Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu tici spokiem, burvjiem u.tt.?, mazā aptauhjina
Vai tu tici spokiem,raganām u.tt.?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 168
Viesi nevar balsot. 
Švilpaste
iesūtīt 06.02.2005 12:39
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Es ticu spokiem, muļķīgi,bet tā nu tas ir.
Bet kā ar citiem?

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 06.02.2005 12:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 07.06.2005 15:02
Raksts #21


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Bērnībā ļoti ticēju mājas gariņam, kurš mūsu lauku mājās pa griestiem grabinājās, bet ak vai, augot lielākai, atklājās, ka tās ir tikai žurkas, kas nolēmušas uzraut fūsi ar akmenentiņu.
Tagad ticu spokiem, burvjiem un raganām, enģeļiem un vēl šim un tam. Neredzu nekāda iemesla, kāpēc lai neticētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 07.06.2005 16:05
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



es domaaju, ka ir cilveeki, kuriem ir maghiskas speejas(vai kkas tamliidziigs). iespeejams ir arii spoki, bet es par to shaubos..... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murmulis
iesūtīt 08.06.2005 14:01
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.05



es neesmu paarliecinaata unsure_a.gif it ka ja, bet tomeer nee... nu es tiesaam unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 17.06.2005 17:40
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Es ticu raganām un burvjiem.Man liekas ka viņi pastāv vēl joprojām!!! sorcerer.gif Es ticu arī visādām tādām lietām!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 17.06.2005 17:58
Raksts #25


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



hmm...man laikam derētu tas variants "neesmu pārliecināta" jo nu itkā burvjiem un raganām kā tādiem neticu, bet ticu, ka var paveikt kautko puslīdz maģisku, piemēram ar kautkādiem nebū rituāliem kādu izārstēt vai tā. arī spokiem nezin vai ticu, grūti teikt. neesmu tā aizdomājusies nekad. laikam jau tikai pa pusei, grūti izlemt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 02.08.2005 13:09
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Neticu spokiem un tml. lietām , bet ticu cilvēkiem, tātad burvjiem, raganām utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 02.08.2005 13:20
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



khem... te jaaatbild ar jaa vai nee, un lieta dariita? khem...
un vsp ticiiba ir visai nosaciita lieta... es varu ticeet kaut kam, kaut arii zinu par visiem 100%, ka taa nav...
un kas shai gadiijienaa ir burvji? cilveeks ar magjiskaam speejaam, kuram tik nuujinju pavicinaat vajag, lai lietas mainiitos?? es domaat, ka ir pavisam reaali cilveeki, kuri speej iejaukties lietu norisee un nemateriaalajaa pasaulee, lai ktk ta vish tur panaaktu.... ok, tie pashi shamanji un tml...
spoki? ktkr jau dveesele paliek... ir iespeejamas laika cilpas... neredzu shkjeershlju arii spokiem...
taa... nu kas veel? zobu feja vai? nu taadai gan atljaushos pat neapdomaat esamiibas iespeeju........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 11.08.2005 09:53
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



laughing.gif laughing.gif laughing.gif
es pati esmu ragana, tā kā būtu dīvaini, ja neticētu pati sevī grin.gif
bet patiesībā pieļauju, ka šajā pasaulē ir visādas dīvainas lietas, tas ja viņas vēl neesmu redzējusi nenozīmē, ka tādas pastāv, taču viennozīmīgi arī nepieņemu visādus stāstus par parādībām, kuras neesmu pieredzējusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 16.08.2005 17:46
Raksts #29


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Ēr-mjo-nī-ne @ 17.06.2005 18:58)
hmm...man laikam derētu tas variants "neesmu pārliecināta" jo nu itkā burvjiem un raganām kā tādiem neticu, bet ticu, ka var paveikt kautko puslīdz maģisku, piemēram ar kautkādiem nebū rituāliem kādu izārstēt vai tā. arī spokiem nezin vai ticu, grūti teikt. neesmu tā aizdomājusies nekad. laikam jau tikai pa pusei, grūti izlemt.
*


njaa, man ljoti patika sis viedoklis, ar mani ir liidzigi. vismaz es ari neticu raganām un burvjeim kaa tadiem, piemēram, ka viņi tur ar zižļa palīdzību spēj pārvērst šo par to, utt. tongue.gif ticu, ka var izdziedināt, ticu, ka ar gribu var daudz ko izdariit utt.

ar spokiem taa, ka es ticu, ka ir kaut kaadi garaiņi , ko sauc par spokiem utt. bet enticu tadiem, kā teikt kasperveidiigajeim(nu tas jautrais spociņš) . držiāk jau tādai kā atblāzmai, bt nu it kā jau ticu . bet parak trakam lietām arī neticu! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 16:03
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Es ticu,ticu!Yeah!
un nesakiet man ka tie nav,jo es ticu!un ja es ticu...tad es ticeet liidz man beigsies gaiss...un juus ticeet liidz ar mani.....nu ja!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 19.08.2005 16:41
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



Es ticu. Zinu ka ir cilvēki (raganas). un man piemēram tas nesatrauc. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 09:05
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



