Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sniega cilveeks
pepitta
iesūtīt 24.07.2005 16:05
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 20.07.05



Taaa vai Juus ticat Lielajiem Cilveekveidiigajiem monstriem- sniega cilveekiem..esmu izlasiijus daudz graamatu, ka esot PIERAADIITS ka vinji eksistee....Pashlaik uz zemes esot Aptuveni 10 Sniegucilveeki, kuri dziivo nomaljos mezhos vai kalnos......Ir simtiem nofilmeeti un nobildeeti Nejaushi kadri.piem viens no tiem ir shis atteels:
Sho bildi raada visos raidiijumos un shii bilde ir kljuvusi visspopulaaraakais pieraadiijums Sniegacilveeka existencei. Zinaatnieki uzskata, ka shii bilde ir exkluziiva, jo sheit redzams kaada Sniegacilveekam ir gaita, gluzhi kaa cilveekam...un izturas tas liidziigi kaa mees....Bilde ir UNIKAALA pie tam bildeeta 70 gados:)Shis raksts njemts no Paranormaalaa Foruma...


Mju ko juus domaajat par to??? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Grims
iesūtīt 24.07.2005 16:14
Raksts #2


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Neticam, nesatraucies. Pagaidām ar mums vēl viss kārtībā.

Nezinu, kas tās par grāmatām, taču pierādīt var dajebko. Tad, ja pierādījums nav biologu aprindās plaši atzīts, tad nav uzskatāms par vērā ņemamu.

Bez tam - neviena suga nevar eksistēt, ja visā pasaulē ir tikai 10 īpatņu, kas vēl pie tam nedzīvo vienkopus, bet gan ir izretojušies pa nomaļiem mežiem un kalniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nellijs
iesūtīt 24.07.2005 16:14
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04



Tas foto ir viens liels Feiks!

Šo rakstu rediģēja Nelly: 24.07.2005 16:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 24.07.2005 16:47
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Varbūt , ka tas '' sniega cilvēks " ir pārģērbies cilvēks kostīmā ? Kā to var noteikt ? Vispār ko viņš dara saulē, ar tādu kažoku būtu jāpaslēpjas ēnā ! Fake droši vien nav , jo 70 gados man liekas , ka neeksistēja tādas kompjūtera iespējas kā tagad .

CITĀTS(Good ol' Grim @ 24.07.2005 16:14)
Bez tam - neviena suga nevar eksistēt, ja visā pasaulē ir tikai 10 īpatņu, kas vēl pie tam nedzīvo vienkopus, bet gan ir izretojušies pa nomaļiem mežiem un kalniem.
*

Piekrītu Grimam .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 24.07.2005 16:54
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



CITĀTS(i`m_GriM&EviL @ 24.07.2005 17:47)
Varbūt , ka tas '' sniega cilvēks " ir pārģērbies cilvēks kostīmā ?
*

Aha, es vienreiz pa Discovery skatījos par sniega cilvēku. Tur bija līdzīgs eksperiments, kā par nesiju. It kā rāda un stāsta par kaut kādu video, bet pēc tam pasaka, ka tikko rādītais ir mūsu pašu Džeimss pārģērbies kostīmā. grin.gif 80% toch teiktu, ka tas ir īstais, kas grib tam ticēt. Izskatās reāli, tāpēc pēc tam saka, ka viss var būt tikai izdomāts un nepatiess.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pepitta
iesūtīt 24.07.2005 17:01
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 20.07.05



Es nezinju es ticu, kas buus ja cilveeki nekam neticees....tieshaam gribeetos ticeet, bet daudzi netic jo neuzticas, bet es ticu un ticeeshu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 24.07.2005 17:09
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Tas foto, ir viens MAZS feiks grin.gif
K-ko shitaada, pat es ar 2dienaam laika vareetu uztaisiit tongue.gif
Ziniet es vienreiz, shitaa spoka bildi uztaisiiju, un visi taa briinijaas laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pepitta
iesūtīt 24.07.2005 17:18
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 20.07.05



ja???Paraadi es ariii gribu briiniities grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 24.07.2005 18:11
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Starp citu, pilnīgi piekrītu !Harpy!`as viedoklim, jo arī man pilnībā šķiet, ka šitas ir kapitāls FEIKS! Es jau arī varu uzģērbt kaut kādu gorillas tērpu un pastaigāties pa ielām, tad visi domās, ka esmu nesen nolaidies citplanētietis no planētas Godzilla! Blēņas... Jetijus nevar tik viegli atklāt, piedevām, tādi viņi it nemaz neizskatās... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 24.07.2005 18:52
Raksts #10


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Šādu fotografiju ir vesela kaudze. Un ar vel sliktāku kvalitāti. silent.gif
Jebkurs var uzvilkt tadu kostimu, jebkurs var nofotografet un tad sacit,ka tas ir jetijs. glare.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 24.07.2005 19:24
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Davaj, visi!
Riit 12.00 es ar gorillas teerpu skrienu gar Mcdonaldu, kjerat fotoaparaatus un skrienat, vareesiet staaastit, ka esat sniega cilveeku pilseetaa redzeejushi grin.gif
pepitta - piedod, bet man taa bilde naw ieskeneeta, newaru aizsuutiit. bet tu riit vari buut viena no pirmajaam, kas nofotograafees sniega cilveeku wink.gif

kameer shitaads, nepieklauvees pie manas maajas durviim, es neticeeshu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 24.07.2005 21:02
Raksts #12


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(pepitta @ 24.07.2005 17:05)
esmu izlasiijus daudz graamatu, ka esot PIERAADIITS ka vinji eksistee....Pashlaik uz zemes esot Aptuveni 10 Sniegucilveeki, kuri dziivo nomaljos mezhos vai kalnos......Ir simtiem nofilmeeti un nobildeeti Nejaushi kadri.
Ja jau viņi esot tikai daži un dzīvo nomaļās vietās, tad kāpēc tik daudzi viņus ir nejauši nofilmējuši, nobildējuši vai redzējuši? Manuprāt, pa tik nomaļām vietām reti kurš un reti kad vazājas.

