Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dzīves jēga, Kāda ir tava? Un vai tāda vispār ir?
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 17:25
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Šādam līdzīgi pavedieni jau ir bijuši, bet šis ir mazuliet savādāks, turklāt iepriekšējajos vairs necar iesūtīt postus.

Kas tad īsti ir dzīves jēga? Šinī gadījumā gribas citēt draudzeni Kristu : Kāda vēl jēga?! Bērnībā mums jāiet skolā, kad esam pieauguši - jāstrādā, bet vecumdienās jādzīvo uz kapeikām. Nē, dzīves vienīgā jēga ir ēdiens - un viņa iekodās milzīgā Kinder Delice. laughing.gif

Āber nopietni - ir dzirdēts, ka dzīves jēga ir mīlestība. Kādēļ es tam īsti nepiekrītu, tūlīt izlasīsi. Tad, kad es esmu dziļi laimīga un sajūsmināta, nu ļoti, ļoti - tad par dzīves jēgu nemaz negribās domāt, tikai izbaudīt mirkli. Un padomā, ja tu visu dzīvi būtu tik sasodīti laimīga, (tas gan nenotiks, bet ja nu) vai tad... Nebūtu gana?
Nu mans secinājums - mana dzīves jēga ir būt laimīgai ( un pierīties Kinder Delice kamēr var grin.gif ). Tā kā visbiežāk cilvēkus laimīgus dara mīlestība, tā arī varētu būt viena no dzīves jēgām. Visu laiku būt laimīgai tāpat neizdosies, taču pasmaidīt arī par mazām lietām var.

Nereāli, bērnišķīgi un. Tomēr.
Ja ir mērķis, tad to sasniegt ir vieglāk, nekā tad, ja tas nezināms.

Tava dzīves jēga? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hēbe
iesūtīt 04.02.2007 12:05
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Mana dzīves jēga-piepildīt savu likteni un nodzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Tik vienkārši rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 04.02.2007 18:39
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Dzīves jēga pastāv tikai tad, kad ir ticība pēcnāves dzīvei. Parastā patiesība.

Varat meklēt jēgu cik vien uziet, bet galu galā cilvēks mirst. Un, ja pēc nāves nekā nav, tad jēgas dzīvei arī nav. Ir tikai mērķi. No viena - pie otra - līdz galam.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.02.2007 18:58
Raksts #23


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Dzīve ir sadalīta tumšās lietās un gaišās. Tās papildina viena otru un, ja nebūtu tumsas, mēs nespētu novērtēt tos brīžus, kad esam laimīgi, jo mēs vienkārši nezinātu un nespētu izprast, kā ir tad, kad esi patiesi laimīgs, ja laime būtu katru dienu. Tāpat ir arī ar nelaimi, protams.

Dzīves jēga man personīgi ir nevis prieks vai mīlestība, bet gan iespēja izbaudīt šo pasauli tādu, kāda tā ir. Mana dzīves jēga ir saule un zilas debesis un zaļa zāle un ozols, kas aug manā pagalmā un es ceru, ka neviens nekad (vai vismaz tuvākajos manas šeit dzīvošanas gados) to pat neiedomāsies nocirst! silent.gif Citādi es pārvākšos uz dzīvi ozolā un būšu tā aizstāve! grin.gif

Protams, mana dzīves jēga ir arī mīlestība. Jā, arī tā, jo bez tās es būtu tukšs cilvēks. Nu, manā izpratnē tukšs. smile.gif

Mēs zaudējam patieso jēgu, kad ieslīgstam rutīnā, kas mūz vajā, jo tik bieži ir jāatkārto viens un tas pats. Mācības, darbs utjp. Tādos brīžos tiešām liekas- nu kāda jēga? Bet jēga ir. To tikai ir jāpameklē!

Row

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 13.05.2007 22:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 28.03.2007 22:02
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Dzīves jēga ir dzīvot - izbaudīt gaismu un tumsu, piedzīvot visu emociju gammu. Jo ja tu neesi redzējis sauli tu nezini ka dzīvo ēnā.
Lūk arī mana dzīves jēga - izbaudīt un iepazīt to!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SobEr-miNdeD
iesūtīt 29.03.2007 10:24
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07



Saka ka dzīve ir kā zebra... balta... melna... balta...melna... līdz beidzot pienāk D**sa.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 02.04.2007 06:54
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



CITĀTS(SobEr-miNdeD @ 29.03.2007 11:24) [snapback]1124363[/snapback]

Saka ka dzīve ir kā zebra... balta... melna... balta...melna... līdz beidzot pienāk D**sa.. tongue.gif

