Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vai juus ticat pasaules galam?, tik vienkarshi
Dinaer
iesūtīt 06.11.2005 22:47
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nuja - jautaajusm ir pavisam vienkaarsh ...
vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?

ja jaa:
tad kadu jus to iztelojaties?
vai tieshaam pazudiis itin viss?
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho?


ja ne:
kapec nee?
tad kaadu iedomaajaties naakotni?

ko juus saprotat ar pasaules galu?

***

shoriit biju bazniicfa - sakaraa ar bazniicas gada beigaam tik arpunaatas un parspriestas datas teemas kaa pasaules gals un paregojumi.

personiiigi man puse ko staastiija maaviitajs likaas nepienjemam, es vienkarshi nespejeu tam ticeet un pienjemt to kaa vieniigo esosho patiesiibu - kaanekaa arii maaciitaaji to visu pasniedz savaadaak.

taapeec man radaas jautajums kaada ir juusu atieksmes pret to un vai juus tam vispar ticat? vai pielaujat taa esiibu un cik taalaa naakotnee?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Shadowstalker
iesūtīt 06.11.2005 22:59
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vietējā mērogā tas notiks ar Saules pievienošanos sarkanajiem milžiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 06.11.2005 23:18
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Lai atbildētu uz tavu jautājumu kā es saprotu pasaules galu man nāksies atbildēt uz abiem jautājumiem, gan kāpēc es viņam ticu, gan kāpēc neticu.Tātad es ticu pasaules galam, bet ticu, ka viņš nepienāks nemaz tik ātri.Pasaule pastāvēs vēl vismaz simts gadus. Līdz ar to, ja pasaule pastāvēs vēl kādus simts gadus,tad uz mums pasaules gals vairs neattieksies. Kāds varētu būt pasaules gals? nu te ir laikam divi varianti. vai nu cilvēce pati sevi iznīcinās. vai arī mūsos kaut kas ietrieksies. ja mūsos kaut kas ietrieksies, tad pamatā neredzu jēgu atbildēt uz diviem atlikušajiem jautājumiem. Ja mūsos nekas neietrieksies, un mēs paši sevi iznīcināsim, tad viss drīzāk tas notiks mūžīgo karu rezultātā. Nu vai pazudīs itin viss neņemos spriest. Kaut gan agrāk būtu pateikusi, ka noteikti. Pēc ātombumbas sprādziena nekas vairs nevar palikt tagad man gribas pateikt to vienas dziesmas vārdiem:
Vai ticat, vai neticat
Pienāks laiks
Tāds ierocis radīts tiks
Pasaules mantība izdzīvos
Cilvēki nepaliks
Agrāk nesapratu ko tas nozīmē. Tagad saprotu domāta bija Neitronu bumba pēc kuras uzspridzināšanas pazustu cilvēki, bet viss pārējais paliktu neskarts.
Tāpēc ir ļoti grūti spriest vai pēc tam kaut kas paliktu vai nē. Viss ir atkarīgs no tā kuru bumbu uzspridzinātu, vai ar ko mēs saskrietos. Ar cilvēci...cilvēku...nu ja paliks zeme, tad iespējams, ka paliks pāri pāris saujiņas dzīvu cilvēku tikai tad ir skaidrs ka ne par kādu cilvēci runa vairs nevarētu būt. Viss drīzāk cilvēki pārvērstos par mežoņiem un kļūtu līdzīgi dzīvniekiem. Viss esošais? Viss neesošais. Domāju, ka esošais pazustu vai nepazustu atkarībā no pasaules gala scenārija. Neesošais? Ja tu domā garīgās vērtības, tad kādas garīgās vērtības var būt, ja nav neviena, kas tām ticētu? ja tu domā sauli vēju lietu...Tad uz šo jautājumu atbilde nav pašlaik tieši sniedzma. Viss drīzāk, ka paliktu vējš un saule.

Ja nē...Pasaules gals nevar nepienākt, jo visam ir savs sākums un gals. Jautājums ir tikai vai mēs to piedzīvosim un vai piedzīvosim tajā laikā, kad mēs dzīvosim. Un šet es saku nē. Ne mūsu ne vismaz trīs paaudžu laikā pasaules gals viss drīzāk neiestāsies. Tāpēc, ka pagaidām cilvēkiem vēl ir pašsaglabāšanās instinkts. Uz jautājumu kādu es iedomājos nākotni varu atbildēt īsi. Gribētos paradīzi, bet būs elle. bezgalīgi kari.

