Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tev nav bail skatīties filmas par HP????, Aptauja redigjeeta
Vai tev nav bails skatīties filmas par HP????
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 276
Viesi nevar balsot. 
Kerija
iesūtīt 04.05.2004 17:10
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Rīga



Man nemaz nav bail! grin.gif

EDIT (Goldberry, 15.05.04)
Nav labi apiet ziimju limitu ar neskaitaamaam izsaukumziimeem.


Šo rakstu rediģēja Goldberry: 15.05.2004 11:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 7 8 9  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 179)
Forstērija
iesūtīt 27.03.2008 11:05
Raksts #161


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.08



Noteikti, ka nē. Kapēc lai būtu bail skatīties, ja tur nekā īpaša nav? Piedzīvojumi, mazliet asaras un bēdas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 02.05.2008 19:14
Raksts #162


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



Kas tas pa stūlbu jautājumu?! Man vispār nemaz naw bail, tikai prieks pa Potera filmām..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 02.05.2008 19:23
Raksts #163


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



*norauš smieklu asaras*

O bože... baidīties no kaut kā tāda... Nē ir nu gan aptauja...
man tiešām žēl to nabaga cilvēku kuriem būtu bail skatīties HP filmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 02.05.2008 21:41
Raksts #164


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



Nu tiem kas grāmatu nelasa! rolleyes_a.gif
Graamata ir tāds filmas spoileris, ka nav nedz par ko raudāt, nedz baidīties! grin.gif
Lai gan tā vieta ar zirnekļiem mežā ''noslēpumu kambarī'' bija tāda pabriesmīga. Ak jā! xD.gif - tolaik nemaz nebiju lasījusi grāmatu, lol! laughing.gif
Bet bail nav nemaz. happy.gif

ā, un vēl. Ir cilvēki kam ir zirnekļu fobija tā pat kā Ronam(un manai māsai xD.gif ) un viņi tur neko nevar padarīt. Redz zirnekli - sāk šausmināties un pat no sīka zirneklīša kliedz kā negudri! happy.gif

Šo rakstu rediģēja La Keira: 02.05.2008 21:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 03.05.2008 00:33
Raksts #165


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



no kā tur baidīties?!?!?! *retoriski*

tā nav dzīve, tā nav realitāte tie ir tikai citreiz veiksmīgāk vai nevaiksmīgāk kopā salikti kadri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 18.05.2008 20:34
Raksts #166


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



kāpēc lai būtu bail? laughing.gif mani vienkārši neinteresē... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cukurvate
iesūtīt 10.06.2008 13:53
Raksts #167


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.08
Kur: kaut kur, nezin kur



nē.
tur tak nekā bailīga nav.
nu labi , varbūt 3gadīgajiem tie atprātotāji nepatiktu.
teica, pirms tāfilma bija kinotēātros,ka būs šusmīga, jau tuvotos šausmenei, bet neko tamlīdzīgu nesagaidīju.
par pirmajām divām pat runāt nav ko. nekā šausmīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anabellpaula
iesūtīt 26.06.2008 13:57
Raksts #168


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.08
Kur: Kaut kur starp Jums



Man Nemaz nav bail skatīties Harija Potera filmas..
man pat viņas šķiet smieklīgas!;)
Manai draudzenei ir gan:(Dīvaini;)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 27.06.2008 13:30
Raksts #169


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(Jūens @ 03.02.2008 14:53) *
Man ir mazlietiņ bail skatoties visas piedzīvojumu filmas. Bail vis vairāk bija filmā - ''Harijs Poters un Azkabānas gūsteknis''. Itsevišķi tad, kad viņiem uzbruka tie briesmīgie Atprātotāji... Tiešām, filmas un grāmatas ar katru nākamo reizi paliek aizvien drūmākas un drūmākas. Es pat mazliet raudāju, kad nogalināja Baltusu Dumidoru.

My God...
Klau puisīt, man tev iedot phiatra nummuriņu?Doh, mana sīkā māsīca rēc skatoties filmas par zēnu ar zig-zagu uz galvas.
Bet nu tā- nekad.HP ir pagalam sūdīga fantasy, lai ko jūs arī teiktu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristiina
iesūtīt 18.08.2008 20:16
Raksts #170


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.07
Kur: Ogres raj.



