Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atriebties?, slikti vai labi?
shocked mouse
iesūtīt 17.07.2006 16:02
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu taatad...es vakar domaaju vai atriebties ir slikti vai labi?
Ja nu nodariijums ir liels un tad varbuut labaak paarliecinaaties ka otrs cilveeks sanjem peec nopelniem?
Bet ja nu aiziet par taalu... Gan jau liktenis paruupeesies lai otrs cilveeks saprot ko nodariijis?Bet ja nu ne?
Varbuut labaak visu piedot un aizmirst?
es pati nezinu. bet man ljoti interesee ko juus par to domaajat.




P.S.
mekleeju un taadu pashu vai liidziigu pavedienu neatradu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
shocked mouse
iesūtīt 10.01.2007 20:13
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



CITĀTS(melnā dālija @ 10.01.2007 20:01) [snapback]1089194[/snapback]

domāju ka atriebība nav tas veids kā citu cilvēku pārmācīt...gan jau liktenis viņam atspēlēsies...



bet ja nu tas cilvēks piemēram tev turpina darīt sliktu, bet liktenis tā arī neko sliktu neatvēl viņam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:26
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Ja nodarijums ir paraak liels ir verts likt paaridariitaajam izjust to pashu.

Ja paridariijums mazs un nenoziimmigs, pielauj iespeeju pasmaidiit. Ja tas atkartojas tad var atriebt visu ko esi cietis.

Atriebiiba nav nekas slikts, bet nav arii labs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 04.02.2007 19:16
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(pink cat @ 10.01.2007 20:13) [snapback]1089204[/snapback]



bet ja nu tas cilvēks piemēram tev turpina darīt sliktu, bet liktenis tā arī neko sliktu neatvēl viņam?




Domāju,ka tam cilvēkam ir smagas psiholoģiskas problēmas. Liktenis vienmēr spriež taisnīgu tiesu,tikai problēma ir tāda,ka līdz spriedumam jāgaida pat vairāki gadi...tas var šķist mokoši,bet dzīve man ir pierādījusi,ka pacietīgi jāgaida līdz viss nostāsies savās sliedēs. Atriebība atņem spēkus,tā sabojā visiem nervus,turklāt-ja tu atriebies un izdari kaut ko tikpat ļaunu,tad tu pierādi,ka neesi ne pa mata tiesu labāka.Tu esi tik pat ļauna un riebīga kā cilvēks,kas tev dara pāri.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 03.04.2007 07:10
Raksts #44


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Es domāju ,ka atriebties gan nevajag, lai kā arī gribētos.
Vai tad no tā kaut kas mainīsies, tāpat tās pāridarījums paliks, priekškam vēlviens ir vajadzīgs.

Man ,piemēram, ir tā, ka es atceros visu, ko man kāds ir nodarījis, bet es ar vārdiem piedodu, bet tomēr izturos pret to cilvēku savādāk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ernestine
iesūtīt 31.07.2007 11:08
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



Atskiriba, ka tu atriebies! Ja parsauj par stripu, tad atriebties ir slikti, bet ja tev tiesam sanak laba atriebiba, tad tu nenolaidies tik zemu un esi atriebis! 2 in 1 grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 31.07.2007 18:47
Raksts #46


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



atriebība ir salda bet vispirms vajadzētu padomāt kādas varētu būt sekas pēc tam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 31.07.2007 18:51
Raksts #47


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



CITĀTS
atriebība ir salda
-tikai uz mirkli, pēc tam seko sirdsapziņas pārmetumi un tai pa pēdām nožēla utt.
atriebība nebūt nav nekas labs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 09:57
Raksts #48


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



teikšu, ka tas ir patīkami, bet šaubos, ka tas ir labi. ir pat tādi gadījumi, kuros atriebība nemaz nav vajadzīga, ka cilvēkam pašam jāsaņem sods.
CITĀTS
atriebība ir salda tikai uz mirkli, pēc tam seko sirdsapziņas pārmetumi un tai pa pēdām nožēla utt.
atriebība nebūt nav nekas labs!


Šo rakstu rediģēja ČoČanga: 01.08.2007 09:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 21.08.2007 00:54
Raksts #49


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Manuprāt atriebties ir zemiski un stulbi...
Tas reizē pašu pazeminātu līdz pāri darītāja līmenim un tikai vēl vairāk sabojātu karmu...
Labāk vajadzētu lūkot kā notikušo vērst par labu - abiem labu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 21.08.2007 11:19
Raksts #50


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Atriebties vajag prast. Man nekad nav bijis vajadzības to darīt un uzskatu, ka man nepadotos. Viss atkarībā no tā, cik izdomas pilna noteiktajā brīdī būtu.
Bet, vai vajag atriebties? Atkarīgs no situācijas. Un no cilvēka. Un no katra paša, cik ļauj sev kāpt virsū, paliekot nesodītam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Lord Voldem...
iesūtīt 23.08.2007 09:41
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.07



Atriebties vajag, ja lieta ir nopietna un ja to prasa cieņa.
Ja kāds tev līdzīgā vecumā apvaino, to nedrīskt tā atstāt, vajag atdarīt ar to pašu, lai neciestu tavs status.
Protams, ja tev ir tādi draugi, kas tevi saprot, ir pacifisti, vai viņiem vienalga, vai tu sevi cieni, tad vari arī neatriebties.
Atriebties vajag, lai sevui cienītu, lai parādītu, ka tu spēj par sevi pastāvēt pats.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 25.08.2007 23:55
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



piedot un aizmirst ir tieši manā garā pret dažiem indivīdiem.
manuprāt, atriebšanās kāre ir ikvienam. jautājums ir, vai to katrs pielieto.
es uzskatu, ka katram būtu jāpamēģina, kā tas ir. un ja dodas par tālu, un smagi kļūdas, tad zini, ka vairāk tu to nedarīsi (vairāk vai mazāk).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Estere.
iesūtīt 29.08.2007 21:05
Raksts #53


