Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Raudas un smiekli., Man ir tā..
irbīte.
iesūtīt 20.12.2006 19:33
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Dažreiz, kad mans mazais brālītis raud, [arī kāds cits bērniņš] man ir bail ieiet tajā istaabā, jo sajūta, ka notiks kaut kas slikts, vai es redzēšu kaut ko sliktu.
Ļoti.
Eju tikai pēc ilgas sasprinddzināšanās un apziņas, ka tad būs vēl sliktāk [ja es neiešu].
Bet man ir ļoti bail.

Bet ar smiekliem es nevaru saprast. Dažreiz ir tā, ka cilvēks ļoti smejās, bet sajūta ir tāda, ka tur apakšā ir kaut kas ļauns. Un šausminoš. Jo ūpaši, ja es ieskatos cilvēkam acīm.
Ui.


Kā ar Tevi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 8)
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 20:06
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Ar mani pavisam savādāk. Es nekad neesmu spējusi saprast, ko visi redz acīs un runā - ,,Acis ir dvēseles spogulis". Es tajās neko neredzu. Man vairāk ir tāda instinktīva jušana - vienkārši gribas bēgt prom no tā cilvēka, tālu tālu, jo zinu, ka nevēl viņš man labu.
un no mazu bērnu raudām man nav bail. ar bērnu jāpaspēlējās un parasti tad viņš būs atkal priecīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.12.2006 20:09
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man šķiet, ka Tu baidies ne no raudām, bet no tā, ka raudām var būt iemesls, kad tu nezināsi, ko darīt, lai raudošo nomierinātu. No tās sajūtas gan gribas bēgt projām!

Par to, ka var pateikt, kāpēc cilvēks smejas. Jā, var just. Ir jābūt izcilam aktierim, lai otrs cilvēks nejustu, kāpēc smejies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 20.12.2006 20:26
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



man ir vajāšanas mānija. vienmēr liekas, ka mani kāds novēro [nu, labi dažkārt tā tiešām ir].
un man nepatīk skatīties cilvēkiem acīs. jūtos pat neērti. bet no otras puses, skatīties apkārt ar nē. tas liek domāt, ka es nesaku taisnību.

nu, pie maziem bērniem, kad viņi raud es vnk nespēju pieiet. nemāku nedz žēlot, nekā. liekas, es viņu vēl vairāk saraudināšu. kaut kā.

nu nez. par smiekliem.. es atpazīstu, kad smejas ļauni un kad nē. zemtekstu, tā teikt, var viegli manīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 20.12.2006 22:06
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



No mazu bērnu raudām nav bail. wink.gif [Nu, tādā nozīmē, kā Piektdienas Mīlestībai.] Man drīzāk tās ne visai patīk. wink.gif


Bet smiekli ir jocīga padarīšana. Ļoti. It sevišķi tad, kad mēs [es un Piektdienas Mīlestība] smejamies un pavisam vienādi ievelkam elpu.

Tas tā. Pirmais, kas iešāvā prātā. grin.gif


Un, jā. Ļauni smiekli nav patīkami....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 20.12.2006 22:10
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



no mazu bērnu raudāšanas man patiešām nav bail. Drīzāk jau ja tas ir kāds pazīstams bērns, tad gribas viņu mierināt..njā.
No smiekliem arī noteikti nē..un ļaunus smieklus es pat īsti neatceros kad pēdējo reizi esmu dzirdējusi.noteikti diezgan sen..parasti sabiedrībā kurā es atrodos nemēdz smieties ļauni,ja nu vienīgi ākstoties grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 25.12.2006 01:04
Raksts #7


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Mani uztrauc,ja bērns sāk raudāt,bet es ar visādām viltībām un labiem vārdiem nevilcinoties cenšos viņam uzlabot omu.
Par smiešanos...man ir paziņa,kas pietēlo smiešanos,tas var kļūt kaitinoši,bet godīgsakot man ir vienalga,ja cilvēkam tāda pietēlošana liekas o.k.tad es to pieņemu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 30.12.2006 14:19
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



mani parasti pārņem uztraukums, kad kāds mazs bērns sāk raudāt. man bail izdarīt ko tādu, kas liks bērnam raudāt vēl vairāk. bet es tomēr saņemos un iedodu tam mazajam bērniņam kaut ko, lai viņš nomierinās.

par smiekliem. parasti manu vai smiekli ir viltoti, vai neviltoti, ļauni vai labsirdīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 14:39
Raksts #9


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



man bailes uzmacas kad mani grib kads piekaut vai pat nosist!! wink.gif
prieks kad es es esmu kādu iepriecinājis! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:58