Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai SPOKI ir reāli?, Daži tic, citi - nē, bet pārāk daudzi fakti pierāda spoku esamību.
Vai esi sastapis spoku?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 123
Viesi nevar balsot. 
positiv denken
iesūtīt 21.09.2007 19:40
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Es personīgi esmu jutusi spoka klātbūtni, tāpēc - man nav šaubu, ka spoki eksistē un ir reāli.

Iespējams, ka ir labie un ļaunie spoki, taču tikpat iespējams, ka tas atkarīgs no tā, cik jūtīgs ir cilvēks - vai viņš spēj just, uztvert nemateriālo pasauli vai vēl nav gatavs ar to sastapties.

Manā skolā mūsu skolas spoks dzīvo jau sen. Neko ļaunu viņš gan nedara - vēlās vakara stundās, kad kāds sēž pie datora, viņš mēdz skaļi staigāt, virināt aizslēgtas durvis, apsviest krūzē tējkaroti uz otru pusi. Interesantākais, ka viņa skatienu var just - skaidri sarotams, ka neesi telpā viens.

Reiz viņš nošķaudījās, kad apkopēja slaucīja kādu stūri zem kāpnēm, esot pilnīgi viena pati. Tajā stūrī nebija ne dzīvas būtne - ne pat sīkākās peles vai aizmaldījušās eža!!!

Bija reize, kad viņš pieklauvēja pie durvīm no iekšpuses, bet telpa bija aizslēgta un tukša... Vispār, ir pierasts pie viņa, kolektīvs ar viņu vienkārši rēķinās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 21.09.2007 20:04
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es personīgi esmu jutusi tikai caurvēju tongue.gif Tas par vēsiem pūtieniem pakausī domāts.
Nē. Neticu. Pilnīgi un galīgi. Bet tas nenozīmē, ka neesmu dzirdējusi, kā skrapst kāpnes, pa kurām neviens nestaigā u.tml. Tikai tie nav spoki.

P.S. Šim pavedienam vieta būtu Lahnesas vārtos, man šķiet. Un tur jau bija vismaz viens ļoti līdzīgs pavediens par spokiem. Ar visām fotogrāfijām.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 21.09.2007 20:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 22.09.2007 13:20
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(Roviela @ 21.09.2007 21:04) *
Es personīgi esmu jutusi tikai caurvēju tongue.gif Tas par vēsiem pūtieniem pakausī domāts.
Nē. Neticu. Pilnīgi un galīgi. Bet tas nenozīmē, ka neesmu dzirdējusi, kā skrapst kāpnes, pa kurām neviens nestaigā u.tml. Tikai tie nav spoki.

P.S. Šim pavedienam vieta būtu Lahnesas vārtos, man šķiet. Un tur jau bija vismaz viens ļoti līdzīgs pavediens par spokiem. Ar visām fotogrāfijām.


Paldies par aizrādījumu - man vēl joprojām ir grūtības "iebraukt" - kurā vietā konkrētā tēma liekama.
Sorry, ja tas Tev traucēja! Tomēr man vēl ir cerība, ka iemācīšos atrasties īstajā vietā īstajā laikā!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kōnstantīns
iesūtīt 24.09.2007 13:47
Raksts #4


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07



Es ticu ,bet neesmu sastapies ar tādiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.09.2007 15:22
Raksts #5


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Padod tos faktus, kas pierāda spoku esamību un es pateikšu kādēļ tie neko tamlīdzīgu nepierāda. Anekdotiski pierādījumi vispār netiks ņemti nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 24.09.2007 15:34
Raksts #6


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pierādīt nevar to, ko negrib pierādīt un arī nevar.
Spoku nav. Cilvēki dvēseles, kas pēc cilvēka nāves staigā apkārt ir seno tautu izdomājums, lai nebūtu jāaprod ar patiesību, ka cilvēks ir miris un viņa domas un griba vairs nepastāv.
Protams ir visādi iemesli, kāpēc kāds kaut ko ir redzējis. Halucinācijas, alkahols. Garīgas būtnes, kas spēj ietekmēt cilvēkus teorētiski var pastāvēt, taču tas nenozīmē, ka tie ir spoki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 24.09.2007 15:37
Raksts #7


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



ir taču tik viegli neizskaidrojamo[iespējams, tumšo] padarīt baltu un skaidru. tas nekas, ka baiss smile.gif

manuprāt, spoku nav. un ja ir-tad ne jau nu šajā pasaulē.