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.07



atriebība ir salda, bet tas pavisam noteikti NAV labi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
punkd
iesūtīt 30.08.2007 09:37
Raksts #54


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.07



protams, neavr cilvēkus pamācīt, uzsverot, kas ir labi un kas slikti. Uzskatu, ka ir reizes, kad atriebība šķiet esam vienīgais variants, tad ja otrs tev nodarījis pāri bez iemesliem, vai ļaunākajā gadījumā cietuši paša tuvinieki. Taču pirmstam iesaku apdomāties, vai atriebība neiedragās arī tevi pašu, jo negatīvās emocijas ietekmē ne tikai citus, bet arī tevi pašu!

Zinu, ka pagriezt otru vaigu šādā situācuijā nevarētu, bet ir reizes, kad es iztiktu tikai ar vārdiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 05.10.2007 10:12
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



jebkāda veida atriebība ir slikta. jo ja tu kādam kautko nodari, viņs to var pieņemt kā izaicinājumu darīt pretī un pat neapzinās, ka viņš jau tev kaut ko ir nodarījis... viņam liekas, ka tava atriebība bija first strike un jātriebjas ir viņam.

manuprāt nam līdz galam ļaunu cilvēku un tādēļ ar ikvienu no viņiem ir iespējams vienoties un panākt kompromisu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.10.2007 14:02
Raksts #56


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



atriebties ir jauki (mhavhavahvaha...) bet es nekad nespētu nodarīt nopietn kaitējumu. parasti tikai ieriebju vai pasaku kaut ko nejauku, bet ne fiziskusāpi un tālāk. neesmu tāda tipa cilvēks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 07.08.2008 10:56
Raksts #57


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Man mamma māca ka atriebties nav labi. ( Tikai viņa pati dažreiz ieriebj kādam) grin.gif Es ieriebju un tas vispār man sagādā prieku. Ka iet vaļā pa īsto kā mūsu klasē meiteņu strīdiņos es izdaru gājienus, kas patiesi manai pretiniecei liek nosarkt laughing.gif vai vēl trakāk kaut ko patiešām riebīgu. Es neesmu kaut kād klasē atstumtā vai neieredzētā gluži otrādi un tā ir priekšrocība grin.gif Bet es NEKAD NEVARĒTU NODARĪT FIZISKU KAITĒJUMU! Bieži jau saka ka morāls ir trakāks nekā fizisks, bet es nemētājos ar rokām. Fui es nevienam nekad nevarētu tā nopietni kaut ko nodarīt, tikai brālim( es ar viņu bieži kaujos, bet tas NAV nopietni, mēs nesitam acis vai kā. Tikai es paskrāpēju, nogrūžu un viss) smile.gif Be dažreiz es paturu sevī iekšā un neņemu par pilnu. Es izvēlos piemērotus brīžus kad atriebties. Bet kā jau rakstīju es to nedaru tik bieži, kā teiksim ēdu( 3 reizes dienā) grin.gif Tā kā dažreiz dusmas vaig paturēt pie sevis nevis atriebties. Varbūt lai sakrājas tas viss un tad! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 10.08.2008 00:50
Raksts #58


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Atkarīgs no apstākļiem, un tā, kā tas otrs ir to domājis. Ja bija netīšām, jāpiedod. Ja bija tīšām un turpinās, jāsadod (jāiezāģē), lai tā vairs nedara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hellwoman
iesūtīt 10.08.2008 14:17
Raksts #59


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.07



Neatriebties.
Labāk izdomāt kādu citu veidu kā likt cilvēkam saprast, ka izdarītais ir galīgi garām vai vienkārši pārtraukt jebkuras attiecības. Nav ko nervus bendēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līze
iesūtīt 20.08.2008 17:30
Raksts #60


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.08
Kur: māja



CITĀTS
Atriebties vajag prast. Man nekad nav bijis vajadzības to darīt un uzskatu, ka man nepadotos. Viss atkarībā no tā, cik izdomas pilna noteiktajā brīdī būtu.
Bet, vai vajag atriebties? Atkarīgs no situācijas. Un no cilvēka. Un no katra paša, cik ļauj sev kāpt virsū, paliekot nesodītam.


Pirmais- piekrītu, ka atriebties vajag mācēt, lai tā pašam sev neizvērstos par izsmieklu apkārtējo priekšā. Un iztēle šeit pamatīgi nostrādā. Man pašai nācies to izbaudīt uz savas ādas, gan arī kādam citam atriebjoties.
Taču par vajadzību atriebties - tas atkarīgs no tā, cik jūtelīga ir cilvēka sirdsapziņa (kā arī cik lielā mērā ietekmē vecāku ieaudzinātie aizspriedumi, reliģiskā pārliecība utt.).
Manuprāt, atriebšana ir tikai daļa no cilvēciskās domāšanas +izrietošās darbības.
Tīri emocionāli un spontāni reaģējošs faktors. wink.gif

No sevis varu pateikt tikai to, ka man atriebība vienmēr ir bijusi kaut kas līdzīgs alkaina saldai baudai, un vēl pagājušogad mīlēju atriebties pa labi pa kreisi, kad vien bijusi kāda izdevība (kaut tā būtu tikai drauga kavēšanās vai divnieks matemātikā). Tā sirdīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 04:24