Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sākot jaunu spēli, ievēro!

Pavediena apraksta sākumā kvadrātiekavās norādi pieteikšanās nosacījumus:
1) Brīva pieteikšanās, jebkurš var jebkurā laikā pievienoties: [BP];
2) Pieteikšanās ATD pavedienā: [ATD];
3) Pieteikšanās ar privāto ziņu spēles vadītājam: [PZP].

Kā arī norādi, vai spēlei ir…
1) Harija Potera noskaņa, tā notiek ar HP tēlu piedalīšanos: [HP];
2) Gredzenu pavēlnieka noskaņa, tā notiek ar GP tēlu piedalīšanos: [GP];
3) cita lomu spēle, bez HP vai GP varoņu piedalīšanās: kvadrātiekavās neko neliec, taču norādi pilnu eksistējošas spēles pasaules nosaukumu (X-Men, Matrix u.tml.), vai arī žanru (SF, Fantasy…), ja pasaule ir pašizdomāta.

Visiem lomu spēļu rakstiem, tāpat kā visiem foruma rakstiem, jāiekļaujas kategorijā PG-13 (vairāk lasi foruma noteikumos). Izņēmumi pieļaujami ar īpašu atļauju; šādi pavedieni ir īpaši apzīmēti.

> Laimes meklētāji, [ATD][PZP] D&D Pathfinder Vispārējā fantāzijas pasaule
Aiva
iesūtīt 08.08.2022 13:45
Raksts #1


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Bija kārtējais rīts klusajā Skelē.

Gaiļi, kas vēl nebija nonākuši zupā, centās pārkliegt viens otru, kaijas, slinki ķērkdamas, gaidīja uz zvejniekiem ar rīta lomu atgriežamies piestātnē, cerībā ko nokampt. Dzirdēja arī citāda veida dzīvās radības trokšņošanu.
Rosība lēnām sākās arī krodziņā "Sāļais vīrs", saimnieks Rass, pamodies, dzenāja pie darba ģimeni un nolīgtos darbiniekus, gan īpaši nesteidzoties un neskubinot. Īstā rosība sāksies, kad parādīsies tie, kas vēlēsies ko iekost, vai vakarā, kad sanāks vietējie iemalkot pa kādam kausam pašgatavotā alus un patrīt mēles, kas kam ko.
Un protams, tika modināti tie, kas lielo krogus zāli bija izmantojuši par naktsmītnēm. Dažs labs jau otro nedēļu...

Šo rakstu rediģēja Aiva: 08.08.2022 13:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
107 Lapas V  « < 46 47 48 49 50 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (940 - 959)
Roviela
iesūtīt 06.02.2023 11:33
Raksts #941


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Jā, parādtiesības ir mantiniekiem, - zaļacis piekrita, - cik jau nu es no tā saprotu. Tas gan arī nozīmē, ka Hakslijs mūs var pasūtīt pie tiem mantiniekiem, jo līgumi mums bija ar kapteini. Tas pats ar matrožiem. Viņi nav ieinteresēti tikt vaļā no kapteiņa, pirms saņēmuši savu naudu. Vincentu sazāļoja ar miega eliksīru. Pats redzēju. Viņam bija paredzēts gulēt līdz galapunktam. Kāpēc pamodās agrāk, nezinu. No indēm arī neko nesaprotu, galīgi nav tas, kas mani saistītu. Man nepatīk ziņas par to žņaugšanas un ledusauksto sajūtu naktī, un vēl tā pazudusī kapteiņa acs. Neatceros, vai krastā redzēji to cilvēku, kurš sevi ar nazi graizīja, runādams, ka kaut kāds viņš nāk un viņš esot dusmīgs? Un vēl uz Erika pusi bakstīja kaut ko līdzīgu, ka tas esot viņa dēļ? Vismaz tā izklausījās. Uz naža bija rakstīts 'D.t.k. 'J.J.'' Ko tas nozīmē, nezinu. Meistara paraksts, visticamāk. Nez vai 'J.J.' pēkšņi nozīmētu divas jaunavas. Tam gan var nebūt nekāda sakara ar to, kas mums te notiek. - Daejons brīdi paklusēja, pirms atkal ierunāties, - Atminējos, ka Tev nepateicu, ka Selīna labi prot lietot arbaletus. Eriks teicās redzējis, kā viņa tēmē uz durvīm. Tas bija tad, kad bija Saules aptumsums un zināms nemiers uz klāja.
- Par kursu var būt tieši otrādi, proti, kapteinis gribēja nevis izvairīties no pirātiem, bet gan viņus sastapt, -
elfu jauneklis iebilda. - Bet kursa izvēle tagad ir abu mūsu komandējošo ziņā. Pašlaik gan stāvam uz vietas, nekāds kurss mūs nenovedīs ne šur, ne tur. Visādā ziņā - ja satiksim pirātus, tad mūsu prasmes būs jāliek lietā, domāju.
- Jā, vai Tu gadījumā nezini, kas izmanto tādus skaistus burtus, kā tie vārdi bija? Kaut kā neiet kopā ar parastu cilvēku jūrnieku, lai arī kapteini. Es prātoju, bet neko neizprātoju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 06.02.2023 13:07
Raksts #942


