Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Deja vu
tumsīgā
iesūtīt 19.05.2004 13:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Tātad, šis dežavū ir -

d`ej`a vu fr. [dežavī] - burtiski tuklojot- jau redzēts.
psiholoģijā - maldīga sajūta, ka notiekošais jau pieredzēts.

Svešvārdu vārdnīca, Jumava, 1999., 850. lpp

man gan neticās ka maldīga getlost.gif kaut kas tur taču ir! man tā dažas reizes ir gadījies (tikai dažas) es biju vietā kur agrāk nekad nebiju bijusi, bet man likās ka esmu bijusi huh.gif varbūt tie ir sapņi huh.gif a varbūt paredzēšanas spējas? :blink: vai arī tomēr esmu garīgi slima? wacko_a.gif

dīvaini... gaidu jūsu domas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 13:32
Raksts #2


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Jap. Tad kad man šitā lieta sāka atgadīties es biju dikti lielā neizpratnē. Tas bij ap 11 - 12 gadu vecumu. Nu tīri cilvēciski negribās piekrist, ka sajūta ir "maldīga" - kādēļ tad tā atkārtojas?!

Nu esmu dzirdējis, ka gudri psihologi to visu jau ir izskaidrojuši, bet mani tas nez kāpēc nepavisam neapmierina...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 19.05.2004 13:44
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Cilvēka sajūtas var melot. Atceries dažādas optiskās ilūzijas. Kapēc gan lai atmiņa būtu atšķirīga? Arī tā spēj radīt sajūtas par kaut ko, kas patiesībā nav noticis. Cik lielā mērā paļauties uz savām maņām, izlemj katrs pats.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 13:49
Raksts #4


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu pats droši vien tak esi izbaudījis šo neatkārtojāmo apmulsuma efektu...Vismaz man tas izpaužas tā, ka liekas, ka konkrētā situācija ir REDZĒTA SAPNĪ. Un ne reizi nav licies savādāk. Protams, ja liekas, kā zināms, var dabūt zilumus.... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 19.05.2004 13:55
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Jaa man arii (Zanish) ljooti biezhi ir gadiijies. Es kaut kur eju un redzu taadus cilveekus un darbiibas kuras esmu jau kaut kur redzeejusi. Visbiezhaak liekas ka sapnjos. sleeping.gif

Šo rakstu rediģēja Zanish&Sharlotish: 19.05.2004 13:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 19.05.2004 13:57
Raksts #6


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Mjā man ir bijis kautkas tamlīdzīgs. Liekas ka pilnīgi svešu cilvēku jau esi kautkur redzējis,bet neatceries kur tieši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FiKi
iesūtīt 19.05.2004 14:08
Raksts #7


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



Njā, amn arī ir kaut kas 'tāds gadījies, kaut ko ieraugu (piefiksēju) un liekas ka es jau ir jau iepriekš redzēts. Visur tā ir gadījies teiksim kaut stundā, redzu vienu bildi un pēc tam, pēc kādām dienām/ minūtēm / stundām utt. tiešam redzu to pašu... Varbūt smadzenes mani čakarē... Nez.

Anyway, Tas notiek kad viņi matriksā kaut ko izmaina. Neo, bēdz! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 19.05.2004 14:28
Raksts #8


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Uzklikšķini uz mana paraksta.

Un dabūsi maldīgu sajūtu, ka riņķīši griežas( it īpaši ja sēdi pareizā apgaismojumā un attālumā no datora). Kad es pirmo reizi ieraudzīju, saglabāju failu, lai pārliecinātos, ka tā tiešām nav animācija - negribējās noticēt, ka var būt tāda optiskā ilūzija.


Tās ir maldīgas sajūtas, un izskaidrojumi tām var būt dažādi. Nenozīmē uzreiz, ka tu esi slims wink.gif Var būt arī, ka kāda daļa no notiekošā atkārtojas (var būt vienlaicīgi vairākas it kā nenozīmīgas lietas, detaļas, kurām pat nepievērs uzmanību), asociatīvi rodas sajūta, ka atkārtojas visa situācija.

