Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Meklēju 1 rakstu..., Par mistisko nakti
Viesis_mazinjais_*
iesūtīt 30.12.2007 02:14
Raksts #1





Viesi




Pirms kāda pus gada redzēju kaut kur internetā rakstu, kur viens cilvēks itkā dīvaini aizmidzis vai kā, viņš nevarējka pakustēties un vinjam tuvojās kkada gaisma, cilvēks vai kaut kas tamlīdzigs... Un skanjas bija neiskaidrojamas jeb mistiskas!

Vnk man ir apriebies tas ka es vairs normāli nevaru pagulet! Jā, mani tas nomoka! Man tas pac uznāk gandrīz katru nedēļu. Tapēc gribu uzzināt par to kaut ko vairāk un tikt no tā vaļā!

Jā kāds zin vismaz līdzīgu rakstu, please pasakiet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
_W_
iesūtīt 30.12.2007 02:37
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Ne Tevi vien, daargais viesi. Mani tas nomoka periodiski un daiezgan sen. Apmeeram 3 gadus. Kad uznaak shis jaukais posms, tad vai nu guli cik uziet, neizgulies tik un taa + redzi murgus sapnjus , velns vinj zin ko veel. Un peec itkaa noguleetaam pat 12 h, piecelies un peec paaris stundaam jau automaatiski rubies araa + nespeeks, nogurums un visi paareejie bonusi. Vai arii ir taa kaa man tagad. Cucjaat regulaari ej ap 3-4 ja nu paveicas taa pavisam jauki tad 7. Starpcitu, ja izdodas atrast risinaajumu, painformee mani ar =}
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 30.12.2007 02:39
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Dzert vaig mazāk. Abiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_mazinjais_*
iesūtīt 30.12.2007 02:50
Raksts #4





Viesi




Northwatch, man ir 14 gadi! Nēsmu alhaholiķis grin.gif

_W_, nedomāju ka tas ir tas pats... Kad uznāk tas !@#$%^ skaņas ir neiskaidrojamas un es automatiski pamožos pēc apm 10 sec (Varbūt tapēc ka vēlos grin.gif ) Redzu jocīgus skatus... Piemēram asinis vai kkadi spociigu seju!

Viss sākās pirms apm gada, kad nenāca miegs un domāju par harija potera filmu: Noslēpumu Kambaris
Iedomājos pie sevīm to skatu kad uz sienas ar asinīm bija uzraxtīts ka tas kambaris ir vaļā un aiz astes pie lāpas pakārts beigts kaķis. Pēkšņi mani pārņēma neiskadrojama sajūta (nevarēju pakustēties, rādījās dīvaini attēli <šausmīgi> etc.) Tā bija mana pirmā reize... Aceros ka otrajā reize redzēju strautiņu, pirmaja pusē stāvēju es, bet otrajā melns vilks ar serkanām acīm. Vinjs sāka rūkt un pēkšņi palecās (laikam pāri upei), un tad pēkšņi es atkal iegrimu tajā f%$^&ng sajūtā...

ps. pēdējā laikā es no tā vairs nebaidos, bet normāli nevaru pagulēt, tapēc mani tas tracina grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 30.12.2007 02:55
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Liakam esi atklaajis taadu nenormaalu paraadiibu, kaada tikai Tev ir. ermm.gif Saucas sapnis xD.gif LOL Tavi sapnji ir taadi, kaa no graamatas "mazo beernu pasacinjas" =} Savos es nepadaliishos, bet teikshu tikai vienu, tas 4urka kursh taisiija x-failus, psai faktoru un veel apoka kautkaada diena vai kkas tml, vinjam bija pashvaka fa°ntaazija =}
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 31.12.2007 13:37
Raksts #6


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Lieciet taču bērniņu mierā!

Tu vari pameklēt Google, tādu rakstu ir pilnam. Vēl var aiziet uz kādu vienu psihologu, kaut vai skolas, varbūt palīdzēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 31.12.2007 14:56
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Mums tur taada nav, bet es jau labpraat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 31.12.2007 16:58
Raksts #8


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



labāk jums abiem jāaiziet pie psihologa, jo ja nevar pat normāli pagulēt, tad jau tas nav normāli!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 31.12.2007 22:24
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



