Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Lai smieklos zeme dreb!, Jociņ-spociņ-konkurss
Massacre
iesūtīt 13.09.2008 09:24
Raksts #1


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Saka, ka smiekli, tāpat kā iepirkšanās, pagarina mūžu. Vismaz tā stāv rakstīts uz plastmasas maisiņiem. Tāpēc nekas te nebūs nopietni! Es pat nopietni neskaidrošu, kādas vielas rodas organismā, kad mēs smaidām un smejam, un priecājamies — priecīgas, protams! Saulītes enerģija! Pajautā bioloģijas skolotājai vai 1188, viņi tev pastāstīs!

Par enerģiju runājot — tā rodas kustības rezultātā. Neesi pārliecināts? Netici? Pierādīšu! Tu taču smejies, kad kāds izdara kaut ko amizantu, pastāsta joku, pastiepj tev pretī vienu pirkstiņu? Lūk, tā ir kustība! Un tādēļ tev šajos drūmajos, pelēkajos, rudenīgajos vakaros, kad aizvien mazāk ir saulaino dienu ar saulainajām atklāsmēm, jāsāk kustēties! Es, kā profesionālis, varu ieteikt — sāc ar to mazāko! Ar pirkstiņiem. Un uzraksti man kaut ko!

Humoreska, smieklu stāstiņš, anekdote, joks — itin viss derēs. Parādi, kā māki pasmieties un par ko smejies! Izkustināsi tos kuslos pirksteļus? Zinu, zinu. Ar pirksteļiem dažreiz ir, kā ir. Sēdi pie grāmatu kaudzes, meklē varoņus un izcilus teikumus, cenšoties iedvesmoties, un sāk šķist, ka jāmirst nost, bet uzrakstīt taču gribas! Vismaz smuku, smieklīgu frāzīti par Anniņu Vanniņu vai kaut ko tikpat ģeniālu? Kusliem pirksteļiem nebūs jāšķirsta grāmatu lapas (tā jau var saķert grāmattārpus, un tas mūsdienās ir ļoti kaitīgi) — šī ir paralēlas fiziskās uzlabošanās, vislieliskākās špikošanas un savas fanu sajūsmas izlādēšanas iespēja — "Freja & Snorres fanstāstu izpausmes".

Nu, protams, es dzirdu tikai sajūsminātus un ģībstošus "Jā, mēs kustināsim smadzenes, pirkstus un ačteles un nodzīsim savus liekos iedvesmas kilogramus!", tāpēc laikā līdz 31. oktobrim mūsu komanda stoiskā mierā, ar ķiķinošām dzirkstelēm acīs un aizturētiem smiekliem ir gatava pieņemt jūsu visu literārās dzemdības!

Vecmāte dzemdībās ir Massacre jeb Daiļdarbu vadītāja un viņas privātais ziņnesis. Kas tev jādara? Iesūti pieteikumu, ka vēlies dzemdēt, un tālāk individuāli sarunāsim par to, kā iesūtīt pašu darbu!

Ir laiks smieties un slaucīt grīdu ar drēbēm! Aiziet!

Šo rakstu rediģēja eyedam: 29.09.2008 22:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:52