Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Māņticība, kādai māņticībai tu tici?
Kādai māņticībai tu tici?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 129
Viesi nevar balsot. 
tiigjeris
iesūtīt 15.05.2005 10:54
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu tad taa, es neesmu maanjticiiga (tomeer, veel nav izskaudies vecais paradums, proti " tfu tfu tfu"). piektdienaa 13. es neuztraucos. tas taksh ir mulkjiigi. driizaak cilveeki uztraucas, un paaraak par to aizdomaajas un tieshaam kko aizmirst utml. nju, juuzu atbildes luucu. whistling.gif

(ops, es ceru, ka sheit taac pavediens jaw nav bijis ohmy.gif ? negribeetu sataisiit baigo paarkaapumu silent.gif .

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 15.05.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
ievuks
iesūtīt 28.11.2006 12:15
Raksts #121


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Es neticu neticu ne melnam kaķim, ne plīstošam stiklam ne kam citm.
Viss no kā mēs baidāmies ir mūsu bailes!!! Nav jāuztraucas, ja būsim uzmanīgi varēsim dzīvot, svilpodami whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~eviic~
iesūtīt 28.11.2006 12:47
Raksts #122


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.03



nobalsoju par citu variantu. Pat nezinu kam ticu. Iespējams, ka nekam, bet ja tomēr jāizvēlas tad varbūt nedaudz spogulim un kaķim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Casandry
iesūtīt 30.11.2006 14:14
Raksts #123


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.06
Kur: Tur pat...



Negribas jau atdzit ka ticu māņiem, bet ir tads viens kurš iesedies galva kopš agra vecuma! Neturet nazi ar asmeni uz augšu! Ja nazi tur ar asmeni uz augšu tas kurš taja bridi dzims mirs nelaika(iespējams nodurts) un šis mānis man turas atmiņā kopš četru gadu vecuma, ka likums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
StrawBerry69
iesūtīt 12.12.2006 18:07
Raksts #124


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.06



neesmu māņticīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 16.12.2006 16:17
Raksts #125


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



Plīstošiem spoguļiem jo es zinu cilvēku kam tas ir piepildijies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 16.12.2006 16:20
Raksts #126


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



Plīstošiem spoguļiem , spļaušanai pār kreiso plecu, svilpošanai mājā un klauvēšanai pie koka virsmas
varbūt ka tas ir bišku tā kā par daudz?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Optimisma iemies...
iesūtīt 18.12.2006 22:03
Raksts #127


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06



nekad nevelku kāda gredzenu kamēr neizpūšu cauri.

Un vēlviens.

nekad neņemu nazi vai šķēres no otra rokas. Vispirms noliek kaut kur un tad ņemu.

Atkārtotas pašas iziešanas no mājas ieskatos spogulī un tad eju prom.

Šo rakstu rediģēja Optimisma iemiesojums: 18.12.2006 22:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 25.12.2006 18:12
Raksts #128


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Kādreiz,kad biju maza,ticēju gan spļaušanai pār plecu,gan melnu kaķu nestajām nelaimēm,līdz sapratu,ka tas ir muļķīgi...nelaimes notiek vai tu esi māņticīgs vai neesi silent.gif
P.S.Pirmoreiz dzirdu par kanalizācijas caurumu māņticību huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
misszandale
iesūtīt 05.01.2007 14:46
Raksts #129


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.06




VIENĪGAIS no aptaujas jautājumiem - nekāpju uz kanalizācijas aku riņķiem, bet ne jau māņticības , bet gan drošības apsvērumu dēļ wink.gif

manuprāt tās ir pilnīgas muļķības. cilvēks pats sev iestāsta šitādas muļķības, notic un tikai tādā veidā sevi ietekmē, kas bieži no malas izskatās smieklīgi grin.gif ---> Tā pati piektdiena 13. whistling.gif draudzene ar ļoti sliktu redzi uz skolu speciāli nevilka brilles, jo baidījās, ka šajā datumā viņas varētu saplēst .. nu stulbums taču grin.gif

nezinu, vai to varētu nosaukt pa māņticību, bet nekad uz sevi nerādu svešu cilvēku nelaimes - salauzts deguns vai stostīšanās utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 06.01.2007 16:49
Raksts #130


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Es kādreiz kad biju patiešm mas ganjau biju maiticīks,betnu vair ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salomeja
iesūtīt 15.01.2007 17:15
Raksts #131


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.06
Kur: Balvi, Balvu rajons.



taa kaa neesmu maanjticiiga tad nav taa... nju ja nu vieniigi prikolaaa kaut ko paakstos.. bet taa reaaali es neticu... neizprotu kads piemeram sakars kaut vai to ka kakis pariet pari celjam ar to ko tu sadarisi diena? ... innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 02.04.2007 16:27
Raksts #132


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



Drusku ticu melniem kaķiem, drusku sasistiem spoguļiem. Kādreiz, mātes mudināta, arī spļāvu pār kreiso plecu, bet nu tas ieradums pazudis. happy.gif
Uz kanalizācijas vākiem nekāpju, kā jau teica misszandale, drošības apsvērumu dēļ. Vienreiz gandrīz iekritu.
Ak jā. No rīta nedrīkstot dziedāt. Svilpošana skaitās tas pats?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 02.04.2007 22:12
Raksts #133


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



Akdieviņj, cik dīvaini mans pavediens ir pārtaisīt ohmy.gif. Jautājusm tak bija tikai par mānticību kā tādu.. ^^ ok, offtopic.