Nevis pie psihologa, bet pie psihiatra. Jums abiem vienkārši ir miega tracējumi. Kuram gan tādi nav bijuši?(zinu,zinu tagad man atsauksies vesela varza ar cilvēkiem grin.gif )
Tikpat labi tas varētu būt arī lietuvēns, kuram es gan neticu, bet...Viss ir iespējams.
_W_ periodiski tu saki? Varbūt tas ir atkarīgs no mēness fāzēm. Es, pieņemsim, normāli nevaru pagulēt pilnmēness laikā.
ā un viesi, es esmu lasījusi kaut ko līdzīgu. Bet tam bija sakars ar mazajiem zaļajiem cilvēciņiem. ķip, katru nakti pie vienas sievietes viņi lidoja un viņas ķermenis bija kā paralizēts un viņa tikai redzēja gaismu. Bet es jau teicu, ka tas ir tikai kaut kas līdzīgs.
Tev vienkārši vajadzētu beigt domāt par tādām ainām. Cilvēka prāts ir neaptverami plašs. Ja mēs kaut ko iedomājamies un ja mēs no kaut kā baidamies, tad mūsu prāts visu var pavērst pret mums. Vienkārši atslābinies, aizej pie psihiatra, lai tev izraksta miega zāles. Ja nelīdz, tad tev jādodas pie parapsiholoģa vai kāda dziednieka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 16:58
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Man it kā ir līdzīga problēma. Ne vārds vārdā, bet aizmigt un nogulēt liekas grūti, lai arī noguļu visas ierastās miega stundas. Mokos jau kopš pagāšās nedēļas un tā kā tas nepāriet... nopirkšu miega zāles un nervus nomierinošas zāles, lai beidzot varētu normāli čučēt. laughing.gif
Galu galā tie ir tikai un vienīgi miega traucējumi. Da-ā. laughing.gif Protams, ja man tas nepāries došos pierakstīties pie psihologa. Un viss. Kas tur tik liels?
Man liekas šito pavedienu jāparvieto prom no šejienes... Te ir Lahesas vārti, nevis Harija Potera zāļu skapītis. laughing.gif

Tā kā puiši marš uz aptieku pēc zālītēm un uz poliklīniku pēc vizīties pie ārsta! grin.gif

Starp citu, ja ir 14 gadi, tad vēl neko par tavu alkohola mazumu asinīs neko nenodrošina. O! Ierauj kādu šļuku graķīša! Varēsi atslēgties. grin.gif

Viss. Mans viedoklis ir izteikts. Un man labāk apklust pirms neesmu par visu tā krietni izņirgājusies un parēkusi un sākusi runāt muļķības.



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:01
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"lai beidzot varētu normāli čučēt."
Un ties fufelji Tev paliidzeeja grin.gif lol. Tajaas tabletees tak nekaa nav, paliigvielas lai ripa tureetos kopaa un kautkaads cukurs piemochiits klaat vairaak nekaa, aa nu labi veelkautkaada aktiivaa viela 2 mg, bet kas tas ir ;]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 04.01.2008 17:12
Raksts #12


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



laughing.gif Es ar atdzīstos, es ar nevaru aizmigt, bet vienīgā gaisma, ko es svaidoties gultā redzu ir ielas laterna, kas bezkaunīgi uz mani lūr, lai gan patiesībā, to nez kādēļ labu laiku nedara.
Tātad es eju gulēt vakarā vai naktī un aizmiegu no rīta.. Un pamožos pa dienu un gribu gulēt vēl.

Miega zāles? Jokaini, bet tas nepalīdzēs.. vismaz man.. ermm.gif

Psihologs, vai pssihiatrs. (nezinu kurš īstais xD.gif ) Manas smadzenes ir pārāk ietiepīgas, pat, ja viņu risinājumi būs pareizi, manas smadzenes izdomās aizsardzību pret tiem, un ne jau par labu man.

Īsi sakot, es gaidu, kad tas viss pats pāries, jo neticu, ka ir reāls risinājums.

P.S. man šķiet, ka saruna ievirzās vispārīgā bezmiega problēmā..

Šo rakstu rediģēja Lianjuks: 04.01.2008 17:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 17:24
Raksts #13


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




rolleyes_a.gif Jūs vispār kādreiz esat ierijuši kaut vienu miega tableti? Vai bijuši pie psihologa?

Jūs runājat tā it kā miega zāles dzert būtu kāds apkaunojums vai arī iet pie psihologa. silent.gif

Tā nevar būt, ka tās nepalīdz. Ja miega zāles TOMĒR nepalīdz, tad ir jāiet pie psihologa. Ilgstošs bezmiegs izraisa ''trakumu'''. Secinājums: Tātad kādreiz tu tāpat pie tā psihologa nonāksi ar vai bez trakokrekla.

Lianjuk, izklausās, ka tu vienkārši negribi ārstēties tas arī viss. happy.gif

Dažkārt tas pāriet, dažkārt nepāriet. Kā nu kuram.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:27
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Jūs vispār kādreiz esat ierijuši kaut vienu miega tableti? " Es vinja pa vienai needu grin.gif
"Vai bijuši pie psihologa?" Neesmu, nezinu kur taadi dziivo.
"Ilgstošs bezmiegs izraisa ''trakumu'' Es esmu bijis traks vienmeer blush.gif Domaaju, ka shis neko nemainiis ;]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 17:29
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Tad tev vispār bija kāda jēga šo pavedienu atvērt, ja tevi neinteresē ārstēšanās?