Nu un beigās ko es saprotu ar pasaules galu? pasaules gals ir tad kad izzūd cilvēce un zeme tāda kādu mēs viņu pazīstam iet bojā.

Lūk tādas īsumā ir manas domas. Nav mana vaina ja nesakritīs ar jūsējām smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 06.11.2005 23:50
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Es ticu.
1.Šepatām- pietiktu ar vairākām attiecīgi novietotām atombumbām (un to skaits nemaz nebūtu liels), lai mēs pāris gados apmirtu kā mušas no Dihlofosa.Pāri paliek tikai žurkas.Aiziet bojā 3/4 no visa dzīvā.Planēta Zeme ir dzīvībai nepiemērota.
2.Mazliet ārpus zemes - meteorīds.Milzīga masa,kas ietriecas Zemē.Atmosfēra to nespēj nobremzēt un ... Zemē ir par vienu meteorīta krāteri vairāk, un par vienu civilizāciju mazāk.
3.Mazliet tālāk no Zemes - Saules faktors.Saules iekšējo procesu rezultātā Zemes atmosfēra vispirms uzvārīsies, bet vēl pēc tam zinātnieki varēs uzzināt, kas ir absolūtā nulle, jo Zemes virsma atdzisīs...

Un tā varētu turpināt un turpināt. Es domāju, ka cilvēce izdzīvos.Mēs esam kā prusaki.Ja nepietiek rijamā, tad lienam uz citu dzīvokli.

Šo rakstu rediģēja Cilvēks NGC1313: 06.11.2005 23:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 07.11.2005 11:02
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Pirmkārt, jau uz šo jautājumu nevar atbildēt, kamēr nav definēts vārds "pasaule", jo skatoties jau uz iepriekšējiem postiem var redzēt, ka katrs to uztver savādāk...var runāt par mūsu planētu Zeme, par mūsu Saules sistēmu, Cilvēci vai pat par Visumu...
Jebkurā gadījumā, mana vispārējie pieņēmumi ietver it visu, un es teiktu ka nē!
Nekas, nekad nebeidzas. Enerģijas nezūdamības princips ir pats būtiskākais šeit un visā mūsu eksistencē! Jā, gan jau ka šī planēta un saules sistēma un varbūt pat visums nepastāvēs šādā formā vienmēr un mūžīgi, taču tā enerģija no kuras mēs un it viss sastāv, nevar tā vienkārši pazust. Katras beigas rada arī jaunu sākumu. Es te balstos it kā uz fizikas principiem, bet ja pat tu skaties uz teoloģiskiem apgalvojumiem, tava dvēsele jau neizsīks. Tu mirsi, bet tā turpinās eksistēt kādā augstākā dimensijā aka debesīs.
"Apokalipse" vai tāda ir? Nu tādu ir daudz. Tas ir vienkārši kāds noteikts punkts laikā vai pat secīgi notikumi ilgstošā periodā, kas rada esošās sistēmas sabrukumu, bet pēc tā seko kas jauns. Tā ir vienmēr. Visās leģendās, mītos, reliģijās ir šādi notikumi (un tagad arī pop-kultūrā, t.i., komiksos, filmās, grāmatās utt.).
Pēc Maiju (laikam Maiju, bet varbūt Azteku, vairs neatceros) kalendāra mūsu laimeta Apokalipse iekritīs 2012.g. Jau šobrīd tā ir jūtama. Paskaties tik uz visām dabas katastrofām un kariem. Šāds haoss mūsu civilizāciju novedīs līdz sabrukumam.
Taču nedomāju, ka cilvēce tik drīz izmirs. Gan jau ka mēs kā parasti celsimies augšā un sāksim no sākuma celt savus debeskrāpjus...

