Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Kura mitoloģija tev patīk vislabāk?
Kura no tautu Mitaloģijām jums vislabāk patīk?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 226
Viesi nevar balsot. 
Tors
iesūtīt 11.05.2004 19:27
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.04
Kur: Dvēseļu pasaule



Man piemēram vislabāk patīk Skandināvu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 15:36
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(beruthiel @ 12.05.2004 14:26)
noteikti ----- ķeltu!!!!!!

Celts forever!!!

visspilgtāka, prtms., ir īru un skotu, bet vienalga abos gadījumos tā ir ķeltiskā smile.gif

- Do you know what the problem os Scotland is?

- There are too many scots in there!

kopīraits no bravehearta devil.gif Nu lab, lāb, et tik pajokojos.....: whistling.gif blush.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 12.05.2004 16:10
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Vislabaak - kjeltu! Mani vispaar saista Anglija ar savu kultuuru un veesturi, taa kaa arii kjeltu religjija mani ir ieintereseejusi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 12.05.2004 16:57
Raksts #23


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Man interesanta liekas Ēģiptiesu mitoloģija... cool.gif
Visi tie saules dievi, mirošo dievi.... rolleyes_a.gif
Un kaa vinji tiek atteeloti.... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tors
iesūtīt 12.05.2004 17:20
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.04
Kur: Dvēseļu pasaule



Es atzīšos šeit es nēsmu pievietojis ļoti daudz citu mitoloģiju bet es domāju ievietot tās pazīstamākās wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 12.05.2004 18:10
Raksts #25


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Nobalsoju par grieķu, jo tā bija pirmā, ko bērnībā lasīju. Grāmata bija laba, vēl no pirmskara laikiem.
Tāpēc arī patika vislabāk.
Starp citu, pareizi jāraksta - MITOLOĢIJA.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 12.05.2004 19:12
Raksts #26


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Ķelti. Don't know, why, bet ķelti. Vnk patīk, cik esmu dzirdējusi, lasījusi uttutjp. Maz gan tas ir, bet kaut kā ķelti saista.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 12.05.2004 20:08
Raksts #27


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Visinteresantākā ir grieķu mitoloģija, tur dievi ir attēloti gandrīz kā cilvēki un vispār ir interesanti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 12.05.2004 20:38
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Nu par eegjiptieshu mitologjiju es arii kluseeshu.. Ja visi tikai smukaas piramiidas un bildiites skataas.. Bet iisteniibaa vinja bija baisa.. Teiksim taa, vieniigais, kas man taa nelikaas, bija eegjiptieshu dzeja.. Starp citu, juus zinaajaat, ka vinjiem bija miilas lirika? Un par kaadiem daudzajiem saules dieviem tu runaa, erty? huh.gif Cik zinu, bija tikai divi- Ra, peec tam Amons, un tad eegjiptieshu mitoligjijaa tas tika uztverts kaa viens dievs- Amons Ra tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 10:43
Raksts #29


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Reiki @ 12.05.2004 20:38)
Nu par eegjiptieshu mitologjiju es arii kluseeshu.. Ja visi tikai smukaas piramiidas un bildiites skataas.. Bet iisteniibaa vinja bija baisa.. Teiksim taa, vieniigais, kas man taa nelikaas, bija eegjiptieshu dzeja.. Starp citu, juus zinaajaat, ka vinjiem bija miilas lirika? Un par kaadiem daudzajiem saules dieviem tu runaa, erty?  huh.gif Cik zinu, bija tikai divi- Ra, peec tam Amons, un tad eegjiptieshu mitoligjijaa tas tika uztverts kaa viens dievs- Amons Ra  tongue.gif

Jap, pilnīgi piekītu! Vispār Tuvo Austrumu reliģijas ir diezgan pabaisas, kad iedziļinās. MAn tie eiropieši tomēr tādi saprotamāki liekas! TAs nekas, ka gallu nacionālā izprieca bija galvu griešana un kolekcionēšana, bet tas tā, principā.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 13.05.2004 11:33
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Pašvakas te tās izvēles. Man principā vienalga, kura no šīm. Tikai romiešu mitoloģiju es nepanesu, jo tā tāda kopija no grieķiem ar citu tautiņu piejaukumu. Nobalsoju par ēģiptiešiem.

CITĀTS
Un par kaadiem daudzajiem saules dieviem tu runaa, erty?  Cik zinu, bija tikai divi- Ra, peec tam Amons, un tad eegjiptieshu mitoligjijaa tas tika uztverts kaa viens dievs- Amons Ra 


Esi, nu, prātīga! ēģiptiešiem taču lielākā daļa laika bija jāpavada kopā ar sauli. Protams, ka viņi izdomāja visādas variācijas par tēmu. Piemēram, Bast (saules karstuma dieviete), Atons (saules diska dievs), Heru (saules dievs), Hors (saules un debesu dievs), Horakti (saules dievs), Hnums (atdzīvinātā saule), Re-Horakti (saule pie horizonta). Par rakstību gan lūdzu nepiesieties. Ēģiptieši patskaņus nerakstīja un modernie zinātnieki dažādos avotos pieraksta vārdus dažādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 12:07
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Urdrunir @ 13.05.2004 11:33)
Pašvakas te tās izvēles. Man principā vienalga, kura no šīm. Tikai romiešu mitoloģiju es nepanesu, jo tā tāda kopija no grieķiem ar citu tautiņu piejaukumu. Nobalsoju par ēģiptiešiem.

