Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NĀVE, Kas notiek, kad nomirsti...
Vai tu veelies nomirt???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 415
Viesi nevar balsot. 
Paip`
iesūtīt 20.11.2003 16:42
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Sheit raxtiet arii savas teorijas par to, kaa jums liekas, kas notiek ar cilveeku, kad vinjsh nomirst!!!
Kautkas liidziigs pavedienam par visumu, tikai par naavi!! - jaafantazee!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
19 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Ashly
iesūtīt 18.02.2004 21:19
Raksts #61


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



es esmu pārāk jauna, lai mirtu, bet kad nomirst es zinu, ka cilvēka dvēsele kaut kur nonāk... smile.gif to nu es zinu...vinā nepazūd..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 19.02.2004 14:29
Raksts #62


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Mums šodien skolas psiholoģe teica, ka taisīt pašnāvību nav vērts wink.gif viņa teica, ka tā visas problēmas neatrisināsies huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.02.2004 14:38
Raksts #63


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



skowij..Patiesiibaa jau psihologjes uzdevums ir juus par to paarliecinaat jebkuraa celjaa..Shaubos, ka vinja ir pabijusi citaa pasaulee un zin, ka probleemas atrisinaasies vai neatrisinasies. Tas ir tikai vinjas pashas viedoklis.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 19.02.2004 14:44
Raksts #64


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Nu viņas uzdevums ir mūs nomierināt, un atrunāt no nāves. Ja kāds saka, ka izdzrīs pašnāvību, tad viņa jautā "Kāda jēga no tā?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.02.2004 15:25
Raksts #65


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Ok, nu un es pilniigi varu paredzeet, ka vinja teiks "Jaa, nav nekaadas jeegas, jo juus nezinat, vai peec naaves viss beidzaas.." Bet tikpat labi, vinjai vareetu atbildeet :"Bet kaa juus zinaat, ka nebeidzas?"..
Godiigi sakot, es domaaju, ka paarsvaraa cilveeki, kas saka "es veelos izdariit pashnaaviibu" ir ar zemu pashnoveerteejumu, un vienkaarshi censhas sev pieveerst uzmaniibu. Tie, kas patieshaam veelas to izdariit, arii parasti to izdara un bez ceremonijaam. Man ieprieksheejaa skolaa meitene izdariija pashanaaviibu. Nevienam par to nebija ne jausmas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 20.02.2004 13:36
Raksts #66


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Esmu pārāk jauna lai mirtu!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 20.02.2004 13:52
Raksts #67


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



nu tip kaac uztaisiis pashnaawiibu lai ieriebtu wisiem kas apsaukaaja.... winju.... & tad tas winjsh gulj zaarkaa... bet neredz kaada i to paridariitaju attiexme... tad kur i tas priex?! mirt ar ideja ka par tewi kaac raudaas & cereet ka zarkaa neuzspljaus wirsuu?! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 20.02.2004 15:37
Raksts #68


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Runas par passnaaviiba "lai iereibtu" ir tikai runas. Nedomaaju, ka cilveeks, kuram patiik dziivot, speetu ko taadu sev nodariit tikai "lai paraadiitu vinniem kaa vinni bez manis skums". Taadas runas un domas ir beernisskkiibas izpausme un ar laiku paariet. Vieniigais iistais passnaaaviibas iemeslis ir bezceriiba. Pilniiga vienaldziiba. No saakuma no apkaarteejo puses. Un tad arii passam. Kad iekssaa ir sajuuta, ka nekas nemainiisies, vai es te buussu vai nebuussu. Ka mana dziive ir suuds un taa nekad nebuus labaaka. Ka pasaulei manis netruuks un patiesiibaa nekad nav truucis. Visiem ir vienalga. Man arii. Ja paarnnem taadas sajuutas, tad ir beigas. Un tad kautkaadas skolas psihologa buldureessana, ka "neesot veerts" skkiet pilniigs bullshits. Jo ceriibas pilniigi zaudeejis cilveeks praktiski jau ir miris. Atliek tikai novest lietu liidz galam un izbeigt fiziskaa kkermenna pastaaveessanu. Kas nemaz nav tik gruuti. Iistu passnaavnieku ar vienkaarssiem tekstinniem neaptureesi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 20.02.2004 15:40
Raksts #69


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



Maartinj... tas jau bija par skarbu... tagad man i jaaiet taiisit pashaawiba silent.gif weeeeeeee... crying.gif i taas sajuutas ko tu apraxti...