PS. sorry, mazliet murgaini sanāca rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Axa Night: 07.11.2005 11:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 07.11.2005 15:56
Raksts #6


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



nu protams ka ticu!
1.paskatieties k-vai tagad,visi dabas krajumi(piem.nafta) iet uz beigam.
2.ar katru gadu paliek siltaks- tur k-kas esot saistiba ar caurumu ozona slani...
3. notiek aizvien vairak dabas katastrofas- visas viesuljvetras..utt
4.un nu pats galvenais-> cilveki nemirkli nevar izbeigt savu alkatibu.tas parasti noved pie kara.
5. vel jau paliek meteroidi. esmu dzirdejusi, ka saule tapat ka parejas zvaigznes driz pievienosies zvaigznju lietum- t.i. uzsprags. un taka saulite ir vislielaka planeta, tatad karstuma vilnis gazisies pari gandriz visam visumam(zemi ieskaitot)...
vispar jau man liekas ka es pasaules galu nesagaidishu. patiesiba es ceru... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 07.11.2005 16:15
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



CITĀTS(celebrity @ 07.11.2005 15:56) *
vispar jau man liekas ka es pasaules galu nesagaidishu. patiesiba es ceru... whistling.gif

bet tavi berni? whistling.gif es ticu ja bet es domaju ka cileki pashi visu iznicinas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 07.11.2005 16:55
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(nitro @ 07.11.2005 16:15) *
bet tavi berni? whistling.gif es ticu ja bet es domaju ka cileki pashi visu iznicinas

nu ja mes jau nevaresim nociesties ka nevalda pat par to kad pasaulei bus gals... silent.gif un gluzhi vnk pashi tadu uztaisis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 07.11.2005 17:05
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Pasaules gals?Pie tā tak ir vainīgi paši cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porks
iesūtīt 07.11.2005 18:12
Raksts #10


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



Tas, ka mūsu nožēlojamā planēta ar lielāko daļu nožēlojamo cilvēku aizies bojā, ir skaidrs kā diena. Nekas nav mūžīgs. saule kļūs par sarkano milzi, aprīs sev tuvumā esošās planētas utt. Jautājums ir par nožēlojamo cilvēci. Ja man būtu teikšana, tad izdzīvot vajadzētu saujiņai cilvēku no Himalaju dziļākajām alām, pārējie (arī es) ir nolemti bojā ejai.

Ja mūs neiznīcinās globāla katastrofa kosmiskos apmēros, tad gan jau mēs paši pacentīsimies kaut ko sastrādāt...cilvēks piedzimst "tīrs", bet apkārtējā sabiedrība ar saviem debīlajiem uzskatiem visu jaunā cilvēka domāšanu sačakarē. Viņā tiek ieborēta vardarbība, alkatība, naids, skaudība, viss, lai viņš spētu postīt apkārtējo vidi.

Zemes un cilvēces bojā eja varētu notikt grandiozi. No sākuma mēs manītu nelielu saules aktivitāti. Zinātnieki teiktu tas ir normāli, tā gadās, zemes magnētiskais lauks mūs aizsargās. Bet šoreiz saules vētra nopostīs šo lauku, visa dzīvā radība uz zemes saņemtu pamatīgu UV starojuma devu, daudzi aizietu bojā, augi iznīktu.

Tas varētu būt pirmais solis, otrais: uz zemes virsmas krasi paaugstinātos temperatūra, kas iznīcinātu vēl vairāk dzīvā. Daži mēģinātu glābties pazemes bunkuros, bet tas tikai nedaudz paildzinātu viņu nožēlojamās dzīves. Agrāk vai vēlāk 99,999999999999999999999999999999999999% zemes iedzīvotāju aizietu bojā. Paliktu tikai tie, kuri mitinās himolaju dziļākajās alās...nezinu kā, bet tiem vajadzētu izdzīvot. Varbūt viņiem palīdzētu citas civilizācijas no citām galaktikām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 07.11.2005 18:27
Raksts #11


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Tevis nosauktais procents nozīmē, ka izdzīvos aptuveni 1*10^-20 cilvēki, kas liekas samērā neticami, jo cilvēka viena simt-kvintiljonā daļa nevar autonomi izdzīvot.

Kas attiecas uz Himalaju dziļākajām alām... himalajos nav dziļu alu. Bet pat, ja tur tādas būtu - sarkanā milža iekšpusē izdzīvot nav iespējams, pat nolienot dziļākajā alā.

CITĀTS(celebrity)
esmu dzirdejusi, ka saule tapat ka parejas zvaigznes driz pievienosies zvaigznju lietum- t.i. uzsprags. un taka saulite ir vislielaka planeta, tatad karstuma vilnis gazisies pari gandriz visam visumam(zemi ieskaitot)...


