Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bailes no nāves, K Ā P Ē C ?
Dinaer
iesūtīt 04.06.2004 17:14
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Nedadz skumja teema ,bet es veeleejos uzzinaat par to nedaudz vairaak.
Kaapeec cilveekiem ir bail no naaves?
Vai tu baidies?
Kaapeec? (abos gadiijumos)

Manupraat, naave rada ko jaunu, panemot visu.
Bet kaapeec mees tik loti baidaamies no taas? Peec tam jau mums nekas nebuus vajadziigs, un nekas muus nesaistiis ,arii shii muusu dziive ne.
Turklaat -neviens, kas ir nomiris nav atgriezies...
Meedz jau baidiities no daudz kaa, bet (atkal jau jaatkaartojas)- kaapeec mees baidaamies no nezinaamaa - naaves?

Šo rakstu rediģēja Reiki: 04.06.2004 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Miya
iesūtīt 30.06.2004 19:56
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Neskatoties uz to ka ar nazi durot mazak sap es to nevaru izdarit pat nezinu kapec bet vienkarsi nevaru sad.gif
Ari zinot ka azak sap vienkarsi nevaru

Šo rakstu rediģēja Miya: 30.06.2004 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 01.07.2004 19:30
Raksts #42


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Nāve man nav svēša... tā ir mana draudzene...
Es varētu izdarīt pašnāvību... pāris reizes jau ir mēģināts, bet kāda augstāk stāvoša persona.. mani nelaiž ellē...

Labi, tad tad, kad man besīgs garīgais... Kad labs... tad domas nenesas uz nāvi, bet zinu, ka es nenomiršu veca, jo netaisos tāda būt. Ja miršu, tad ap 44gadu vecumu... kaut vai nedabiskā ceļā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 01.07.2004 20:01
Raksts #43


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS
Nezinu kapec cilvekiem bail bet man nava es mierigi varetu nolekt no 6 stavigas majas vai savadak,bet es nevaretu sev iedurt van nodarit kautko savam kermenim nezinu kapec
Jā, es arī varētu nolēkt, bet vismaz GUMIJU IEDODIET!!! Man nav nekādas vēlmes atstiepties pirms laika, un laiks nebūs vēl ilgi.

CITĀTS
Ja miršu, tad ap 44gadu vecumu... kaut vai nedabiskā ceļā...
Palīdzēt? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 01.07.2004 20:16
Raksts #44


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nu gan jūs...es netaisos mirt 44 gados, jādzīvo kamēr var...cik iekšas ļauj... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 01.07.2004 20:39
Raksts #45


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Logjiskaakais izskaidrojums kaapeec bailes no naaves ir taads, ka cilveeks veel nav paspeejis piepildiit savus sapnjus dziivee, veel nav kaartiigi dziivi izbaudiijis, nav nodziivojis sev pietiekamu laiku. Taapeec arii vecaakiem cilveekiem nav bailes no naaves, jo vinji ir savu nodziivojushi, viss jau ir aiz muguras un dazhi veel speej kaartiigi izpriecaaties pat tad, kad vinji ar vienu kaaju jau zaarkaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ilziic
iesūtīt 01.07.2004 21:13
Raksts #46


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Apmēram 12 gadu vecumā es pavadīju kādu nedēļu gandrīz bez miega, jo es sāku domāt, kas notiek ar cilvēku pēc nāves. Es atradu sev izskaidrojumu un ar to arī tagad dzīvoju. Tas nenozīmē, ka man nav bail no nāves - tas tikai nozīmē, ka es ar to esmu samierinājusies un pieņēmusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 02.07.2004 14:52
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



CITĀTS
Logjiskaakais izskaidrojums kaapeec bailes no naaves ir taads, ka cilveeks veel nav paspeejis piepildiit savus sapnjus dziivee, veel nav kaartiigi dziivi izbaudiijis, nav nodziivojis sev pietiekamu laiku. Taapeec arii vecaakiem cilveekiem nav bailes no naaves, jo vinji ir savu nodziivojushi, viss jau ir aiz muguras un dazhi veel speej kaartiigi izpriecaaties pat tad, kad vinji ar vienu kaaju jau zaarkaa....


