Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu izveidotu horkrustu?
Horkrusti.
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 189
Viesi nevar balsot. 
Livillas
iesūtīt 21.02.2006 21:35
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.05



Nu ko, vai veidotu?Es personīgi Nē-labāk ir mirt....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Fijusska
iesūtīt 21.02.2006 21:40
Raksts #2


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Nē, protams, ka nē, grāmatā taču stāstija, ko tas nodara, un kāds cilvēks to spēj izdarīt. Nedomāju, ka kāds no mums(forumiešiem) varētu izveidot, vismaz es ceru, ka te tādu nav. silent.gif

Amm, vispār vai šo nevajadzētu pie JP sadaļas? Ja nu gadījumā kāds nav vēl lasījis, un rodas jautājumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 21.02.2006 21:42
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



A kam man horckrusti? Dzīve šajā pasaulē man jau tā liekas, [iztiksim bez cenzūras]

Man arī liekas ka to vajag pie JP sadaļas, bet tā pagaidām liekās tikai man ar Livillas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 21.02.2006 22:53
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Ja rastos tāda vajadzība, tad kāpēc gan ne? Un vairākus, protams. Drošībai. Kādos apstākļos gan tas tiktu darīts - velns viņu zina, visādi jau var gadīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 22.02.2006 08:58
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Ja no tā kaut kādā veidā būtu atkarīga piemēram ģimenes locekļud drošība tad uztaisītu. Protams tikai tad ja būtu vajadzība.

Un nemaz nemelojat, ka visi te labiņie. Ja patiešām vajadzētu - uztaisītu visi kā viens! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 22.02.2006 10:16
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Nekad. Es nu noteiktu nespētu nogalināt nevainīgus cilvēkus, kur nu vēl saplosīt savu dvēseli. Galu glā - neesmu taču necilvēks... Pat ja no tā būtu atkarīga mana dzīvība...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 22.02.2006 10:59
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



sadaliit dveeseli, nee. Par sho teemu iesaku izlasiit o.vailda pasaku fisherman and his soul. ne pie kaa laba tas nenoved...tikai pie naaves, bet ne jau tavas bet visa taa kaa deelj ir veerts dziivot - un tad tu paliec viens ar sadaliitu dveeseli. Nemirstiiba buutu shausmiiga visi ko tu iemiili ar laiku paarveershas pelnos un putekljos, nu nee paldies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 22.02.2006 11:11
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Jā es pilnīgi noteikti izveidotu. Tikai labāk, lai tā dēļ nevienam nebūtu jāmirst, bet pat ja vajadzētu mirt kādam, ,man šķiet, ka es tomēr izveidotu es atrastu iespēju, kaut kādušķirbiņu caur kurai izsprauktis, lai apietu senos rituālus. vai arī pieteiktos strādāt par slepkavu, es nezinu, bet, ja izveidot Horkrustu priekš manis būtu patiešām ļoti savrīgi tad es viņu izveidotu...Neskatoties uz to, kas man stāvētu priekšā. Kā variantu gan es izvēlejos, ka tādā gadījumā, ja nevienam nebūtu jāmirst, bet brīžīem domāju, ka man būtu pilnīgi vienalga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 22.02.2006 11:18
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



ES nezinu huh.gif man par šito vēl būs jāpoadomā! Man šķiet, ka jā. man tā patīk būt dzīvai happy.gif Nu jā, bet nu es īsti nezinu vai gribētu kļūt par tādu radījumu kā Voldemorts. Sadalīt, saplēst savu dvēseli? Diez vai huh.gif Nogalināt cilvēkus man nebūtu šķērslis, bet saplēst savu dvēseli silent.gif nu laikam jau nē
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 22.02.2006 11:47
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



es nupat esmu saskaarsies ar shaada veida probleemu - atrada aarsti audzeeju, un uzdevu sho jautaajumu visai tieshi sev, man bija daudz dazhaadu domu, dziivot tachu gribas, bet tad es iedomajos, kas es tachu sadalu dveeseli - taa ir lieta, ar kuras paliidziibu mees miilam, bez taas miileet nav iespeejams, diez vai es parakstiitos uz enternal life tikai un vieniigio taadeelj lai es dziivotu, domaaju ka galvenais ir cilveeces evoluucija, nevis viena indiviida muuzhiiga pastaaveeshana, jo nav iespeejams dziivot bez dveeseles, kaada jeeega ja es nespeeju miileet? Tikai taadeelj lai eeestu guleetu un straadaatu? zachem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eltons
iesūtīt 22.02.2006 13:46
Raksts #11


