Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ticat eņģeļiem?
alohamora
iesūtīt 31.12.2004 15:25
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



ir daudz dzirdeets par enjgjeljiem-Dieva suutnjiem un paliigiem. arii par naaves enjgjeli. vai juus ticat shiim gaishajaam, spaarnotajaam buutneem (verbuut juus vinjus izteelojaties citaadus?)? vai iespeejams, ka vinji neredzami nolaizhas uz zemes un paliidz cilveekiem, varbuut pat virza vinju liktenjus?

rakstiet, ko juus zinat un ko par to domaajat! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
keita17
iesūtīt 25.06.2005 19:41
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.05



[quote=alohamora,31.12.2004 16:25]
ir daudz dzirdeets par enjgjeljiem-Dieva suutnjiem un paliigiem. arii par naaves enjgjeli. vai juus ticat shiim gaishajaam, spaarnotajaam buutneem (verbuut juus vinjus izteelojaties citaadus?)? vai iespeejams, ka vinji neredzami nolaizhas uz zemes un paliidz cilveekiem, varbuut pat virza vinju liktenjus?

Es ticu engeliem,jo man pasai ir bijusi saskarsme ar tiem. Es zinu, ka vini eksistee un vini cies, ja mees neatbildam vinu sniegtajaam ziimeem. Siis tiksanas ir arkartiigi jaukas, sirsniigas. Nav labaaku draugu par viniem..... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita17
iesūtīt 25.06.2005 19:48
Raksts #42


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.05



Es zinu,ka engeli eksistee,jo man pasai ir naacies saskarties ar viniem. Viniem ir saapiigi noskatiities uz to ka mees kluudamies. Vini cies,bet neko nevar dariit, jo mees stuurgalviigi noraidaam ziimes,kuras vini sniedz.... Nav labaaku un uzticamaaku draugu par viniem sajaa saapju pasaulee... rolleyes_a.gif smile.gif

Riit es jums vairaak par viniem pastastiisu. Tas ir tik neticami,bet interesanti...... laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Sindra: 25.06.2005 21:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 25.06.2005 20:12
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Pilnīgi noteikti ticu enģeļiem....Arī tam, ka katram cilvēkam ir savs sargenģelis.... Ja kāds nevar ticēt enģeļiem kā tad viņš var ticēt kam citam tik pat skaistam. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 28.06.2005 07:45
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Engelis..Sargenelis...tas ir taspats? man jaw visas domas juuk... pheee

Wo, ir briizhi kad ticu ar visu sirdi n dveeseli un veel sazin ko smile.gif
Un ir briizhi kad nee... bet es jaw sev nesaku," AK ,MANS ENGEL/SARGENEL'..kapeec tu man shitaa un taa, kur tu biji tikos un tikos...!"
Es pati speeju normaali pastaaveet...bez Dieva ucc!

Mamma ir mans engels smile.gif Un es ar i engels...
tu
es
vinsh
vinja
vinji
vinjas
mees
juus
---
ENGELJI!

iepuut man
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 28.06.2005 12:37
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Eņģeļi noteikti...arī nāves eņģeļi..Vienalga kādu veidolu tie pieņem viņi pstāv un vienalga kā tos sauc tautā. Ir bijusi saskarsme..un man vienmēr ir apziņa ka man blakus ir kāds.. Jā tieši kāds.... Jo mūsu saprāts nav spējīgs spriest saprātīgi un redzēt kau ko no tā ko psaule piedāva vai tas būtu balts vai melns. Cilvēks ir stulbi..ar saviem pieneemumiem..un ko mees tik nespeejam izdomaat, lai sevi nomierinaatu ka neesma redzeejushi to ko redzeejam..un jāa mes ticam, ka neesam redzeejushi ar... Nozeelojami....Pastāv būtnes, kas ir cēlākas par mums atgādinu vienalga ļaunas vai labas...Jo,lai arī cik ļoti cilvēki gribētu atdalīt labo no ļaunā,tas nav iespējams..ļaunais pārvērsšas par labo un labais par netik cēlo...Nu jāa protams jūs shito tekstu nemaz neizlasiisiet, jo tikai ieliksi savu atbildi, nu bet ja tu tagad lasi..tad padomā..un ieliec atbild uz manām domām..vabūt ir cilvēks, kas domā takā es...nu kaut gan tas ir vienalga.. Takaa..priekaa! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita17
iesūtīt 28.06.2005 16:06
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.05



Kaut arii maz ko sapratu no tava raksta, tomeer sava dalla ir patiesiiba no taa.... Engeli meedz paarveersties arii par cilveekiem uz ssiis zemes, ja Dievs taa licis..... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 29.06.2005 09:29
Raksts #47