Un kas šajā gadījumā būtu tā vietiņa? smile.gif
Nebūšu orģināla - dzīves jēga ir dzīvot dzīvi dzīvu dzīvi dzīvā dzīvē dzīva dzīve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 11:59
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Dzīves jēga? Dzīvot! happy.gif Izbaudi to. Daudzi cilvēki veic pašnāvības. Kāpēc? Viņiem dzīvot apnicis? Un vēl pietam jaunieši mūsu vecumā. Dzīvot ir dots vienreiz. Un dzīve ir jāizbauda. wink.gif

Šo rakstu rediģēja RihardsScerredins: 02.04.2007 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 02.04.2007 12:17
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



CITĀTS
Daudzi cilvēki veic pašnāvības. Kāpēc? Viņiem dzīvot apnicis? Un vēl pietam jaunieši mūsu vecumā. Dzīvot ir dots vienreiz. Un dzīve ir jāizbauda


Spiediens, kāds to nevar izturēt. Kādā konkrētā punktā tu jūties tik dusmīgs, tik savainots, tik apvainots, ka liekas, ka tā vairs nevar. Ir līdz kaklam, nav iespējams to vairāk paciests. Un tas no tiek. Manuprāt vismaz lielākā daļa kādreiz ir domājuši par pašnāvību, bet dažiem tā ir realitāte ar kuru jāsadzīvo. Daži ir pietiekoši vāji, lai tam pakļautos. Tas ir izmisuma solis.

Dzīvei ir jēga. Kur? Kāpēc? Kāda?

Ir jādzīvo, lai to saprastu, vai jādzīvo lai dzīvotu, vai jādzīvo, lai citiem būtu uz ko skatīties. Jāpiepilda savi sapņi vai jānodzeras ar draugiem un tad jāpiemin šī situācija ar smiekliem un draudzīgi zobošanos.

Kāpēc es dzīvoju? Es dzīvoju aiz ziņkārības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 12:32
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



CITĀTS(Marelle @ 02.04.2007 13:17) [snapback]1126381[/snapback]


Spiediens, kāds to nevar izturēt. Kādā konkrētā punktā tu jūties tik dusmīgs, tik savainots, tik apvainots, ka liekas, ka tā vairs nevar. Ir līdz kaklam, nav iespējams to vairāk paciests. Un tas no tiek. Manuprāt vismaz lielākā daļa kādreiz ir domājuši par pašnāvību, bet dažiem tā ir realitāte ar kuru jāsadzīvo. Daži ir pietiekoši vāji, lai tam pakļautos. Tas ir izmisuma solis.


Arī tad ja man būtu līdz kaklam un es to vairs nevarētu paciest nu nekad es nedomātu par tādu iespēju kā pašnāvību. Nu tas jau ir stulbi. Un vēl dzīves sākumā darīt sev galu? Viņš (kāds cilvēks) neizčakarē tikai sev visu dzīvi, bet arī apkārtējiem. Es saprotu, tad kad cilvēkam jau ir pie 70 viņš jau pats sev ir apnicis (pašam grūti pakustēties u.t.t.) viņš atvieglotu savas ciešanas un mocības izdarot pašnāvību. Bet arī tad es nekādu pašņāvību netaisītu. Dievs cilvēkam ir devis iespēju dzīvot, bet kā cilvēks viņu izmanto? Uztaisa pašnāvību! Cilvēki kuri ir izdarījuši pašnāvību viss nenonāk 6 debesīs, bet dotas taisnā ceļā uz elli!

Šo rakstu rediģēja RihardsScerredins: 02.04.2007 12:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 02.04.2007 12:35
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



Kā jau teicu, tas ir izmisuma solis un daži vienkārši ir pārāk vāji. Bet katram ir izvēle, tavējā ir dzīvot neskatoties ne uz ko?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 12:37
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Manējā tiešām ir dzīvot neskatoties ne uz ko. Nepadoties arī tad, kad virsū nāk tās domas par pašnāvību (man personiski nekad nav nākušas).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 03.04.2007 07:16
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Pagaidām mana dzīves jēga ir māksla un , laikam, tā arī paliks.
Doomājams, es sava mūža beigās palikšu traka. tongue.gif huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 03.04.2007 07:36
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



CITĀTS(Soleisa @ 03.04.2007 08:16) [snapback]1126802[/snapback]

Pagaidām mana dzīves jēga ir māksla un , laikam, tā arī paliks.
Doomājams, es sava mūža beigās palikšu traka. tongue.gif huh.gif

manējā arī tikai piespiedu kārtā. un pa vidu maisās sports...

