Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Elementary, Amerikāņu versija par mūsdienu Šerloku Holmsu
Elementary
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 18
Viesi nevar balsot. 
Andromeda
iesūtīt 07.09.2012 22:16
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Šī gada 27. septembrī CBS kanālā iznāks vēl viena Šerloka Holmsa versija - seriāls „Elementary”.
Tā būs versija par slaveno Sera Artūra Konana Doila detektīvu Amerikas Savienotajās Valstīs .



Šeit Holms ir bijušais Skotlendjarda konsultants un atkarīgais, kas devies uz Ņujorku, lai rehabilitētos. Viņa partnere - Džoana Vatsone. Jā, jūs nepārlasījāties. Vatsons šajā versijā būs sieviete.

Šerloku Holmsu jaunajās sērijās atveidos Džonijs Lī Milers (Jonny Lee Miller ) un Vatsona lomu atveidos Lūsija Liu (Lucy Liu)

Ieskatam Elementary reklāmrullītis

Seriāla darbība norisinās mūsdienās. Šis fakts arī izraisījis lielas diskusijas, jo daudzi BBC Šerloka fani uzskata, ka CBS ideju par Šerloku Holmsu mūsdienās ir nozaguši no BBC versijas.

2012. gada Janvārī Sjū Vertjū (Sue Vertue) no filmu kompānijas „Hartswood”, kas atbildīga BBC Šerloka producēšanu, teica: „ Mēs saprotam, ka CBS veidos savu versiju ar mūsdienu Šerloku Holmsu. Bija interesanti, kad kādu laiku atpakaļ viņi vērsās pie mums par mūsu sēriju pārtaisīšanu. Tajā laikā viņi ļoti centās norādīt uz savu godīgumu, tā kā mēs ceram, ka viņu modernizētais Šerloks Holmss nekādā veidā neatgādinātu mūsējo, kas varētu būt ļoti satraucoši.”

Šerloka veidotāji ar nepacietību gaida jaunās Elementary sērijas, lai redzētu, vai CBS savu vārdu būs turējis.

Avots:klik, klik

Pati skatīšos tīri intereses pēc, lai redzētu, ko tad jeņķi būs no Šerloka izveidojuši. Tomēr mani kaut kā galīgi nevilina doma, ka Vatsons būs sieviete un Holmss narkomāns xD.gif

Jūsu domiņas?


Jauku dienu,

Andromeda

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 08.09.2012 18:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Pūķēns Sāra
iesūtīt 07.09.2012 22:50
Raksts #2


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Man ir aizdomas, ka Doils kapā apgrieztos, ja izdzirdētu par šādu Holmsa ekranizējumu.

Ja jau man ideja par modernu Holmsu likās dīvaina, tad par narkomānu un sievišķi ar austrumnieku saknēm... bet ko tur daudz: katrs to taisa pēc savas līdzības
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženeta
iesūtīt 08.09.2012 10:33
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Nu es nezinu... Kaut kā pārāk sviestaini šķiet! Varbūt gan paskatīšos tīri intereses pēc kas tas par murgu. Vislielākais sviests šķiet tas ka Vatsons būs sieviete xD.gif ui,atvainošan' arbūzs ne sviests
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.09.2012 12:16
Raksts #4


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Neskatīšos.

Pārāk daudz labu lietu neesmu noskatījies, lai tērētu savu laiku kam tādam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 08.09.2012 13:43
Raksts #5


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Es gan paskatīšos, kaut vai aiz tādas pašas intereses vai viņi nebūs nošpikojuši no BBC, un kas zina varbūt nemaz ar nebūs TĀDS sviests jeb arbūzs. Varbūt tieši BBC paceltā latiņa būs viņiem devusi iemeslu pacensties un izveidot ko jēdzīgu.

Tomēr,kā jau minēju, mani nevilina doma par Vatsonu sievietu un Holmsu narkomānu, kaut arī oriģinālā kas tāds bija manāms stāstos.


Tad jau manīs.


An.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.09.2012 14:22
Raksts #6


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Andromeda @ 08.09.2012 14:43) *
Tomēr,kā jau minēju, mani nevilina doma par Vatsonu sievietu un Holmsu narkomānu, kaut arī oriģinālā kas tāds bija manāms stāstos.

Holmss, ja pareizi atceros, lietoja morfiju? Nārkojās, citiem vārdiem. Un Vatsons tiešām izturējās, kā viņa mājsamniece un pieskatītāja. Un tomēr, pataisīt Vatsonu par sievieti būtu līdzīgi, kā noorganizēt starp abiem love story.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 08.09.2012 14:59
Raksts #7


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(Mattiass @ 08.09.2012 15:22) *
Holmss, ja pareizi atceros, lietoja morfiju? Nārkojās, citiem vārdiem. Un Vatsons tiešām izturējās, kā viņa mājsamniece un pieskatītāja. Un tomēr, pataisīt Vatsonu par sievieti būtu līdzīgi, kā noorganizēt starp abiem love story.


Un es nemaz nebrīnīšos, ja tāds love story viņiem tur laika gaitā arī izveidosies. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 11.09.2012 03:58
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Man šķiet, ka potenciālās love story dēļ Vatsonam vispār tika atņemti viņa "rīki".

