Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vai juus ticat pasaules galam?, tik vienkarshi
Dinaer
iesūtīt 06.11.2005 22:47
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nuja - jautaajusm ir pavisam vienkaarsh ...
vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?

ja jaa:
tad kadu jus to iztelojaties?
vai tieshaam pazudiis itin viss?
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho?


ja ne:
kapec nee?
tad kaadu iedomaajaties naakotni?

ko juus saprotat ar pasaules galu?

***

shoriit biju bazniicfa - sakaraa ar bazniicas gada beigaam tik arpunaatas un parspriestas datas teemas kaa pasaules gals un paregojumi.

personiiigi man puse ko staastiija maaviitajs likaas nepienjemam, es vienkarshi nespejeu tam ticeet un pienjemt to kaa vieniigo esosho patiesiibu - kaanekaa arii maaciitaaji to visu pasniedz savaadaak.

taapeec man radaas jautajums kaada ir juusu atieksmes pret to un vai juus tam vispar ticat? vai pielaujat taa esiibu un cik taalaa naakotnee?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 7 8 9  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 164)
Mattiass
iesūtīt 23.08.2009 22:06
Raksts #161


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Meitenīt, ko tu esi saskatījusies vai salasījusies? laughing.gif Vai tik ne Armagedonu?

Pirmkārt, pirmā dzirdēšana, ka zinātnieki izteiktu viedokļus par kaut kādu otru Visumu. C'mon — viņi vēl šo pašu nav izpētījuši. Lai gan domas jau var izteikt — kuri zinātnieki ir gandrīz pārliecināti? Un kurā dzeltenajā presē tas ir rakstīts? grin.gif (Dod šurp linku!)

Par Sauli — apmēram pareizi, taču tas nav gluži pasaules gals (un varu derēt, ka šo infu te zināja gandrīz katrs, ņemot vērā, ka to ieborē jau maziem bērniem). Tāpat uz pasaules galu neattiecas Vezuva izvirdums (kurš gan droši vien varētu uztraukt tikai tos, kuri ir gana stulbi dzīvot tam tāda tuvumā, lai kādu dienu nobrīnīties par lavu dzīvojamajā istabā — tātad galvenokārt itāļus, jā, zinu, ka mazliet pārspīlēju).

Un par kosmosa kuģi — kura vietā var izlasīt par šādiem plāniem? Dod šurp linku! Starp citu, šādas masas kosmosa kuģis vai nu nespētu no Zemes vispār pacelties, vai arī pacelšanās brīdī nodedzinātu neizmērojami daudz degvielas (un hvz, cik skābekļa — vot tas gan varētu mūs visus nobeigt grin.gif ), tā kā izklausās pēc pilnīgām muļķībām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusums.
iesūtīt 26.08.2009 17:55
Raksts #162


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.07



pasaules gals būs 100%.
planētā var ietriekties kāds pietiekami liels objekts, lai to iznīcinātu. tā pati Saules izdzišana mūs iznīcinās, lai gan Zeme var vnk izdegt un kļūt līdzīga Marsam (nevis tikt aprīta), cilvēce, dzīvnieki un augi tomēr neizdzīvos, kaut vai tāpēc, ka viss ūdens jau sen būs iztvaikojis. nu un vēl tādas ekstras kā milzīgais melnais caurums mūsu galaktikas centrā, kas visu lēnām iesūc, un + Visuma izplešanās, kas var beigties kaut vai ar visu zvaigžņu izdzišanu (ja nu brīnumainā kārtā mēs izvilksim tik ilgi) nu un tad jau pasaules gals ir neizbēgams.
CITĀTS(Mattiass @ 23.08.2009 23:06) *
Pirmkārt, pirmā dzirdēšana, ka zinātnieki izteiktu viedokļus par kaut kādu otru Visumu. C'mon

lūk, multiverss. nav nekas tik jauns un dzeltens.. kaut kāds Grendžeras minētais ''otrais'' visums gan nav dzirdēts huh.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 27.08.2009 00:18
Raksts #163


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Dakter, es miršu?
— Protams!


Tā arī šeit. Viss kādreiz beidzas. Un ja kas, man nekas nebija sakāms multiversa teoriju sakarā. Es teicu, ka neko neesmu dzirdējis par kādu mistisko otru visumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 27.08.2009 14:22
Raksts #164


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



CITĀTS
Starp citu, šādas masas kosmosa kuģis vai nu nespētu no Zemes vispār pacelties, vai arī pacelšanās brīdī nodedzinātu neizmērojami daudz degvielas


Otrais variants ir pareizāks, un es to lasīju "Ilustrētajā Zinātnē", to visu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 04.09.2010 19:19
Raksts #165


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Es ticu, bet noteikti ne tuvāko tūkstoš gadu laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 7 8 9
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:19