, ka patiešām aizdomīgi, bet tāpēc, ka iestāstīts, ka tam jābūt aizdomīgi ) apstākļos saskatīt dažādas interesantas lietas, piemēram, kaut kādos koka mizas kropļojumos saskatīt sejas, sajust aizdomīgas zemes vibrācijas, izfunktierēt stāstus par piemājas mežiņā nogrimušām pilīm un hrenzinkādiem gariem un citu marazmātisku vājprātu, kas noved pie tā, ka ir bail pēc tam vienam mājās pa taisnu ceļu 100 metrus noiet. Parasti izpaužas laikā, kad sāk krēslot. Pieskaiti bezvēju un pilnībā apmākušās debesis, lai efekts būtu īpaši spēcīgs.

Izskatās 100% pēc šitāda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 21.11.2007 12:52
Raksts #54


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Samāra. @ 20.11.2007 19:37) *
Kādu dienu ar draudzenēm nolēmām uzspēlēt orientēšanāš spēli! Kamēr sagatavojām kociņus, zīmes u.t.t. palika mazliet tumšāks un iestājās krēsla! Nu, bet ja jau tādu darbu darījām- spēlēsim!
Man par laimi bija līdzi mobilais. Tā blāvā gaismiņa man palīdzēja saskatīt norādes.
Te nu viena no manām draudznēm bija uzstādījusi vienu no norādēm patiesi neomolīgā vietā. Bija kādi 8 vakarā. Man bija šaušalīgi bail! Mobīlā gaismiņā lūrēju kartē, lai uzzinātu pie, kura koka atrodas norādes. [Es biju pie liela veca ozola]
Skatījos un gandrīz sapratu, kad es satrūkos no šausmīga izbīļa. Aiz manas muguras kaut kas bija. Es to jutu. Jutu enerģiju, strāvojumu. JUTU! Tas bija briesīgi! Man uzmetās zosāda un palika ļoti auksti, kaut vai pirms tam biju jau atbrīvojusies no kurtkas dēļ skriešanas, jo bija karsts. Es sāku trīcē, bet s vienkārši nevarēju pagriezties un pskatīties. Tad es sajutu klusu gārdzienu. Aukstums, enerģija, strāvojums pazuda. Es ātri pagriezos, bet nekā. Palūkojos kokā- visi zari bija pilni ar kraukļiem! Neviens no tiem neizlaida ne skaņu!

Gribt ticat, gribat neticat, bet tas bija patiesi!
Nevienam nenovēlu, ko tādu! ohmy.gif


Varbūt kaut kas tiešām bija, lai gan nedomāju, ka reāla garīga būtne samierinātos ar vienkāršu pabaidīšanu.
No otras puses, cilvēka prāts ir neparedzams un maz izpētīts. Noteiktā kontekstā tas var apmānīt pats sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 23.11.2007 10:56
Raksts #55


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme



Mans mistiskais notikums ir ļoti biežs. Katru reizi, kad es ar Narcisu esmu kādā klusā vietā pie dabas, tad sāk pūst stiprs vējš, pat ja ārā ir karsti. Tas nu gan ir neizskaidrojami, turklāt pūš tieši tur, kur mēs atrodamies.
Un vēl viens bija. Tas bija tad, kad mums likās, ka Narcisa kaķis Makabrija nomirs...pēkšņi viņš vairs nekustējās, acis kļuva stiklainas, viņa kājas drebēja...Tas ieviesa tādu citpasaules efektu, ka viss vakars likās dīvains.

Lūk, tāda mana mistika smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 23.11.2007 11:22
Raksts #56


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Pirmais gadījums - cilvēki mēdz tādas lietas pievilkt. Tāpat kā ugunskura dūmus. Bet tiklab, tā ir vienkārša sakritība. Daba joko.
Otrais gadījums - momentārā paralīze. Gadās, reti. Izskatās iespaidīgi. Bet, ja tam vēl pieliek klāt kaut ko no sērija 'tādas lietas notiek vienmēr, kad mēs esam kopā', tad no tā var veselu šausmu filmu sēriju uzņēmt, vadoties pēc "Emīlijas Rouzas".

Un, principā, piekrītu Shadam, ka cilvēki bieži vien mēdz iedomāties vairāk nekā ir patiesībā. Ir forši, ja vari pastāstīt kādas dīvainas lietas ar tevi notiek, īpaši, ja esi alternatīvs. Un, ja gots, tad tā ir goda un cieņas lieta, ja ne pat principa. Nevar teikt, ka tādas lietas ir neiespējamas (vai nav iespējamas), bet nevar teikt, ka tā ir balta patiesība. Viss ir atkarīgs no situācijām, ticības, gadījumiem un sakritībām.

Par pirmo postu - esmu vairāk kā pārliecināta, ka tas bija sapnis jeb pusnomoda gļuks (neglīts vārds, bet terminu aizmirsu). Tā gadās visai biežī. Tāpat tu vari miegā runāt pa telefonu, sarunāt tikšanos, apsolīt kaut ko, bet pēc tam to neatcerēties. Vai otrādi, domāt, ka esi runājis pa telefonu, bet patiesībā neesi vis. Manuprāt, tās ir situācijas, kad miega laikā, kad cilvēks atrodas dziļājā miega fāzē, smadzenēs notiek īssavienojums un tās negaidot, atsaucoties uz iekšējo vai ārējo kairinājumu, un neparedzēti pāriet pusnomoda stāvoklī. Kā arī ļoti daudz ko ietekmē lietas, ar kurām cilvēks ir saskāries dienas laikā vai par kurām pastiprināti domā. Nu, vienvārdsakot, tas ir saistīts ar miega stāvokļiem.
Bet nav zvanīts, ka tas tiešām nebija spoks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:54