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Sastapt pirātus? Nez vai... jo nez vai viņš atklātu sadarbību ar pirātiem komandas un mūsu klātbūtnē. Drīzāk tad viņš zinātu, kur jādodas, lai pirātus nesatiktu, manuprāt. To dīvaini krāstā atceros gan, man gan izskatījās ka tur vai nu dzerts par daudz, vai dievi atņēmuši prātu. No otras puses, ir jau dzirdēts, ka prātā vājākus brīžos kad robeža starp pasaulēm ir plānāka, mēdz ietekmēt būtnes no citiem plāniem, tā kā, te var arī būt kāda saistība. Par Selīnu - ņemot vērā matrožu noskaņojumu, neesmu pārsteigts, ka viņa turēja ieroci gatavībā, interesanti gan, kur tas ir tagad? Pie viņas klāt no rīta nemanīju...
Kas attiecas uz to, kas mums ir solīts - nu te es domāju ka Hakslijam vajadzētu saprast, ka pārņemot kapteiņa pozīciju, viņš ir uzņēmies arī saistības ar mums, citādi var necerēt uz atbalstu kritiskā brīdī.


Sarunas laikā Talvariels turpina vērot apkārt notiekošo, tai skaitā - vai nemana kādu pārlieku "spicējam ausis" galu galā, nebija jau tā, ka neviens cilvēks nezinātu vismaz elfu valodas pamatus.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 06.02.2023 13:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.02.2023 18:20
Raksts #943


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Kapteiņa zobens bija tipisks kaujas zobens, - Daejons noteica, - tādus lieto tuvcīņā uz kuģa. Protams, ne tikai pirāti, kad tie iet uz abordāžu. Nē, es tā gluži nedomāju, ka mūsu kapteinis bija pirāts. Varbūt kādreiz, senāk. Tagad - tirgotājs. Un varbūt arī pirātiem slepeni piegādā preces. Fennam ļoti nepatika, ka Skeles drošības vīri pa kuģi vandījās. Hakslijs pat izmeta domu, ka viņu vairāk uztrauc, ka uz kuģa neatrod kaut ko, ko atrast nevajadzētu, nekā tas, ka uz kuģa esot zaglis. Bet, zini, ostas sardzei ir tādas tiesības, kamēr kuģis ir ostā. Ostā ir ostas likumi. Mjā... Un vienmēr var izdomāt mūs pārdot pirātiem. Kauties protam? Protam. Noderīgi. Ne?
Nupat jau Daejons bija aizdomīgs pret visu pasauli. Laikam jau vēlreiz nonākt pirātu gūstā tiešām nebija nekādas gribēšanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 06.02.2023 20:23
Raksts #944