Par skatīšanos - ja atcerēšos ap to laiku, kad jau būs kaut kas, ko skatīties, uzmetīšu aci, bet speciāli negaidīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 12.09.2012 15:35
Raksts #9


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



O jā, par šo brīnumu jau biju dzirdējusi. Sākumā ideja likās galīgi garām, Holmsa partneris - sieviete, mūsdienu versija - Šerloka kopija? Bet tad es noskatījos reklāmas rullīti un sapratu, ka man patīk šīs versijas noskaņa, samērā pievilkoša, galvenie aktieri ir diezgan spējīgi. Protams, pamazām atmiņā atausa Millera daudzpusīgums, profesionalitāte, kā arī pieredze. Tomēr nesaprotu, kāpēc Vatsons jāpadara par sievieti. Vai nu viņi tiešām ir tik paranoiski, ka divām mūsdienu versijām ir kardināli jāatšķiras, lai neiekultos autortiesību karos, vai arī viņai ir paredzēts kaut kas īpašs. Es ceru , ka viņi pārāk nenovirzīsies no pirmavota, jo tieši paralēļu vilkšana ir viens no patīkamākajiem procesiem, skatoties tamlīdzīgas adaptācijas.
Noteikti noskatīšos vismaz pirmo epizodi, domāju, ka man patiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 12.09.2012 20:09
Raksts #10


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Esmu ieinteresēta. Ļoti šaubos, ka tas līmenī tiks līdzi BBC Šerlokam, bet to noskaidrot varēs tikai pēc pāris sērijām. Pagaidām gan šķiet, ka sagaidīšu vilšanos, lai arī Vatsona dzimuma maiņa ir interesanta parādīb,a kā arī Millers kā aktieris man simpatizē.

Skatīšos, pēc pāris sērijām taps skaidrs, vai arī turpināšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 25.09.2012 21:21
Raksts #11


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Elementary pirmizrāde jau pēc divām dienām. Patiesību sakot, gaidu, lai varētu izvērtēt, kādu brīnumu jeņķi uztapinājuši. grin.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženeta
iesūtīt 25.09.2012 21:26
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Tiešām jau pēc divām dienām? w00t.gif

Jānoskatās gan, ļoti gribas zināt kas par brīnumu būs lai arī neesmu labvēlīgi noskaņota. Bet kas zin, varbūt manas domas mainīsies grin.gif

Šo rakstu rediģēja Vingrotāja: 25.09.2012 21:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobits
iesūtīt 26.09.2012 20:15
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.07.12
Kur: Vaidava, Valmiera
Jaunākais censonis



Ja? pēc divām dienām? Bet nu man īsti nepatīk es noskatījos treileri un man bija šoks kad no Šerloka var uztaisīt kaut ko tādu. Es nesaku, ka tas Šerloks ir kaut kas slikts, bet es varu garantēt, ka viņiem nebūs ne tuvu tik daudz kvalitātes cik angļiem. Nu varbūt viņiem kaut kas labs iznāks nu tad jau redzēs. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Hobits: 26.09.2012 20:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 26.09.2012 20:17
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Nevarēju izsvērties starp 'Nē' un 'Arbūzs'. xD.gif
Abas atbildes vienlīdz kārdinošas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobits
iesūtīt 26.09.2012 20:21
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.07.12
Kur: Vaidava, Valmiera
Jaunākais censonis



Mhm... man arī bija tieši tāpat bet no balsoju tomēr par nē. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 26.09.2012 21:03
Raksts #16


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Noteikti skatīšos. Tas, ka man kāds amerikānis pastāstīja par šo gaidāmo brīnumu un pateica ka Vatsons ir sieviete bija pietiekami, lai es apņemtos noskatīties vismaz pirmo sēriju, lai redzētu vai šī ideja ir tikpat šizīgi ģeniāla kā izklausās vai nē. Turklāt, mani vienmēr ir besījusi viena lieta BBC seriālos — viendzimuma galvenajiem varoņiem (vismaz manā skatījumā) ir TĀDS homo sexual tension, kas NEKAD netiks piepildīts — nu tāds cockteasing, kļin! tāpēc būtu jauki, ja būtu viena versija kur reiz divas vienlīdz komplicēti inteliģentas būtnes beidzot saiet kopā, jo aprobežotā publika nerakstīs petīcijas par amorālumu or smth like that heteroseksuālam pārim. happy.gif
Jā, tāpēc gaidu un ceru, ka nebūs izgāšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 26.09.2012 21:40
Raksts #17


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Nu jau, nu jau! Pārspīlē, nedaudz. Ne jau visam vienmēr ir jābūt !
Man reizēm tiešām kaitina (fakts kā tāds, no offence), ka šitādas lietas pievelk kur vaig, kur nevaig.
Uz lietām taču var paskatīties arī em.. naivāk? Nē? It's just me then? Oh, well..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 26.09.2012 21:43
Raksts #18


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Es piekrītu Josee. Būtībā neuzrakstītu labāk. smile.gif

Man gan neprasās redzēt mīlināšanos starp Šerloku un Vatsonu. Nekādā gadījumā. Bet no jeņķiem tas ir vairāk kā sagaidāmi. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 26.09.2012 21:51
Raksts #19


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Es tak tikai paskaidroju kāpēc man gribās redzēt otru šovu no sava skatpunkta, salīdzinot ar britu Šerloku. Es neizaicināju nevienam saskatīt to, ko tur saskatu es (vienalga vai jums tas šķiet pārspīlēti vai nē, man vienkārši ir un viss). LOL. Nošaujiet mani, izteicu savu viedokli!

Šo rakstu rediģēja Massacre: 26.09.2012 21:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 26.09.2012 22:03
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Nē, nu katram jau savs wink.gif
*sasmejās*
Neķer pa nopietno, es arī tikai izsaku viedokli. Ne ba jau kādam klūpu rīklē. Sorry, ja tā izlikās. Tas tā nebij domāc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:56