Var jau arī gadīties, ka tiko (pirms sekundes, pat sekundes daļām) notikušais nez kāpēc atmiņā paliek kā kaut kas krietni agrāk noticis. tas jau ir cits gadījums.

Melnais kaķis Matrix-ā nebija gluži deja-vu... Tur sajūta bija, ka kaķis paiet un paiet vēlreiz - vēlreiz atkārtojas tiko notikušais. Deja-vu būtu, ja liktos ka vispār tas ir jau pieredzēts, bet ne tieši tik tiko.

Bet par sapņiem un atmiņām man ir viens cits jautājums - vai jums nekad nav gadījies, ka sapnī it kā atceras kaut ko agrāk ar sevi notikušu (kas realitātē nekad nav noticis). Vai tās ir atmiņas par kādu citu sapni, vai tomēr radušās tikai šī sapņa ietvaros?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FiKi
iesūtīt 19.05.2004 14:43
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



Nu, pat bez definīcijas, tik un tā Matrixā to sauca par Deja Vu, kas tātad šajaā gadījumā ir vienkārši plaši lietots vārds, nepareizi lietots. No otras puses, vārdu nozīmes jau veido tas kā tos lieto. (senāk neviens tevi neapsmēja ja tu bieži lietoji vārdu "````", piemēram "These faggots will help us get warm" ) tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 19.05.2004 15:31
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Es domaaju, ka katrs ne vienu reizi vien ir izjutis sho mulsinosho sajuutu, ko sauc par dejavu. wink.gif Arii man, protams, biezhi ir taa gadiijies, kad peekshnji liekas, ka viss shis konkreetais briidis ir jau redzeets un izjusts. Vispaar, interesanti! Kaadus tik jokus Maate Daba ar mums neizspeelee! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 19.05.2004 15:36
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



kāds cilvēks, ja nemaldos, tā bija Trusīte, teica, ka, ja redz deja vu, tad šis cilvēks ejot pa pareizo "dzīves ceļu" grin.gif pašai tā ir gadījies uuuuuuiii, cik daudz reižu, bet es nezinu, man liekas, ka es to būtu nosapņojusi, et pieņemu iespēju, ka varbūt dzīvoju šo dzīvi otrreiz smile.gif nezinu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 19.05.2004 17:09
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



sorry māšel, bet šis te bij spams, turklāt man ideja par to bij krietni iepriekš.


Es gribēju vēl piebilst, ka man šie dežavū bieži liekas sapņos iepriekš redzēti. huh.gif
Varbūt tas arī tiešām ir iepriekš redzēts, jo māte daba sajaukusi drusciņ, ka gaismas stari atpakaļejošie jādzēš. Kāds saprata ko domāju? Diez vai. Fizikā ir tiešs pamatojums, kāpēc mēs neredzam nākotni. Bet ja tur nojūk varbūt mēs redzam tomēr, un tas varētu būt dežavū! bet kā gan tur varētu nojukt? huh.gif interference pazūd? :blink: diez vai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 01.06.2004 11:59
Raksts #13


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Kedriks @ 19.05.2004 13:49)
Nu pats droši vien tak esi izbaudījis šo neatkārtojāmo apmulsuma efektu...Vismaz man tas izpaužas tā, ka liekas, ka konkrētā situācija ir REDZĒTA SAPNĪ. Un ne reizi nav licies savādāk. Protams, ja liekas, kā zināms, var dabūt zilumus.... rolleyes_a.gif

peern, kad SLS2 kursu viiriem bija tas speeciigais (man pat no malas klausoties taa diivaini ap sirdi bija) rituaals, es skaidri zinaaju, ka esmu to redzeejusi. drosi vien sapnii,,,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 01.06.2004 17:26
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



