Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zīlēšana, Ticēt vai nē?
Hēbe
iesūtīt 21.12.2006 19:29
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Vai jūs ticat,ka kārtis var paredzēt nākotni(piemēram,tās pašas taro kārtis)?Vai arī jūs esat izmēģinājuši kādu citu zīlēšanas veidu un tas sniedzis neparastus rezutātus(piem.zīlēšana tējas/kafijas biezumos)?Neticat,ka nākotne ir paredzama?Pati esmu mēģinājusi zīlēt ar kārtīm...piepildījās tikai daļēji,bet tur jau bieži ir tādi skaidrojumi,kas der gandrīz jebkurā dzīves gadijumā.
Gribu dzirdēt jūsu viedokli un pieredzi ar zīlēšanu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Christina
iesūtīt 07.02.2007 15:45
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



Man nešķiet,ka tam būtu diži jātic, bet reizēm, var arī ticēt. man neviens nopietns zīlnieks,kā pats sevi sauc, nav zīlējis. ākstīšanās kopā ar meitenēm neskaitās, ja runājam par nopietnu pareģošanu ar kārtīm, plaukstas, vai brokastu tējas! Nedomāju,ka kādreiz kādam šamanim or something like that ļaušu sev ko zīlēt. Vienkārši neuzticos tādiem cilvēkiem. Vai tas ir tikai šarlatānisms? Nezinu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.02.2007 19:19
Raksts #22


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



nekad neesmu ticējusi zīlēšanai, tas ir tikai vēl viens veids, kā cilvēkiem iekasēt naudu. wink.gif

bet ākstīšanās brīžiem pārveršas riktīgā rēkšanā. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 09.02.2007 10:27
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Ticu tikai dazhiem ziileetaajiem un paaris ziileeshanu veidiem. Neaizraujos, un parasti ticu tikai pozitiivajaam lietaam. Bet vispaar, tik ljoti jau nemaz neticu naakotnes iziileeshanai, jo uz daudziem cilveekiem visaadi horoskopi un tiri-piri iedarbojas kaa placebo efekts. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 12.02.2007 15:18
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Domāju, ka ir divu veidu zīlnieki - tie, kas tiešām var izzīlēt un šarlatāni, kas kāš naudu. Ticu tam, ka cilvēks, kurš tiešām spēj, var izzīlēt nākotni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 16:06
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



mmm. lieta kā tāda, ka cits cilvēks tevi zilē ir forša. māsīca vienreiz zīlēja ar kārtīm, ticēt neticu, bet interesanti. pats arī zīlēju māsīcai nu forša sajūta. happy.gif dažReiz tuvu patiesībai ir nu izredzētā zīlēšana. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 04.04.2007 18:04
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Man ar nešķiet ,ka būtu jātic kaut kādām kārtīm.
Cilvēks tāpat nespēj mainīt to,kas viņiem ir lemts.

Tomēr ir interesanti zīlēt un sadomāties nezin ko.
Esmu zīlējusi un man arī ir zīlējuši, bet parasti nekas nepiepildījās.wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.05.2007 16:17
Raksts #27


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



nu es domāju ka tie, kas māk zīlēt, tie arī var paredzēt nākotni, bet ja kaut kas nepiepildās, tad var secināt, ka likteni var mainīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 27.05.2008 16:57
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



neticu.
domāju, ka tas, ko izzīlē, ja piepildās, tad tikai tāpēc, ka cilvēks to gaida un domā, ka tā būs, īpaši jau sliktās lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 31.05.2008 00:50
Raksts #29


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Manc domāt, ka nākotne mainās mūsu (un ne tikai mūsu) rīcības rezultātā (ir reizes, kad pareizi izzīlēto iespējams izmainīt)... Nezinu cik tas ir pareizs/precīzs/patiess, bet mani savlaik ieinteresēja šis raksts par "kvantu matēriju".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 31.05.2008 11:43
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



neticu. Agrāk ar to noņēmos, bet tas ir tā, izliec kaut kadas kārtis un redzi, ka kaut kas slikts notiks, tad arī savā dzīvē visu laiku meklē to apsolīto slikto atgadījumu. Es labākajā gadījumā par to aizmirsu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 03.06.2008 16:33
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Lai kā tur arī nebūtu, zīlēšana kā tāda ir tizla nodarbe. Tajā ziņā, ka, tā vietā, lai mēģināt atbildes izzīlēt, labāk pašam tās izdomāt. Lielāka iespēja, ka sanāks kas jēdzīgs, turklāt pats varēsi atbildēt uz jautājumu — a kāpēc es vispār darīju to un to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Akvarelis
iesūtīt 08.06.2008 21:52
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.08



