Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spoku pilis, gribu uzzināt kko interesantu no jums par spocīgām pilīm!
vai tu esi kadreiz bijis spocīgā pili?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 81
Viesi nevar balsot. 
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 16:55
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



tā kā esmu bijis tikai 2 spocīgās pilis ,es gribētu uzzināt kko no jums, pastāstiet kādu interesantu notikumu ,spocīgu notikumu vai pat kādu spoku leģendu, pastāsti kādu atgadījumu ko tev ir kāds draugs stāstījis..
gribi dzirdēt jūsu atgadījumus smile.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 04.07.2009 15:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 35)
Devils*Little*Si...
iesūtīt 18.07.2007 17:37
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



esmu bijusi pilī. sen. toreiz bija kādi 8 vai 9 gadi un likās ka kaut ko redzēju. protams, ka nekas tas nebija, vienkārši iztēle bija pārāk uzkurinājusies dēļ vecāku stāstiem. rolleyes_a.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 02.08.2007 14:56
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



neesmu neko pilīs redzējusi, bet dikti, ļoti, šausmīgi, nenormālīgi gribu redzēt!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibsnis
iesūtīt 11.08.2007 14:33
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.07



neesmu neko jutis... bet negribu dajust
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
svekris
iesūtīt 27.09.2007 13:08
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.06



EKSKLUIZĪVS PIEDĀVĀJUMS - Cēsu Livonjias Ordeņa pilī ar tās lielisko un šaušminošo vēsturi...
Ekstras dažādas - melnie pils punkti kur gibas pielaist bikes un skriet pie mamas (1. stāva zāvisha kambarī , 3. stāva kāpnju telpā)
- Vecais spīdzināšnas kambaris autentiksas izjūtas, (z- torņa pagraba pagrbā) piezīme: jāpņem līdzi virve jo lūkai nav trepju.

lūdzu visi kas nav... droshi pa vienam nakti ieksha un atblde buus absoluts JA smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 27.09.2007 13:41
Raksts #25


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Ak, ir gadījies. Cesvainē, tornītī, sanāca viens labs apskāviens ar spoku. happy.gif Tāds auksts, pagalam.
Un , tad vēl, Jelgavas pilī redzēju tēlus, varbūt tā ir mana nelīdzsvarotā psihe, bet es jutu, ka man līdzi iet meitene, kuplā, zilā kleitā ar baltām bārkstīm un mežģīņu cimdiem, cirtotiem matiem.
Nelīdzsvarotā psihe.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 27.09.2007 14:09
Raksts #26


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Nē, nav gadījies.
Vairums piļu nav ne kā biedējoša, vienīgi paši cilvēki var nobīties, iedoajties nezin ko.
Vispār vietu, kur var sajust ko tiesām pārdabisku ir ļoti maz. Un ieteicams no tadām izvairīties. Jo jebkas pārdabsikais, kas spēj izraisit bailes un šausmas nav nekas labs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 20.11.2007 19:09
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Diemžēl nav gadījies kaut ko redzēt vai dzirdēt! Bet es noteikti gribu to piedzīvot un tādēļ ar draudzeni plānojam braukt uz Jaunmoku pili! Un protams paliksim tur pa nakti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 24.01.2008 20:02
Raksts #28


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Esmu palikusi pa nakti vienā muižiņā un sastapusies ar kādu, kurš nebija neviens no turienes elpojošajiem. Bet mēs laikam viena otru īpaši netraucējām un patiesībā, to, kas viņa ir, es sapratu tikai no rīta, kad paprasīju, kurš gan nakts vidū krāmējās gar krāsni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 24.01.2008 20:07
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



mana skola atrodas vecā pils ēkā. un savs spoks arī mums ir.
ir daudz stāstu par pils spoku gan no apkopēju, skolotāju, gan kurinātāju puses. gadrīz visi skolas skolnieki zin šos stāstus. tāpēc viena no pēdējā laika lielakajām atrakcijām tiešām ir nakts pavadīšana skolā. lai gan es līdz šim neesmu pavadījusi skolā visu nakti, bet krietni pār pusnaktij skolā esmu atradusies. arī mani klasei tiek gatavots šāds klases vakars, precīzāk, nakts ko pavadīt skolā. ceru būs jautri...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 20.05.2008 20:34
Raksts #30


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



būtu tik forši aizbraukt uz īstu, spocīgu pili, kas būtu ļoti vēsturiska un baisa. diemžēl neesmu bijusi nevienā pilī sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 19:19
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Njā. Tākā esmu no cēsīm. Varu pastāstīt ka mūsu Cēsu livonijas ordeņa pils ir ....hmmm biedējioša. Patiešām, naktī tuvumā labāk erādīties. Kādu gadu... vai divus uzrakstīju projektu un tiešām iepazinu visu ko interesantu un mazliet spociigu par pili. Projekts izdevās izcils. Dabūju 10. Par pili ir ļooti daudz teiku. Sameklējot grāmatu par cēsu pils teikām var atrast visu ko foršu, bet viisss inčīgāk ir pašam aiziet uz pili!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.08.2008 05:13
Raksts #32


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nē, neesmu. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 11.06.2009 11:02
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Man tā tīri teorētiski liekas, ka cilvēks sajūt kaut ko baismīgu reizi gadā. Bet tas ir tad, ja , piemēram, tevi gandrīz nobrauca.
Bet ja runājam par tādām lietām kā, nu nezinu, "spoks", tad reizi vienā mūžā, it kā cilvēks redzot kaut ko nedabisku, ko es arī saucu par briesmām.

Jap, es esmu sajutusi Pilī, Jaungulbenē, tāda pamesta vietiņa, nu tiešām.... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 04.07.2009 14:18
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Spokus neesmu redzējis ne pilīs, ne citur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 05.10.2009 20:23
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Ahh par jelgavas pili.Cik zinu neviens pasniedzejs kas tur maca negrib runat pa so temu ka tur spokojas... Jo tad vnm kas notiek.Ka ar esu dzirdejis no apsargiem un apkopejam kas tur strada pa nakti.Ka nav nekas patikams tur but vienam..
Pats vnr ko redzeju bet mo6 radijas jo bija nakts un mes bijam trijata mezja grin.gif un uzskrejam virsu vecai pamestai muizai. Tur it ka redzejam loga stavus ka cilveki petitu kas nak.. grin.gif bet mo6 tik radijas.

Šo rakstu rediģēja versache: 05.10.2009 20:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 03.01.2011 12:52
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



CITĀTS(Sol Invictus @ 26.01.2007 10:22)
nezinu kā ar Rundāli, bet Janmoku pilī ir spoks


Stāsta, ka Rundāle ir vienīgā pils Latvijā, kurā dzīvo gan Melnā gan Baltā dāma. Ā, un vēl dārzos ir Zaļā dāma. Tā, ka šādi tādi spoki tur ir. Vai tevi interesē durvis, kas pašas no sevis aizverās? It kā Jaungada naktī tieši divpadsmitus Rundāles pilī visas durvis vienlaicīdi aizveras (vai atveras?). Es divus gadus nomācījos skolā, kas ir ieši 300 metru attālumā no pils un, protams, ne reizi tur nebiju grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:41