Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Visgarlaicīgākā grāmata, kuru esi lasījis
Skorpions
iesūtīt 07.09.2003 18:31
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.03
Kur: Latvija Jekabpils



Visgarlaivigaka gramata ko es esmu lasijis ir Bille ta gramata bija uzdota obligataja literatura bet ta bija tik garlaiciga ka to lai ka gribetu nevareju izlasit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
21 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Psychotic Though...
iesūtīt 03.11.2003 12:36
Raksts #41


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Jaa,man arii.Es gan izlasiiju pirmaas 3 lpp. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 03.11.2003 17:16
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Viss! Toms Sojers vairs nava garlaicīgākā grāmata! Tā ir Anšlava eglīša "Pansija pilī"!!!!!!!! sick.gif Nu cik var raxtīt par to cik skaista ir daba and so and so..... un kur tik maz sarunu!!!!!!!? M.u.r.g.s.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 03.11.2003 17:18
Raksts #43


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



Jā es zinu kā tas ir!!Man bija jālasa J.Jaunsudrabiņš sick.gif sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 03.11.2003 18:06
Raksts #44


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Man vienreiz bija jālasa Sūnu ciema zēni , nu es to grāmatu nekādīgi nevarēju izlasīt un nevaru izlasīt vēl jo projām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aijux
iesūtīt 03.11.2003 18:07
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.03



"Meernieku laiki" - tas ir viens naaveejosh gabals.... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 03.11.2003 18:16
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Jā Aijuk, tu jau par to stāstīji.... un man ar tās šausmaz būs jāpiedzīvo! Tāda liakam ir tā dzīvīte... laikam jau visgarlaicīgākā literatūra ir obligātā lieteratūra! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.11.2003 19:19
Raksts #47


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



CITĀTS(Sauron @ 08.09.2003 17:50)
Garlaicīgākās grāmatas ir Vinnijs Pūks, Karlsons, Toms Sojers,  Blaumaņa Nāves Ēnā,  Tad vēl Meistars un Margarita

Sauron, tu neesi Pūka mērķauditorija, tāpēc nebesies! grin.gif Karlsonu goda vārds neesmu lasījusi, tāpat kā Alisi brīnumzemē. Toms Sojers ciešams, vismaz nav garš, Nāves ēnā svētīgi īss. Bet M&M ir viena no manām mīļākajām grāmatām.

Ļautiņi mīļie, galvoju, ka Mērnieku laiki nav NEKAS salīdzinājumā ar "Savs kaktiņš, savs stūrītis zemes"! Diletantisks apcerējums siekalaini sīrupainā un asarainu meksikāņu melodrāmu stilā. Džekam pasaka, ka viņš mantojis vecāku mājas un, es saskaitīju, viņš divās lappusēs trīsreiz apraudājās par to, cik viņam labi vecāki. Es izlasīju to grāmatu - divas lappuses dienā, lielāku devu es nebūtu pārcietusi - vai nu sajuktu prātā par to, kādi latvieši, izrādās ir mīkstčauļi, vai arī saplēstu to grāmatu PUTEKĻOS! Lai jūs nemaldina tā murga plānums... mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 15.11.2003 16:28
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



diiwaini gan ka shinii listee i piemineetas arii blaumanja naawes eenaa & bille.... laigan taas bija obligaatajaa literatuuraa man ljoti patika... billi s ar aizrautiibu lasiiju & weel hamletaa kautkaadu izgriezumu speeleeju... Naawes eenaa man patika, itsewishkji tas kaa tur dewa taas asinis dzert... pac labaakais i tas ka tagad kad aceros ''naawes eenaa'' man uzreiz uzjundaas atminjas par jeelu, cepuree waariitu ziwju garshu...
nu bet pati garlaiciigaakaa graamata i staburaga beerni, kautgan tagad kad aizbraucu uz to wietu kur bija staburags s praataa citeeju to graamatu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 18.11.2003 20:07
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



nu, man galiigi neiet uz priekshu naawes eenaa, kaut arii taa nemaz nav graamata-esu izlasiijusi tikai 1 rindkopu. es kaukaa gribot negribot nevaru tajaa domaa iebraukt. un veel bille. totaali garaam, ja kaac saprot ko es ar to domaaju smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.11.2003 13:22
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kā jau parasti, līdzko obligātā literatūra, tā uzreiz vairs lasīt negribas wink.gif
Es jo jaunāka biju, jo vairāk patika lugas lasīt, tikai tāpēc, ka tur ir vienas vienīgas sarunas, bez gariem un (droši vien) skaistiem lappusēm gariem aprakstiem pa vidu. Tāpēc jau arī nepatīk Sūnu ciema zēni, Staburaga bērni vai pat Meistars un Margarita. Kļūsiet vecāki, kaut kad paņemiet vēlreiz rokā šitos gabalus, būs pilnīgi cita lasīšana! wink.gif
Tagad Sūnu ciema zēni man ir viena no mīļākajām grāmatām, bet, kad tā bija obligāti jālasa, es ar gariem zobiem pa diagonāli pārskrēju, tikai tik daudz, lai zinātu, kas tad tur notiek grin.gif
Bet īstās mocības man bija Anna Kareņina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
daiga
iesūtīt 24.11.2003 15:31
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.03