a bet s gibeeju nosmakt laughing.gif s ieguulos spilwenaa& neelpoju... stiliigas sajuutas paarnjeema kjermeni.. wiss taakaa saaka raustiities... taada... kaa extaaze saaka klainjot pa kjermeni.. a bet s tomeer ieelpoju grin.gif

Šo rakstu rediģēja spideratey: 20.02.2004 15:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 20.02.2004 16:46
Raksts #70


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Martin, es tev piekriitu.. Tai vienaldziibai ir jaabuut tik lielai, ka jaapaarvar veeleeshanaas izdziivot, kas cilveekam ir ierakstiita no pashiem pirmsaakumiem. Pirmcilveeka dziive vispaar bija ciinja par eksistenci.. Ja cilveeks izdara pashnaaviibu.. Jaa, tas ir tragjiski. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 20.02.2004 18:10
Raksts #71


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Kas ar cilvēku notiek pēc nāves? Viņu apglabā.
Kas pēc nāves notiek ar cilvēka dvēseli? Nav ne jausmas.
Kāpēc man nav ne jausmas? Tāpēc, ka ir pārāk maz faktu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 20.02.2004 18:17
Raksts #72


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Mārtiņ, to tu labi uzrakstīji thumbsup.gif Bet dažas lietas es nesapratu.. :blink: Reiki vispār raksta pārāk daudz un pārāk nesaprotami... :blink: huh.gif
Man arī viena draudzene grib izdarīt pašnāvību. Tāpēc, jo algebrā viņai pa pusgadu ir 4. Stulbums! Vēl mamma un tētis nositīs, jo sliktas atzīmes...Trakums! Viņa domā vai nu pakārties vai nolekt no Vanšu tilta. Nespēju to saprast. Pašnāvība ir stulbums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 20.02.2004 18:23
Raksts #73


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(Tinuviel @ 20.02.2004 18:17)
Reiki vispār raksta pārāk nesaprotami... :blink:  huh.gif

Sorry, ja sanaaca kaut ko nesaprast, vienkaarshi es nezinu, kaa lai taadas lietas vienkaarshaak pateikt. Ar to es gribeeju teikt, ka pashnaaviiba ir liela mulkjiiba, jo dziiviiba ir liela veertiiba jau no pashiem cilveeces pirmsaakumiem. Tagad tas atkal skan triviaali. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 20.02.2004 20:29
Raksts #74


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Martins @ 20.02.2004 15:37)
Runas par passnaaviiba "lai iereibtu" ir tikai runas. Nedomaaju, ka cilveeks, kuram patiik dziivot, speetu ko taadu sev nodariit tikai "lai paraadiitu vinniem kaa vinni bez manis skums".

Vispaar - shaadas runas ne vienmeer ir tikai runas... tiek pat atsevishkji izdaliitas taa saucamaas "demonstratiivaas pashnaaviibas" (nee, sheit es terorirstus spridzinaataajus nedomaaju) Labaas zinjas: relatiivi retaak beidzas letaali, un izdziivoshanas gadiijumaa, retaak notiek atkaartots meegjinaajums - starp citu, Reiki - paprasi vecaakiem, lai tev izstaasta, man ir aizdomas, ka agraak kriminologjija juristiem bija obligaats kurss.....

Mokoshaa vienaldziiba, kas noved liidz pashnaaviibai - tas biezhaak ir slimiibas - depresijas rezultaats - shaadiem cilveekiem laiciigi vajadzeetu nonaakt aarstu uzraudziibaa... diemzheel muusu sabiedriibas "ljoti pozitiivaa" attieksme pret psihiatriju (un aarpraats - antidepresantu lietoshanu) to ne iipashi veicina...

Ir jau arii citi pashnaaviibas iemesli.. Nepanesams kauns, shkjietami neatrisinaamas probleemas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lillija
iesūtīt 21.02.2004 22:10
Raksts #75


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.04



esmu par jaunu lai mirtu bet gribu zinat kas notiks pec nomirsanas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 21.02.2004 22:13
Raksts #76


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



es pa gaidu ar nepacietiibu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 22.02.2004 13:13
Raksts #77


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Dzi, spaider, man gan nekad nav bijist tik slikti un tik vienalga, lai nopietni apsveertu iespeeju izveeleeties naavi kaa izeju. Nevaru pat iedomaaties. Esmu gan runaajis ar taadiem, kas meegginaajussi izdariit passnaaviibu un tas patiessaam ir briesmiigi kaut vai dzirdeet, ja kaads par savu dziiviibu runaa ar taadu vienaldziibu un neveeriibu. Brrr..

