Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dzīves jēga, Kāda ir tava? Un vai tāda vispār ir?
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 17:25
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Šādam līdzīgi pavedieni jau ir bijuši, bet šis ir mazuliet savādāks, turklāt iepriekšējajos vairs necar iesūtīt postus.

Kas tad īsti ir dzīves jēga? Šinī gadījumā gribas citēt draudzeni Kristu : Kāda vēl jēga?! Bērnībā mums jāiet skolā, kad esam pieauguši - jāstrādā, bet vecumdienās jādzīvo uz kapeikām. Nē, dzīves vienīgā jēga ir ēdiens - un viņa iekodās milzīgā Kinder Delice. laughing.gif

Āber nopietni - ir dzirdēts, ka dzīves jēga ir mīlestība. Kādēļ es tam īsti nepiekrītu, tūlīt izlasīsi. Tad, kad es esmu dziļi laimīga un sajūsmināta, nu ļoti, ļoti - tad par dzīves jēgu nemaz negribās domāt, tikai izbaudīt mirkli. Un padomā, ja tu visu dzīvi būtu tik sasodīti laimīga, (tas gan nenotiks, bet ja nu) vai tad... Nebūtu gana?
Nu mans secinājums - mana dzīves jēga ir būt laimīgai ( un pierīties Kinder Delice kamēr var grin.gif ). Tā kā visbiežāk cilvēkus laimīgus dara mīlestība, tā arī varētu būt viena no dzīves jēgām. Visu laiku būt laimīgai tāpat neizdosies, taču pasmaidīt arī par mazām lietām var.

Nereāli, bērnišķīgi un. Tomēr.
Ja ir mērķis, tad to sasniegt ir vieglāk, nekā tad, ja tas nezināms.

Tava dzīves jēga? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Ernestine
iesūtīt 31.07.2007 11:22
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



Nu mana dzives jega ir but laimigai!( paskaik es to vel neesmu sasniegusi!!!)
Vel izbaudit dzives labumus! Bet ja ta padoma, mana dzives jega ir bisku nozelojama!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 31.07.2007 17:56
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



Mīlēt citus un būt mīlētai!

zinu ka izklausās stulbi, bet manuprāt cilvēkam daudz nozīmē ja kāds viņu mīl
cilvēki nevarētu dzīvot bez mīlestības
tas ir zināms jau sen
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 31.07.2007 18:20
Raksts #43


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Mēs dzīvojam, jo kāds tā ir sagribējis.. mana dzīves jēga nav tā lieta ko izblāmēt internetā, bet ja godīgu es nezinu kāda tā ir.. Es dzīvoju, jo mīlu dzīvi tādu kāda tā ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Gesha_*
iesūtīt 10.10.2007 22:39
Raksts #44





Viesi




CITĀTS(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 20.12.2006 18:06) *
Dzīves jēga mainās katru brīdi, katru dienu. Jo mainās apstākļi, uztvere . Kad cilvēks ir tādā jocīgā stāvoklī - jeb, iemīlējies - tas ir vienīgais, kas sēž galvā. Un viss. Ja nē, tad ir daudz laika padomāt, pārdomāt un dzīvot savu dzīvi , nevis kaut pusi no tās - lielu daļu egoistiski aizņem otrs cilvēks, maitasgabals tāds.
Man - pagaidām - dzīves jēga ir panākt visu , ko vēlos .
Jā, jā, materiāliste , paldies.


A ko lai dara ja pats iisti nezin ko veelas. es nezinu savas dziives meerki. Man nav ne jausmas kas ir tas uz ko tiekties. ???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 14.10.2007 17:51
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
A ko lai dara ja pats iisti nezin ko veelas.


Nomirt.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 15.10.2007 09:45
Raksts #46


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Mana dzīves jēga? Hmm, atzīšos, ka ne vienu reizi vien ir par to domāts. Kaut kādi tādi episki mērķi ir dzīvot dzīvi pašu par sevi, tā, lai ir ko atcerēties, tā, lai netraucētu citiem utt. Varbūt, ka mans mērķis ir dzīvot skaisti. Un nevis tajā parastajā izskaistinātajā izpratnē, bet manā izpratnē par skaistumu. Citējot kādu slavenu domātāju un ciniķi: "You can live with dignity, but you can't day with it". So, ko tas nozīmē? Dzīvo un neuzdod jautājumus par to, kāpēc tu dzīvo, bet gan par to, kā tu to dari.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 22.12.2007 23:37
Raksts #47


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Manuprāt tā ir uzkrāt garīgo pieredzi, veidot Dievam tīkamas atziņas un arī atstrādāt karmu...
Un manuprāt tas iespējams caur cilvēciskajām attiecībām un mīlestību (vārda plašākajā nozīmē)...