Kas attiecas uz bildi - es teiku, ka gorilla pastaigājas.

CITĀTS(Good ol' Grim @ 24.07.2005 17:14)
Bez tam - neviena suga nevar eksistēt, ja visā pasaulē ir tikai 10 īpatņu, kas vēl pie tam nedzīvo vienkopus, bet gan ir izretojušies pa nomaļiem mežiem un kalniem.
Tu, stulbeni, Lohnesa briesmonis jau miljoniem gadu dzīvo viens!

Bet te pēkšņi - izrādās, ka sniega cilvēki jau sen ir iefiltrējušies mūsu sabiedrībā! Tikai viņiem jābūt piesardzīgiem, jo viņu populāciju ļoti spēcīgi ietekmē Saules siltums. Diemžēl, tas nav vienīgais drauds viņu nācijai. Viņiem nākas ciest no rasistiski noskaņotu līdzpilsoņu spīdzināšanas, sakropļošanas un nežēlīgas slepkavošanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 18.09.2005 22:35
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



To ka sniegacilveeks eksistee NAV SHAUBU!
Tikai ir viena lieta...Tibetaa to sauc par sniegacilveeku,jo vinsh staigaa pa Himalajiem...PIE MUMS...tas ir velns! [ nekaads kristieshu saatans ] bet iistais velns,velna maate,mazie velneeni...utt [ lasiit;latvieshu pasakas ]!

Kapeec tad sniegacilveeki,nenaak aaraa....tjip,kapeec piemeeram no Himalajiem uz Tibetu [tur pat jau vien i ] neatchaapo shis te sniegacilveeks? man tas anv skaidrs

Skaitlis 10!Ir pilniigas pupu mizas...vinju ir daudz!

Sniega cilveeks ir pus dziivnieks=pus cilveeks!
tas ka tas ir feiks,PILNIIGAS MULKIIIBAS!!!!
Poloneezieshiem ir ticeejums jeb paruna....ka ja Tu redzi sho te sniegacilveeku [ai,sauksim vinju par parasto mezha veci ((latvieshu pasakaas arii ir mezha vecis,apaudzis ar visaadaam spalvaam---un tas ir shis te sniegacilveeks!un nemuldiet,ka dziivojot mezhaa izaug shitaads apmatojums,kaads ir paraadiits noraadiitajaa bildee primajaa postaa)) ] taatad,ir ticeejums,ja Tu redzi sho te cilveeku...vinsh Tevi ir ieraudziijis pirmais[ respektiivi vinsh ir kaa hamelionzs...ar magiskaa...izzuudoshaam speejaam]

tagad skaidrs?

Šo rakstu rediģēja zuzee: 18.09.2005 22:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 18.09.2005 22:46
Raksts #14


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(zuzee @ 18.09.2005 23:35)
tagad skaidrs?
Nē.

Ja vien tas nav domāts par to, ka tev ir švaki ar galvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 18.09.2005 22:47
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(Shadowstalker @ 18.09.2005 23:46)
Nē.

Ja vien tas nav domāts par to, ka tev ir švaki ar galvu.
*

Ok...kuraa vietaa Tavam paurim gadiijaas kljuume?Un Tu domaa,ka man taada iespeejams arii ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 19.09.2005 11:13
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



neticu grin.gif
nez getlost.gif esmu izaugusi no taa wecuma, kad tic wisiem tiem moskjiem tongue.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 19.09.2005 15:15
Raksts #17


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nju...esmu dzirdējusi nedaudz par sniega cilvēku esamību, bet ar to nepietika, lai es sāktu tiem ticēt. laughing.gif

CITĀTS
Kas attiecas uz bildi - es teiku, ka gorilla pastaigājas.


He he...pilnīgi piekrītu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 19.09.2005 17:14
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Gan jau ka ir, tik es nezinu, vai tās visas fočenes ir patiesas... whistling.gif Godīgi sakot es tiešām ticu, tikai man liekas, ka viss ir biški savādāk, kā mēs esam iedomājušies. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 19.09.2005 18:35
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



CITĀTS(zuzee @ 18.09.2005 22:35)
tagad skaidrs?
*

Tātad, visi tie sniega cilvēki, kuri it kā esot nofotografēti un nofilmēti, patiesībā to cilvēku ar kameru jau sen bija ieraudzījuši un tāpēc nolēma pazīmēties, un staigāt apkārt kā neaptēsti muļķi.

Iesaku iepazīties ar Okama bārdasnaža principu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Occam's_Razor

Kā arī ar šo lapu
http://www.nizkor.org/features/fallacies/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 19.09.2005 18:52
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(Tok'ra @ 19.09.2005 18:35)
Tātad,  visi tie sniega cilvēki, kuri it kā esot nofotografēti un nofilmēti, patiesībā to cilvēku ar kameru jau sen bija ieraudzījuši un tāpēc nolēma pazīmēties, un staigāt apkārt kā neaptēsti muļķi.

*


Pilnīgi piekrītu!! Man šķiet, ka tas radījums ir kaut kā vairāk uz dzīvnieku pusi, un visi dzīvnieki baidās no cilvēkiem, nu kaut kā tā... Un tomēr,lai kā arī apšaubām viņa eksistenci, nav dūmu bez uguns. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 18:36