Nav bail nemaz!!! Ir tikai dažreiz augstas emocijas no dažiem filmu kadriem un specefektiem! wink.gif
Bet piem. 4. filmu neiesaka skatīties bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, tā kā baidīties tur laikam ir par ko.. bet es nez.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 19.08.2008 04:50
Raksts #171


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(Anomalia @ 27.06.2008 14:30) *
My God...
Klau puisīt, man tev iedot phiatra nummuriņu?Doh, mana sīkā māsīca rēc skatoties filmas par zēnu ar zig-zagu uz galvas.
Bet nu tā- nekad.HP ir pagalam sūdīga fantasy, lai ko jūs arī teiktu.

+
CITĀTS(Alija2)
*norauš smieklu asaras*

O bože... baidīties no kaut kā tāda... Nē ir nu gan aptauja...
man tiešām žēl to nabaga cilvēku kuriem būtu bail skatīties HP filmas.

+
citi tādi paši komentāri-->


kretīni tādi. Tiešām forši ir smieties par tādiem, kuri ir jaunaaki & morāli nevainīgāki, ibio, par jums. Īstā mērķauditorija, vismaz nerunās pretī. Var mierīgi audzēt jau tā pārpūsto ego.

Nē, nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 19.08.2008 06:30
Raksts #172


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nu skaisti. Es tādā garā, šķiet, neizteicos, bet ja jau The Shine te tā uzpeldēja, tad arī es paspīdēšu. Ar to atšķirību, ka mans jautājums būs domāts pilnīgi nopietni:

Kāds, lūdzu, man var paskaidrot, kā var baidīties no kaut kā tāda kā HP filmas? Tās pat nav šausmenes. Kas tajās ir tāds no kā baidīties?

blink_a.gif

Un runājot par morāli nevainīgākajiem — laughing.gif. Kas vispār ir morāli nevainīgais? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 19.08.2008 06:42
Raksts #173


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Morāli nevainīgs = morāli neiztēsts = neizjāts ausī = veselas bungādiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 19.08.2008 11:54
Raksts #174


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(Mattiass @ 19.08.2008 07:30) *
Nu skaisti. Es tādā garā, šķiet, neizteicos, bet ja jau The Shine te tā uzpeldēja, tad arī es paspīdēšu. Ar to atšķirību, ka mans jautājums būs domāts pilnīgi nopietni:

Kāds, lūdzu, man var paskaidrot, kā var baidīties no kaut kā tāda kā HP filmas? Tās pat nav šausmenes. Kas tajās ir tāds no kā baidīties?

blink_a.gif

Un runājot par morāli nevainīgākajiem — laughing.gif. Kas vispār ir morāli nevainīgais? huh.gif

1. Filmās, nu, īpaši pēdējā, ir pietiekami daudz, teiksim tā, pabaisu skatu, spriedzes momentu u.c. brīžu, kas varbūt galīgi nešķiet baisi tev vai man, bet kādam, kurš vēl ir pietiekami jauns vai, hm, nepieredzējis, var likt sabīties.
2. Stulbs jautājums, jo, manuprāt, tu lieliski saprati, ko es ar to domāju. Teiksim tā -- kāds, kam nav tik sačakarēta iztēle/prāts, šajā gadījumā -- kurš varbūt nav skatījies šausmenes vai nodzīvojies internetā tiktāl, ka viņu vairs nekas nepārsteigs un nesabiedēs. Man vismaz liekas, ka braukt augumā maziem vai kautrīgiem bērniem ir vienkārši tizli & ka tā var darīt tikai cilvēki, kas grib savu nožēlojamo respektu pacelt uz neaizsargātāku fona. Biedrim Jūenam, piemēram, ir vēl tikai 12 gadu.

Šo rakstu rediģēja The Shine: 19.08.2008 11:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 19.08.2008 16:13
Raksts #175


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Patiesībā vajag uzteikt bērnus, kas vēl nan ļāvuši, lai viņu prāta... izčakarē mūsdienu kino sastopamā vardarbība, atklātais seksuālisms un šausmus skati. Tādiem dzīve ir krāsaināka un arī filmas iespaidīgākas.

Jādomā, ja es nebūtu skatījies Svešo, Svešie2, Drakulu un dažas citas filmas, kad biju jaunāks par 10 gadiem, iespējams, ka arī man HP filmas liktos vairāk biedējošas.

Bet jāatzīst, ka viņi diezgan daudz biedējošā izmet ārā. Piemēram atprātotāju sejas padarītas mazāk baisas. Mokum lāsta izmantošana arī mazāk baisa kā grāmatās. Kārtīgi neparādīja mazo Voldemortu, kas atdzima no katla.
Tas ir HP filmas patiesībā nav tik baisas, kā varēja būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 19.08.2008 19:35
Raksts #176


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Elony @ 19.08.2008 17:13) *
Tas ir HP filmas patiesībā nav tik baisas, kā varēja būt.

