Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai LOTR pacels filmu kvalitātes latiņu?
Andza
iesūtīt 08.02.2004 00:27
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Kaa domaajat, vai tagad peec LOTR trilogjijas nosleeguma, kopejaaa fantazy filmu kvalitaate palielinaasies? Kaa nekaa PJ ir uzstaadiijis ljoti augstu latinju, kuru paarlekt buutu gruuti, bet tureeties tai tuvaak vareetu daudzi gribeet, lai netiktu paaraak "nolikti". Vai mums ir ceriibas uz labaakiem produktiem par seriaaliem aka Heerakls, Ksena, filmaam Dungeons and Dragons, Konans Barbars etc.? Es pats ceru, ka jaa, bet gribeetu dzirdeet citu viedokljus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Nimue
iesūtīt 08.02.2004 00:38
Raksts #2


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Shaubos... vai peec StarWars trilogjijas kas mainiijaas attieciibaa uz Sci-Fi filmaam? Vai literatuuraa daudzi meegjinaajushi sasniegt LoTR kvalitāti?....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Che
iesūtīt 08.02.2004 00:52
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.03



Ja runa iet par seriaaliem, tad to kvalitaate celsies taadaa pashaa tempaa kaa ceelusies liidz shim. Vieniigi iespeejams, ka vareetu paraadiities kaut kas liidziigs GP pakaljdarinaajumiem, jo GP ir atklaajis milzu peljnjas un auditorijas iespeejas.

Es domaaju, ka kinoindustrija shaada veida projektos ieguldiis lielaakus liidzekljus, jo pastaavees iespeeja guut lielaaku peljnu - liidz ar to celsies filmu kvalitaate. Turpmaakas attiistiibas iespeejas ir plashas, tachu taas ir atkariigas no skatiitaaju attieksmes un atsauciibas. Protams, es nedomaaju, ka tuvaakajaa laikaa ir gaidaams kas liidziigs GP, jo vienkaarshi nepastaav taadas literaaraas baazes uz ko balstiities (man vismaz taa liekas), jo ne visi fantasy zhanra darbi ir pienjemami un skataami parastajai auditorijai, kas liek secinaat - kvalitaates uzlaboshanaas ir atkariiga tikai no cilveeku attieksmes pret shaada veida filmaam (tb literatuuru).
Protams var buut arii absoluuti preteejs efekts - kinoindustrija saskatiis lielas peljnjas iespeejas un masveidaa saaks razhot leetas un nekvalitatiivas filminjas.

Nimue, meegjinaats sasniegt ir, bet kaa tas ir izdevies... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Che: 08.02.2004 00:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 08.02.2004 10:23
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Domāju, ka varbūt sāks uzņemt filmas pēc augstvērtīgākiem darbiem nekā Konans, kas, protams, mainīs filmas pamatnostāju un līdz ar to kvalitati. Tā runā, ka tiekot uzņemtas Luisa Nārnijas hronikas, un kads taisoties ekarnizēt arī Jūrzemi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 08.02.2004 19:10
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Kas ta Konanam vainas?! Izlasiiju visu kam tiku klaat un vismas originaalaas graamatas ir ok. Bet par LOTRU - protams, ka drusku jau pacels gan vinsh taas prasiibas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 08.02.2004 19:54
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Runa jau ir par filmaam, un otraa Konana filma nemaz nerunaajot par baiso seriaalu man neshkjita varen smalka un jauka. Par graamatu nemaaku spriest neesmu lasiijis, bet vajadzeetu laikam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.02.2004 17:08
Raksts #7


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Kaa juus varat saliidzinaat "Star Wars" ar "LOTR"? *juutaas shokeeta* "Star wars"", manupraat, bija filma bez satura, ok, daudziem patiks deelj fantasy zhanra, es arii esmu vinja piekriteeja, bet...GP bija kaada dziljaaka doma apakshaa..Es uzskatu, ka Tolkiins bija gjeniaals..Bet Sar Wars.. Es teiktu- p(a)rasta fantastika. mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 09.02.2004 23:29
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Kopš kura laika tad SW ir fantasy? man laikam galīgi vairs nav skaidrs, kas ir fantasy un ar ko tas atšķiras no ScF utmldz.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 10.02.2004 00:03
Raksts #9


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Rosie Cotton @ 09.02.2004 23:29)
Kopš kura laika tad SW ir fantasy? man laikam galīgi vairs nav skaidrs, kas ir fantasy un ar ko tas atšķiras no ScF utmldz.....

Star Wars ir Sci-Fi jo - norisinaas futuuristiskaa videe, kosmosaa, visu tiek meegjinaats skaidrot ar tehnologjiju un fiziku, vienkaarshi briinumiem tiek atstaata mazaaka loma. (SW gan nav gluzhi "tiirs" sci-fi - taa pasha nezinaatniskuma, Dzhedaju un vinju "speeka" deelj. )
Kopiigais ar LoTR laikam buus tas, ka taa ir otra trilogjija, kas savaa laikaa radiija pamatiigu azhiotaazhu un plashus sekotaaju puuljus... Jeedziiga vai nejeedziiga - cik jeedziigs cilveekam no malas, kas neko nezin par graamataam shkjiet Gredzenu Paveelnieks?

nelaime ar Fantasy zhanru jau ir taa, ka tiek razhotas bezgaliigaas darbu seerijas - shad un tad pirmaas graamatas veel ir labas, bet kad izstiepjas liidz treshajai, piektajai, desmitajai... Kaadeelj lai filmas buutu labaakas? Juurzemes burvis uz ekraana vareetu izskatiities pat visai interesanti....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 10.02.2004 09:18
Raksts #10


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Tātad izšķirošais faktors, kas nošķir SW no fantasy, ir tas, ka tur neparādās maģija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 10.02.2004 09:43
Raksts #11


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Rosie Cotton @ 10.02.2004 09:18)
Tātad izšķirošais faktors, kas nošķir SW no fantasy, ir tas, ka tur neparādās maģija?

