Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni, Džeroms K. Džeroms
Vērtējums 5 V
Bezastis
iesūtīt 28.05.2005 12:24
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



meklējot jaunu literatūru, atradu ko patiesi neatkārtojamu- ''Trīs vīrus laivā"

Priekšvārds

Šīs grāmatas skaistums nav meklējams literārajā stilā vai lietderīga izziņas materiāla bagātībā, bet gan tās vienkāršajā patiesīgumā. Grāmatas lappusēs atspoguļoti īsteni notikumi. Esmu vienīgi tos mazliet papušķojis par ko sevišķu atlīdzību neprasu. Džordžs, Hariss un Montomersijs nav dzejnieka sapņu tēli, bet dzīvas radības ar miesu un asinīm, it īpaši Džordžs, kas sver apmēram divpadsmit stonu. Citi sacerējumi var pārspēt šo domas dziļumā vai cilvēka dabas pazīšanā, citas grāmatas var sacensties ar šo orģinalitātē un apjomā, bet savā bezcerīgajā un nelabojamā patiesīgumā mans darbs sniezas pāri visam, kas jeb kad uzrakstīts. Un tieši tas vairāk par pārējiem jaukumiem cels darba vērtību nopietna lasītāja acīs un dos lielāku svaru pamācībai, kas ietverta manā stāstā,

Londona, 1889. gada augusts


Lūgsim izteikt komentārus par šo burvīgo un neatkārtojamo grāmatu.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 15.10.2008 12:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Wunderkind
iesūtīt 28.05.2005 15:02
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



OOoo, nu šis ir tik tiešām viens literatūras šedevrs, visa man ģimenīte ir lasījusi, un visiem liekas vnk kolosāls!!! w00t.gif
Es nesen pabeidzu un jāsaka, ka kaut ko tik smieklīgu laikam gan nebiju lasījusi! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 28.05.2005 15:39
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Grāmata vienkārši ideāla. Daži joki pasniegti izturēti nopietnā tonī, kas tos padara vēl smieklīgākus. Cepuri nost autora priekšā!

Man vienmēr liekas, kas man jāstrādā vairāk nekā pienāktos. Tas nav tāpēc, ka man būtu kādi iebildumi pret darbu, taisni otrādi, es to mīlu - darbs mani valdzina. Es varu sēdēt un stundām uz to skatīties.[..] Bet, kaut arī es alkstu darba, man gribas, lai to sadala taisnīgi. Es neprasu vairāk, kā man pienākas.

Šo rakstu rediģēja rowzee: 28.05.2005 15:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bezastis
iesūtīt 28.05.2005 20:34
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



Fantastiska literatūra.

Kaut vai brīdis, kad viņi centā attaisīt ananāsu bundžu.

Mēs satriecām kārbu plakanu un pēc tam atkal četrstūrainu, mēs izlocījām to visādās ģeometriski iespējamās formās, bet nespējām iesist caurumu. Tad kārbai uzbruka Džordžs, un tā pārvētās par tik dīvainu, spoīgu un pārdabiski riebīgu, nekur neredzētu viepli, ka mūs pārņēma bailes un mēs aizsviedām.....

Lieki pieminēt, ka konservu nazis šiem vīriem bija aizmirsies majās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 29.05.2005 16:57
Raksts #5


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Pats interesantākais ir tas, ka pašu grāmatu Džeroms K. Džeroms rakstīja pēc pasūtījuma kā ceļvedi laivotājiem pa Temzu. Paši redzat, kas iznāk, kad tādu darbu uztic kārtīgam rakstniekam! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 30.05.2005 10:15
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Šī grāmata ir fantastiska, kaut gan godīgi sakot es viņu izlasīju tikai pēc tam, kad biju noskatījusies filmu, kura jāatzīst bija tik pat perfekta, bet grāmata...tā pēc tam pārspēja visas manas cerības. Tomēr ja mēs runājam par "Trīs vīri laivā neskaitot suni", Tad man šķiet, ka nedrīkst nepieminēt tēdu kā šīs grāmatas fanatastisku turpinājumu "Trīs vīri uz vellapēda" rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 30.05.2005 12:38
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Trīs vīrti laivā neizsakāmi rullē!! Kad lasīju, vēders no smiekliem sāpēja...laba grāmata smile.gif ieskau izlasīt viesiem, kuri vēl nav paspējuši līdz šim wink.gif

"Trīs vīri uz vellapēda" ...nu...man ne pārāk..nemaz līdz galam neizlasīju, paaris lapas palika...ne pārāk man s''i grāmata...pirmaa bija labaka.