Tu gribēji teikt — reālistiskas.

Par vardarbību neiebilstu, jo tas nav normāli, ja sīkais katru dienu redz, kā ar šāvienu kārējā idiņa smadzenes tiek izsmērētas pa pretējo sienu, par seksuālismu — paoponēšu gan. Pareizāk sakot, nevis par seksuālismu (visu, protams, var padarīt un mūsdienās padara par lētu, netīru sviestu, kuru varbūt vajadzētu apkarot), bet par kailumu un seksualitāti.

Tas ir normāli, ka cilvēkiem ir sekss — sīkie, btw, tā arī rodas. Un tas ir tikai dabiski, ja viņi to zina. Un par kailumu — cilvēks piedzimst kails, cilvēka dabiskais stāvoklis ir kails. Drēbes sāka valkāt, jo kļuva aukstāks klimats. Bet šodien par drēbju trūkumu ceļ haju — absurdāli. Un sīkajiem nav morālās traumas no tā, ka viņi kaut ko TĀDU ir ieraudzījuši. Viņiem ir traumas tādēļ, ka šī ir mūsdienu liekulīgā sabiedrība, kas viņus tā ir ieprogrammējusi.

Jo lūk, kā notiek apšaudes, zina pat sīkie, bet dabiska mīlestības sastāvdaļa ir tabu. Idioti.

Bet es, šķiet, aizgāju offtopikā.

Kas attiecas uz šausmu skatu redzēšanu — padomā par cilvēces pagātni. Tolaik tas, kas mums tagad ir šausmas, bija tikai kārtējā diena ofisā. Un visi, pat sīkie, pie tā bija pieraduši. Un nav tur nekā nenormāla. Nav nekā slikta, ja cilvēks ir zināmā mērā imūns pret visādiem atbaidošiem skatiem. Ir slikti tad, ja sagriezies un ieraudzījis savas asinis, ģībst nost. Par sliktākiem notikumiem pat nerunāšu.

Ar mūsdienu sīkajiem notiek pārāk daudz visādu — ucī, pucī — protekcionāru herņu. Un no kā tik viņus nesargā.
Bet savus pienākumus vecāki tikmēr nereti nepilda gandrīz vispār.

The Shine: pastāv atšķirība starp neizpratni par tizlas diskusijas pavediena tematu un respekta kačāšanu, bradājot pa nabaga mazajiem, neaizsargātajiem sīčiem, kas, btw, paši neko jēdzīgu nav paskaidrojuši. Jā, mums tagad ir jūsu — tava un Elony — nenovērtējamās interpretācijas, bet jūs neesat sīkie.

BTW, runājot par morāles līmeni — viņi nav mūsdienās tik maziņi un neaizsargāti, kā viņus mālē. Un dažs labs sīcis zina tādus vārdus, ka tu nolīgotos vien, dzirdēdama. Protams, cits jautājums, vai viņš pats saprot, ko pateicis, bet fakts kā tāds — ir.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 21.08.2008 14:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Longbottom
iesūtīt 21.08.2008 12:32
Raksts #177


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.08



nav bail, jo 1. aptuveni zinu kas notiks filmā, jo esmu lasijis grāmatas 2. ir redzeetas briesmigakas filmas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 05.07.2011 23:48
Raksts #178


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Nesaskatu jēgu baidīties no Harija Potera filmām un to notikumiem. Ir redzētas tiešām briesmīgas (gan šermuļus uzdzenošas vai vienkārši katastrofāli neinteresantas) filmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 13.07.2011 12:23
Raksts #179


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Nē, nav bail. Bet ja es būtu sīcis, jaunāks par 10 gadiem, tad gan tā būtu kā būtu... respektīvi, ja salīdzina Harija Potera filmas ar tām bērnu/jauniešu filmām, kuras rādīja 80. gados, tad HP filmas noteikti ir diezgan Darker and Edgier virzienā vērstas...
CITĀTS
Kas vispār ir morāli nevainīgais?

Padomju laika sīcis smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liesma narnia HP
iesūtīt 26.05.2012 20:46
Raksts #180


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.10
Kur: Skaistākā vieta uz pasaules



Bail nav, jo no kā tur baidīties, tā jau tikai filma. Tikai dažreiz jūtu līdzi varoņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 7 8 9
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 01:36