Protams ir visādi iemesli, kāpēc kāds kaut ko ir redzējis. Halucinācijas, alkahols. Garīgas būtnes, kas spēj ietekmēt cilvēkus teorētiski var pastāvēt, taču tas nenozīmē, ka tie ir spoki.

tieštā.

Šo rakstu rediģēja Mis_Stress: 24.09.2007 15:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 24.09.2007 20:51
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(positiv denken @ 21.09.2007 20:40) *
Es personīgi esmu jutusi spoka klātbūtni, tāpēc - man nav šaubu, ka spoki eksistē un ir reāli.


Es neapstriideeshu, ko Tu esi vai neesi jutusi, vnk intereses peec- kaa Tu zini, ka tie ir spoki?
Vai varbuut labaak butu pajautaat, kaa Tu definetu vaardu (paraadiibu) spoks, jo manupraat shis te saucamaas ' mistiskaas' vai ' neizskaidrojamaas' (vai jebkaa savaadaak) paraadiibas ir tik dazhaados skaidrojumos , ka nevar (bez apjautaashanaas) saprast, ko ar to ir domaajis jautaajuma uzdeveejs. Taadeelj arii shobriid taa iisi i nevaru atb.uz jautaajumu, jo nav skaidriibu par ko ir runa (nu saprotu, par spokiem, bet kaadiem?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 25.09.2007 13:19
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(Leldux @ 24.09.2007 21:51) *
Es neapstriideeshu, ko Tu esi vai neesi jutusi, vnk intereses peec- kaa Tu zini, ka tie ir spoki? Vai varbuut labaak butu pajautaat, kaa Tu definetu vaardu (paraadiibu) spoks, jo manupraat shis te saucamaas ' mistiskaas' vai ' neizskaidrojamaas' (vai jebkaa savaadaak) paraadiibas ir tik dazhaados skaidrojumos , ka nevar (bez apjautaashanaas) saprast, ko ar to ir domaajis jautaajuma uzdeveejs. Taadeelj arii shobriid taa iisi i nevaru atb.uz jautaajumu, jo nav skaidriibu par ko ir runa (nu saprotu, par spokiem, bet kaadiem?)
Nekad nebiju sastapusi tik daudz pret-spoku viedokļu, jo, ar cik cilvēkiem ir runāts, lielākā daļa tic vai ir redzējuši/jutuši spoku klātbūtni!Spoks mēdz biedēt vai pārsteigt - gan ar skaņu, gan savu caurspīdīgi balto izskatu. Pastāv viedoklis, ka spoki ir dvēseles, kas nav tikušas nākamajā garīgajā līmenī, tāpēc klīst pa zemi, mēdzot mocīties pašas vai mocīt/parādīties citiem. Viņas te ir iestrēgušas dažādu iemeslu pēc - piem., pašnāvnieki.Un - ko tur ticēt vai neticēt, ja sanācis reāli dzirdēt, sastapties - sanācis. Ja, nē - tad - nē, ..tad aptaujā ir atbilžu variants arī atbilstoši atrodams!
CITĀTS(Mis_Stress @ 24.09.2007 16:37) *
ir taču tik viegli neizskaidrojamo[iespējams, tumšo] padarīt baltu un skaidru. tas nekas, ka baiss :)manuprāt, spoku nav. un ja ir-tad ne jau nu šajā pasaulē.Protams ir visādi iemesli, kāpēc kāds kaut ko ir redzējis. Halucinācijas, alkahols. Garīgas būtnes, kas spēj ietekmēt cilvēkus teorētiski var pastāvēt, taču tas nenozīmē, ka tie ir spoki.tieštā.
Jo cilvēks ir vairāk tendēts uz materiālajām vērtībām un parasto ikdienas dzīvi bez iedziļināšanās, tas parasti arī nepamana paralēlās namateriālās pasaules elpu. Un tur nekā nav ne pozitīva, ne negatīva - visam savs laiks. Nekad neesmu gribējusi īpaši iedziļināties analīzē, redz tikai faktus, kas man norisinās blakus. Mūsu skol'ir labais gariņš/spoks - sauc kā gribi. Citur, kādā senā pilī vai mājā, mēdz parādīties un ārdīties ļauni spoki, kas biedē utt. Tad iesaka, ka jāsauc uz māju mācītājs, lai noscēta. Ticu, ka tas patiesi palīdz. Manā gadījumā šāda palīdzība nav bijusi vajadzīga.