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Midzeņi/virtuve



Ja tikai no tā būtu atkarīga mana dzīvība... two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 22.02.2006 13:59
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Noteikti, nē! Saprotu, ja runa iet par ķermeņa "čakarēšanu" bet ja par dvēseles, tad noteikti nē. Nedomāju, ka gudrs cilvēks to darītu. Labāk es mirstu!

Šo rakstu rediģēja orx: 22.02.2006 14:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 22.02.2006 15:03
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



es laikam vieniigais nobalsoju par ja sad.gif , es to dariitu ja man dziive gadiitos nogalinaat tos 2 cilveekus ... , bet tas nenoziime ka esmu slims vai kaa .. es sadaliitu dveeseli , bet paliktu labs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoneWolf
iesūtīt 22.02.2006 16:12
Raksts #14


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



Protams ja būtu iespēja.Un ne vieu vien!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.02.2006 16:56
Raksts #15


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



"Who wants to live forever?"

Domāju ka nē, jo vairāk tāpēc, ka to darot, pazaudētu savu 'es'. Nespētu vairs ne mīlēt, ne sajust, ne piedot, ne ienīst...Tikai eksistēt... Kam tas vajadzīgs? Es labu laiku 'paeksistēju' arī bez horkrusta, un tā nav tā dzīve, ko es vēletos dzīvot, nav tā vērta, nav.

Atcerieties pasakas? Kur varonim piedāvāja kļūt nemirstīgam? Tikai, vai nu aizmirsa paņemt mūžīgo jaunību, un sadila un izputēja ar laiku tāpat, tikai mokās nespēja nomirt. Vai arī tas bija tikai kamēr varonis bija tai sapņu zemē, un, tiklīdz spēra kāju atpakaļ dzimtenē, sabirza pīšļos... Tas pats ar horkrustu. Cena ir pārāk augsta, tikai galīgi apsēsts cilvēks, apsēsts ar mērķi izdzīvot par katru cenu, ko tādu uzņemsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 22.02.2006 17:00
Raksts #16


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Neveidotu, lai gan ko var zināt, varbūt palieku makten ļauns un kļūstu par Voldiju 2. Tomēr es netaisos savu dvēseli saraustīt gabalos, lai kļūtu nemirstīgs. Es pat nemirstīgs negribētu kļūt - tīrākā garlaicība, vientulība, skumjas arī pārņemtu, nē nekad mūžā.

P.S. es domāju, ka šo pavedienu tomēr vajadzēja veidot HP raibumos, lai arī tas veidots balstoties uz JP minētu lietu, bet tas nu tā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pieshels
iesūtīt 22.02.2006 17:18
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.04
Kur: Zem paslēpņa kopā ar Džinniju



veidotu, tikai taapeec lai padziivotu ilgaak, kaa jau saka dziive ir iisa, bet nobalsoju par nezinu jo kaa jau te teica ir iespeeja pazaudeet juutas, kas man taapat neko daudz nav palikushas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 22.02.2006 18:30
Raksts #18


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Lasot daļu no jūsu rakstiem, man sāk likties, ka jūs neesat kārtīgi izpratuši, vai neuztverat nopietni šo visu dvēseles sadalīšanu. Tas taču pats briesmīgākais, kas vien var būt. Pietam jāizdara slepkavība pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 22.02.2006 18:41
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



nee. dveeseli sadaliit nekad.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 22.02.2006 22:29
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



es gan domāju ka nē! man kaut kā sava dvēsele patīk ja tā ir vienā gabalā... huh.gif un vispār tas ir nedabiski un lieki, jo tas izjauktu dabisko līdzsvaru dabā un pārstātu ritēt dzīves cikls! oo es gan filozofiski paskaidroju grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 22:56