bet tā vai tā-es esmu par to laimīga jo man ir jēga dzīvot. un kamēr vien man ir šī mākslinieciski dīvainā apziņa, es jūtos daudz normālāk nekā bez tās.
un tieši šī neikdienišķā deva dīvainības man uz visiem tiem pasaules murgiem ļauj noskatīties bez raizēm happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 11.04.2007 16:02
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Man šajā konkrētajā brīdī šķiet, ka dzīves jēga ir... nodzīvot tā, lai beigās, tad, akd tu gulēsi uz nāves gultas un atskatīsies uz savu dzīvi, tev nebūtu nekas jānožēlo. Es nesaku, ka cilvēkam vienmēr ir jāizdara tā saucamās "pareizās" izvēles un ka nedrīkst kļūdīties. Nebūt nē. Es tikai saku, ka nedrīkst pieļaut tādas kļūdas, ka pēc tam visu dzīvi jāšausta sevi.
Es gribēju rakstīt vēl kaut ko, bet sapratu, ka tas īsti neattiecas uz pavediena tēmu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 14.04.2007 12:40
Raksts #35


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Dzīvei ir jēga? Nav ne jausmas. Iespējams, ka ir jau, ir..
Ja katrs potenciālais un arī nepotenciālais pašnāvnieks apsēstos un padomātu par to, tad ko tas dotu? Ha..

Pēdējā laikā mani māc doma, ka cilvēki ir tikai tāda dabas kļūda.. Un kādēļ gan dabas kļūdām būtu jādzīvo ar kaut kādu jēgu? Dižie zinātnieki ir izskaitļojuši, ka cilvēki izmirs. Gluži kā dinozauri, agrāk. Kādēļ gan cilvēka dzīvei būtu jāpiešķir kāda jēga? Kādēļ dzīvo čūskas? Vai arī tām ir sava dzīves jēga?

Varbūt mūsu dzīves jēga ir tāda pati kā dinozauriem? Izmirt un pēc tūkstošiem gadu, lai mūsu kaulus un ierīces atrod nākamie planētas iedzīvotāji? Viss sāksies atkal no gala, tikai sekas būs savādākas.

Dzīvo un neuzdod jautājumus par dzīvi. Liecies mierā, nedomā, cilvēk. Tu esi tikai marionete dabas priekšā. Tu apniksti, tevi izmetīs un tu tiksi otrreiz pārstrādāts. silent.gif

Šo rakstu rediģēja Emo.tional.: 14.04.2007 12:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 21.04.2007 19:56
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Dzīvei nav jēgas un nebūs. silent.gif

Tas ir mūžīgs, nebeidzams cikls, kas nekad nemainās, ja nu vienīgi cilvēki, kas tajā piedalās.
Dzīve ir bezjēdzīga un tā kā Dievs mums to ir devis, tad atliek vien dzīvot un ēēēēst. grin.gif
Piekrītu Emo.tional. Gan jau mūsu suga kādreiz mirs. Tas ir nenoliedzami. Kādreiz izsīks ūdens resursi, mēs noslīksim savos mēslos, izkusīs ledāji un ozona slāņa vairs nebūs. Un visi nomirs. Protams, mums to nepiedzīvot tā kā varam mierīgi piekopt dzeršanu, izvirtības un ēēēšanūū. grin.gif
Kā reiz kaut kur bija teikts, nāks Dievs un mūs visus savāks dzīvot Paradīzē. Bet tas tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Your~Reflection
iesūtīt 12.05.2007 18:57
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.07
Kur: Pa jumtiem...



CITĀTS
Dzīvei nav jēgas un nebūs.


WRONG! Dzīvei vienmēr ir bijusi jēga.

Mana dzīves jēga ir sasniegt visus savus iepriekš uzstādītos mērķus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 12.05.2007 20:58
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Jēga ir tik liela, ka mēs nespējam to apjēgt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 07.06.2007 13:27
Raksts #39


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



zīves jēga jau būtu lai padrītu pasaulē ko labu un atstāt tur savas pēdas, lai atrastu laimi savā un citu dzīvēs... bet cilvēki padara savu dzīvi sarežģītāku ar izglītibu, principiem un normām... cilvēks ir pārāk ziņkārīgs un alkatīgs, bet jādzīvo tolerancē, vienīgā lieta ko būtu jēga ievērot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 30.07.2007 19:31
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



mana dzīves jēga ir domāt, strādāt, darīt un vsp darīt to ko normāli cilvēki dara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:14