Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Burvestības
Vai tu kādreiz esi mēģinājis burties??
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 140
Viesi nevar balsot. 
Veronika
iesūtīt 08.03.2005 12:26
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Jautājums varbūt ir dīvains,bet man bieži ir nācies dzirdēt,ka mani draugi vai paziņas ir izmēģinājuši izsaukt garus,vai tāpat joka pēc būrušies... Man tas liekas interesanti,kaut gan pati to neesmu darijusi,paga,vienreiz es mēģināju savest divus cilvēkus kopā ar burvestību palīdzību,bet nesanāca... mad.gif Nu ja,nu tad es jūs aicinu dalīties pieredzē,jo man vienmēr ir licies interesanti uzzināt,kā citi cilvēki ir(kau tvai prikola pēc) būrušies... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Švilpaste
iesūtīt 02.04.2005 21:34
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



CITĀTS(skatitajs_no_malas @ 09.03.2005 18:11)
Manai masai gadijas nepatiksanas ar garu sauksanu... Nudien neiesaku!
*




Kad man bija kādi 7,8 gadi man nenāca vakarā miegs un es nolēmu tumsā saukt Zaļo rūķīti laughing.gif blush.gif Vajadzeja 97 laughing.gif reizes skaitīt Zaļais Rūķīt parādīes. Iznākuma nebija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
amanda
iesūtīt 04.04.2005 17:54
Raksts #22


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.05
Kur: Kad Kurbijkurnē, tad pie datora...



Es sevišķi neesmu par to domājusi.Nezinu varbūt ar draudzenēm joka pēc varētu... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 26.05.2005 20:12
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Man draudzene vienreiz pateica rituālu ar kuru var sazinaties ar spokiem.
Es izdariju to ko man draudzene teica un man it ka sanaca.
Pec rituāla es vareju viņiem uzdot visadus jautajumus ar atbildi jā vai nē.
grin.gif
Stasts ir loti gars tapec es izstastiju pasu galvenako. Vispar bija jautri wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 27.05.2005 23:48
Raksts #24


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Pirms kaadiem diviem gadiem mees ar kautkaadiem klasesbiedriem kaada klasesbiedra dzimenee (iisti neatceros kura) meeginaajaam izsaukt melno daamu! Kaa jau es to biju paredzeejis nekas nesanaaca! Bet dazzi dragi man ir staastiijusi ka vinni tur ir izsaukussi kautkaadu daamu (aizmirsu kaadu) un vinjiem izstabaa saskiida visi spogulji! Laigan es tam neticu izklausaas forssi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 31.05.2005 23:24
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Jā, jā, esam mēģinājuši ar gariem sazināties, tas gan pirms gadiem kādiem 4 laikam bija, varbūt 5. Izmantojām porcelāna vieglus traukus un alfabētu, kas uz mazo klašu burtnīcām virsū. A prikols, ka sanāca it kā arī kaut kas. Beigās gan tikai tas teksts tāds neloģisks bija. grin.gif Un man vēl viens jautājums: kāda ir atšķirība starp variantiem "Jā,un man sanāca" un "Esmu mēģinājis/usi un sanāca"? Varat neatbildēt - tāpat zinu, ka nekāda! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 01.06.2005 10:56
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es neesmu bet varētu jau pamēģināt, bet diez vai būs arī k-kādi rezultāti wink.gif ...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 01.06.2005 12:02
Raksts #27


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



lai kaa arii es gribeetu burties, man nekas nav izdevies un, lai gan skan pesimistiski, domaaju, ka arii nekad nevareeshu burties. lai kaa arii cilveeks gribeetu burties, domaaju, ka nekad shaada iespeeja nebuus....... sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sneak
iesūtīt 01.06.2005 18:37
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.04
Kur: sporofīts



nekad neesmu iedomājies burties biggrin.gif . laughing.gif smieklīgi. un domāju, ka nevienam nemaz nesanāk burties laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 02.06.2005 22:16
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



mes ar draudzeni meginajam klut par burvem! hihehohahaha nju nezinu, bet pec tam ar mnai visadas interesantas lietas notika, aiz manis nodzisa lampas un kad paradiju ar pirkstu uz veja raditaju tas apgriezas un ta k-kadas 7 reizes pec kartas! ziniet. interesanti bija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 03.06.2005 21:13
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(raganina @ 02.06.2005 22:16)
mes ar draudzeni meginajam klut par burvem! hihehohahaha  nju nezinu, bet pec tam ar mnai visadas interesantas lietas notika, aiz manis nodzisa lampas un kad paradiju ar pirkstu uz veja raditaju tas apgriezas un ta k-kadas 7 reizes pec kartas! ziniet. interesanti bija
*