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



"Pārdot pirātiem???" Talvariels īsi iesmējās: "Trakoti neizdevīgs darījums. Beigti pirāti un nekam nederīgi gūstekņi - ja kādu izdosies saņemt dzīvu. Padomā pats, nu kurš, ja ir kaut kripata veselā saprāta, dos ieroci gūsteknim? Pirmais, pret ko ierocis tiks pavērsts, ir sagūstītājs. Par sevi varu pateikt, ka ja tā notiktu, tad es izdarītu visu, lai līdz pēdējam nogalinātu gan pašus pirātus, gan visus, kas ar viņiem ir labprātīgi sadarbojušies. Nē, es nedomāju, ka Fennam bija tāds plāns. Par zobenu es nebrīnos - redzēju pats, visnotaļ prakstisks ierocis cīņai šaurās telpās, un, manuprāt, Fenns nebija sevišķi uz izrādīšanos tendēts, tāpēc arī zobens bija bez lieliem rotājumiem."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.02.2023 20:54
Raksts #945


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Nu, jā... - Daejons mulsi pasmaidīja. - Ar visu, ka esmu burvis, netiku projām no šiem desmit gadus. Tikai tad, kad noticēja, ka vairs nav vērts mani cieši uzmanīt un ostās ieejot ieslēgt. Ka būšu šiem uzticīgs. Itin kā varētu aizmirst, ka paši mani pret manu gribu nolaupīja! Laikam tāpēc tādas nelāgas domas prātā.
- M.. jā. Tad sapratu, ka pašlaik ne pie kādas skaidrības netiksim. Ja nu kas, tad kuģa laivā ir muciņa ar svaigu ūdeni. Gadījumam, ja vajadzēs to izmantot, un laivu var atbrīvot pavisam ātri, ja divi reizē pārcērt virves. Ne jau bēgt taisos, tas zināšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 06.02.2023 21:06
Raksts #946


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



"Bet tagad taču tu esi brīvs, un vari brīvi plānot savu atbildi, vai tad nē? Citādi viņi turpinās gandēt dzīvi citiem. Pirāti ir tādi paši kā orki - to eksistencei nav nekādas jēgas un attaisnojuma." Karotāja balss tonis tobrīd kļūst pavisam auksts - var just, ka viņa attieksme pret pirātiem un orkiem ir vienkārša - labs tāds ir tikai beigts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kirsupirags
iesūtīt 06.02.2023 22:04
Raksts #947


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.22



Dudo raitā solī cilpo pa kuģi meklēdams Rakši. Tad pamanījis viņu klusām sarunājoties ar Selīnu sastinga. Kas tur notiek? Ko abi tā čukstās? Aizdomīgi... Dudo devās klāt lēnām un laikus liekot manīt abiem, ka tuvojas un pamāja ar roku. Laba diena Kundze! Ceru ,ka mierīgie laikapstākļi palīdz arī Jums rast kaut nelielu kripatu mierīgāka prāta. Dudo palocījās Selīnas priekšā. Ir skaidrs, ka viņa visi notikumi nav nākuši par labu un satraukums ir tikai pieņēmies spēkā, jo īpaši nezinot, kas notiks tālāk. Nav arī tā ka Dudo pilnībā viņai uzticētos, viņš drīvāk gaidīja, kad dāma paziņos, ka gaida kapteiņa bērnu un tādēļ viņai pienāktos viss mantojums, ko gan varētu sagrabināt. Bet varbūt tā būtu tikai laba sadaļa grāmatā, kura vēl nebija sākta rakstīt.
Tad pievērsās rūķim Es noprotu, ka pašreiz esi aizņemts ar ārkārtīgi svarīgu darbu. Man ir vēlem ar Tevi aprunāties un ceru Tevi sastapt brīdī, kad uz Taviem pleciem neguls tik nopietna atbildība. Ja vien uzrodas kāds brīvs brīdis, lūgtums dod man ziņu, arī pats centīšos iespraukties Tavos darba pienākumu brīvākajā brīdī. Dudo centās izteikties pēc iespējas neitrālāk, nepasakot neko lieku. Selīnas klātbūtnē nav iespējams izrunāt visu nepieciešamo. Varbūt radīsies kāds brīdis, kad rūķim būs jāstāv sardzē piedurvīm vai kā tamlīdzīgi. Ideālāks variants būtu, ja viņu nomaina viņa postenī. Bet to paredzēt īsti nevarēja. Dudo cerēja uz Rakši atsaucību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 06.02.2023 22:19
Raksts #948


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Selīna tikai pasmaidīja un pastiepās, pabužināt Dudo cekulu. Pirms pirksti pieskārās, viņa atrāva roku.

