Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Avatara vietā rāda krustiņu, fotki lv
Eovina
iesūtīt 30.03.2005 15:46
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Lūdzu, lūdzu, lūdzu palīdziet! Es ESMU izlasījusi visus tos iepriekšējos rakstus un informāciju par avu dabūšanu no interneta. Un man vienalga neiznāk!!!
Es izvēlējos avu, nohostoju www.fotki.com, tad ierakstīju šeit vajadzīgajā lauciņā attēla URL, bet attēla vietā man parādījās lauks ar sarkanu krustiņu un uzrakstu, ka datne citā vietnē. Laikam jau nebūšu izdarījusi līdz galam kautko... Lūdzu, kāds mods vai vienalga kurš, kas var, paskaidrojiet man šito. sad.gif

Šo rakstu rediģēja Eovina: 30.03.2005 15:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
Aiva
iesūtīt 30.03.2005 15:50
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Eovina @ 30.03.2005 16:46)
Lūdzu, lūdzu, lūdzu palīdziet! Es ESMU izlasījusi visus tos iepriekšējos rakstus un informāciju par avu dabūšanu no interneta. Un man vienalga neiznāk!!!
Es izvēlējos avu, nohostoju www.fotki.com, tad ierakstīju šeit vajadzīgajā lauciņā attēla URL, bet attēla vietā man parādījās lauks ar sarkanu krustiņu un uzrakstu, ka datne citā vietnē. Laikam jau nebūšu izdarījusi līdz galam kautko... Lūdzu, kāds mods vai vienalga kurš, kas var, paskaidrojiet man šito. sad.gif
*


Ne visas datnes pieļauj tā vienkārši izmantot attēlus, kas uzlikti uz viņu serveriem, citur izvietotās lapās.

1. Pārbaudi, vai patiesi viss pareizi uzrakstīts.
2. Pamēģini ar citu attēlu.
3. Izlasi fotki.lv lietošanas noteikumus.
4. Ja joprojām ir problēmas, tad pamēģini citā serverī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 30.03.2005 17:13
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Ja nesanāk no fotki.com, tad labāk piereģistrējies TE !!!. Šitā ir laba attēlu šāres vieta, savietojama ar šito forumu, un vispār ērta lietošanā... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 02:18