Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Specefektiem bagātākās filmas
Kura filma tev šķiet visbagātākā ar specefektiem?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 75
Viesi nevar balsot. 
Mastero Jazz
iesūtīt 01.01.2004 20:20
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Es neesmu redzējsi, bet tā kā esmu lasījis, vajadzētu būt ROTK-am, kaujai pie Minas Tirith... Un Mordora ir vienos specefektos tīta, lai gan tie tā neizceļas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 20)
Hobbits
iesūtīt 28.12.2007 19:11
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



CITĀTS(Mastero Jazz @ 01.01.2004 20:20) *
Es neesmu redzējsi, bet tā kā esmu lasījis, vajadzētu būt ROTK-am, kaujai pie Minas Tirith... Un Mordora ir vienos specefektos tīta, lai gan tie tā neizceļas...


pati minastriita ir viens liels specefekts! tu taču nedomā ka vini to vietu reāli uzbūvēja? (vispār dažas dalas un maketu uzbuuvēja gan)
Vispaar trešajai dalai LOTR ir baigi krutais limited edition DVD cool.gif it iipashi papilddisks ar visu filmu veidošanas dienas graamatu! reeciigs, starp citu! grin.gif

*Pīters Džeksons filmai gribeeja iistu sniegu, lai nebuutu taa kaa leetajaas amerikāņu filmās kur cilvēki aiz aukstuma gluži vai trīc, bet nav redzama pat elpa(tie duuminji). Un tad vins nopirka sniega mashiinu (milziigu, kas nopuush arii visus mezus un kalnus ar sniegu fonaa rolleyes_a.gif ), bet tad vinjam taa saluuza! to vairs nevareeja izsleegt! ha, ha...taa arii neuzzinaaju vai policija atnaac vai nee, bet Jaunzeelandee snidzis nebija 70 gadu!

*Tad veel vinji uztaisiija iistu dabiska izmeera olifantu ( to kuru Legolass nobeidza) un veda to caur pilseetu uz filmeeshanas laukumu pa daļām!

*Pipinu un Meriju vini atstaaja entam rokaas veselu dienu, pat teejas pauzee! taapeec ka vinus bija paaraak gruuti kokam rokaas iestiprinaat un veel pacelt gaisaa!

* vinji aizneemaas no slimniicas vai es gluzi neatceros no kurienes, galvas kausu, peec kura formas atleeja simtiem taadu

* probleemas bija ar hobitiem, ziniet vin tak zem 1,4 m augumaa. viniem bija viens kaskadieris uz visiem(kautkaads večuks) kuram visu laiku lika maskas kas bija veidotas peec aktieru liidziibas. Tomeer vini biežaak izmantoja lelles un mini robotus kas izskatiijaas tieši taa kaa aktieri.

* ir redzams skats kur Pipins savu mini robot lelli staigina ar taalvadiibas pulti pa minastriitas zaales durviim iekšaa

* Merijs apvainojaas ka vinja lelle ir tik ne-liidziiga vinjam (vai arii par to ka vins ir tik negliits citu praat, lol)
jums dereetu redzeet to lellli! tik reeciiga, vinai(jeb pareizaak sakot vinam) seja bija vnk tik šausmiiga! Acis it iipashi blink_a.gif tongue.gif grin.gif laughing.gif

* Gendalfs peec nofilmeeta kadra,kuraa vins minastriitaa aizstaavot Pipinu kaavaas kung-fu superaatrumaa apsitot visus visapkaart pat tos kas lavaas no muguras, spriedeleeja ar Pipinu par savu kaujas maaku. Izsprieda ka taads skats beerniem noteikti patiks°

* Veel vinji sprieda par to kur gendalfs rauj savas stiliigaas baltaas dreebes, jo neviens taču nav maniijis vinu iepeerkamies...Un par to kaa vins kopj savus ziidainos garos baltos matus un baardu, jo skiet ka gendalfs arii nemazgaajas...vismaz ne tad kad citi. Izsprieda ka Legolass vinam paliidz,jo vins tak so to itkaa saprot no gariem matiem. Noteikti ka elfs. paliidz arii biziites baardaa sapiit. "must be the elf"

* un tad veel Piiters Džeksons sadomaaja filmeeshanai mekleet vietas ar labaakiem skatiem, taadas kur aktieri atteicaas filmeeties, jo vina samekleetie nogruvumi un aizas bija dziiviibai biistami un filmeetaajiem bija jaatur ķiveres galvaa

* tad vinji meeginaaja nofilmeet skatus un ainavas no augshas ar helikopteru, bet operatoram visu laiku ik pa 10 sek, izvaniijaas mobilais un vins kameru lika nost lai atbildeetu...galu galaa vinji izdomaaja ka ja 2 un vairaak sekunžu videoklipinus samonteetu vareetu sanaakt kas deriigs

* jauks skats no brokastiim, kuraas piiters uzliek TAADU kaudzi ar šķinķīšiem un skaidrojas ka vinam dienaa sanaak eest tikai brokastis rolleyes_a.gif laughing.gif




vispaar es jau te saaku aizrauties, bet skataamaa ir gana, laikam kaadas 3h vai uz to pusi

man veel patika no pirmaas dalas extra agraa celšanaas hobitiem 5 no riita katru dienu, lai grimeetaaji vareetu pieliimeet peedas un spalvas uz to virsas wink.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 15:56