"Atvainojos... Aizmirsos... Mazs augums vienmēr nav jaunības pazīme..." viņa nomurmināja. "Raški, pavadiet mani līdz kajītei, ja tas nav pārak grūti, pēc tam variet būt brīvs. Es iebultēšos un neplānoju iznākt līdz pat pusdienām. Varbūt pat līdz vakariņām... Nez vai man šodien īsti būs ēstgriba..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.02.2023 22:24
Raksts #949


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Jā, - Daejons pamāja, - tagad beidzot varu.
Talvariela naidu pret orkiem un pirātiem varēja sajust burtiski uz mēles. Pat par spīti savam ilgajam gūstam, Brīze nevarēja teikt, ka pats izjustu naidu tik ļoti. Tas, ka nekādiem pirātiem viņš vairāk rokās nedosies - tas gan bija skaidrs. Pietiek!

Viņš bija izstāstījis, ko zināja un bija dzirdējis, īpaši vairāk nebija, ko teikt. Brīze palika turpat uz klāja, netālu no Talvariela.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 07.02.2023 13:41
Raksts #950


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



"Protams, kundze, pavadīšu," Raški lietišķi paspēra soli sānis, lai palaistu Selīnu pa priekšu. Sekodams Selīnai uz kajīti, rūķis pameta ziņkārīgu skatienu Dudo virzienā. Diez, par ko hālflings gribēja ar viņu tik privātā kārtā runāt. Interesanti! Atkal kaut kas notiek!

Pagaidījis un pārliecinājies, ka Selīna kajītes durvis ir aizbultējusi kārtīgi (Raški pat paraustīja durvis, lai tas būtu neapšaubāmi), rūķis pieversās Dudo.

"Es tūliņ. Tik palūgšu Talvarielu uzmanīt."

Kā teicis, rūķis devās pie abiem sarunā iegrimušajiem elfiem. Palocīja galvu sveicienā Daejonam, tad pagriezās pret Talvarielu. "Izmetīšu kādu līkumu. Uz kādu laiku nododu Selīnas kundzes drošību Tavās rokās."

Sagaidījis apstiprinājumu, Raški dodas atpakaļ pie Dudo. "Nu esmu Tavā rīcībā. Kurp ejam?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 07.02.2023 15:32
Raksts #951


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



"Pārņemu sardzi." Apstiprinoši pamājis Rakši, Talvariels nostājas pie durvīm, turpinot vērot uz klāja notiekošo. Viņa uztverē, viss bija vienkārši - orki, goblinoīdi, laupītāji un pirāti nebija pielīdzināmi normālajā saprātīgajàm būtnēm - to dzīvībām nebija nekādas vērtības, taisni otrādi, to eksistence apdraudēja pārējos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.02.2023 16:07
Raksts #952


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tagad nekā īsti nebija ko darīt. Jaukties Dudo un Raški sarunā Daejons negribēja, traucēt matrožus darbā arī nē, bet Veco Pītu gan varētu patraucēt. Šis tur augšā tup kā vista perēklī, un gan jau viņam ir pietiekoši savu domu un maz kompānijas, kurai tās izteikt. Vārdu sakot - tādā nejēdzīgā laikā vārnu ligzdā ir garlaicīgi.

Elfu jauneklis kāpa augšā uz vārnu ligzdu.
- Kas redzams, ja vispār? - viņš noprasīja, kad bija ticis tur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 07.02.2023 18:36
Raksts #953


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Pagaidījis, kad visi, izņemot Saulīti un Pirātu, no virtuves aiziet, Eriks vispirms pārbaudīja putras katlu un pavardu, vai viss kārtībā. Tāpat arī gaļas katliņu, kas uz āķa karājās pavarda mutes priekšā. Viss bija labi un tuvākajā brīdī pieskatīšanu neprasīs.