Es ticu ļoti daudziem spokiem, pati neesmu tos redzeejusi, bet to klātbūtne bieži ir jūtama... unsure_a.gif

Pastāstīšu vienu notikumu, kuru piedzīvoja manas paziņas krustmāte:
Tas notika pāris vasaras atpakaļ, kad Marta (krustmāte) gāja no balles mājās, bet bija ap pusnakti un bija jāiet caur kapsētu, bet Matrai bija ļoti bail no spokiem, vadātājiem un daļēji no veļiem arī.
Pieejot pie kapsētas, viņa ieraudzīja, ka pie kapsētas stāv vīrietis melnā mētelī un cepurē.
Kaut arī Marta zināja, ka, ja tas ir spoks (viņai tas prātā neienāca), ar viņu nedrīkst runāt, bet viņa viņam tik un tā jautāja, vai viņš viņu nepavadīs caur kapsētai, jo vi''nai bail no mirošajiem.
Vīrietis neko neteica, un viņi sāka iet. Kaut kur pusē Marta sāka viņam uzdot dažādus jautājumus, piemēram, kāpēc viņs tik vēlu ir kapsētā utt., bet vīrietis neko neatbildēja.
Pieejot pie vārtiņiem, kas veda ārā no kapsētas, Marta pateica paldies un izgāja pa tiem, tad apgriezās un ievēroja, ka vīrietis bija pazudis un saprata, ka tas bija spoks.
Ar šīm domām viņa gandrīz skriešus metās mājās.

Varat ticēt, varat nericēt, bet es tam ticu un manas domas nemainīsies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 21.08.2005 12:01
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



es tiešām ticu.. happy.gif
kāds neskatās to raidījumu par spokiem Latvijā? laughing.gif ļoti interesants.. pierādījuši dziednieku, pētnieki, hronikas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 21.08.2005 12:09
Raksts #34


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Ceturtā atbilde...

Jā, es ticu tam, ka notiek kaut kādas dīvainas, neizskaidrojamas lietas... mēs vēl dudz ko nezinām... bet es neticu tam, ka stigā pa pasauli burvji paltrkos un ar zižļiem, vai tamlīdzīgās fantasy lietas, citādi mēs to zinātu. Man patīk fantasy, bet sorry, tas diemžēl (?) ir tikai fantasy.

Poltergeisti, manuprāt, varētu pastāvēt. Spoki, iespējams, arī. Labprāt arī uzrakstītu, kāpēc (un arī nokomentētu scell_x gadījumu), bet tas iziet no šī pavediena rāmjiem tongue.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LiL'Witch
iesūtīt 02.09.2005 22:54
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05



ticu tikai spokiem. burvjiem, vampiiriem, vilkachiem utt. neticu. ja buutu pieraadiijumi ka taadas lietas pastaav, tad gan man liekas, ka ticeetu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angry
iesūtīt 03.09.2005 10:45
Raksts #36


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Jauka, klusa vieta , kur neviens tevi netraucē!



he he kad saldu taa spoku maaja nebija robedzhota tad tur es redzeeju diivainus 2 plekus + balki gaazaas man virsuu pa kaapneem vampiirs= cilveeks kuram garsho asinis burvis= cilveeks ar iipashaam speejaa piem. ekstrasens vilkacis= kautkas nereaals
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 03.09.2005 11:26
Raksts #37


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



CITĀTS(Tuziks @ 06.02.2005 12:39)
Es ticu spokiem, muļķīgi,bet tā nu tas ir.
Bet kā ar citiem?
*

Ar mani arī tāpat... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 06.09.2005 21:27
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Vispār, raganām un burvjiem, jeb ar to, ko viņi nodarbojas nemaz neticu... varbūt cilvēkiem, kam ir dziednieciskas spējas, spokiem pavisam nedaudz... Nezinu, varbūt tikai šajā aptaujā tas izklausas pārlieku sekli silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Baltuss
iesūtīt 08.09.2005 15:42
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.09.05
Kur: Sezh pie rakstam galda un censas izdomat turpinajumu savam staastam.



es ticu visam pardabiskam
1.kaart tape ka dziive interesantaka
2.kaart parasti tie kas netic mirst pirmie
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ards_mags
iesūtīt 09.09.2005 19:03
Raksts #40


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.05



Ticēt spokiem vai burvjiem ir muļķīgi ... viņi ir neatkarīgi no tā tici vai netici tiem .... Ja viņi sāk kādam ticēt tad tas ar tiem sāk satikties .... diez vai visiem ir vēlēšanās satikties ar spoku un piedalīties viņa tusiņos īpaši kad nezin ko no tā gaidīt blink_a.gif
... ar burvi satikties ... arī riskanti, viņi ļoti ilgi mācās un ja viņu trenētībā kāds neiepatiksies tad var skumji sanākt ....
.... labāk ticēt kam tādam kas noderēs .... savam svētumam ... skaidrībai ... priekam ... mīlestībai , lai tas viss radoši var noderēt un palīdzēt uz sava izzināšanas ceļa ... un tad varbūt arī kādam Burvim vai Magam Vai Viedajam vai Dieva Vietvaldim gribēsies satikt to kurš tiecas ... uz patiesu zināšanu .......
two_handed.gif
sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:42