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Ticu, ka enģeļi noteikti eksisitē, nezinu vai enģeļi mēdz pārvērsties par cilvēkiem-man gan radusies sajūta, ka ir cilvēki drīzāk kā enģeļi-labsirdīgi no dabas un viņiem piemīt savs neparastums......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita17
iesūtīt 29.06.2005 17:37
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.05



Taadus cilveekus-labsirdiigi, briiniskkiigi it visaa, ko vini dara, ir gruuti sastapt. Tomeer tas ir iespeejams, pilniigi noteikti! Es tam ticu..... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 05.07.2005 15:15
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Manupraat visi cilveeki kas nomirst paarveershas par engeljiem, dazhi par velna paliigiem dazhi par dieva! Velna paliigi manupraat ir taadi engeliishi, kuri pasaulee censhas uzsuutiit nelaimes (manupraat visi engeli ir neredzami) un beedas. Dieva engeliishi manupraat izpaliidz cilveekiem un dara visu labo un manupraat labie un ljaunie engeliihi savaa strapaa visu laiku karo, tachu manupraat labais vienmeer uzvar, kaut gan ljaunie engeliishi tagad arii uzsaak labi straadaat un ir baigi daydz sliktaa un ljaunaa mums vismaz moraali jaatbalst labos engelisshus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 09.07.2005 14:46
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



es noteikti ticu enģeļiem, jo es vienreiz gāzos no koka apm. kā no 3. stāva.
es nokritu tieši starp ķieģeļu kaudzi un asiem zariem, kas bij vērsti uz augšu rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hugo
iesūtīt 12.07.2005 11:17
Raksts #51


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.05
Kur: Uz marsa



Varbūt jau ir ar tie enģeļi, bet tiešām gan nezinu. wink.gif Gribētos jau ticēt, ka ir, bet pats nekad neesmu redzējis, un tādēļ arī ticība tam sarūk līdz minimumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aitinja
iesūtīt 25.12.2005 23:24
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.05



es noteikti ticu,it iipashi sargengjeljiem silent.gif ir pat bildes(nesamonteetas)kuraas var redzeet blaavas neizskaidrojamas buutnes engjelju veidolaa unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 25.12.2005 23:33
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



gan eņģeļi,gan velni īstenībā ir tādi paši kā mēs,tādēļ par dažiem var teikt,ka viņi izturās kās ņģeļi vai arī nejauki velniņi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 27.12.2005 16:43
Raksts #54


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Nu varbūt enģeļiem nav spārnu, varbūt viņi nemaz neizskatās cilvēkiem līdzīgi, bet noteikti eksistē ne jau materiālajā pasaulē, bet........gan paralēlajā!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 11.01.2006 16:57
Raksts #55


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



es ticu ka ir kāds sargeņģelis.Kāds, ka mūs vienmēr sargā.Līdz pēdējam brīdim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 21.01.2006 21:05
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



CITĀTS
Man tas viss liekas ļoti interesanti...iedomājos es viņus kā tāds skaistas, puscaurspīdīgas būtnes, gariem, gaišiem matiem, zilām acīm...baltos plīvuros...tādas kā visideālākās būtnes.


Kāpēc gan tavuprāt ideālas būtnes ir blondiem matiem un zilām acīm.. kāpēc tieši blondīņi?

Nē, bet cik viur kaut ko lasu..visi domā par blondiem cilvēkiem ar zilām acīm.. he he..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 02.06.2006 18:00
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nju kāpēc, lai gan man eņģeli nepatīk? Visforšākās būtnes..! Es viņus iedomājos dažādi - baltus, baltā garā kleitā gariem sprogainiem matiem smile.gif
Arī kritušos eņģeļus - melniem matiem, kedās ar melniem spārniem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 02.06.2006 18:53
Raksts #58


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Es driizaak ticu tam ka mums katram ir savs sargengjelis (bewt ne iisti taadaa kaa engjelja formaa)... Driizaak ka tas sargenjgjelis ir gaisma kas staro mums apkaart - taada kaa aura kas aizsargaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
IronBird
iesūtīt 02.06.2006 19:48
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.05.06
Stāstnieks 2008



Hmm..Mans viedoklis. Eņģeļu pavisam noteikti nav, tāpat kā Dieva un citu izdomātu radību. Bet cilvēkiem jau vajag izdomāt kaut ko kam ticēt, lai paši sevi mānītu un saržģītu dzīvi. Neticu visādiem māņiem, kur nu vēl tam ko stāsta Baznīca. To visu izdomājis cilvēks, un mēs turpinam tam kā muļķi ticēt un mānīt sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 05.06.2006 20:59
Raksts #60


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Par enģeļiem zinu tikai to, ka tie nāk no debesīm...un dara cilvēkiem labu...un ziniet? Es tam visam ticu...tas ir brīnums, kuram vienkārši jānotic... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:33