Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> foto.inbox
anti blinke
iesūtīt 04.02.2005 19:32
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



parcik nevaru foto.inbox deelj sheit normaali ievietot bildes....
UN VISPAAR KAPEE TAA...
...tad vai juus nevareetu pateikt kaadu veel serweri bilzu saglabaashani...
un vai turpmaak vairs vispaar bildes kas no foto.inbox neparaadiisies...???? getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Shadowstalker
iesūtīt 04.02.2005 19:39
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Par šo problēmu jau ir šis pavediens.

Vienmēr ir parādījušās, ja pareizi liek ( un ja serveris nav nobrucis, kā tev jau teica ). No foto.inbox.lv bildes liek nevis izkopējot adresi no programmas loga, bet gan ar labo pogu uzspiežot uz bildes, kad to aplūko inboxā un uzklikšķinot "Copy Image Location" ( vai " Copy Picture Location" ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 04.02.2005 20:55
Raksts #3


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Tas pavediens bija vēl tad, kad viss vēl strādāja, Shad. Un tur problēma TIEŠĀM bija tur, ka lietotājs lika adresi no tās saites, kur bija image, nevis izmantojot right click mouse.

Well, tagad man tiešām jāatzīst, ka pat iekopējot [no properties] bildes tiešās lokācijas adresi, bildes nerādās. Puse foruma biedru, kuri izmanto inbox serveri savu avataru un banneru glabāšanai tagad avataru un banneru vietā ir sarkani krustiņi. AGRĀK gan tiem viss rādījās, tā kā problēmas ar properties nevarētu tās būt.

Es speciāli mēģināju savu albumu inbox padarīt gan "pieejams visiem, privātā adrese" , gan "pieejams VISIEM" un vienalga nerādījās tā bilde. Man domāt, ka serverim tiešām kaut kāda vaina, jo trešdien foto.inbox.lv nestrādāja VISPĀR.
Pagaidām izmantoju avatariem tvnet foto albumu, bet ir vēl daudzas vietas kur var bildes nohostot -
www.fotki.lv
www.photobucket.com
www.villagephotos.com
Un vēl privātās biedru mājaslapas,
so, iesaku visiem pārlikt savas bildes kur citur, vismaz pagaidām. Varbūt derētu sazināties ar inbox administrāciju, un paprasīt, kāda varētu būt vaina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 15.03.2005 11:57
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Tātad vai inbox vispār ir vērts sākt kaut ko mēģināt, vismaz patlaban man tiekās ka šite tās bildes neradz vispār? Vai tvnets tomēr darbojas labāk? Tās ārzemju lapas manai saprašanai par sarežģītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 15.03.2005 14:49
Raksts #5


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(Namoo the Jellyfish @ 15.03.2005 11:57)
Tātad vai inbox vispār ir vērts sākt kaut ko mēģināt, vismaz patlaban man tiekās ka šite tās bildes neradz vispār? Vai tvnets tomēr darbojas labāk? Tās ārzemju lapas manai saprašanai par sarežģītu.
*

foto.inbox.lv acīmredzot pirms kāda laika ir aizlieguši karstās saites. Tas nozīmē, ka attēlus viņu vietnē nevar izmantot attēlošanai kādās citās vietnēs (tai skaitā Kurbijkurne forumā). Tātad neder.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 20:03