Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> GP filmu pagarinātās versijas
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 12:32
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Šis pavediens ir par LOTR filmu pagarinātajām versijā. Oficiāli tās ir nosauktas par The Special Extended Edition DVD's. Piemēram, Fellowship of the Ring pagarinātajā versijā ir papildus 30 filmas minūtes, kas ir iefiltrētas filmā, nevis ieliktas atsevišķi kā tas mēdz notikt ar šāda tipa DVD versijām. Tām pat ir saraksīta papildus mūzika un P.Jackson ir pamatīgi piestrādājis tās ieliekot atpakaļ filmā (jo tās ir agrāk izgrieztās epizodes).
Sauron vaicāja, vai tur ir iekļautas visas izlaistās grāmatu ainas. Nē, tas nav iespējams 30 minūtēs, tomēr tur ir 6 pilnīgi jaunas ainas un 20 pagarinātas.
Tātad, kam vēl ir FOTR pagarinātā versija? Vai kāds (bez manis) plāno iegādāties TTT Extended Edition?

Šo rakstu rediģēja Laereth: 02.08.2003 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 02.08.2003 15:19
Raksts #2


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es ja atradiissu nokaccaassu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.08.2003 17:59
Raksts #3


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Hmm laikam ka es tā darīšu. Gribas redzēt īsto GP versiju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 18:12
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Kopā FOTR Extended Editon DVD ir četri DVD diski. Divi ir filmām, kuras kopējais garums saniedz gandrīz 4 stundas, un pārējie divi ir pilnībā veltīti FOTR filmas tapšanas procesam. Pirmā diska nosaukums ir From Book to Vision, otrā - From Vision to Reality. Nokačāt jau varbūt ka varēs, tomēr arī cena nemaz nav tik pārspīlēta kā varētu domāt - 26$ amazon.com. TTT pagarināto versiju varēs nopirkt sākot no 18.novembra... nevaru sagaidīt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.08.2003 18:21
Raksts #5


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Tikai no 18. Novembra? ohmy.gif Kādēl tik ilgi jāgaida
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 18:29
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Mārketings... wink.gif Parastā TTT versija ir gaidāma jau 26.augustā, savukārt, pagarināto viņi ar nodomu tik vēlu izlaiž tirgū, lai cilvēki tuvāk nākošā Return of the King iespaidā, pēc iespējas vairāk pirku TTT EE. Es zinu daudzus, kas pirks abas versijas, es gan pacietīšos līdz novembrim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.08.2003 18:33
Raksts #7


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Man jau nebūtu žēl to 26 zaļo, tikai nezinu vai tas būs kvalitatīvs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 18:38
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



LOL, protams, ka kvalitatīvs! Nav taču kaut kāds kaktu ražojums, bet oriģinālā versija grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.08.2003 18:42
Raksts #9


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Bet var visādi gadīties, viens var uztaisīt kautkādu plaģiātu un uzdot to par jautno treileri un tādā gadījumā tie 26 dolāri ir vējā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 19:35
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Es tevi īsti nesapratu. Ja tu runā par treileri, kas nesen parādījās un atkal pazuda, tas noteikti nebija plaģiāts. It was the real thing. Bet www.amazon.com ir vispopulārākais interneta veikals, ja tā to varētu nosaukt. Šeit ir links uz TTT EE DVD http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00...product-details
Tur plaģiāti apkārt nemētājas. Es amazon.com regulāri iepērkos, manas atsauksmes ir ļoti labas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 03.08.2003 12:32
Raksts #11


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



hmm bet vai iepirkties internetaa paarsvaraa nesanaak daargaak kaa reaali
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.08.2003 18:43
Raksts #12


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Es diezgan reti iepērkos internetā un domāju ka arī mammai nebūs žēl to dolāru par treileri
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 03.08.2003 18:44
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Viss atkarīgs no tā, ko tu pērc. Bet uz ārzemēm viņi sūta tikai grāmatas, CD, DVD, VHS.
Viena no FOTR pagarinātajā versijā iekļautajām jaunajām epizodēm ir Galadrielas dāvanu saņemšana. Es vispār nesaprotu, kā to varēja izlaist parastajā versijā, parādot tikai Frodo + the light of Eärendil. Viņas dāvanām taču turpmākajās filmās ir nozīme. Jau TTT Semam šķietami no nekurienes uzradās 'elven rope' (Nassty elvesss twisssted it!! It burnsss us, it hurtsss us! -Gollum, TTT). Savukārt Extended Edition DVD tiek parādīta virves saņemšana.

EDIT: Kas par treileri, Sauron? Runa iet par filmu pagarinātās versijas DVD :blink:

Šo rakstu rediģēja Laereth: 03.08.2003 18:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.08.2003 18:49
Raksts #14


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



HOps atkal sajaucu pavedienus huh.gif grin.gif Bet es ceru ka rādīs tajā pagarinātajā versijā arī Isildura brāļa Anariona krišanu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 08.08.2003 11:58
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Nedaudz nokļūdījos ar cenām - Gredzena brālības pagarinātā versija maksā 29.99$, tātad aptuveni 30$. Šeit ir links: FOTR DVD.
Jārēķinās vēl arī ar 'shipping' izdevumiem (tie tiek aprēķināti gan par katru lietu, ko iegādājies, kā arī vispārējie sūtīšanas izdevumi).
Šādi izskatās FOTR EE DVD kāds pašlaik atrodas manā LOTR plauktiņā smile.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 12.08.2003 14:16
Raksts #16


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Bet vai par Eiro arī var tos diskus nopirkt, jo man tagad ir stipri vairak eiro nekā dolāru
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 24.08.2003 22:40
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Es kad biju Vācijā es noskatījos pagarināto versiju. Varu teikt tikai to, ka tas ir to vērts. Pati (varbūt) pirkšu 2 daļu. Kad viņa iznāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 01.10.2003 20:39
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Protams, ka ir to vērts! Ā, šausmas, cik ilgi jāgaida līdz decembra sākumam, kad es dabūšu TTT pagarināto versiju! Varēšu visus diskus uzreiz skatīties (protams uz miega rēķina un pēc tam uz lekcijām nekāda vilkties...bet tas ir to VĒRTS!).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 12.11.2003 16:53
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu esmu laimiigais sho disku iipashnieks jau apmeeram gadu, un, atziistu, ka komplekts ir gauzhaam labs. Ir interesanti paskatiities intervijas ar visiem aktieriem atsevishkji un apluukot kaudzi konceplju (t.i. konceptuaalo artu) (Sauronam vareetu buut interesanti redzeet visas Saurona skices saakotneejaas vinja teelam).

Zheel vieniigais, ka nav iespeejams paarsleegties no extended uz theatre version, jo ievads filmas man tomeer labaak patiik neekstendotajaa versijaa. Bet tas jau subj.
Gaidu, kad uzradiisies otrs ekstendets, bet pirmo var dabuut arii Lavijaa kaut kaados veichos (es iepriekshruden nopirku uniitii, vai tur tagad ir, nemaaku spriest).

P.S.
Teoreetiski, ja ir liela veelme un lielas probleemas atrast pirmo filmu, varu paarrakstiit, jo man ir DVD rakstiitaajs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.11.2003 17:38
Raksts #20


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Errrrrr......atkal jau skanēs kā LFFB reklāma, bet.......29. XI Akadēmiskās bibliotēkas telpās būs lffb saiets kurā iespējams notiks LOTR II extended skatīšanās. Viņš šobrīd ir ceļā no Amazon.com`a un ir liela iespēja, ka līdz tam datumam varētu jau būt klāt wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 18:49