Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Pēdējais "Harijs Poters" – nupat jau arī Latvijā
Elony
iesūtīt 19.01.2008 14:41
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008





Septītā un pēdējā grāmata par Harija Potera piedzīvojumiem – Harijs Poters un Nāves dāvesti – latviešu valodā veikalu plauktos parādīsies 1. februārī. Grāmatas anotācija:

Harija Potera septītā grāmata sola atbildes uz jautājumiem, ko uzdevušas sešas iepriekšējās. Vai Harijam izdosies godam piepildīt smago, pret paša gribu veicamo misiju – darīt galu Tumsas pavēlnieka tīkojumiem sagrābt varu pār burvju un vientiešu pasauli? Kā lai satriec to, kurš nodrošinājies pret nāvi, sašķeldams savu dvēseli gabalos un noglabādams to maģiskos priekšmetos – horkrustos? Vai ko līdzēs trīs Nāves dāvesti, kas, vienkopus savākti, savu saimnieku var padarīt par Nāves pavēlnieku?

Grāmatas cena veikalos būs 11,90 Ls. Jāņa Rozes grāmatnīcā līdz 31. janvārim to iespējams pasūtīt par 10,70 Ls. Savukārt, ja piedalījāties Jumavas rīkotajā akcijā, tā izmaksās 8,33 Ls.

Grāmatā ir 640 lappuses, un tā sver 860 g., ja pasūtīsiet Jumavā, bet 850 g., ja pasūtīsiet JR grāmatnīcā.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 20.01.2008 18:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hobbits
iesūtīt 21.01.2008 23:07
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



3 dienas pirms manas dzimenes inznaaks HP!!!! Vienmeer taas graamatas (visas HP) ir tikušas manai vecaakajai maasai, bet taa kaa es esmu lielaakaa lasitaaja ģimenee......LAI TOP MAINĪTAS TRADĪCIJAS! ! ! ! ! w00t.gif w00t.gif w00t.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif greedy.gif biggrin.gif yahoo_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 22.01.2008 12:57
Raksts #22


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Būtu jauki, ja arī šo grāmatu,tāpat kā iepriekšējo, es vinnētu haļavnā konkursā. Iepriekšējo grāmatu es arī lasīju angisli, tāpat kā šo jau esmu izlasījusi. Un pilnīgi nejauši 6tajai dabūju arī latvisko variantu atbildot uz vienu smieklīgi vienkāršu jautājumu par HP. laughing.gif Es stipri šaubos. vai šo grāmatu vēlos pirkt. Bet izlasīt gan gribētos. Palūkot tulkojumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lirella
iesūtīt 22.01.2008 16:09
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: ...citur...



par laimi esmu izlsījusi to Angliski... lai arī grāmatu nopirkšu, nedomāju, ka lasīšu to savā dzimtajā valodā...

JO... nevēlos biežāk kā nepieciešams sastapties ar vārdiņu DĀVESTS... kas tas vispār ir par vārdu?!?!?!?!?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 22.01.2008 18:45
Raksts #24


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(eyedam)
Manuprāt, jumavieši pārāk spoilerīgu to grāmatas anotāciju uzrakstījuši... Galu galā, lasītājam nebūtu jāuzzina, kas tie tādi dāvesti tādi ir, pat labu gabalu pēc grāmatas sākuma. Katrā ziņā lasītājiem angļu valodā tas nebija zināms. Latviešu lasītājam šo svarīgo faktu (apcirpti, tiesa) kodolīgi paziņo jau grāmatas anotācija...

Bet labāk ir nekā kurai tur grāmatai, kad Jumavas mājas lapā tika publicētas veselas 3 grāmatas nodaļas labu laiciņu, tā vispār tika publicēta.