graamatu par Pepiju es lasu jau 3 meenessus.....
ccccccolllllll
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 29.12.2003 14:52
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Neciešamas grāmatas - Mērnieku laiki & Ziedoņa Kurzemīte! Pilnīgs sviests!!!! Nezinu kapē, bet neciešu arī Pepiju un Karlsonu... ne jau tāpēc, ka garlaicīgi, bet...nu nezinu! Karlsonu pat vienreiz izmocīju...nulle emociju, Pepiju pāris reizes esmu mēģinājusi lasīt, kas parasti beidzās ar tās grāmatas nogrūšanu labi tālu skapī!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Me_girl
iesūtīt 29.12.2003 16:20
Raksts #53


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03
Kur: Skriveri



Es mocījos ar "Staburaga bērniem" sick.gif ( tā bija obligātā literatūra!) ...toreiz man likās sviests kaut kāds, bet tagad negribu pārlasīt, lai par to pārliecinātos! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tonksa
iesūtīt 31.12.2003 16:29
Raksts #54


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03



Piekriitu viesiem, kuri uzskata ka "Suunu ciem zeeni" ir garlaiciigaakaa garaamata, veel sho vietu vareetu ienemt arii " Staburaga zeeni" ...... sick.gif Sitaas graamatas es nekad neesmu vareejusi izlasiit, kad vajadzeja lasiit skolaa nekad nebiju izlasijusi. sleeping.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Me_girl
iesūtīt 31.12.2003 16:40
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03
Kur: Skriveri



Es esmu izlasījusi abas... zato kā es viņas lasīju! Staburaga bērnus... nu kādas 3lpp dienā(vairāk nevarēju pavilkt! Nervi neizturētu!), bet sūnu ciemu- jo ātrāk, jo labāk... par laimi pie beigās viņa(šī grāmata) palika kaut cik lasāma!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 05.01.2004 17:36
Raksts #56


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nu jā. Tas divas grāmatas ir galīgi garām....Man jau vecmamma arī grib lai es nelasu tikai HP un GP, bet lai lasu arī J.Jaunsudrabiņa balto un zaļo grāmatu un citas līdzīgas grāmatas. Drausmas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.01.2004 20:37
Raksts #57


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Eridāna @ 29.12.2003 14:52)
Nezinu kapē, bet neciešu arī Pepiju un Karlsonu... ne jau tāpēc, ka garlaicīgi, bet...nu nezinu! Karlsonu pat vienreiz izmocīju...nulle emociju, Pepiju pāris reizes esmu mēģinājusi lasīt, kas parasti beidzās ar tās grāmatas nogrūšanu labi tālu skapī!

Hmmm. Dīvaini. Man gan viņas jau no kādu 10 gadu vecuma mīļas bija. Un Vinnijs Pūks arī. Tajos ir tik daudz jauku izteicienu! Un no tiem var mācīties nevaimanāt, bet atrast ko jauku un interesantu tepat blakus.
"Kā man patīk policisti! Gandrīz tik pat labi, kā debesmannā!" - aptuvens Pepijas citāts.
manuprāt, breismīga bija zaļa grāmata. Un Baltā arī. Toties Anneli lasīju labprāt, man patika viņas naivais preiks par visu pasauli un dzīvā fantāzija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 05.01.2004 20:38
Raksts #58


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Staburaga bērni ar saviem kliedzieniem ala "Vizbuļi uzziedējuši! Skrienam skatīties!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 05.01.2004 21:07
Raksts #59


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Es arī nevaru izlasīt Pepiju. Esmu mēģinājusi vairākas reizes, bet nevaru, nerodas nekāda vēlme lasīt tālāk. Karlsonu arī neesmu lasījusi, tāpat kā trollīti Mumini, kā arī Vinniju Pūku. Ā-nē - Vinniju Pūku esmu lasījusi, bet man nepatika. Man tajos 7;8;9 gados ļoti nepatika grāmatas vāka zīmējums. Man bija eksemplārs, kur attēlots Vinnijs Pūks, ķengurs Rū (ceru, ka nekļūdījos) un Sivēns uz tilta, bet Ēzelītis Iā peldēja ar vēderu uz augšu ūdenī. Nezinu kāpēc, bet tas man ļoti nepatika.
Baltā grāmata bija viena no manām favorītēm. It īpaši varoņu izdoma ziemas izklaižu radīšanā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 06.01.2004 14:05
Raksts #60


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Es piekrītu visiem kam nepatīk Sūnu ciema zēni un arī Staburaga bērni ne vienu no tām neesmu izlasījusi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

21 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 06:10