Noteikti tā nav iegūt "labu izglītību" un pavadīt mūžu pildot svešu maku, brīvos mirkļus veltot popkultūrai...

Varētu arī perfekcioniski teikt, ka dzīve jānodzīvo vienmēr rīkojoties pareizi un apgaroti, lai vēlāk nevarētu teikt, ka varēja/vajadzēja rīkoties labāk...

Šo rakstu rediģēja Dāvids: 22.12.2007 23:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.12.2007 14:32
Raksts #48


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nodzīvot dzīvi tā, lai vecumdienās, atceroties, kas un kā bijis, varētu bez kauna un pašpārmetumiem to atmiņās izdzīvot vēlreiz.

Es to neizdomāju. Tie ir kāda dižgara pārfrazēti vārdi, tikai es neatceros, kura.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_mersa_*
iesūtīt 27.12.2007 18:04
Raksts #49





Viesi




[color="#000000"][b]ta tad ... visi baigi runa par milestibu,par makslu.. bet tas taka ir tad ja runa par sevi.. bet jums nesķiet ka mes dzivojam kam lielakam neka tikai sev.Piemeram es neticu ka nomirstot vairs neka nav.. zini,zinu tas liekas neticami un ````i .. bet tur jau tas knifiņš-mes dzivojam,mirstam,ir lab cilveki,slikti cilveki,sliktajiem viss sliktais naak atpakal(east dzirdejushi par bumeranga efektu)un ari labais naak atpakal.. bet nav jau jadara labas lietas lai labais naak atpakalj -ir jadara taaka pasam sķiet pareizi.. tapat ka musdienas atzist tikai viena veida skaistumu..tapat ari atzist tikai viena veida labas un pareizas lietas..
Pēc manaam domam cilvekiem nevajadzetu buut tik egojistiskiem jeb dzivot lai citiem izpatikt.. ka jau te dazs labs raxtija ka gribetos izdariit pasnaviibu ..esmu par to domajusi-jo ir taa apnicis uztraukties par to ko citi domaas,vai ka dzives jegas..patiesam butu labak dzivot bezrupigi par to nedomajot ,jo cilveki par to tik daudz doma.. un vai zinaat jo vairaak doma un zin ,jo gruutak ir dzivot.. vnk jadzivo tik nost...(man viegli teiktt)
un runajot par milestibu vai kads vispar var izskaidrot kas tas ir?! jo es lidz sim vel nesmu sastapusi pat neko lidzigu...
taka tada istaka miletiba drosi vien pa tiesam gadaas tikai vienam,vai diviem no miljona... sad.gif
viss pareejais ir tikai iluzija varbut visa dzive ir viena liela iluzija... ?! njam cik cilveku tik viedoklju... silent.gif
un ka jusm liekas milestiba jamekle vai ta atnak pati... ?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 27.12.2007 18:19
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Manuprāt, galvenā dzīves doma ir pilnveidoties, līdz ar to arī jēga.
Dzīvot neziņā ir neaptverami sausi un garlaicīgi, taču piekrītu, ka daudzus tas dara laimīgus.
Mani tomēr ne. Citēšu lielisku rakstnieku ''Tu jau tagad zini pārāk daudz, lai būtu īsti laimīgs'', lūk, tā ir arī manā gadījumā.
Laime ir daudzpusīgs jēdziens - katram tā asociējas ar ko citu, tādēļ nevaru teikt, ka arī laimi nevar saukt par dzīves jēgu - var, man laime ir zināšanas smile.gif
Tātad, īsāk sakot, mana dzīves jēga ir pilnveidoties tiktāl, cik to spēs mans prāts, cik arī, protams, pagūšu, no nemirstība man nav dota. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 28.12.2007 00:49
Raksts #51


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



CITĀTS(mersa @ 27.12.2007 18:04) *
[color="#000000"][b]ta tad ... visi baigi runa par milestibu,par makslu.. bet tas taka ir tad ja runa par sevi.. bet jums nesķiet ka mes dzivojam kam lielakam neka tikai sev.Piemeram es neticu ka nomirstot vairs neka nav.. zini,zinu tas liekas neticami un ````i .. bet tur jau tas knifiņš-mes dzivojam,mirstam,ir lab cilveki,slikti cilveki,sliktajiem viss sliktais naak atpakal(east dzirdejushi par bumeranga efektu)un ari labais naak atpakal.. bet nav jau jadara labas lietas lai labais naak atpakalj -ir jadara taaka pasam sķiet pareizi.. tapat ka musdienas atzist tikai viena veida skaistumu..tapat ari atzist tikai viena veida labas un pareizas lietas..
Pēc manaam domam cilvekiem nevajadzetu buut tik egojistiskiem jeb dzivot lai citiem izpatikt.. ka jau te dazs labs raxtija ka gribetos izdariit pasnaviibu ..esmu par to domajusi-jo ir taa apnicis uztraukties par to ko citi domaas,vai ka dzives jegas..patiesam butu labak dzivot bezrupigi par to nedomajot ,jo cilveki par to tik daudz doma.. un vai zinaat jo vairaak doma un zin ,jo gruutak ir dzivot.. vnk jadzivo tik nost...(man viegli teiktt)
un runajot par milestibu vai kads vispar var izskaidrot kas tas ir?! jo es lidz sim vel nesmu sastapusi pat neko lidzigu...
taka tada istaka miletiba drosi vien pa tiesam gadaas tikai vienam,vai diviem no miljona... sad.gif
viss pareejais ir tikai iluzija varbut visa dzive ir viena liela iluzija... ?! njam cik cilveku tik viedoklju... silent.gif
un ka jusm liekas milestiba jamekle vai ta atnak pati... ?!


