Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Par Pasaules galu
ils
iesūtīt 08.04.2005 16:08
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Pāvests miris, līdz Apokalipsei palikuši divi soļi.
1094. gadā Olsterā dzimušā garīdznieka Svētā Malahijas pareģojumi par Romas pāvestiem.
http://truecatholic.bizland.com/The_Prophe..._of_Malachy.htm
Viņš dažos vārdos ir raksturojis visus pāvestus, kas valdīs pēc viņa laika un - saraksts beidzas... Jānis Pāvils II ir trešais no beigām. Tātad palikuši vēl divi pāvesti. Viņa pierakstu pētnieki ir saskatījuši līdzības pāvestu raksturojumos ar reāliem faktiem no to dzīves.
Sīkāk var papētīt minētajā saitē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Ného
iesūtīt 08.04.2005 16:11
Raksts #2


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Lord Nero @ 08.04.2005 16:11)
man tas liekas galīgs sviests, jo vai tik pasaulei nevajadzēja iet bojā 1000. gadā, 2000. un daudzos citos gados, bet tas nav noticis. vienīgi pasaule varētu iet bojā garīgā ziņā.
*


CITĀTS(ARTANIS @ 08.04.2005 17:30)
100% piekrītu. Man jau bišku ir piegriezušies šie pasaules gala pareģojumi.
(vienīgais, kurš ir absolūti ticams ir zinātnieku izteiktais pieņēmums par Saules eksploziju pēc ūdeņraža izsīkšanas tā kodolā... [sorry par zinātnieciskajām frāzēm blush.gif] grin.gif Taču, tā kā tas notiks ne ātrāk kā pēc 1 000 000 gadiem, tad tas mani īpaši nesatrauc... grin.gif)
*


CITĀTS(Lord Nero @ 08.04.2005 16:38)
es savukārt esmu dzirdējis, ka zinātnieki saka tā: ka pēc H beigšanās, saule kļūs par milzi vai pārmilzi(sarkano) un izpletīsies līdz apmēram Venēras orbītai, sadedzinot visu dzīvo, kas uz Zemes , ja tāda vēl būs, vēl pastāvēs, pārvēršot to par tuksnešainu un karstu palnētu, nu apmēram tādu kā tagad Merkurs, bet vēl vēlāk tā kļūs par balto punduri, žēl, ka ne par pārnovu, jo saulei mas par mazu, tā kā sprādziens var izpalikt.
*


CITĀTS(ARTANIS @ 08.04.2005 17:47)
Pateisībā es jau šito pašu arī lasīju, taču to "sprādzienu" pieminēju tikai vienkāršības labad. smile.gif Atzīsti - "sprādziens" cilvēkam no malas tomēr izklausās saprotamāk nekā "Pārnovas uzliesmojums"... grin.gif
*

nu atzīstu gan, tas jau takšu saprotams tikai mums-gudrajiem... grin.gif grin.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.09.2006 20:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 09.04.2005 20:55
Raksts #3


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Nu pienāks, tad pienāks.. Tāpat šai sakarā neko nevarēs mainīt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 09.04.2005 22:51
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Pupu mizas. getlost.gif Tikpat labi varēja pateikt,ka drīz mūsos ir iemiesujies ciplanētieši,vai tamlīdigi.

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 09.04.2005 22:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 09.04.2005 22:58
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Dā! Pilnīgi visi taču zina, ka pasaules gals pienāks 2012.gadā- to ne tikai visādi tur bīskapiņi ir paredzējuši, to zināja arī diženie maiji.
Ā, jā- un citplanētieši jau IR mūsu vidū!

Nu ārprāc, kā cilvēki var būt tik nezinoši un aprobežoti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 09.04.2005 23:04
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Berlog @ 09.04.2005 22:58)
Dā! Pilnīgi visi taču zina, ka pasaules gals pienāks 2012.gadā- to ne tikai visādi tur bīskapiņi ir paredzējuši, to zināja arī diženie maiji.
Ā, jā- un citplanētieši jau IR mūsu vidū!