Jānis


Neesmu informēta par Jumavu, bet man ar nepatika šitas joks par to, ka vienu no lielākajiem grāmatas noslēpumiem, kas tiek risināts teju vai pusgrāmatu, mierīgi izplāj uz aizmugurējā vāka. Avīžnieki reizēm mēdz būt tik glupa tauta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Night_Angel
iesūtīt 22.01.2008 20:30
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.08
Kur: Jelgava



nu tad beidzot...nevaru vien sagaidīt smile.gif noteikti nopirkšu...pld par informāciju,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 23.01.2008 13:33
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es jau pasūtīju šo lielisko grāmatu grāmatnīcā un nespēju vien sagaidīt. Iepriecina tas, ka biezums ir tikai mazliet mazāks par 4. daļu, tātad būs daudz ko lasīt
Aiz manis jau gaida prāva rindiņa lasītgribētāju happy.gif

Par angļu versiju. Man bija pieejama, bet nekas nav tik noskaņīgi un tiešām poterīgi, kā lasīt šo grāmatu latviešu valodā. Angļu valodā es nespēju uzjust to noskaņu. Tāpēc angļu versiju lasīšu pēc latviešu varsijas.

Vēl. Man nesimpatizē grāmatas vāks. No visiem tiem tumši zaļiem un ziliem pēkšņi tāds oranžs. Nepatīkams.
Bet gaidu... ceru, ka neizlasīšu pāris dienās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 23.01.2008 20:18
Raksts #27


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



CITĀTS(sirell@ @ 22.01.2008 18:45) *
Neesmu informēta par Jumavu, bet man ar nepatika šitas joks par to, ka vienu no lielākajiem grāmatas noslēpumiem, kas tiek risināts teju vai pusgrāmatu, mierīgi izplāj uz aizmugurējā vāka. Avīžnieki reizēm mēdz būt tik glupa tauta.


Nu raugoties no tāda cilvēka viedokļa, kas grāmatu vēl nav lasījis, proti, es, laughing.gif es neko īpašu tur neredzu, jo nedz man kaut ko izsaka jēdziens "nāves pavēlnieks", "nedz nāves dāvests", un par horkrustiem jau ir zināms sestajā grāmatā. Varbūt tad, kad sākšu lasīt, vāks būs jau pateicis kaut ko priekšā, bet pagaidām neko tādu tur nesaskatu. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Narcise.
iesūtīt 23.01.2008 20:46
Raksts #28


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.07
Kur: tālu no sevis.



Angļu valodā es lasīju pirmo grāmatu,un lai gan man ir diezgan izcils angļu valodas ,nespēju ātri vien iebraukt domā,tomēr es nenožēloju,un Latviski pirmo arī neesmu lasījusi.

Man bija pieejama angļu versija. Es biju Anglijā,tiešu uz lielu Potera bumu,kur visi staigāja ar pēdējo daļu rokās,bet.. Man kaut kā gribējās ierasto Latvijas sajūtu.Gaidu ar nepacietību. Vajadzēs pasūtīt.
Hm.. lai gan īsi un kodolīgi zinu,kas notiek ar pašu Poteru[nespoilošu],tomēr par "dāvestiem" īsti skaidri nezināju.Cerams,nezaudēšu gribu lasīt,lai gan 3. un 4. izlasīju pēc filmas skatīšanās.

Līksmu palasīšanos!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bad_Enny
iesūtīt 24.01.2008 04:29
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.06
Kur: Kkur starp zemi, ūdeni, debesīm un elli...



heh, priekš pēdējās grāmatas pat tīri sakarīga cena. Pat labāka kā biju domājusi.