CITĀTS
Un par kaadiem daudzajiem saules dieviem tu runaa, erty?  Cik zinu, bija tikai divi- Ra, peec tam Amons, un tad eegjiptieshu mitoligjijaa tas tika uztverts kaa viens dievs- Amons Ra 


Esi, nu, prātīga! ēģiptiešiem taču lielākā daļa laika bija jāpavada kopā ar sauli. Protams, ka viņi izdomāja visādas variācijas par tēmu. Piemēram, Bast (saules karstuma dieviete), Atons (saules diska dievs), Heru (saules dievs), Hors (saules un debesu dievs), Horakti (saules dievs), Hnums (atdzīvinātā saule), Re-Horakti (saule pie horizonta). Par rakstību gan lūdzu nepiesieties. Ēģiptieši patskaņus nerakstīja un modernie zinātnieki dažādos avotos pieraksta vārdus dažādi.

Nu praktiski mēs jau nemaz nezinam kā tie ēģiptieši savā mēlē tos dievus sauca...lielāko daļiu mūsdienās lietojamo nosaukumu un terminu mēs esam pārņēmuši no grieķu vēlāko gadsimtu avotiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 14:09
Raksts #32


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Tas tikai tagad mums tā liekas, ka viss bija tā vienkārši! nekā!!

Protams, mēs nezinam to precīzi, bet tālaika cilvēkiem tomēr mitoloģiskā pasaules uztvere bija viņa pamatbūtība - mūsu kristietības atšķaidītā ateisma pilnajā mūsdienu pasaulē mēs jau nemaz objektīvi par senajiem priekšstatiem neko tā nevaram spriest, jo mēs esam citas sistēmas produkti!

Vēl tagad ja paskatās kā visādi aizspriedumi un māņticības cilvēkos dzīvo - fanātiķi katru dienu cilvēkus slaktē ar dievu vārdiem uz lūpām...wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 13.05.2004 14:50
Raksts #33


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Es nesaku, ka taas mitologjijas ir neinteresantas, stulbas, utt., vienkaarshi paarsvaraa vinjas ir baisas.. Un viss. Var jau buut, ka es slikti domaaju, un te visi paarzin to visaa pilniibaa...
Un par eegjiptieshu mitologjiju-jaa, graamatainjas es arii lasiiju, bet, ja papeeta siikaak, tieshi saules dievi bija tie, kurus nosaucu es, un paareejie-vinjiem bija veel cita noziime.. Bet nu teikshu taa- ja kaadam ir shaubas par manis teikto-gan par eegjiptieshu mitologjijas skaistumu, gan dieviem, palasiet Meeretas Pridsas Helles graamatu "Saules puse" . Gandriiz ideaali ateelota eegjiptieshu peecnaaves dziive aptuveni 100 lpp. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.05.2004 14:57
Raksts #34


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Lia'angia @ 12.05.2004 10:10)
Njā, pievienojos Rovielai - latviešu mitoloģija man šķiet vistuvākā, tāpat, kā tās skatījums uz dzīvi un likumsakarībām.

ar skalu saucienu, ali visi dzird, pievienojos jums abaam!!!
citas ir interesantas, bet sava var buut tikai viena - taa kas nav svesa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 13.05.2004 15:02
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ar kaujas saucieniem uz lūpām...


Skandinaavu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 15:16
Raksts #36


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Reiki @ 13.05.2004 14:50)
Es nesaku, ka taas mitologjijas ir neinteresantas, stulbas, utt., vienkaarshi paarsvaraa vinjas ir baisas.. Un viss. Var jau buut, ka es slikti domaaju, un te visi paarzin to visaa pilniibaa...
Un par eegjiptieshu mitologjiju-jaa, graamatainjas es arii lasiiju, bet, ja papeeta siikaak, tieshi saules dievi bija tie, kurus nosaucu es, un paareejie-vinjiem bija veel cita noziime.. Bet nu teikshu taa- ja kaadam ir shaubas par manis teikto-gan par eegjiptieshu mitologjijas skaistumu, gan dieviem, palasiet Meeretas Pridsas Helles graamatu "Saules puse" . Gandriiz ideaali ateelota eegjiptieshu peecnaaves dziive aptuveni 100 lpp.  wink.gif

laughing.gif laughing.gif laughing.gif Bet manuprāt, visideālāk ēģipte ir attēlota iekš Terry Deary "Satriecošie ēģiptieši" ko izdevis EGMONT Latvija!! w00t.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 13.05.2004 15:25
Raksts #37


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Mha..Jaa, Kedrik, es arii par veesturiskajaam shausmeniiteem fanoju laughing.gif Graamatu autoriem piemineklis jaaucelj.. Es par visu seeriju fanoju happy.gif
Nujaa, zini, es pati Helles graamatinju ar probleemaam izlasiiju, vinja bija tik murgaina.. Ljoti skaista saruna ar Oziirisu pie naaves vaartiem.. Peec taadas graamatinjas ilgi neko tamliidziigu negribaas rokaas njemt. Bet uzrakstiits jau labi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eily
iesūtīt 13.05.2004 16:07
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.03
Kur: hmm... te, kaut kur, visur, nekur



man ljoti patiik griekju mitologjija, es pat atceros kaa mees taisiijaam ar hulu projektu laikam...veel man ljoti patiik nevis eegjiptieshu iisti mitologjija, bet gan taas piramiidas, ko vinji tur saceelushi... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 13.05.2004 21:31
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Vui nu es esmu diezgan liels lietpratis, jo mitaloģija mani pamatīgi aizrauj... domāju, ka savas orģinalitātes dēļ Skandināvu mīti man tīk vislabāk... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fanija
iesūtīt 13.05.2004 21:33
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.12.03



Es nobalsoju cita.Jo man patīk visas.Visas ir interesantas,ka es nevaru izvēlēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:38