Teksts par tikai 1 veida skaistumu bija trāpīgs...
Man šķiet, ka īsta mīlestība (pat starp cilvēkiem) ir daudz biežāk sastopama (pats pat esmu to no maliņas redzējis). smile.gif rolleyes_a.gif
Ilūzija ir tā "mīlestība", kas nāk līdzi vienīgajam atzītajam skaistumam wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 28.12.2007 00:54
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



dzīves jēga ir laime.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 28.12.2007 20:01
Raksts #53


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



dzives jega,laikam,ir ta ka mums vina ir dota lai mes to izbaudam-milam,priecajamies,macamies.... unsure_a.gif unsure_a.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
chemical
iesūtīt 29.12.2007 16:38
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.07



dzives jeega katram ir atskjiriga un tikai tu pats kaadreiz to uzzinasi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 30.12.2007 01:08
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



CITĀTS(Narciss @ 04.02.2007 18:39) *
Dzīves jēga pastāv tikai tad, kad ir ticība pēcnāves dzīvei. Parastā patiesība.

PIEKRĪTU!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 30.12.2007 14:41
Raksts #56


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Narciss @ 04.02.2007 18:39) *
Dzīves jēga pastāv tikai tad, kad ir ticība pēcnāves dzīvei.


Blēņas.
Es neticu pēcnāves dzīvei, neticu, ka pastāv nemirstīgā dvēsele.
Bet ticu, ka cilvēke dzīvei, eksistencei var būt jēga.
Cilvēks pats izvēlas, via nodzīvos dzīvi tukšā, bezjēdzīgi, vai dzīvos to jēgpilni.

Bet tās jēga ir šajā, nevis citā pasaulē, par kuru tu nezini, vai tā eksistē via ne, vai arī tajā, kur cilvēkam nav ļauts doties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 31.12.2007 21:08
Raksts #57


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Dzemdē sarunājas dvīnīši:
- Vai Tu tici dzīvei pēc piedzimšanas?
- Bet no turienes vēl neviens nav atgriezies!

laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 18:25
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Nu lūk visi te saka, ka jā jā dzīvei ir jēga un izsaka savu viedokli, kas tad tā varētu būt.
Es zinu, es piekrītu Ir Mazās dzīves jēgas. Derīgas viena cilvēka eksistencei.

Bet mēs runājam par Lielo, Svarīgo dzīves jēgu, kas derētu visiem pasaules cilvēkiem. Tāda jēga, kuru izsakot visi, visi, visi pasaules cilvēki, visi tie biljoni un triljoni piekrītoši pamātu ar galvu un teiktu ''jā, tā ir dzīves jēga. man tā der.'' Piemēram, citi saka, ka laime ir dzīves jēga, ka dzīves jēga ir mīlestībā, bet es nepiekrītu. Tātad - nekā. Lielajai dzīves jēgai jāder visiem pasaules cilvēkiem.
Ja dzīves jēga būtu patiesi atrasta, tad pasaulē nebūtu neviena pašnāvnieka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.01.2008 18:48
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



sirds, tev ir zināma taisnība. tieši tādēl jau arī šis jautājums ir tik absurds

man šodien uznāca mirklīga fatālisma sajūta- ja nu man nav paredzēta tā zvaigzne ko tieši pirms gada izprātoju- tad mani dzīvei nav jēgas. es joprojām tā domāju. tikai pārējā laikā man absurdi liekas ka tā jau būs jo ctādi vnk nevar
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 04.01.2008 18:53
Raksts #60


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



To vai pastāv kaut kas pēc nāves joprojām neviens nezin.

Svarīgi ir izdomāt ko darīt dzīves laikā. - nevajag izniekot laiku domājot par to kas būs pēc nāves.

Vajag dzīvi izbaudīt ar mēru, nevajag uzvesties tā ka rītdienas nebūtu, vajag izplānot un pilnvērtīgi nodzīvot pēc iespējas ilgāk ņemot no dzīves visu ko tā piedāvā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:26