Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāpēc modi to un kāpēc modi šito?
Crash
iesūtīt 22.04.2005 09:32
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Atziistas - kursh no modiem ir kristieshu fanaatikjis ?

Vienk es ieliku humoriigu bildi (att. uz teemu) topikaa par paavestu, bet kaads njeema un izdzeesa. [ >8 ]

Šo rakstu rediģēja eyedam: 22.04.2005 12:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 8)
Aiva
iesūtīt 22.04.2005 09:56
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Es neesmu kristiešu fanātiķis, bet ir dažas tēmas par kurām man nepatīk pliekani un jēli joki.

Visai iespējams, ka tavējais joks kā reiz bija no tādas kategorijas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 22.04.2005 12:15
Raksts #3


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Šajā sadaļā nav vietas jautājumiem par to, kāpēc kāds mods ir izdarījis to vai šito. Šādiem jautājumiem vispār nav vietas nekur publiskajā forumā.

Ja vēlies saprast, kāpēc modi ir kaut ko darījuši, jautā viņiem pašiem ar privāto ziņnesi!

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefiniene
iesūtīt 22.04.2005 14:13
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.04.04
Kur: jauka, skaista koka mājiņa, maza meža viducī



Starpcitu ( tas gan diemžēl neattiecas gluži uz tēmu, bet gan vairāk uz eyeda teikto) man sāk šķist, ka foruma administrācija piekopjs totalitāro režīmu..Viena taisnība, vieni likumi, nedrīstam oponēt skaļi... whistling.gif tā dīvaini...tā sacīt jāsaka - viela pārdomām whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 22.04.2005 17:44
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



CITĀTS(eyedam @ 22.04.2005 12:15)
Ja vēlies saprast, kāpēc modi ir kaut ko darījuši, jautā viņiem pašiem ar privāto ziņnesi!

eyedam
*

Kaadaa veidaa es varu noskaidrot kursh mods ir labojis topiku ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 22.04.2005 21:23
Raksts #6


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Crash, pajautā kādam/kādiem konkrētās sadaļas vadītājiem (katrai foruma sadaļai zem nosaukuma ir sarakstīti tās vadītāji)! Tavā gadījumā tika pārkāpts punkts par apvainošanu – izlasi uzmanīgi, tur ir arī minētas reliģijas.

jefiniene, tu to esi sapratusi! Šī nav valsts un šeit patiešām likumu noteikšana NAV tautas rokās. Vari to saukt kaut vai par totalitāru režīmu. Tomēr tam, manuprāt, nav ne vainas, ja vien tie, kas tam ir pakļauti, ir apmierināti. Un tie patiešām darbojas tikai šī foruma ietvaros. Jauki, vai ne! Ja vēlies darīt kaut ko, kas šeit ir liegts, tev ir plaša forumu izvēle visā lielajā internetā.

Un foruma vadības publiska kritizēšana ir liegta daudzos forumos. Nezinu, cik ļoti tas ietekmē tavu brīvību vai spēju šeit kau ko mainīt. Kā esmu vairākkārt minējis, jūsu kritiku un ieteikumus varat sūtīt privāti man vai kādam citam foruma personāla biedram. Un es tos esmu gatavs ar jums apspriest. PRIVĀTI! To, cik ļoti totalitārs es esmu vai to, cik ļoti jums šis totalitārisms nepatīk, varētu spriest labāk pēc tam.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 25.04.2005 21:54
Raksts #7


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Crash, mees, protams aarkaartiigi cienam Tavu ciinju par labaaku [virutaalo] pasauli, un taisniiibas krustakaru pret apspieshanu un cenzuuru, bet varbuut tomeer, kaadreiz vareetu buut tik neraksturiigi jauks un savas, skarbi taisnpraatiigos uzskatus patureet pie sevis. Nav svariigi, kas ir modi shajaa gadiijumaa, svariigi ir tas, ka forumaa [Tavu briinumu] ir arii taadi civleeki, kuri pieder, pie šādas vai tādas konfesijas un njemot veraa ne paaraak senos notikumus, varbuut pat Tava, ar toleranci mazliet apdarlītā persona varētu būt tik neizsakāmi takstiska un šīs tēmas ar nodomu neaizskart.

Relligjiskie, rasiskie un citi, būtībā nepierādāmie jautājumi var tikt apsaktīti privāti.

Mēs te tomeer par kopējo labsajūtu vairāk vai mazā rūpējamies, nevis par katras personības individuālajām izpausmes iespējāam.

Ar cieņu
Goldberry
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 27.04.2005 11:14
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Crash,zini,ir bijushas taadas reizes,kad itkaa viss attiecas uz teemu,bet modiem tas tomeer nepatiik...Un taa kaa vinji ir modi,tad vinji to var izdzeest,pamatojoties uz to,ka esot modi grin.gif
Un ko tu padarisi?Neko...Tapeec ka pa pasauli valda Varenie...iepuut vinjiem bet bildi apaklajim nedabuusi,taakaa...

P.S. Kaa jau Goldberry teica par indviduaalajaam izpausmeem vinji paaraak neuztraucas...Galvenais,ka peleekajam puulim ir labi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 27.04.2005 20:21
Raksts #9


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 27.04.2005 12:14)
Crash,zini,ir bijushas taadas reizes,kad itkaa viss attiecas uz teemu,bet modiem tas tomeer nepatiik...Un taa kaa vinji ir modi,tad vinji to var izdzeest,pamatojoties uz to,ka esot modi

Kas attiecas uz nemiera cēlājiem, tad tā arī ir. Modiem ir tiesības dzēst, ja viņi to uzskata par vajadzīgu. Turklāt attiekšanās uz tēmu nav vienīgais nosacījums, kas forumos jāievēro.

CITĀTS
Un ko tu padarisi?Neko...Tapeec ka pa pasauli valda Varenie...iepuut vinjiem bet bildi apaklajim nedabuusi,taakaa...

Te nav runa par pasauli, bet gan par šo forumu. Bilde nekur nav pazudusi. Bet šajā forumā to izrādīt nav atļauts. Vari pūst, cik gribi.

CITĀTS
Kaa jau Goldberry teica par indviduaalajaam izpausmeem vinji paaraak neuztraucas...Galvenais,ka peleekajam puulim ir labi...

Goldberry tā, protams, neteica. Tie ir tavi secinājumi, un kā tādus tos arī jāpasniedz.

Hellsing-The Alucard, ja tev ir ieteikumi, kā uzlabot, mainīt foruma sistēmu, raksti par to komentāros vai sazinies privāti ar modiem (tai skaitā, vari runāt arī ar mani), bet iztiec bez prastas publiskas neapmierinātības izrādīšanas pret šīs sistēmas īstenotājiem! Tas ir gan neefektīvi attiecībā uz taviem ieteikumiem, gan arī aizliegts ar foruma noteikumiem.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:25