Tinuviel. Ja draudzene veel runaa ar tevi par to, ka grib izdariit passnaaviibu, tad lietas nav veel tik druumas. Llauj lai runaa. Arii tas paliidz, ja kaads paklausaas.

Prue, nejoko taa. Par to, kas buus peec naaves. Tiessaam nevar zinaat. Tik pat labi var buut, ka nekaa nebuus vai buus kas stipri nepatiikamaaks par to, kaada ir dziive sseit un passlaik. Taapeec es nu gan to briidi, kad buus jaamirst, nemaz negaidu. Taapat pienaaks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 22.02.2004 14:12
Raksts #78


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Esmu paaraak jauna, lai mirtu. Un vispaar, man par to negribas pat domaat... Mana klases audzinaataaja reiz teica, ka nedriikst baidiities par to, ka kaads tuvs cilveeks vareetu nomirt. Ja par to nepaartraukti domaas, tas pat vareetu piepildiities (vinja pati ljoti baidiijaas zaudeet savus vecaakus, bet vinji nomira, kad vinjai bija nedaudz paari 20 gadiem...).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 22.02.2004 20:45
Raksts #79


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(giraffe @ 22.02.2004 14:12)
Esmu paaraak jauna, lai mirtu. Un vispaar, man par to negribas pat domaat... Mana klases audzinaataaja reiz teica, ka nedriikst baidiities par to, ka kaads tuvs cilveeks vareetu nomirt. Ja par to nepaartraukti domaas, tas pat vareetu piepildiities (vinja pati ljoti baidiijaas zaudeet savus vecaakus, bet vinji nomira, kad vinjai bija nedaudz paari 20 gadiem...).

Sviests.. (sorry) Kaa tu iedomaajies sevi ieprogrammeet taa, lai no kaut kaa taada nebaidiitos? Ja tu patieshaam buutu zaudeejusi sev kaadu ljoti tuvu cilveeku, vai pat vairaakus, tad neizbeegami ik dienu dziivotu bailees, kaut arii to neveeleetos, jo sevi nevar ieprogrammeet kaa datoru..
Naave nav kaut kas labs vvai ljauns. Taa vienkaarshi ir.. To nevar ietekmeet tavas domas un uzskati. Taa ir tikpat logjisks notikums kaa piedzimshana. ar vinju var tikai samierinaaties, bet nevar izlikties, ka taada lieta nepastaav..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 22.02.2004 22:15
Raksts #80


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



CITĀTS(Reiki @ 22.02.2004 20:45)
CITĀTS(giraffe @ 22.02.2004 14:12)
Esmu paaraak jauna, lai mirtu. Un vispaar, man par to negribas pat domaat... Mana klases audzinaataaja reiz teica, ka nedriikst baidiities par to, ka kaads tuvs cilveeks vareetu nomirt. Ja par to nepaartraukti domaas, tas pat vareetu piepildiities (vinja pati ljoti baidiijaas zaudeet savus vecaakus, bet vinji nomira, kad vinjai bija nedaudz paari 20 gadiem...).

Sviests.. (sorry) Kaa tu iedomaajies sevi ieprogrammeet taa, lai no kaut kaa taada nebaidiitos? Ja tu patieshaam buutu zaudeejusi sev kaadu ljoti tuvu cilveeku, vai pat vairaakus, tad neizbeegami ik dienu dziivotu bailees, kaut arii to neveeleetos, jo sevi nevar ieprogrammeet kaa datoru..
Naave nav kaut kas labs vvai ljauns. Taa vienkaarshi ir.. To nevar ietekmeet tavas domas un uzskati. Taa ir tikpat logjisks notikums kaa piedzimshana. ar vinju var tikai samierinaaties, bet nevar izlikties, ka taada lieta nepastaav..

Bet kaapeec man baidiities no naaves? OK, es laikam uzdodu shaadu jautaajumu, jo neesmu savaa muuzhaa zaudeejusi kaadu tuvu cilveeku. Es shobriid vienkaarshi dziivoju, nedomaajot par to, tas arii viss! Tu jau pati saki, ka ar naavi ir jaasamierinaas - es arii ar to samierinos. Taa vietaa, lai uztrauktos par to, ka mans kakjis paliks vecs un nomirs, es izbaudu katru rotalju ar vinju. Tieshi taa ir ar man tuviem cilveekiem (vai kaut vai vecvecaakiem, kuriem jau paari 80).

Šo rakstu rediģēja giraffe: 22.02.2004 22:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

19 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:31