Pavisam absolūti neticu. Blēņas, slima suņa mirgi vai vēl kā to nosaukt, bet par nākotnes pareģošanu zīlēšanu nevar nosaukt. Manuprāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 09.06.2008 09:33
Raksts #33


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS(Mattiass @ 03.06.2008 17:33) *
Lai kā tur arī nebūtu, zīlēšana kā tāda ir tizla nodarbe. Tajā ziņā, ka, tā vietā, lai mēģināt atbildes izzīlēt, labāk pašam tās izdomāt. Lielāka iespēja, ka sanāks kas jēdzīgs, turklāt pats varēsi atbildēt uz jautājumu — a kāpēc es vispār darīju to un to.

Nu es zīlēšanā saskatu izklaides iespēju, kad nekā cita nav ko darīt. Cik viss izzīlētais ir ticami? Tik, cik pamatīgi tam notic.
Katrs pats sava likteņa kalējs un zīlēšanā atklātais ir vien atsevišķa iespējamā ceļa raksturojums. Tāpēc jau tā ir zīlēšana, ka neprecīza un tu nevari skaidri noteikt būs vai nebūs.
Atceros, agrā jaunībā ar draudzeni izklaidējāmies zīlēdamas, cik procentuāli nopietni mūs mīl konkrēti džeki. Lieki teikt, ka katru reizi skaitlis sanāca savādāks, bet visādi citādi, laba izklaide.

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 09.06.2008 09:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 26.06.2008 07:13
Raksts #34


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Domāju, ka nākotni var iztēloties kā sazarotu koku, un ceļš uz galotni ir atkarīgs no katra pieņemtajiem lēmumiem, līdz ar to nav tādas vienas, konkrētas nākotnes.

Taro kārtis strādā ar arhetipiem cilvēka zemapziņā, ļauj tiem piekļūt un strādāt ar šo resursu, tādējādi ļaujot labāk apjaust tagadnes situāciju. Un izprotot tagadni, ir iespējams apzināti pieņemt lēmumus par nākotni.

Neesmu mēģinājusi, bet pieļauju, ka līdzīgā veidā noteiktus arhetipus (skaidrojumu kompleksus) var piesaistīt arī parastajām spēļu kārtīm, lai gan tie nebūs tik izteiksmīgi (kas gan jums nāk prātā, skatoties uz pīķa trijnieku?)

Taro, tāpat kā Lenormanas kārtis pa lielai daļai ir instruments sevis izzināšanai, nevis nākotnes zīlēšanai.


Jo tālāku nākotni cenšas izzīlēt, jo dziļākā sviestā var iekulties, jo kaut kur pa vidam cilvēks var gluži vienkārši izlemt citādi un... dabūt sev pavisam citādu nākotni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 27.06.2008 11:19
Raksts #35


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Agrāk es arī neticēju. Tad mana draudzene man pāris reizes izzīlēja un tas gandrīz par visiem 100% piepildījās. Un viņa man lika kārtis arī par lietām, par kurām es vņai nebiju stāstījusi. Tagad zīlēju arī pati.
Zīlēšanu nedrīkst uztver vienkārši kā spēli, jo ir teikts, ka ar taro kārtīm vai arī parastajām, ja grib zīlēt, nedrīkst pirms tam spēlēt.
Ļoti daudzas zīlnieces liek cilvēkam samaisīt, pārcelt kārtis. Tad zīlēšana notiek caur pašu cilvēku un ir iespējams pateikt tiezgan precīzi, bet no tā nva nekādas jēgas, jo pateiks vienkārši to, ko pats cilvēks domā. Pirms katras zīlēšanas reizes ir jānosaka caur kādiem spēkiem tas tiks darīts. Padomi "no augšas" ir daudz vērtīgāki nekā vienkārši izlikta zemapziņa. Kārtīm pieksarties drīkst tikai pats zīlnieks.
Zīlēšana tiešām norāda vienkārši sagaidāmo nāktni pie pašreizējiem nosacījumiem. Ja cilvēks kaut ko maina, tad nakotne arī mainās, tāpēc zīlējot tiek teikts nevis "notiks tas un tas", bet "tev labāk vajadzētu darīt tā un tā, lai varētu labāk tiktu galā ar situāciju".
Vairāki cilvēki, kam esmu zīlējusi ir bijuši pārsteigti par to, cik precīzi reizēm pasaku kas ir kā. Liela daļa vienkārši baidās. Bailes vispār ir vienkārši nezināšana un lietu neizprašana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Euphemia
iesūtīt 29.06.2008 00:04
Raksts #36


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.08
Kur: Twilight



Nu, to, kā ir labak vai pareizāk zīlēt, nosaka tikai zīlnieks pats, vadoties no savas pieredzes un zināšanām... nu jā, mana pieredze ir līdzīga kā Nakts Karalienei, arī man ir precīzi izzīlējuši un tagad zīlēju pati, un prieks, ka vismaz kaut kā arī cilvēkiem palīdzu, vismaz viņi tā saka...