Nu mans teiktu.....ARĪ TAS to nosaka. Bet ne tikai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 10.02.2004 10:05
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Atgriežoties pie temata, man šķiet, ka tīri vai tādēļ, ka gribās būt līdzīgiem, ja ne labākiem par labākajiem(šobrīd GP nenoliedzami ir labākais).
Domāju, ka kopējais līmenis celsies.. vairāk piedomās, lai specefekti nenoraktu pašu stāstu. Tas vien jau ir ļoti labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 11.05.2004 22:52
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Es domaaju, ka liimenis noteikti celsies! Vismaz, es taa ceru... grin.gif LOTR tagad ir taads kaa paraugs, peec kura kinoveidotaaji turpmaak vareetu tiekties gan saturiskaa, gan tehniskaa zinjaa. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 06.07.2004 15:09
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



celsies visi no vinjiem saaaks spikot un pat meiginaaas kvalitaaati stipri palielinaaat!!! ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 14.07.2004 22:32
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Interesants moments, ka massu skatus tagad jau grib visi. Trojaa arii baru, baru, bari tuseejaas, (bet tomeer neaizkustinaaja, kaut kas tur nestraadaaja rezhijaa) gan jau veel filmaas redzeesim fantastiski milziigas bataalijas. Bet vai iespaidiigas? Tas nu buutu cits jautaajums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 15.07.2004 15:59
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Kaut kad augustā redzēsim, ar kādām batāliju ainām un līdzībām/atšķirībām ar LotR izceļas "Karalis Artūrs". Vispār ārzemju kritiķu domas par filmu ir diezgan dažādas - daži pārmet "Drošsirža" kopēšanu, citi sauc par vienu no labākajām gada filmām. Šaubos, vai filma ir tik laba, bet atliek vien cerēt, ka par Troju labāka būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 06.08.2004 19:12
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Nūūū... kinofilmas jau nepārtraukti attīstās un turpinās to darīt ar vai bez GP palīdzības...

Lieta tāda, ka katra jaunā filma mūsdienu pasaulē tiek rūpīgi izanalizēta un salīdzināta ar iepriekšējajām filmām. Labākās filmas tiek apbalvotas ar balvu kaudzēm (Oskari, Zelta lāči, Palmu zari, utt...), bet to radītāji un dalībnieki iegūst slavu. Tas viss rosina uz to, ka katrs sevi cienošs režisors centīsies kaut kādā mērā pārspēt iepriekšējos, bet lai to izdarītu, viņa filmai ir jābūt labākai par iepriekš radītām filmām... tas vedina uz progresu...

Te gan ir viens BET - kādās jomās vēl ir iespējams kaut ko uzlabot? Diezin vai aktiermāksla kļūs īpaši labāka (vienīgais, kur varam pārspēt iepriekšējos laiku aktierus ir to izskaistināšana, vai pretējas darbības, teicamais grimms un tērpi... pati spēle, manuprāt, nav par matu labāka), diezin vai uzlabosies scenāriji (tie varbūt būs oriģināli - arī to nodrošināt ir arvien grūtāk, tomēr ne jau labāki par iepriekšējajiem)... Tāpēc laikam jau vienīgais variants kā pārspēt iepriekšējās filmas ir tīri tehniskie parametri. Attīstoties datorprogrammām, varēs veidot arvien iespaidīgākus un ticamākus specefektus, labāk atainot masu skatus un dažādas citas nianses... Tāpat arī sava nozīme ir attēla kvalitātei - tai var būt izšķiroša loma filmas patikšanā vai nepatikšanā... Tas pats sakāms par skaņu, kinoteātru ekrānu kvalitāti, utt... Vienvārdsakot - kamēr attīstīsies šīs tehnoloģijas, arī filmu kvalitāte uzlabosies!

Gan jau nebūs ilgi jāgaida, līdz kāda filma pārspēs Gredzenu Pavēlnieku.. Kā jau minēju - nepārspēs to scenārija ziņā, bet kvalitātes ziņā gan !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 07.08.2004 10:47
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



nerunjaashu gari,un teixu konkreeti...JAAA!!!!!!
NJU vienkaarshi tas ir arii vajadziigs,lai buutu lielaaki kases ienjeemumi!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 01.01.2008 20:59
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



vispaar jau tas nenoziimee to ka tagad filmas taisa labaakas. Vienkaarši tagad ir ar ko saliidzinaat...agraak tik iespaidiigaas kaujas citaas filmaas, nu liekas tik samaakslotas, beernišķiigas un neiistas. Neizskatas pat briesmiigi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 01.01.2008 22:23
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



bikiņ labāk jau ir- (tas pats hp, nārnija) bet nu tā knapi knapi. lai gan progress notiek, varbūt var cerēt uz kaut ko. kādu jaunu zvaigzni. un nu jau būs ari Hobits jēj
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:59