Bet ko man darīt, ja man nav savu sapņu... savas dzīves pat nav... ka man vispār nekā nav...
Kā dēļ tad man ir lemts dzīvot?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 02.07.2004 16:53
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Atzīstos, ka man būtu bail nomirt tuvākajā laikā. Nomirt, nepaspējot izbaudīt to, ko dzīve piedāvā. Varbūt tad, kad tev ir, nez, 90 gadi, domāšana ievirzās mazliet citādāk. Vēl man būtu bail no lēnas, sāpīgas nāves (smokot, slīkstot etc.) Bet galvenais nāves baiļu iemesls tomēr ir neziņa par to, kas notiek pēc tam. Es īsti neticu ne paradīzei, ne ellei, ne reinkarnācijai (kaut gan tas viss droši vien arī nav no pirksta izzīsts), taču nespēju pieņemt arī to, ka cilvēka apziņa tā vienkārši pārtrūkst. Viss. Punkts. Ja tā ir, tad tas tiešām ir biedējoši. Bet laikam dzīvajiem nav lemts zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 02.07.2004 17:29
Raksts #49


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Droši vien, ka veciem cilvēkiem nav tik ļoti bail no nāves kā jaunam cilvēkam, kurš vēl nav izbaudījis visu, ko dzīve piedāva, nav izsapņojies visus savus sapņus un dzīve vēl nav aplauzusi spŗnus ar ko lidot. Kā vienā HP grāmatā Dumidors teica, nāve cilvēkam kura domas ir sakārtotas ir vien nākošais lielais piedzīvojums.
Bet pieļauju domu, ka būtu gadījumi, kad es gribētu nomirt vēl jauna. Piem. ja kljutu par indvaliidu, slimotu ar kaadu smagu nedzidinaaamu slimiibu, tomeer nezinu vai jebkad speetu pati sevi nogalinaat, jo dziiviiba ir daavana kuru nevajadzeetu noveerteet paaraak zemu. Pieljauju domu, ka smagi slimam cilveekam vairs nv bail no naaves, jo vinjsh jau ar to ir samirinaajies un es domaaju, ka naave ir jaapienjem kaa kaut kas dabisk un pats par sevi saprotams nevis meegjinaat no taas beegt vai baidiities, jo tas neko nedod. Ir divais lietas, kuras mees pashi nekaadi nespeejam ietekmeet - muusu dzimshanu un muusu naavi.
Un nav iespeejams ar naavi buut jebkaadaas attieciibaas, jo taa atnaaks, kad buus jaatnaak un nav iespeejams diskuteet ar navai par laiku, kad un kaa tam notikt

Šo rakstu rediģēja Siriuss_Girl: 02.07.2004 17:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 05.07.2004 13:54
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



CITĀTS(Kerija16 @ 02.07.2004 14:52)
CITĀTS
Logjiskaakais izskaidrojums kaapeec bailes no naaves ir taads, ka cilveeks veel nav paspeejis piepildiit savus sapnjus dziivee, veel nav kaartiigi dziivi izbaudiijis, nav nodziivojis sev pietiekamu laiku. Taapeec arii vecaakiem cilveekiem nav bailes no naaves, jo vinji ir savu nodziivojushi, viss jau ir aiz muguras un dazhi veel speej kaartiigi izpriecaaties pat tad, kad vinji ar vienu kaaju jau zaarkaa....


Bet ko man darīt, ja man nav savu sapņu... savas dzīves pat nav... ka man vispār nekā nav...
Kā dēļ tad man ir lemts dzīvot?

Neticu, ka tev vispaar nav nekaadu naakotnes sapnju un iluuziju kaa dziivosi, kad tev pashai buus jaaveido sava personiigaa dziive. Ja tev veel taadu sapnju nav - nevajag uztraukties - tie paraadiisies pie pirmaas izdeviibas, kad tev veiksies ar vien vairaak un vairaak. Tu veel neesi paraadiijusi citiem, ka esi! Veel neesi pieraadiijusi sevi, taapeec sapnji ir jaaizkopj un lai vieglaak dziivot buutu ieteicams nospraust meerkji, lai nepazuud jeega dziivot!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 06.07.2004 21:14
Raksts #51


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



es varu sev iedurt, paargriezt roku, kaaju, izdurt piirsu, taisiit tetoveejumu pati sev. daudzu lietu vaardaa varu sev nodariit saapes bez probleemaam. nedomaaju ka tas ir kas iipashs.