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 25.09.2007 13:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 25.09.2007 13:30
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
Pastāv viedoklis, ka spoki ir dvēseles, kas nav tikušas nākamajā garīgajā līmenī, tāpēc klīst pa zemi, mēdzot mocīties pašas vai mocīt/parādīties citiem. Viņas te ir iestrēgušas dažādu iemeslu pēc - piem., pašnāvnieki.
Nea. smile.gif Tas ir ļoti jauns skaidrojums, tas, par kaut kādiem garīgajiem līmeņiem!
Senāk ir - tās ir tās dvēseles, kas nav tikušas viņsaulē, lai kāda tā katrā ticībā būtu. Viņi nav labvēlīgi, jo spiesti uzturēties tur, kur nevēlas, bet viņiem var palīdzēt tikt projām. Cita lieta - veļi, kas ir godīgi apglabātu senču dvēseles. Tie ir labvēlīgi, bet nestaigā apkārt vienmēr.
Mājas gariņi ir vēl pavisam cita opera - tie nav sakarā ar cilvēkiem, bet patstāvīgi.
Tev derētu mazliet vairāk iepazīties ar dažādām mitoloģijām. Iesaku!

Un, lūdzu, bez demagoģijas par materiālajām vērtībām. Tas, ko sarakstīji, ir pilnīgas blēņas un, īstenībā, apvainojoši tiem, kas netic visādiem spokiem un pārdabiskām parādībām. Ar materiālajām vērtībām tam nav nekāda sakara. Ne mazākā.

P.S. "Pašnāvība = slikti" un "mācītāja nosvētīšana līdz pret spokiem" ir tikai kristietībā (tātad - jauns uzskats). Un pārējie ko lai dara? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 26.09.2007 18:41
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(Roviela @ 25.09.2007 14:30) *
Nea. smile.gif Tas ir ļoti jauns skaidrojums, tas, par kaut kādiem garīgajiem līmeņiem!
Senāk ir - tās ir tās dvēseles, kas nav tikušas viņsaulē, lai kāda tā katrā ticībā būtu. Viņi nav labvēlīgi, jo spiesti uzturēties tur, kur nevēlas, bet viņiem var palīdzēt tikt projām. Cita lieta - veļi, kas ir godīgi apglabātu senču dvēseles. Tie ir labvēlīgi, bet nestaigā apkārt vienmēr.
Mājas gariņi ir vēl pavisam cita opera - tie nav sakarā ar cilvēkiem, bet patstāvīgi.
Tev derētu mazliet vairāk iepazīties ar dažādām mitoloģijām. Iesaku!

Un, lūdzu, bez demagoģijas par materiālajām vērtībām. Tas, ko sarakstīji, ir pilnīgas blēņas un, īstenībā, apvainojoši tiem, kas netic visādiem spokiem un pārdabiskām parādībām. Ar materiālajām vērtībām tam nav nekāda sakara. Ne mazākā.

P.S. "Pašnāvība = slikti" un "mācītāja nosvētīšana līdz pret spokiem" ir tikai kristietībā (tātad - jauns uzskats). Un pārējie ko lai dara? smile.gif


Nebiju plānojusi nevienu aizskart - piedodiet, ja tomēr ķēries pie sirds!
Tāds ir vIEnkārši mans viedoklis un pieredze, ar ko vēlējos dalīties. Un, kā jau vienmēr - PATIESĪBA IR TUR - ĀRĀ!