Šo rakstu rediģēja Sfinx: 30.05.2005 12:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 30.05.2005 13:24
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kad es iepazinos ar šo stāstu, man vēl igi nevarēja smaidu no sejas izdzēst! Tā grāmata ir pilnīgākā rēka- viņa ir pilna humora un jautrīubas, manā skatījumā... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 30.05.2005 13:37
Raksts #9


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Hmmm, es no sākuma domāju, ka šī grāmata man nepatiks, bet kad kursabiedreni palasīja to epizodi par sviestu... w00t.gif Nē es nevaru, es tā pārsmējos, ka nolēmu, ka grāmata ir jāizlasa un izlasīju, gandrīz... Beigas gaida jau divus gadus, kad tās izlasīšu... Bet iesaku izlasīt šo grāmatu, silti iesaku, ja gribat izsmieties kā nākas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 14.06.2005 12:37
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Šī grāmata man ļorti patika! Tā bija pilna smieklu, humora un jautru atgad;ijumu, kuri piemeklēja tos trīs vīrus tai lavā un to suni... wink.gif
Vienkārši, patiesi laba grāmata.smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 16.06.2005 16:23
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Pērle! Grāmata priekš dzīviem cilvēkiem par dzīviem cilvēkiem. Zin, neviena melīga vārda, vai par mani varētu būt... Pasmieties pašam par sevi, bet tomēr nejusties izķēmotam un pazemotam, veiksmīgi nobalansēts uz tās robežas kur beidzas tīri smiekli un sākas diskomforts. Cits darbs, ko mēdz piesaukt runājot par šāda veida humoru ''Uz kraujas rudzu laukā'' man jau likās pāri šai robežai. Bet šis ir vienkārši aizkustinošs. Baigi mīļais, īpaši ja daudzas no šīm situācijām ir pazīstamas, nesen tieši gadījās sliet telti un doties pie dabas lietainā laikā, hi hi hi...

Šo rakstu rediģēja Namoo the Jellyfish: 16.06.2005 16:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 17.06.2005 05:41
Raksts #12


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Lasu jūsu runas un priecājos, ka ir kaut kas, kas tomēr vecos un jaunos vieno - es un mani draugi par šo grāmatu bijām sajūmā jau tad, kad pasaule bija jaunāka un zāle zaļāka. Un man to silti ieteica izlasīt mans tēvs.
Vissulīgākais tēls (reizēm) ir suns. Bet tas, kā viņi cēla telti vai meklēja sviestu . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 21.06.2005 09:30
Raksts #13


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



patika. protams, dažviet humors nesaprotams, bet gramata tiešām ir to vērta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kanea
iesūtīt 01.10.2005 18:19
5  Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: Nr.322.
Labākās miniatūras autore



Viena no manaam miiljaakajaam graamataam; ja ir vajadziigais noskanjojums, dazhkaart to citeeju (no galvas). Mana miiljaakaa epizode bija (ir) sviesta mekleeshana laughing.gif laughing.gif laughing.gif , to varu lasiit un paarlasiit, bet tas, kaa Hariss dzied komiskas dziesminjas, arii ir thumbsup.gif . Kaut gan - ko te njemties ar atsevishkjaam epizodem, graamata kopumaa ir thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klaidonis
iesūtīt 01.10.2005 19:16
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.05
Kur: Rīga . . .



Cik redzu še daudz literatūras šedevru mīļu smile.gif mjams tongue.gif pilnībā atbalstu pavediena uzsācēja teikto tongue.gif grāmata ir literatūras augstienēs smile.gif par kalngalu nesaukšu, jo katram atradīsies kaut kas savs, ko tā nosaukt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 15.10.2005 20:42
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



vnk reaala graamata. un sviesta epizode nebuut nav vieniigaa patieshaam smiekliigaa... garastaavoklis uzlabojas par 100%.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 15.10.2005 22:38
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Nepatika! Viennoziimiigi. Varbuut tapeec, ka liidz ar graamatas lasiishanu saakumaa iepoteeju arii apzinju - man nepatiks, gruuti vaaardi & obligaati jaalasa! Tb - mums taa gramata bija jaalasa angliski... Un jaaraksta arii kontroldarbi. Nez. Bet iipashas veelmes paarbaudiit, vai man nepatiik arii latvieshu versija, nav.

Šo rakstu rediģēja Hula: 15.10.2005 22:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 15.10.2005 22:49
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Man ļoti patīk.Angļu humors ir tik jauki ironisks un smalks!Un melllns! smile.gif Izgaršoju katru teikumu.
Interesanti,kur tā grāmata palikusi?Gribas ieskatīties atkal... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 22.10.2005 10:46
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



s tag saaku lasiit anglju valodaa to jau piemineeto turpinaajumu (three men on the bummel). nedaudz gruuti jau ir, bet humors juutams visai nepaarprotami. nav jau nekaads shedevrs, bet lai vnk lasaamviela, kad negribas iipashi iedziljinaaties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 22.10.2005 11:34
Raksts #20


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Piekrītu visam ko te ir teikuši par šo grāmatu. Viņa ir lieliska kad tā pirmo reizi nokļuva man rokās es domāju ka tā ir kār tējā garlaicība UIII kā es maldījos.
JA jāpiemin mīļakais gabals no grāmatas tad tas ir tas kur tiek aprakstīts Montmorensijs kad autors do`maja ka viņš ilgi nedzīvos taču kādus tikai jokus viņš nesastŗadāja. (Ceru kādam ir nojausma par ko es te rakstu)> Vēl arī gribēju piebilst ka kaut kur dzirdēju izteikumu ka foksterjera apraksts šajā grāmatā visvairāk atbilst ši suņa izskatam un raksturam (Personiski pārbaudīts).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:44