Nopirkt nopirkšu viņu un izlasīšu arī, bet.. [-- Par saturu nediskutējam --]

Un par vāku piekrītu.. Kkāds - 'ņef-ķemu' oranžš.. xD.gif

Šo rakstu rediģēja eyedam: 24.01.2008 17:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
andzolina
iesūtīt 24.01.2008 16:58
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.07



Ha, es jau vasara izlasiju, nevareju nociesties, kad biju Anglija, nopirku Anglu val un lasiju 4reizes, vienreizeeja graamata! SUPER
yahoo_a.gif cool2.gif cool2.gif w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Magical
iesūtīt 24.01.2008 18:40
Raksts #31


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.01.08



Kaut es ātrāk varētu šo grāmatu dabūt.. sorcerer.gif
Bet no vienas puses žēl ka pēdējā grāmata..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 24.01.2008 22:07
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



ilgi gaidīts notikms. vēl tikai *skaita uz pirkstiem atlikušās dienas* 8 dienas palikušas, bet grāmata tāpat ie mnais nenokļus tieši pirmajā datumā. Vāka noformējums man arī īpaši nepatīk, bet salīdzinoši gaišs ar pedējām daļām.

tad vēl jāizcīna kautiņš ar mammu, kura lasīs pirmā. es vai viņa! dwarf_a.gif *man liekas ka nav daudz tādu pieaugušo kas savien bērniem ņemtu nost grāmatas*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hubabubu
iesūtīt 25.01.2008 09:16
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.07



Beidzot beidzot beidzot. Kaut arī angliski jau izlasīts, tomēr latviski grāmatiņa pilnai kolekcijai būs jāiegādājas. Un dzimtajā valodā lasīt tomēr ir vieglāk grin.gif Jo es noteikti neesmu tik profesionāls tulks grin.gif Mani tik dikti izbrīna tas vārds dāvesti. [-- Par saturu nediskutējam --]

Šo rakstu rediģēja eyedam: 25.01.2008 21:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 25.01.2008 12:59
Raksts #34


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



Droši vien lasot latviski būs savādāk. Jo īpaši es ar savā angļu valodas zināšanām. pat gribās lasīt vēlreiz, dzimtajā valodā, jo varu derēt, ka 1/15 no notikumiem būšu palaidusi garām.
Tomēr. Vai maz interesanti lasīt pēdējo daļu, ja visi jau tāpat zin, kas beigās notiks?
Droši vien jau, ka ir, bet tomēr savādāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 25.01.2008 17:39
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



Nu, kaameer vinji uz aizmugureejaa vaaka nav uzrakstiijushi visa iznaakumu, tikmeer visa graamatas darbiiba veel ir tiita miglaa... un mani tas pilniiibaa apmierina... laughing.gif

Un graamatas cena ir zhilbinosha... patiikami redzeet ka inflaaacija neapeediis manu pusizteereeto stiipu... grin.gif

ooo, un nezinaaju, ka graamatu var pasuutiit jau ieprieksh! SUPER! Jaunnedeelj skrieshu uz jumavu un pasuutiishu...

aaa, un neibraucu tai prikolaa par graamatas svaru... Ko vinji Rozes graamataas taadu nebuus ielikushi kaa Jumavas???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 25.01.2008 20:16
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



laikam būs jāpasūta. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 25.01.2008 23:56
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



bet tiešām leeta! es jau gaidiiju ka buus ap Ls20, taa lai jumava peec graamatas izdošanas buutu ugly, filthy rich! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 26.01.2008 10:37
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Cena ir normāla. pietiekami normāla, lai tā maksātu HP.
jau pēc nedēļas lasīšu, jam. neteikšu, ka būtu nenormāli uztraukusies, taču nedaudz jau gribās visu uzzināt līdz galam pašai, nevis dzirdēt no kāda mutes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nefretete
iesūtīt 26.01.2008 11:22
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.06



Interesanti, cik lapas trūkst JR grāmatai? laughing.gif
Bet tas nosaukums, Nāves dāvesti, kaut kā galīgi neder. Es biju tulkojusi kā relikvijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 26.01.2008 14:05
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Es varu sevi apsveikt. smile.gif Visu šo laiku esmu apzināti centusies izvairīties no spoileriem. Un man tas ir arī izdevies! (labi sīkas nianses varbūt tomēr ir iezīmētas, bet tomēr).. Tagad vēl fiksi jāizlaiž cauri sestajai grāmatai, lai būtu turpinājuma sajūta.. mm.. gaidu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:21