Ko jūs darījāt??? Izklausās aizraujoši...moš es ar varu pamēģināt.... grin.gif nu ta ko jūs īsti darījāt?? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 04.06.2005 11:19
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu esmu meeginaajusi ar draudzeneem joka peec, tad mees bijaam lielaa Pitera un Amuleta iespaidaa! Nu mees uztaisiijaam taadu kaa Enu graamatu, kuraa bija ieklautas dazhaadas burvestiibas gan no HP, gan no Amuleta, gan taa pat pashu izdomaataas, un tad sakam meeginaat burties un it kaa izteelojamies ka viss sanaak, kaut kaads sviests. Izsaukt mees arii bijaam meeginaajushi, un ziniet ir viena taada kaa izsaukshana, ka tumsaa tev uz apalas lapas jaauzraksta kaada mirushaa vaards un kaut kaads jautaajums vinam, un tad tumsaa jagriezh rinkii un jaauzdot tas jautaajums, un ziniet ko kad iesleedzu gaismu atkal uz lapinas bija uzsmkribeleets(pareiz sakot izgriezts, nu lapa tajaa vietaa bija caura) uzrakstins jaa, un taa bija atbilde uz manu jautaajumu, peec shii notikuma es ticu paardabiskiem speekiem, meeginaaju sho burvestiibu veel, bet vairs nesanaaca, vienkaarshi pirmo reizi laikam man bija paaraak liela veelme uzzinaat atbildi uz to jautaajumu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 15.06.2005 11:12
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Pilnīgi pareizi angelgirl ir jātic. Es vienreiz esmu mēģinājis burties un man sanāca bet es neatceros kad un ko būru bet es zinu ka esmu būries. Dīvaini! huh.gif smartass.gif yucky_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristy
iesūtīt 21.06.2005 12:27
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.05
Kur: ... visur un nekur...



dazhreiz meegjinu un dazhreiz arii sanaak!!!tas atkariigs no taa cik sarezhgjiitu burvestiibu meegjinu izdariit!!! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 16.01.2006 18:16
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Es nēsmu mēģinājusi, jo es to nevarētu izdarīt. Bet manai mammai csanāca bērnība garu izsaukt. Visu laiku mājā kaut kas trokšņoja. Viņa man ir stāstījusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laurīcija
iesūtīt 16.01.2006 18:51
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.06



Vienreiz ar klasesbiedreni sarīkojām rituālu un likām trešajai meitenei izdzert pašbrūvētu dzērienu [pretīgs bez gala], lai viņa būtu kopā ar vienu cilvēku. Nezinu, vai tādēļ, bet viņi jau pāris gadu ir pāris whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kniburiene
iesūtīt 22.01.2006 22:14
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



Es to daru praktiski katru dienu! Piemēram ar lietussarga vēzienu nogāzt trolejbusam stangas. Iedarbojas arī vecie buramvārdi "Aglaria pidhol garia ananus qepta". Iznīcināt nevēlamo. Ja par kaut ko nedomā, tas nenotiek! Pazūd tas, par ko vismazāk domā! Tas ir pierādījies simtiem reižu. Ā, un vēl es vienreiz pareģoju, ka nākamajā dienā būs migla un tiešām bija! Reizēm man vispār šķiet, ka man pareģošanā būtu I! smile.gif

Šo rakstu rediģēja kniburiene: 22.01.2006 22:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 22.01.2006 22:20
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Pāris reizes ar draudzenēm niekojāmies..dabiski, ka nesanāca, jo mēs tak nezinām nevienu burvestību...kko pašizdomātu vervelējām... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
utiks
iesūtīt 01.02.2006 05:41
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: nav tava daļa
Lecīgākais forumietis 2006



es uzbūru smaidu mīļotās sejā sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 02.02.2006 11:54
Raksts #39


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Nu es esmu meegjinaajusi izsaukt Piikja daamu, bet man nesanaaca. Tad veel mees saucaam dazjaadus garus un vienu tiesjaam izdevaas izsaukt... sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alienz
iesūtīt 23.04.2006 11:44
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Khmmm, garu saukšana un burvestības gan nava viens un tas pats... Un man patīk tā ideja par uzburto smaidu mīļotās sejā! wink.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 15:34