Tad viņš izcēla no plaukta aizdomīgo nepazīstamo pulveri, uzmanīdamies, lai tas nekādā veidā nenonāktu ēdienam tuvumā. Erikam bija iešāvies prātā, ka viņš kaut kā bija uzzinājis par indi ruma pudelē. Nez, to var atkārtot? Vai pulveris ir indīgs? Puisis joprojām nebija pārliecināts, ka kapteinis ir ticis noindēts, bet Dudo apgalvojums tik viegli no galvas laukā vis negāja. Būtu gan dīvaini, ja starp garšvielām un tējām slēptos kaut kas tik ļoti slikts kā inde, bet... nupat neko nevar vairs saprast. Nu, izdosies?

[OOC - Detect Poison]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kirsupirags
iesūtīt 07.02.2023 20:00
Raksts #954


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.22



Dudo novērtē mierīgāko kuģa vietu, uz kuru doties kopā ar rūķi un aprunāties. Kad ir nonākuši paredzētajā vietā, tad novērtē vai kāds nav pievērsis uzmanību vai noklausās. Tad Dudo ievelk elpu un ber vārdu aiz vārda izstāstot visu ko bija izrunājuši kuģa virtuvē. Halflings stāstīja par indēšanu, kur nav oficiāli apstiprināta, aukstumiem un žnaugšanas izjūtām, par motīviem ikvienam kuģa apkalpē kapteiņa slepkavībā, par "jaunavu" un kursa maiņu, par to ka no līķa atbrīvojās neticami ātri, par varbūtējiem darījumiem ar pirātiem un par pazudošo aci un varbūtējiem ciemiņiem no citiem plāniem. Pēc garā monologa Dudo nedaudz aizelsās. Viņš brīdi gaidīja, kad Rakšī visu informāciju apdomās Kādas ir Tavas domas? Vai varbūt zini ko vēl? Halflings ļoti cerīgi raudzījās uz rūķi, ja nu viņam būs kas zināms, kas visu sasaistīs kopā un sniegs jēgu visos notikumos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 08.02.2023 08:42
Raksts #955


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Raški ļoti nopietni kausās, ik pa brīdim piekrītoši pamādams ar galvu.
"Pilnībā piekrītu par pārāk sasteigto atbrīvošanos no līķa. Vēl vismaz trīs dienas nekas pārāk briesmīgs tam līķim - un mums - nebūtu noticis. To es jau Selīnai minēju. Turklāt varētu labāk novērot, vai neparādās kādas indes sekas. Selīna pati ir pilnībā pārliecināta, ka slepkava ir Hakslijs, bet es nedomāju, ka viņš ko tādu būtu uzņēmies darīt viens, bez atbalsta. Ja tas tiešām ir viņš, tad viņa pusē ir vismaz daļa komandas. Bet par to "jaunavu". Kurā vietā tieši tas vārds uz kartes uzrakstīts? Un Tu teici, ka ar cakiņām? Abos gadījumos vienādām?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kirsupirags
iesūtīt 08.02.2023 19:27
Raksts #956


