Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zīlēšana, Ticēt vai nē?
Hēbe
iesūtīt 21.12.2006 19:29
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Vai jūs ticat,ka kārtis var paredzēt nākotni(piemēram,tās pašas taro kārtis)?Vai arī jūs esat izmēģinājuši kādu citu zīlēšanas veidu un tas sniedzis neparastus rezutātus(piem.zīlēšana tējas/kafijas biezumos)?Neticat,ka nākotne ir paredzama?Pati esmu mēģinājusi zīlēt ar kārtīm...piepildījās tikai daļēji,bet tur jau bieži ir tādi skaidrojumi,kas der gandrīz jebkurā dzīves gadijumā.
Gribu dzirdēt jūsu viedokli un pieredzi ar zīlēšanu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 50)
Alabama
iesūtīt 22.12.2008 18:23
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.12.08
Kur: Starp mākoņiem...



CITĀTS
Tāpēc jau arī piepildījās, ka tu ticēji un iekodēji sevi... kā cilvēki šito nesaprot.. xD.gif


Man jāpiekrīt uz visiem 100% Tieši tāpēc zīlēšana nav izmirusi, jo cilvēki notic, ka tas var notikt un pat sakritības dēvēs par zīlēšanas vēstīm.

Neticu zīlēšanai. Tīrā naudas izspiešana un centieni turētis pie viduslaiku māņticības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_samanta_*_*
iesūtīt 17.03.2009 16:44
Raksts #42





Viesi




es esmu ziiljusi kafijas biezumos un ta iesaam ir patiesiba ka vis ko iziilee ariii piebildaas:)wink.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 18.03.2009 00:34
Raksts #43


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Laikam nekad neesmu mēģinājusi tādas štellītes, ja nu vienīgi bērnībā muļķojoties ar parastām kārtīm.
Īsti laikam negribu atbalstīt tādas lietas, jo tad jau vairs nebūtu interesanti, ja mēs zinātu, kas mūs sagaida...zīlēšana man neasociējas ar kaut ko labu, tāpēc esmu diezgan negatīvi pret to noskaņota.

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 18.03.2009 00:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_avrilrock_*
iesūtīt 08.05.2009 17:45
Raksts #44





Viesi




es nesen zīlēju ar parastajām kārtīm par savu mīlestību man sanāca sids divnieks un tā ir taisnība man ir divas otrās pusītes
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 09.05.2009 01:01
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Pati esmu zīlniece ar visai ievērojamu stāžu (strādāju ar Taro), tāpēc būtu dīvaini, ja neticētu - jo sevišķi tāpēc, ka līdz šim nepiepildījies ir tiem klientiem, kas paši ir apzināti mainījuši savu dzīvi, lai paredzētais rezultāts nepiepildītos. Izzīlēts tik un tā tiek tuvākais no iespējamajiem scenārijiem, nevis nolemtība, tāpēc tikai no katra paša ir atkarīga piepildīšanās/nepiepildīšanās un/vai sevis ieprogrammēšana kaut kā konkrēta piepildei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flamester
iesūtīt 28.05.2009 19:44
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.09



Jā ticu, vienīgi jautājums ir pie ka tu ej, jo daļa jau var nebūt zīlnieki bet par tādiem uzdoties, tomer vairums, kas tiešām ar to nodarbojas jau vairākus gadus arī ir tādi, pats neesmu bijis pie zīlniekiem, bet domāju kādreiz aiziet un papētīt. smile.gif
Katrā zīnā ir jēga ticēt tam, jo lai kaut kas rastos ir jābūt kādām iemeslam, un tie kas uzsāka nebūtu to darījuši tikai tapēc, lai gūtu sev labumu, bet gan lai palīdzētu citiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 02.07.2009 19:23
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Viss ir determinēts, bet, kas tieši notiks nav iespējams paredzēt. To var secināt no nenoteiktības likuma (ceru, ka neesmu sajaucis nosaukumus): Ja precīzi zināms daļiņas pārvietošanās ātrums un virziens iespējams noteikt tās atrašanās vietu jebkurā laikā, bet abus šos lielumus vienlaicīgi nav iespējams izmērīt.

Vnk, es zīlēšanai neticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_kiky_*_*
iesūtīt 07.08.2009 13:11
Raksts #48





Viesi




CITĀTS(melnā dālija @ 21.12.2006 21:11) *
par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...

Sveika!varbut tu man varētu pateikt savu zīlēšanas veidu,jo es par to ļoti interesējos.
vari sutit uz e-pastu kristine10@delfi.lv wink.gif [font="Courier New"][/font]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 10.08.2009 19:40
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



Pirms nepilna mēneša biju aizgājusi pie kādas kundzītes. Skaitās astroloģe, bet zīlē arī ar Taro kārtīm, tad nu palūdzu, lai izliek kārtis un pasaka šo to par nākotni. silent.gif Interesanti bija paklausīties, stāsts gluži kā pasaka laughing.gif , kā var noprast liela ticība tam nav . lai nu kā, pasaka par 5ls bija interesanta, un attiecīgi par ticamības palielināšano vai sarukumu varēšu secināt aptuveni pēc gada, kad bija paredzēti gana nozīmīgi notikumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 27.08.2009 17:01
Raksts #50


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Neticu. Ja zīlēšana kā nākotnes paredzēšanas tehnoloģija reāli darbotos, visi zīlnieki un pareģi sen būtu miljonāri, pareizi uzminētu sportloto vai akciju spēles biržā rezultātā.

Argumenti, ka `šo prasmi nedrīkstot izmantot savtīgos nolūkos` neiztur kritiku, jo zīlnieki un pareģi iekasē teju vai advokātu cienīgus honorārus no izmisušajiem un/vai norūpējušamies klientiem... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 04.09.2010 19:21
Raksts #51


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Neticu. Tas arī viss ko vēlos teikt - n e t i c u. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 13:18