Labi. Dariet kā jūs gribat, es darīšu kā gribu es. Redzēs kurš tiks vaļā no sava bezmiega ātrāk. wink.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:34
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Es vinju neatveeru. Es em varu paguleet tongue.gif Norm, esmu arii izguleejies pietiekami, tas, ka mans miegs neatbilst dazju citu cilveeku uzskatiem par pareizu miegu un iistajiem laikiem, tas nav nekas traks ...
Aaa, ja nu vieniigais mani var aizvest pie sapnju izdzineeja ermm.gif protams dazreiz tas ir ljoti jautri, bet paarsvaraa nogurdinoshi =/

Šo rakstu rediģēja _W_: 04.01.2008 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 17:44
Raksts #17


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Ak jā piemirsu.
Vai nav vienalga? Man līdz gulētiešanai 9 stundas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 04.01.2008 19:34
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



Sirds1 jāapmeklē psihiatrs, jo psihologs neārstē miega un garīgus traucējumus smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_mazinjais_*
iesūtīt 04.03.2008 16:59
Raksts #19





Viesi




Izskatās ka te baigais offtopiks aizgājis! gariem novērojumiem varu sacīt dažas lietas

1)Tā ****** sajūta, jeb kas tas ir, uznāk ejot gulēt tikai tad, ja pa dienu esmu minimums 1h pagulējis.
2)Kad tā sajūta beidzas un ja es momentāli nekāpju ārā no gultas, man notirpst kājas un rokas
3)Ja pa dienu esmu pagulējis (minimums 1h) un ja vēlos izvairīties no tās sajūtas, tad pārsvarā eju gulēt 3-4 naktī un pēctam speciāli noguļu pirmo skolas stundu lai pārējās stundas normāli varētu pastrādāt

Debija: Man šausmu ainas diezko nepiesaista, vnk, tā bija vienīgā reize kad par to iedomājos. Nu lab, bieži vakaros baigoties no tā, nejauši iedomājos to hp ainu grin.gif


Vēljoprojām nevaru izskaidrot, kapēc tā notiek sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 04.03.2008 22:08
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



a tevi tas nomoka pirms vai peec taa raksta izlasiišanas? ja peec, tad loģiski ka pats sevi sabiedeeji rolleyes_a.gif

cilvēki sapņo par to ko dienas laikaa vai peedeejaa laikaa kaut vai zemapziņaa daudz domaajuši. vnk nedomaa par to.

izgulies. vismaz 8h naktii ir minimums

vai tev ir eerts matracis, spilvens un guleešanas poza? ja ne, vai arii tu meedz aizmigt ar galvu uz rokas, tad locekļi loģiski var notirpt. ja tev bieži meedz locekļi tirpt, rokaam un kaajaam veesi un galva mazliebt reibst un gruuti domaat, tad tev ir slikta asinsrite. ej kontrasdušaas, lieto uzturaa spinaatus, gaļu un zemenes un palieto Ginko Biloba kaa uztura bagaatinaataaju.

pirms guleetiešanas nenoslogo sevi ar domaam. nelasi ariidzan un nedari neko radošu. labaak parisini sudoku. tiira skaitļošana un loģika, kas lieliski uzdzen miegu.

nestreso un nedomaa pirms ej guleet. ja iespeejams nodarbojies ar fiziskaam aktivitaateem, jo fizisko speeku izsmelšana un vingrošana nodrošina labu miegu happy.gif

ieej vannaa, padzer nomierinošu(zaaļu nevis melno) teeju vai pienu ar medu *ņam, ņam* vai paklausies muuziku kas tev patiik (ne-depresiivu, labaak ko mieriigu vai jautru)

neguli pa dienu un savu gultu izmanto tikai guleešanai, lai pierastu ka gultaa jaaguļ nevis jaaskataad griestos vai sazko jaadara

iesmaržini spilvenu ar kaut ko kas tev rada patiikamu sajuutu un asociaacijas!

apeed kautko nelielu ar ogļhidraatiem bagaatu, bet ne smagu. ogļhidraati rada miegainumu.



tie ir padomi labam miegam. bet pret to sajuutu un sapņiem visvairaak pirmie 2 padomi un tas par nedomaašanu. ja nekas neliidz tad vari aiziet pie aarsta kas peeta miegu vai pie psihologa, vai kas tie gudraakie šajaas lietaas rolleyes_a.gif

to rakstu gan es nezinu, bet gan jau tur nebija nekas teikts par no taa visa vaļaa tikšanu un tas viss tevi tikai satracinaatu un iebaidiitu, taa ka guleet veel gruutaak grin.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:52