Jā, principā jau viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti tam visam tici.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Krisis_*
iesūtīt 18.10.2008 22:54
Raksts #37





Viesi




CITĀTS(Euphemia @ 29.06.2008 00:04) *
Nu, to, kā ir labak vai pareizāk zīlēt, nosaka tikai zīlnieks pats, vadoties no savas pieredzes un zināšanām... nu jā, mana pieredze ir līdzīga kā Nakts Karalienei, arī man ir precīzi izzīlējuši un tagad zīlēju pati, un prieks, ka vismaz kaut kā arī cilvēkiem palīdzu, vismaz viņi tā saka...

Jā, principā jau viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti tam visam tici.



Jā var izīlēt nākotni!! Pati to daru! Galvenais zīlēšanā ir tas ka ir jātic kārtīm ko tev liek! 2rais ir jāliek cilvēkam kurš tam tic savādāk var sanāk nepaties iznākums! 4tais kārtīs nevar meklēt atbildi jo tās nesnieks atbildi! Un nedrīks zīlēt 7dienās! Arī visādi brīnumi var iznākt!!
Un protmas ka tai padarīšanai ir jātic!! Un ja tas cilvks zīlēšanai netic labāk nelikt vipār kārtis un lieki nenogudināt tās!!

CITĀTS(Dāvids @ 31.05.2008 00:50) *
Manc domāt, ka nākotne mainās mūsu (un ne tikai mūsu) rīcības rezultātā (ir reizes, kad pareizi izzīlēto iespējams izmainīt)... Nezinu cik tas ir pareizs/precīzs/patiess, bet mani savlaik ieinteresēja šis raksts par "kvantu matēriju".



Un kapēc meklēt to slikto?? Meklē to labo kārtīs es sev arī esu daudz ko sliktu kārtīs izzīlējusi!!
Bet vai es tāpēc meklēšu visu laiku to slikto!!
Es vien kārši neomāju par to!!
Es vienreiz izzīlēju tādas kārtis tuze pīķis, tuze kreicis un valetu!!
Un kā jau protams nekas labs!!
Bet tā tas reizēm notiek un sliktās lietas tu atrāk uzzini lai izvairītos notām nevis baidītos!!
Tākā vari droši turpināt zīlēt!!

Šo rakstu rediģēja Sindra: 25.10.2008 15:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Neziniite..._*
iesūtīt 25.10.2008 14:26
Raksts #38





Viesi




Vai kaads man var pateikt kaa var ziileet? vai ir speciaali jaamaacaas? Kaa var iemaaciities? kur? Man ir interses pa to taapeec ieluukojos te!
Un kur var dabuut speciaalaas kaartis? vai taro kaartis ir ziileesanas kaartis? blink_a.gif smile.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EDITE
iesūtīt 07.11.2008 13:23
Raksts #39


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.08



Es gan ticu zīlēšanai ar taro kārtīm.Man reiz draudzene iedrošināja,pamēģināju,nebija nekur jādodas,jauzraksta vārds,uzvārds un bildīte,no attāluma man izlika kārtis.Ziniet 80% vis piepildijās,un vēl aizvien regulāri griežos pie viņas.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.11.2008 16:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 07.11.2008 18:05
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



CITĀTS(EDITE @ 07.11.2008 13:23) *
Es gan ticu zīlēšanai ar taro kārtīm.Man reiz draudzene iedrošināja,pamēģināju,nebija nekur jādodas,jauzraksta vārds,uzvārds un bildīte,no attāluma man izlika kārtis.Ziniet 80% vis piepildijās,un vēl aizvien regulāri griežos pie viņas.


Tāpēc jau arī piepildījās, ka tu ticēji un iekodēji sevi... kā cilvēki šito nesaprot.. xD.gif
Mana draudzene man arī agrāk zīlēja ar Taro kārtīm, bet es neticēju, jo uzskatīju to par spēlēšanos.. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:09