Nu ārprāc, kā cilvēki var būt tik nezinoši un aprobežoti!
*

1. Vai kāds man (absolūtam stulbu, ups, gribēju teikt - nepamatotu, baumu nezinātājam laughing.gif ) paskaidros, kādu īsti "pasaules galu" mums "pareģoja" 2012.g. ?
2. Nu, bet par tiem citplanētiešiem un aprobežotību es labāk neizteikšos... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 10.04.2005 09:19
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Nu, nezinu... Varbūt, ka tā arī būs, bet iemesls būs ticīgo cilvēku samazināšanās. Jau tagad ticīgo ir mazāk nekā pirms gadsimta. Bet negribētos ticēt, ka līdz ar pēdējā pāvesta nāvi iestāsies pasaules gals. Neticu šādai varbūtībai. Bez tam Nostradamus arī pareģoja visādas leitas, bet tikai vien no tām bija precīza- viņa paša nāve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 10.04.2005 18:27
Raksts #8


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Pilnībā piekrītu Artanim un Lord Nero,jo tas ka līdz ar pāvesta nāvi taču ir pilnīgākā bezjēdzība un punkts.Saules palielināšanās ir vienīgais kaut cik pieņemamā ''Apokalipse'',un tākā tas notiks pēc 1000000...(un vēl vairāk nullīšu grin.gif )tas mani neuztrauc jo to visu es pavadīšu zem zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 11.04.2005 20:01
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



laughing.gif Nu gan filozofija .

Reģiem nebija ko darīt , sagribējās popolaritāti un viņi pateica tjip ''Pasaules gals būs 2050 gadā ..'' nu gan gribētos redzēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 12.04.2005 09:23
Raksts #10


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



ak tu muzsh silent.gif
pasaules galam jau bija jabut sen laughing.gif nju wismaz 2000 un nebija tad kad wel pateica :blink: ka 2005 un taga jau kada 2011
baa cik tas ir nozhelojami silent.gif
jadzivo shodienai nevis ritdienai grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 13.04.2005 15:45
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Vaīč, domāju ka tādi ''pasaules gali'' notiek katru gadu, cilvēkiem laikam patīk tos pareģot huh.gif Visvecākais par kuru esmu dzirdējusi ir kaut kur ap 1600. gadu... un pēdējajos gados tie ir pareģoti katru gadu. Bez tam ir daudz dažādu zinātnieku un daudz dažādu teoriju (daudz,maz nopietni pamatotu). Esmu arī dzirdējusi par saules sprādzienu un izdzišanu kas itkā ar citām vecākām zvaigžnēm ir pavisam parasts process. Vēl kaut kur esmu dzirdējusi par to ka zeme ir piedzīvojusi vairākus ledus laikmetus pateicoties zemes polu pārvietošanai, ja nemaldos tas notiek pateicoties siltumnīcas efektam. Nu kaut kas uz to pusi ir dzirdēts, taču kaut kā vairs negribās ticēt... dzīvosim, redzēsim... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 14.04.2005 10:50
Raksts #12


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



o jā - pasaules gali ir jautra lietiņa - pats kādus pāris esmu paredzējis un pārdzīvojis...(ek..kā gribas smaidiņu ar milzīgām acim un izbāztu mēlinaaxies iztikt ar šo) tongue.gif

Lai vai kā - ja būs tad būs - tāpat diez vai varēsim novērst, ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.04.2005 18:26
Raksts #13


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



jaa kur gan mees nonaaktu bez maates bazniicas?

jaasaka ka kautvi lasot par to kas tad isti noticis ar bazniicu bijushaa pavesta valdiishanas laikaa, jaaecina, ka nekas labs...

shai gadiijumaa varu driizaak piekrist jau augstaak izteiktajam viedoklim ka tas driizaak nebuus pasaules, bet gan bazniicas gals.

ja godiigi tad pasaules galu negaidu un negribu, bet visi shie paregojumi liekas galiigi PIIIIIIIIIIIIIIII grin.gif

berlog - ja pasaulei pienaaks gals 2012 gadaa es tevi uzcienaashu ar saldeejumu ... sorry - tad kad bus pasaules galks saldejuma arii vairs nebuus tongue.gif taakaa labaak domaasim ka tev nav taisniiba un tevi vienkaarshi noignoreesim smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 16.04.2005 10:28
Raksts #14