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.22



Dudo drūmi pamāja Negribu gan to atdzīt, bet Hakslijs ir iespējamo vainīgo sarakst pašā aukšgalā. Viņš tikai iegūst no kapteiņa nāves. Mani arī māc aizdomas, ka vainīgie varētu būt vairāki, bet es drīzāk sliecos domāt, ka tas varētu būt pāris nevis komanda. Bet kas gan lai to zin... Dudo iegrima pārdomās Godīgi sakot, nemaz negribētu, ka viņš ir pie vainās, likās tomērt tāds lādzīgs vīrs. Halflings pagrozīja galvu Šie visi tomērt ir tikai pieņēmumi, jo patiesu pierādījumu mums nav it nekādu. Un par "Jaunavu" runājot, tad nosliecos domāt, ka to ir rakstījis pats kapteinis, bet kāpēc gan tas bija jāraksta divreiz, jo īpaši, ka tas noticis pēdējos mirkļos, kuri ir ārkārtīgi īsi un ja viņš ir vēlējies kaut ko paziņot, tad kādēļ gan tas jāraksta divreiz. Un tas "JU" ar strīpiņu beigās.. Jokaini. Bet ģeogrāfiski šiem vāriem nav nekādas nozīmes un uzskricelēts bija kartes malā. Kā gan naktīs varēs mierīgi gulēt, ka pa kuģi klīst slepkavas vai vēl ļaunāk- citu plānu radījumu. Dudo negribēja palikt viens, bet vēl vairāk viņš gribēja tik nost no šī nolādētā kuģa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.02.2023 22:06
Raksts #957


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Eriks koncentrējās uz zālītēm, un šķita, ka daža laba ir viegla inde. Bet sajūtas bija vēl vājākas, nekā no Daejona savāktā ruma pudeles... Nešķita, ka ar to, kas te bija krājumā, būtu varēts kādu nobeigt, ja nu vien sabāžot rīklē un nosmacējot...



Talvariels, vērojot Selīnas kajīti, vienbrīd pamanīja uz klāja Vendtu. Bijušais pavārs pieslāja un pavēra patrepes kasti, tad parakājās pa to, izvelkot sauju ar smiltīm. Tad pārlaida skatienu apkārt, nokoncentrējoties uz elfu.

"Hei. Nezini, kur te ciris paricis? Te tā kā vajdzēj diviem būt?"




Pīts veltīja Daejonam aizdomu pilnu skatienu.

"Ko te daudz ieraudzīsi, ūdens vien.. un mākoņi pamalē.." večuks nomurmināja, pavirzoties un atbrīvojot Daejoinam vairāk vietas vārnuligzdā. Te tikko varēja satilpt divatā.

Daejonam paskatoties, atlika vien vecajam matrozim piekrist. Neko daudz te ieraudzīt nevarēja, teju līdzena ūdens virsma un tukšums... pat pamalē neredžeja neko vairāk kā tumšus mākoņus saplūstam ar jūru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.02.2023 22:45
Raksts #958


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Ko nu tā skaties uz mani, - Daejons izlikās nepamanījis aizdomīgumu skatienā, - vai man krekls saplēsts, vai cita vaina? Uz klāja nebija, ko pasākt, nolēmu galvu izvēdināt. Lai nu cik maz, tik un tā vēja te ir mazliet vairāk.

Viņš pārlaida skatienu apkārtnei un nopūtās.
- Tev taisnība... bet gribās ieraudzīt vismaz kaut ko, ne tikai pliku ūdeni un mākoņus. Tikai pāris dienas uz vietas, un jau sajūta tāda, itin kā piesiets būtu. Kuģiem ir jābrauc! Nepatīk man bezvējš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 09.02.2023 08:16
Raksts #959


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Aiva @ 08.02.2023 22:06) *
Talvariels, vērojot Selīnas kajīti, vienbrīd pamanīja uz klāja Vendtu. Bijušais pavārs pieslāja un pavēra patrepes kasti, tad parakājās pa to, izvelkot sauju ar smiltīm. Tad pārlaida skatienu apkārt, nokoncentrējoties uz elfu.

"Hei. Nezini, kur te ciris paricis? Te tā kā vajdzēj diviem būt?"


Elfs noliedzoši pagrozīja galvu:
"Cirvjus neesmu ņēmis, man pierastāk ar zobenu rīkoties... ko tad tu taisies skaldīt?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 09.02.2023 10:12
Raksts #960


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



"Ķīli jaunu pietēst zem gurvietas vajag... vecais kkur nokrīdis, un guramtīklā par neērtu mansim. Ar nazi par lēnu iet..." Vendts nomurmināja. "Bij tad te jābūt diviem... katram gadījumam..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

107 Lapas V  « < 46 47 48 49 50 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 06:11