MAnas domas vēljoprojām nav mainījušās. un pagājuši ir gandrīz divi gadi. WOw. nostaļģija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.05.2007 16:32
Raksts #134


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es ticu pārdabiskām lietām, bet man liekas ka māņticiba ir nedaudz muļķīga... tai es neticu, neticēju un neticēšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 25.05.2007 14:42
Raksts #135


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tad kad tu kat ko nelāgu pasaki vai arī izaicinošu-
piesit pie tā koka- tas jau ir pierādījies un apstiprinājies
protams varētu izdarīt jebko, tas jau nav svarīgi
svarīgi ir tas ka šādā veidā tu savā apziņā noliedz iespēju nelaimēm ar tevi saistītīties un tā kā VISS ir atkarīgs no tā kā iegroza smadzenes tad nu tas ir ērts ātrs un drošs paņēmiens
ja nav koka, kas nu gan man gadās reti- novēcini ar roku šķērsām sev priekšā un pasaki- "garām"
vai vēl kaut kādu tamlīdzīgu prikolu

protams citiem nav vajadzīgs nekas bet ir daži svarīgi jautājumi kur ļoti vajag lai izdotos
turklāt esmu pieredzējusi kā domas un vārdi piepildās- pilnīgi apzinos kā es ar tām varu apdraudēt sevi vai citus un tad pieklauvēju pie koka un jūtos droši
smieklīgi bet tā ir

(koks, tas ir smieklīgi, bet tas ka domām un vārdiem ir milzu spēks ir nopietni un patiesi)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 25.05.2007 21:28
Raksts #136


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Kādreiz ticēju svilpošanai mājās, bet nu jau sešus mēnešu varu droši svilpot kur gribas, vairs nekādu sirdsapziņas pāmetumu.

Vienīgais māņticības veids, pret kuru man vēl ir bijāšana ir spoguļi, saplēsti. Ar tiem gan izturos ļoti uzmanīgi. Septiņus nelaimes gadus piesola saplēsts spougulis, kā nekā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermiones zizlis
iesūtīt 13.06.2007 10:20
Raksts #137


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05



es nesvilpoju maajaas jo tas tieshaam piepildaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Šūnis
iesūtīt 20.06.2007 19:13
Raksts #138


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.06
Kur: Salaspils



Ticu tikai koka piesišanai un pār plecu spļaudīšanai laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 20.06.2007 20:16
Raksts #139


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



man no bērnības iegājies, ka gredzenus no rokas rokā dot nedrīkst, tjip, uzkrāj nelaimes vai kaut kā tā. tāpēc savu gredzenu vispirms nolieku uz galda, tad persona, kura to grib aplūkot/uzmērīt lai paņem pati. un nekad neatstāju maku un nevienu no savām entajām krājkasēm pavisam tukšas - tas laikam arī uz naudas trūkumu, vai vēl kaut kādu tur nelaimi.
patiesībā kādreiz vēl pie dažām māņticībām pieturējos, bet vairs tik ļoti māņticīgām lietām, kuru pamats nav tīri zinātniski izanalizēts, nepieturos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliitis
iesūtīt 29.06.2007 21:52
Raksts #140


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.07
Kur: Kurbijkurne



Es itkā negribu ticēt nevienaī no šīm māņticībām, taču - gribu vai negribu - tam nav nozīmes, jo jau no bērnības iesēdies galvā tas viss un nekādīgi to nedabūju ārā no sava prātiņa grin.gif

Par to kāpšanu uz kanalzācijas akām un stāvēšanu zem kāpnēm - tā jau drīzāk nav māņticība, bet pārlieku liela uzmanīšanās - jo jebkurā brīdī taču var tā kanalzācijas aka iebrukt vai kāpnes virs tevis sabrukt ( es neesmu zirdējusi ka tā notiek, bet nu labi grin.gif )

Arī ja iedomājos ko sliktu tad automātiski nospļaujos pār kreiso plecu un triis reiz piesitu pie koka - un tas notiek automātiski, nevis tapēc, ka es to vēlētos. grin.gif

Runājot par spoguļiem - man vienkārši paliktu baisi skatoties uz sasistu spoguli - nezinu kapēc, bet manī tas iedzveš bailes unsure_a.gif

Par melniem kaķiem - no pieredzes zinu ka ar tiem melniem kaķiem ir tā kā ir - agrāk neticēju, bet pēc dažiem notikumiem, atkal gribu vai negribu - atliek vien ticēt tam ka tiešām tas nes nelaimi vai arī ka tas notikums bija tikai milzīga sagadīšanās unsure_a.gif

Nu jā - bet jebkurā gadijumā neesmu pārāk māņticīga biggrin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 21:44