Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi šo, pirms iesūti!

Jautātājiem
* Pirms jautā, pārliecinies, vai uz tavu jautājumu nav jau atbildēts.
* Virsrakstā īsi apraksti jautājuma būtību. (Neizmanto vispārīgas frāzes, kā "Palīdziet!", "Kāpēc?", "Vai kāds man nevar pateikt?" u.tml.)
* Sūti jautājumus tikai par šī foruma lietošanu. Citiem tematiem paredzētas citas sadaļas.

Atbildētājiem
* Esi pieklājīgs, gan jautājot, gan atbildot. Esi izpalīdzīgs, neesi iedomīgs.
* Šajā sadaļā iesūtītās atbildes priekšskata regulatori. Apstiprinātas tiek tikai pareizas, pilnīgas un objektīvas biedru atbildes, kā arī papildjautājumi un papildetaļas par attiecīgo tematu.
* Atkārtotiem jautājumiem ar saiti parādi, kur ir pieejama atbilde. Neliec saites uz pavedieniem pašā atkārtoto jautājumu sadaļā.

> Dīvainības piesakoties, Tad kad login forumā
Mattiass
iesūtīt 08.03.2008 03:19
Raksts #1


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Agrāk tā nebija, bet pēdējā laikā, ja piesakoties, kad redzams uzraksts „Gaidi, vai klikšķini šeit, ja negribi gaidīt”, uz tā arī noklikšķina, tad sanāk ieiet forumā bez pieteikšanās, tb, parāda forumu, bet es neskaitos pieteicies.
Protams, var arī nogaidīt, un es tagad tā arī daru, bet vienalga liekas dīvaini. Gļuks, vai?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Siri
iesūtīt 08.03.2008 04:05
Raksts #2


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Ķeksi pie "atcerēties mani" liec?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.03.2008 04:50
Raksts #3


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Parasti nē, bet pāris reizes biju uzlicis. No tā nekas diži nemainās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 08.03.2008 13:27
Raksts #4


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Hmm, man viss ir normāli, pie tam, gan kad ir atķeksēts, gan kad nav. ermm.gif

Tas paziņojums gadījumā nebija saistīts ar cookies? Ja esi drošs, ka tev šī opcija ir iespējota... pamēģini iztīrīt un pieteikties atkal?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 08.03.2008 13:33
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Man tas pats, jau vairākus mēnešus, sākot no brīža, kad atspējoja patstāvīgo "atcerēties mani".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dullā
iesūtīt 08.03.2008 17:28
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.01.08



Mna par laimi viss kārtībā un visos variantos. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 09.03.2008 00:53
Raksts #7


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Vai pēc tam, kad izej no Kurbijkurnes, paliek kādi cookies? Jo, ja jā, tad varbūt tas ir saistīts ar to, ka man Firefox'ā stāv Keep cookies until: I close Firefix (nevis until they expire, nu nepatīk man cepumi, kuriem expiration ir tālajā 2050. gadā).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 09.03.2008 01:09
Raksts #8


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Var būt. Pamēģini izvēlēties "until they expire" un paskaties, vai tas ko mainīs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 09.03.2008 04:22
Raksts #9


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Izmainījās. Bet tas ir dīvaini. Viņam tas cookie būtu jāglabā līdz brīdim, kad es taisu ciet Firefox.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 09.03.2008 12:43
Raksts #10


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Mēģini uzlikt atpakaļ "until I close Firefox". grin.gif Es pamēģināju uzlikt to opciju, un manā gadījumā tas neko nemainīja, kad uzklikšķināju uz "ja nevēlies gaidīt"...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 09.03.2008 15:09
Raksts #11


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Es īsti neiebraucu, bet… jā, tagad ar uzliktu „until I close Firefox” pēkšņi viss ir kārtībā. blink_a.gif Dīvaini. Paldies.

Labojums: Tas darbojās līdz brīdim, kad es izgāju no Firefox. Tagad viss ir pa vecam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 09.03.2008 18:02
Raksts #12


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(Mattiass @ 09.03.2008 15:09) *
Es īsti neiebraucu, bet… jā, tagad ar uzliktu „until I close Firefox” pēkšņi viss ir kārtībā. blink_a.gif Dīvaini. Paldies.

