Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Par Pasaules galu
ils
iesūtīt 08.04.2005 16:08
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Pāvests miris, līdz Apokalipsei palikuši divi soļi.
1094. gadā Olsterā dzimušā garīdznieka Svētā Malahijas pareģojumi par Romas pāvestiem.
http://truecatholic.bizland.com/The_Prophe..._of_Malachy.htm
Viņš dažos vārdos ir raksturojis visus pāvestus, kas valdīs pēc viņa laika un - saraksts beidzas... Jānis Pāvils II ir trešais no beigām. Tātad palikuši vēl divi pāvesti. Viņa pierakstu pētnieki ir saskatījuši līdzības pāvestu raksturojumos ar reāliem faktiem no to dzīves.
Sīkāk var papētīt minētajā saitē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 93)
Heily16
iesūtīt 07.12.2005 13:22
Raksts #81


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05
Kur: tur kur mani vajag tur kur manis pietrust tur es esmu un busu...



nju ok ja ta saule uzsprags vai tad kads no mums bu dzivs???diez vai blink_a.gif taka man piemeram par to vienaga! par tiem pavestiem ak dievs nju bus gals bus...ko tas mainis ka mes te uztaisisim tadu bazuuni?? un vel ka isti saprast vardu savienojumu pasaules gals?ka tas izspauzhas?zem uzsprags mus iekaros citplanetiesi uz padaris par vergiem(nju gan man iztelite blush.gif tongue.gif ) ka tas isti domats?
un ja bus gals tapat neviens to nenoversis!
tax es paregjoju ka gals bus pec 9gadiem 7meneshiem 3dienam 7h cool.gif

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.09.2006 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aradia
iesūtīt 16.01.2006 15:43
Raksts #82


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.05



tas vareetu buut nevis pasaules gals,bet gan bazniicas beigas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 20.01.2006 18:03
Raksts #83


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Pasaules galam es ticu, vien ne tiem, kas tiek izsmejiski sludināti avīzēs, loģiski... laughing.gif
Ticu, ka reiz pienāks Apokalipse... silent.gif
Tas ir pilnīgi reāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MissMoney
iesūtīt 10.03.2006 21:21
Raksts #84


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.06



nu kaa, kaads jefinjsh izsleegs sauli un visa planeeta kaadu laicinju iztiks ar sveciiteem un ar totaalas tumsas ieestaashanos visi cilveeki no paranojas buus kaput. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
moonguide
iesūtīt 21.03.2006 11:55
Raksts #85


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Nu Tur !!



Cilvēki nepiedzīvos Pasaules galu, jo viņi ir pietiekami stulbi, lai izmirtu pirms iet bojā Pasaule... Un īstenībā Zemei no naftas un dabasgāzes izbeigšnās ne silts, ne auksts, bet mums gan tas biški rausta, ne? Tā kā neceriet sagaidīt Nostradamusa pareģoto Pastardienu.. Es turpināšu sauļoties ultravioletajos saulstaros un neko negaidīšu! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 16.05.2006 15:03
Raksts #86


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



tas(pirmajā postā dotā adrese) drīzāk pareģo kristīgās ticības galu....
Par nostradamus esmu interesējusies un zinu, ka mums vēl pasaules galu nesagaidīt un'pat mūsu mazmazmazmazmazmazmazmazbērni to nesagaidīs... Bet laigan, ja ticam visam ko Nostradamus pareģo, ka cilvēki dzīvos aptuveni 500 gadu, tad mazmazmazmaz bērni varētu sagaidīt...
Nesatraucieties par pasaules galu. Labāk gan uztraucaties par to, ka Nostradamus ir pareģojis 3. pasaules karu 2010. gadā... Un visa Z-puslode iešot bojā... Eiropā dzīvības vispār nebūšot...
Tā kā, ja gribam dzīot, tad aizvācamies uz Spāniju(apelsīnus lasīt), kas kļūs par attīstītāko valsti pasaulē... Un ķīna būs Lielvalsts... vai k-kā tā...

Šo rakstu rediģēja Sniega Rūķis: 16.05.2006 15:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kmn
iesūtīt 15.06.2006 10:07
Raksts #87


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.06
Kur: printerī. ( ><) bāc. jau atkal.



CITĀTS
tas vareetu buut nevis pasaules gals,bet gan bazniicas beigas.


bazniicas sashkjelshanaas ne? pareizticiigie pret kristieshiem. treshais pasaules karsh. vai labaak krustakari dublis 2?

wink.gif ee - juus veel dziivi? tikko tak bija pat latvijaa zemestriice un datums 06.06.06? ko?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 28.06.2006 18:44
Raksts #88


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



ja man maksātu par katru rezi, kad izsludina pasaules galu,es būtu miljonāre.

kādreiz jau tas pasaules (drīzāk jau planētas) gals pienāks, bet es šaubos, vai to sagaidīs kāda dzīva būtne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 28.06.2006 20:40
Raksts #89


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



Protams, ka pienāks. Visam reiz ir gals. un mēs tak paši to pasauli beidzam. visi tie globālie sildītāji, ledāju kušana. nedomāju, ka būs kkāds sprādzines. vnk tik lēnu, cik pasaule radās, tik lēnu arī aizies bojā. ^^

Piekrītu joua`i, ka visticamāk dzīvas būtnes to neredzēs, jo visi jau būs apmiruši. nebūs dzīvības. nebūs ūdens. un tad arī mūsu [mīļā?] zemīte ies bojā dabiskā nāvē. ^___^

Šo rakstu rediģēja _nenuiala_: 28.06.2006 20:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 25.07.2006 10:22
Raksts #90


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



pasaules gals jau ir noticis... cilveeki speej nogalinaat viens otru.. taa kaa nav par ko uiztraukties.. jo nekas nav un nevar kluut veel sliktaak... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 22.08.2006 18:01
Raksts #91


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Pasaules gals...neticami, bet varbūt tas var būt. Savā ziņā tas arī ir, cilvēki ir nežēlīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 08.06.2009 15:52
Raksts #92


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Liela cūcība yucky_a.gif

Pasaule, bļāviens, kā lai mēs to zinām, kad beigs griezties ap savu asi vai kaut kas taml.?

Tuvākajos tūkstots gados tas nemaz NEVAR notikt. Un tad jau mēs būsim beigti ataa_a.gif happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 12.06.2009 12:42
Raksts #93


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nekādi nesaprotu, kādēļ cilvēces izmiršana (vai civilizācijas bojāeja) visu laiku tiek saukta par pasaules galu? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 19.06.2009 10:00
Raksts #94


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Mattiass @ 12.06.2009 13:42) *
Nekādi nesaprotu, kādēļ cilvēces izmiršana (vai civilizācijas bojāeja) visu laiku tiek saukta par pasaules galu? huh.gif

Varbūt tāpēc, ka mēs cilvēki uz visu mīlam skatīties caur savu personīgo prizmu? wink.gif Vēl tikai dažus gadsimtus atpakaļ mēs domājām, ka dzīvojam pasaules centrā un tā griežas ap mums tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 17:48