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



cik gan simts pasaules galus nav pareģojuši "varenie" ! zemi sadragās milzīgs meteorīts,saule pietuvosies zemei un tā uzprāgs,globālās sasilšanas rezultātā visa pasaule ies bojā,saule attālināsies no zemes un zeme pārvētis ledus klucī(ķipa-ledus laikmets pār pasauli) u.t.t. nu kā kautkam tādam var ticēt? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 17.04.2005 18:45
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Par to Sauli un viņas "sprādzienu" runājot.. Saule ir pusmūža zvaigzne, tātad.. ja aptuveni 5miljardu gadu veca, tad tas "sprādziens" ar viņu notiks pēc vēl aptuveni 5miljardiem gadu, vismaz, lai sasniegtu šo sarkanā milža statusu...
Tomēr.. vai nu man kāds teica, vai kā savādāk, bet esmu dzirdējusi, ka ir melsts, ka zemē ietriekšoties milzu meteorīts... pēc kādiem 28gadiem vai kā tamlīdzīgi.. bet it kā tagad tas viss ir pieklusis, tad jau laikam nebija tiesa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 18.04.2005 07:40
Raksts #16


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



nu kurš var pareģot ka zemē ietrieksies milzu meteorīts? huh.gif getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 18.04.2005 09:42
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Nu gan. Tātad 2 pāvesti un pēc tam vairs neviens neatradīs jēgu baznīcai. Ideāli. Par pasaules galu, nu tas ir patiešām absurdi! A ko tagad darīt, kad Pasaules gals nepienāks? Tik daudz jau ir teikts, ka nāk un nāk.
Pluss vēl. Nelielas nianses. Tajā pašā 1094.gadā laika skaitīšana arī bija ļoti precīza. To nu gan var galvot ļoti daudzi. Vispār, man liekas, ka tie pareģotāji uzliek kādu gada skaitli - un pasaka, ka vot tajā gadā (datumā, laikā) būs Pasaules gals, bet paši klusībā cer, ka tas notiks ātrāk, lai neviens viņam nevarētu uzklupt virsū un nosodīt par neprecizitāti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 19.04.2005 11:32
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



labais skowij laughing.gif laughing.gif nesodītu par neprecizitāti... laughing.gif bet tā jau ir...gandrīz katru 5 gadu pareģo ka būs Pasaules gals. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 19.04.2005 21:32
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



Njeticu, ka vinjs ir kaut kaads tresais no beigaam. Vispaar to iisti taa nemaz nevar pieraadiid! Neskapeec 1999. gadaa vajadzeeja buut pasules galam un kaapeec tad vinjs nebija? Es jau arii varu pateikt ka peec 5 gadiem kaadam ir gaidaama naave, jo to redzeeju sapnii. Taas ir pilniigaakas mulkiibas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 20.04.2005 12:19
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS(ARTANIS @ 10.04.2005 00:04)
1. Vai kāds man (absolūtam stulbu, ups, gribēju teikt - nepamatotu, baumu nezinātājam  laughing.gif ) paskaidros, kādu īsti "pasaules galu" mums "pareģoja" 2012.g. ?
2. Nu, bet par tiem citplanētiešiem un aprobežotību es labāk neizteikšos... grin.gif
*


Artanis, pirms kāda ne tik ilga laiciņa presē pavīdēja rakstiņš par pasaules galu 2012. gadā un to, ka budistu mūki to ir atlikuši, sadarbojoties ar citplanētiešiem, kuri mūs visu laiku uzmanot. Lūk tā! Gribi tici, gribi netici.

Un tagad, ko mēs varam zināt. Atklāti runājot - kāds varēja iedomāties 11. septembra teroraktus ASV? Es nevarēju, un toreiz pilnīgi mierīgi varēja sākties kodolkarš, kas paldies Dievam nesākās. Un Dievs vien zina, cik ilgi savā amatā būs nākošie divi pāvesti, un pa to laiku var viskautkas notikties.

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 20.04.2005 12:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:42