Labojums: Tas darbojās līdz brīdim, kad es izgāju no Firefox. Tagad viss ir pa vecam.



Pamēģināji vairākas reizes, jā? Varbūt kaut kāda FF "until I close FF" opcijas nepilnība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 10.03.2008 18:52
Raksts #13


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



QUOTE(Ēnu Leģionāre @ 08.03.2008 13:33) *
Man tas pats, jau vairākus mēnešus, sākot no brīža, kad atspējoja patstāvīgo "atcerēties mani".

Man tā bija arī pirms tā ķekša izņemšanas, jo citreiz vienkārši nevajag, lai atceras, bet tas ņem un nelogojas iekšā. Un tā ir gan skolā, gan mājās, gan visur citur, ar visiem citiem pārlūkiem, vismaz man. Konkrēti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 15.03.2008 20:33
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Pēc vairāku reižu mēģināšanas man parasti izdodas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 23.03.2009 02:56
Raksts #15


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Starp citu, šī problēma raksturīga tikai šim forumam, spriežot pēc tā, ka dažs labs no šī paša datora (ar šo pašu Firefox) gāja iekšā tādā forumā kā I-Cūkkārpa, un tur nekas tāds nenotika — varēja palikt ielogojies nez cik ilgi. Savukārt šeit pietiek kādu laiciņu (varbūt kādas minūtes 15 — 30) neko nedarīt, un piepeši attopies, ka esi izlogojies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 30.03.2009 21:52
Raksts #16


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Nu jau ir par traku — reta ir tā reize, kad man nav jāpiesakās pa diviem lāgiem (un jā, arī tad, ja es nespiežu uz tā "ja nevari sagaidīt, spied šeit" vai kā nu tur bija), tāpat arī visus rakstus jau labi sen vispirms nākas rakstīt papriekš notepadā, jo ļoti reti tos sanāk iesūtīt nepiesakoties atkal.
Vai tiešām kurbijkurne ir tāds valsts noslēpums, lai drošības pasākumi būtu tik ļoti apgrūtinoši? Vēl ļoti kaitinoši ir tas, ka met ārā, ja kurbijkurne tiek skatīta no diviem dažādiem datoriem, kas ir vienā apakštīklā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 31.03.2009 21:31
Raksts #17


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Cik bieži tev mainās datora IP adrese?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 31.03.2009 22:15
Raksts #18


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Nū, atkarīgs no tā, pie kāda tīkla esmu — mēdzu ar datoru vazāties apkārt —, bet šitas notiek arī tad, kad IP adrese nemainās visu dienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Sajra_*
iesūtīt 01.04.2009 13:44
Raksts #19





Viesi




Beppo gadījumā tā nav IP adreses vaina (un pastāvīgajiem pielēgumiem tā nemainās ik pēc piecām sekundēm), bet gan tas, ka tie ir divi dažādi datori. Diemžēl šī "atcerēties mani" sistēma šķiro arī datorus (kuriem katram ir savs individuālais atpazīšanas kods, u.c. detaļas), ne tikai IP. No pieredzes zinu diezgan skaidri, ka tā ir, diemžēl kur tas teikts norādīt nemācēšu.
Un es arī piekrītu, ka būtu labi, ja "atcerēties mani" sistēma strādātu uz vairākiem datoriem. Forumā šī ideja ir apspriesta un pārjautāta simtiem reižu, bet katrreiz tiek ignorēta.
Runājot par Mattiasa sākotnējo problēmu, man arī tāda ir bijusi un parasti nospiežot jebkuru foruma saiti izrādās, ka tomēr esi reģistrēts. Vismaz man tas strādāja tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 01.04.2009 21:42
Raksts #20


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Vai tas laiciņš, kurā neko nedarot, attopies, ka esi izlogots, tiešām ir 15-30 minūtes? Vai tās nevarētu būt 60 minūtes?

Un vai tiešām esi izlogots, vai vienkārši tev neatļauj pabeigt pusiesāktu darbību (piemēram, raksta iesūtīšanu)? Kāds tieši paziņojums parādās. Vai ir, kā Sajra saka, ka kļūda parādās tikai tai konkrētajai darbībai, bet, klikšķinot citur, ir redzams, kas tomēr esi pieteicies?

Jānis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:38