nu, jaa, man arii ir gadiijies pieredzeet shos jociigos briizhus, kad zinu, ka esmu kaut kur kaut ko liidziigu piedziivojis. Vai tie ir bijushi sapnji vai nav - nenjemos spriest... Veel taados gadiijumos man ir sajuutas par to kas notiks naakoshajaa briidii - un tas arii notiek! Diivaini, nee? Ja 'deja vu' efeks vaeetu buut no seerijas "your mind is playing tricks with you" tad paredzeeshanas speejas shaados gadiijumos - diez vai. Izskaidrot protams es to nespeeju huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 01.06.2004 19:59
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



man arī ir gadījies tā justies, ka es esmu to jau darījusi vai tā jutusies vai te jau bijusi..nezinu, kas tam par iemeslu.............bet ir mazliet dīvaina sajūta........magic sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 01.06.2004 20:16
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



hmmm man pat ir bijushas tadas sajuutas ka tas netikai ir noticis, bet es kustos pilnigi tapat, censhos atcereties kaa bija kustos talak liidz kaut ko nojaucu, un sajuuta baidzas, baiigi divaini,....

Šo rakstu rediģēja gride: 01.06.2004 20:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 01.06.2004 20:39
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



CITĀTS(hula girl @ 19.05.2004 15:36)
kāds cilvēks, ja nemaldos, tā bija Trusīte, teica, ka, ja redz deja vu, tad šis cilvēks ejot pa pareizo "dzīves ceļu" grin.gif

ee, beidzot manos murgos kaads arii klausaas!!!

es to esmu lasiijusi kaut kaadaa graamataa un to man teica arii kaada draudzene!! es tam ticu!!

runaajot par to, vai man arii bijushas shitaadas sajuutas - jaa pa pilnam!! to var saukt arii par intuiiciju, taa saka, ka tu ej pa pareizo tacinju!!! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 01.06.2004 22:14
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Kad mēs esam "astrālā" formā, mēs izvēlamies, kur dzīvosim, kas būs mūsu vecāki, kā dzīvosim savu dzīvi. Pirms piedzimšanas mēs to visu "projekcējam". Dažreiz dzīvē mēs nedaudz atceramies to, ko esam jau iepriekš projekcējuši un rodas Deja Vu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 01.06.2004 22:27
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



CITĀTS(Boņa @ 01.06.2004 23:14)
Kad mēs esam "astrālā" formā, mēs izvēlamies, kur dzīvosim, kas būs mūsu vecāki, kā dzīvosim savu dzīvi. Pirms piedzimšanas mēs to visu "projekcējam". Dažreiz dzīvē mēs nedaudz atceramies to, ko esam jau iepriekš projekcējuši un rodas Deja Vu!

njaa... paaraak... nee..... s gan nedomaaju ka taa tas i...

man personiigi traki patiik shitaa sajuuuta happy.gif taapee ka winju newar sajust kad wien iegribas....

manupraat tas ir kkaa ka itkaa smadzenes taakaa ... humm... restarteejas? nu kkaaa taa.... taakaa klixkjis & wiss akal i ok....
jaa, sajuuta i spiiiiiiiilgta ka tas wiss i redzeec sapnii... bet warbuut wnk.. mees redzam kko.... tad tas wiss sibeniigi aatri iekjeras praataa... s,adzenes restarteejas & mees akal redzam to pashu bildiiti kas iekjeeraas.... nu wo - deja vu....

nu s to taa iedomaajos.... jo laika sajuuta arii sajuuk shitaa ieraugot to kkur kko jau redzeeto....

& weel manupraat tas notiek... kad par kko ljoti domaa.... bet pasham nemanot shitaa domaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 02.06.2004 15:18
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Loģiski, ka man ar tā ir gadījies. Būtu drīzāk jājautā kuram tā nav gadījies...
Man parasti ir tā, es kautko daru un pēkšņi man liekas, ka tas jau ir bijis. PAr cilvēkiem ,kuri man liekas redzēti, tā man nav bijis. Man tikai darbības un tad viss tas izkārtojums, kā es stāvu un kā citi un kas notiek, taču tas ātri pazūd...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:05