P.S.Pašnāvība nav ne labi, ne slikti - tā ir brīva izvēle. Tāpat kā - mācītāja aicināšana arī - katra paša ziņā. Tomēr - jo cilvēks mazāk/retāk domās, ko ēdīs, kādu superīgāku mašību pirks utt., bet vairāk domās par to, kāpēc tik daudziekm sāp, viņš, iespējasms, uzzinās daudz vairāk par sevi un apkārtējo pasauli, tai skaitā, arī par spokiem.

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 26.09.2007 18:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 26.09.2007 19:52
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Nu, nu, nu, bērni, kas te par nekārtībām?

Es esmu pilnīgi un galīgi positiv pusē, jo esmu sastapusi spokus un tos pašus ļaunākos. Nekāda izskaidrojuma, nekādu vienatnē izfantazētu lietu tikai reāls fakts, ka, jā, spoki eksistē. Gribat ticat, gribat neticat. Patiesi kā gribat.
Dažkārt ir vienkārši vēlēšanās zināt, ka nepastāv nekas ārpus materiālās pasaules...

Šo rakstu rediģēja sirds1: 26.09.2007 19:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.09.2007 20:03
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tā nu ir gadījies, ka esmu nodzīvojusi ilgi, daudz ko redzējusi, un jo vairāk dzīvoju, jo vairāk man ir skaidrs, ka nav nekādu spoku. Ir cilvēki. Ir muļķība. Ir dažādas dabiskas lietas, kuras nezinīšiem šķiet brīnums. Bet spoku, piedodiet, nav.
Tā lūk, bērni! rolleyes_a.gif

CITĀTS
Dažkārt ir vienkārši vēlēšanās zināt, ka nepastāv nekas ārpus materiālās pasaules...
Nesapratu. Ja zin, tad nav arī. Ja tic, tad ir cita lieta.
Jums tā ir ticība, nevis zināšana. Zināšanu var parādīt, pārbaudīt, pierādit. Jūs to varat?
Pastāsti savu reālo faktu. Vienkārši pastāsti, kas notika, kas bija apkārt. Ne to, kas tev likās, bet to, kas notika. Tad paprātosim, kas tas bija.

CITĀTS
P.S.Pašnāvība nav ne labi, ne slikti - tā ir brīva izvēle. Tāpat kā - mācītāja aicināšana arī - katra paša ziņā. Tomēr - jo cilvēks mazāk/retāk domās, ko ēdīs, kādu superīgāku mašību pirks utt., bet vairāk domās par to, kāpēc tik daudziekm sāp, viņš, iespējasms, uzzinās daudz vairāk par sevi un apkārtējo pasauli, tai skaitā, arī par spokiem.
Blēņas. Lai būtu sirdscilvēks, nav jākļūst par mistiķi un jāsāk ticēt izdomājumiem. Tie, kuriem Tevi vajag (vai Tavu palīdzību), tie, kuriem sāp, tie ir reāli cilvēki, nevis spoki. Un sajust un sadzirdēt viņu sāpi - tas nav atkarīgs no tā, vai cilvēks ir materiālists vai nav. Lūdzu, nejaukt jēdzienus un, tā teikt, vispirms noskaidrot definīcijas. Un nevajag izplatīt, piedod, stulbus stereotipus par cilvēkiem ar materiālu pasaules uzskatu. Ar bagātību raušanai raksturīgo mietpilsonisko šaurpierību tam nav sakara. Ne mazākā! Ar empātiju vai tās iztrūkumu gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 26.09.2007 20:09
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Dažkārt ir vēlēšanās nebūt neko neredzējušai, nepiedzīvušai. Lai naktī varētu mierīgāk gulēt. grin.gif
Ir reāli notikumi, par kuriem es vienkārši negribu runāt. Tie man vēl joprojām uzdzen drebuļus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.09.2007 20:59
Raksts #15


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nevajag būt tik bailīgai! grin.gif
Un vajag izlasīt to, ko es rakstīju no sākuma - ir dzirdēti gan soļi uz kāpnēm, kan visādi vēsie pūtieni tur, kur tam nevajdzētu būt, gan rībošs jumts utt. u.tjpr.
Pat nesaprotot, kas tas bija, viens man ir skaidrs - tie NAV spoki.