BET ES MILU DZIVI! ES MILU SAVUS DRAUGUS, TUSINUS, VASARU UN JAUTRIBU! TA VISA DEL ES DZIVOJU, LAI BAUDITU SKAISTO, KO DZIVE MAN SNIEDZ. Es miilu dziivi, miiiiiiiillllllluuuuuuu!!!!! Es uzshplauju visiem suudiem, probleemaam un aizbeegu no tiem, bet dziive tapat ir skaista, ja juus to miileesiet, arii citi juus miilees!

```` gruziities? juus esat forshi cilveeki! kas buutu ja taadu nebuutu? pasaule nebuutu tik skaista. Veel kaads justos beediigs, kaads, kam tu ruupeeji, un pat necentieties man iestaastiit ka nav taada cilveeka. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 06.07.2004 21:35
Raksts #52


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Anarhija tāds optimisms grin.gif tā arī dzīvo...tikai tā var būt laimīgs rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
riisinjsh
iesūtīt 06.07.2004 22:03
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Bubulju buudaa



Man ir taa nevis es baidos bet man ir ta........ Ja es mirtu es gribeetu lai tas nu saapiigi nu lai mani nodur nogruuzz no maajas 100 staava. Bet e nezinu ja nomirst esot itkaa taa kad varot lidinaaties apkaart un caur sienaam lidot un kas tik veel ne. Bet tas vareetu buut interesanti tam man jaapiekriit. Citreiz kad ir slikts gariigais vai ir kaads nokaitinaajis tad gribas uztaisiit pashnaaviibu bet ta nau taa veerts jo dziive ir jaaizmanto.
Naave manaas domaas ir tikai un vieniigi cita dziive
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 07.07.2004 13:25
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



tas jau ir pilniiigi saprotams kapeeec cilveeekiem ir bail no naaaves jo pasauleee ir interesanti un arii ir prieciigi briiizi un sajuuta ir taaada ka tu nomirsti iestaaajas totaaala tumsa!!! (vismaz man taaa ir) un parasti mirstot ir ljoti lielas saaapes!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.07.2004 18:20
Raksts #55


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Man nav bail no naaves. Es domaaju lai kas arii peec naaves ar mani notiktu es saprotu ka naave ir neizbeegama un ir bezjeedziigi no taas baidiities!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
driass
iesūtīt 24.07.2004 13:43
Raksts #56


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa:
Pievienojās: 23.07.04



CITĀTS(Siriuss_Girl @ 02.07.2004 17:29)
ka naave ir jaapienjem kaa kaut kas dabisk un pats par sevi saprotams nevis meegjinaat no taas beegt vai baidiities, jo tas neko nedod.

Cilvēki nepārtraukti bēg no nāves. Tādēļ izdomāja zāles un tādēļ izdomāja arī vakcīnas pret slimībām.





Nu es šobrīd no nāves nebaidos vai tā būs arī vēlāk es nezinu. Cilvēki ir dažādi un tik daudz cik ir cilvēku ir arī variantu kādēļ baidās vai nebaidās no nāves. Es tagad mirt negribu,jo man kautkas ir jāpierāda pašai priekš sevis. Man liekas cilvēkiem ir bail no nāves jo varētu būt ka pēc nāves nekā ne domu ne jūtu ne eksistences, ka nav pilnīgi nekā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 26.07.2004 20:50
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



driass, es nebiju domājusi to tā, bet daļa tasnības tev ir.

Vakar biju kapusvētkos, kur mācītājs ļoti saistoši un interesanti runāja. Un viņš teica, ka nāve esot jaunas dzīvības sākums, ka nāks dzīvais Dieva dēls un mirušie dzirdēs viņa balsi un celsies mūžīgai dzīvei un līksmībai kopā ar Dievu. Tas gan skan pārlicinoši tikai dziļi ticīga kristieša ausīm, bet zināmā mērā tas varētu būt mierinājus, ka jāatvadās no laicīgās dzīves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.07.2004 10:55
Raksts #58


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nezinu kapēc cilvēki baidās no nāves. Es nebaidos...
Tur jau nav no kā baidīties! Kāds cilvēks reiz teica :"Nāve ir tikai vēlviens piedzīvojums". Es nāvi uztveru tieši tā - kā sava mūža pēdējo piedzīvojumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emelteija
iesūtīt 27.07.2004 20:50
Raksts #59


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.04
Kur: Rīga



Es nebaidos no naves, jo galu galā tā vienalga mūs panāks izredzētajā brīdī un nav vērts skriet no tās. Tomēr ja man ļautu izvēlēties starp īsu un jautru, piedzīvojumiem bagātu un garu, bet garlaicīgu dzīvi es izvēlētos 1. Man šķiet labāk kārtīgi iztusēties šinī dzīvē, jo nez kas būs pēc nāves. Un vispār cilvēki baidās no tā kā mirt un tā, kas būs pēc nāves. Nu dzīvosim redzēsim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 27.07.2004 21:07
Raksts #60


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Arī man nav bail no nāves. Mani vienmēr ir interesējis kas ar cilvēku notiek pēc nāves. Es varētu nomirt kaut vai tūlīt pat, lai tikai to noskaidrotu (tomēr nē, vispirms godīgi jānodzīvo dzīve).
Man ir bail no brutālas nāves, bet ne jau no nāves es baidos, es baidos no pirmsnāves nepaciešamajām sāpēm.
Kaut gan ja es mestos lejā no augstceltnes, sāpes varētu arī nejust, jo ātrums būtu pietiekami liels, lai nāve iestātos momentāli (Latvijā gan nav neviena tik augsta ēka, lai būtu pilnīgi drošs par nāves tūlītēju iestāšanos).

Šo rakstu rediģēja rowzee: 27.07.2004 21:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 05:36