Materiālistiskais pasaules uzskats, neko nepadarīsi! Un tas nozīmē, ka es esmu pārliecināta, ka visam, lai cik tas man nebūtu nesaprotami, ir reāls, dabā eksistējošs pamats. Es pameklēšu, kas tas bija, vispirms un, zini, vienmēr atrodas, vai arī vienmēr var nonākt pie visticamākā varianta. Un jo vairāk zini un esi pieredzējis, jo ātrāk var saprast, kas notika. Nav vajadzīga nekāda mistika. Viss notiek tāpat, dabiski. Pie tam tā ir interesantāk - meklēt atbildi, nevis neko nenoskaidrojot bļaut - spoki!
Tici man, tad, kad esi sapratis, patiešām var mierīgi gulēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 26.09.2007 21:00
Raksts #16


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nu ja nevari neko pateikt, tad ne```` daudz.

Labots: Roviela paspēja pirmā.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 26.09.2007 21:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 27.09.2007 17:47
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(sirds1 @ 26.09.2007 20:52) *
Nu, nu, nu, bērni, kas te par nekārtībām?

Es esmu pilnīgi un galīgi positiv pusē, jo esmu sastapusi spokus un tos pašus ļaunākos. Nekāda izskaidrojuma, nekādu vienatnē izfantazētu lietu tikai reāls fakts, ka, jā, spoki eksistē. Gribat ticat, gribat neticat. Patiesi kā gribat.
Dažkārt ir vienkārši vēlēšanās zināt, ka nepastāv nekas ārpus materiālās pasaules...


Thanks, citādi man jau sāka rasties sajūta, ka spoku eksistence ir tikai mana iedoma!!! Protams, es zinu, ko zinu, nedomāju te ne ar vienu strīdēties un pierādīt taisnību, jo - arī taisnība ir relatīvs jēdziens!

Kā jau parasti - katrs tic vai netic, jūt vai nejūt un neviena pozīcija tāpēc nav ne labāka, ne sliktāka.

Spoki - tas nav nekas "pleasureable thing, about what we can talk without not to be a little scearde (izrunu zinu, bet - kā bij jāraksta - aizmirsu!!!)"...

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 27.09.2007 17:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 27.09.2007 18:28
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



vai spoki pastāv????

nu, kamēr nav pierādīts zinātniski viens vai otrs viedoklis viss ir relatīvs. viņi reizē var gan pastāvēt, gan arī neeksistēt.

protams interesantāk būtu ja spoki pastāvētu, bet lai par to pārliecinātos vēl kāds laiks ir jāgaida...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 27.09.2007 18:42
Raksts #19


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



viss ir atkarīgs no definīcijas - kā tu pats definē kādu noteiktu parādību. Var kaut kas notikt, teiksim kāda koka detaļa iečikstēties -kamēr neizskaidrosi to, tas būs spoka darbs - kad izskaidrosi (sakrājies spriegums), tas vairs nebūs spoks.

Runājot par dažādām enerģijām, ko baidīties un satraukties, mēs dzīvojam vienā lielā enerģiju jūklī.

Šo rakstu rediģēja Noveau: 27.09.2007 18:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 28.09.2007 11:08
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(korkijwolfs @ 27.09.2007 19:28) *
vai spoki pastāv????

nu, kamēr nav pierādīts zinātniski viens vai otrs viedoklis viss ir relatīvs. viņi reizē var gan pastāvēt, gan arī neeksistēt.

protams interesantāk būtu ja spoki pastāvētu, bet lai par to pārliecinātos vēl kāds laiks ir jāgaida...


Kaut gan - ja runājam par pierādījumiem - ir taču foto un video liecības par spoku eksistenci; arī enerģija ir uztverama - fiksējama - šādi fakti = mērījumi pastāv. Pa TV "Dicavery" arī redzēti attiecīgās tēmas raidījumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:14