Saule zvaigžņu lietum nepievienosies, jo zvaigžņu lietu veido krītoši meteori nevis sprāgstošas zvaigznes. Pēc sava izmēra Saule nav nekas īpašs un visuma mērogā tāda eksplozija bijusi nebijusi. Līdz zemei gan aizvilks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.11.2005 18:44
Raksts #12


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzreiz saku to, ka es ticu daudzām lietām, arī pasaules galam. Kāpēc, ļoti vienkārši paskaidrot. Mēs ar DFX spriedām par dzīvi un pasaules iekārtojumu. Viss ir aplis. Dzīve ir aplis, pasaules aprite ir viens milzu aplis. Ari globālā saslilšana ir tikai apļa procesa rezultātā, nevis cilvēku vaina tikai... Līdz ar to, kādreiz pienāks arī tāda lieta kā pasaules gals. Es nezinu, ka tas izpaudīsies te, uz zemes, jo mācīts man tas ir ticis no daudziem viedokļiem. Līdšim, visnepieņemamākā likusies tieši kristiešu mācība, lai gan Dievam es ticu. silent.gif
Domāju, ka pasaulē jau daļēji tagad ir pasaules gals. Palūkojoties apkārt ar patiesi prātīga cilvēka skatījumu redzi, ka pati cilvēce iet uz galu. Visspilgtākais piemērs- jaunatne.
Tas arī viss... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 09.11.2005 18:57
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



laikam jau ticu, kaut kur prāta dzilumos, bet vairākumā jau cenšos to noliegt, bet patiesība ir skarba..... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 09.11.2005 22:21
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nee... kapec? mans prats laikam to vienkārši nespēj aptvert... nespēju noticēt ka reiz planēta Zeme ir neapdzīvota vai "iet bojā" nu nespēju noticēt...
okey fakts ka Saule palielinās un tādēļ arī uz Zemes paliek karstāks (no nacional geographic) <- tad pēc 100 gadiem varbūt uz mums tālākas planētas būs izdzīvošanai piemēroti apstākļi, un mēs parcelsimies tur dzīvot, tādu izdeju esmu dzirdējusi un kādēl nē? laughing.gif
lab bet nespēju noticēt... grūti... pasaules galu sola jau nezcik gadus, vai tas ir piepildījies? nē, un kāpēc tuvākajos 100 gaods tam jāpiiepildās?
p.s. kas manā uztverē ir pasaules gals? 1. uz planētas Zeme nav vairs neviena Homo sapiens, 2. planēta Zeme pazūt no Saules sistēmas, 3. cilvēku uz Zemes ir ļoti maz (nu nez 5 milj.?) tas ar jau ir pasaules gals...

Šo rakstu rediģēja gride: 09.11.2005 22:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 10.11.2005 17:57
Raksts #15


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es jau laikam ticu, ka pasaule galu galā sabruks, bet tas nebūs cilvēku grēku vai ļaunuma dēļ bet gan tāpēc, ka viss galu galā beidzas...nu jā bet tas noteikti nebūs tuvākajā laikā un nebūs tāds kādu to iedomājas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 10.11.2005 18:57
Raksts #16


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Vislabākais variants - notiks pēc 5 000 000 000 000 gadu, tad kad saule pārvērtīsies par balto punduri, pirms tam uzbraucot zemei un pārējām planētām virsū. Slinkums skaidrot precīzi.
Es īsti nesaprotu, ko tu domā ar pasaules galu- cilvēces galu, vai arī visu planētu galu, visuma galu.
Ja visuma galu, tad tas notiks oi oi oi ck ilgi vēl nē, man ar 5 postiem nullīšu nepietiktu.
Man ir viens pareģojums, garum garais, kuru neteikšu, bet trešdaļa no pareģotā jau piepildījās, pēdējos palikusi trešdaļa. Pareģojums pāris tūkstošus gadu vecs, vecāaks par 2000 gadiem, tātad vēl vismaz 4000 gadus pasaules galam nevajadzētu būt.
Un ja paļaujamies uz kristietību tad 2013 vai 2666
CITĀTS
2666
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.11.2005 19:07
Raksts #17


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



5 miljardus raksta ar 3 nullēm mazāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 11.11.2005 20:42
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



Nezinu vai tik ilgi nodzīvosim, lai sagaidītu šo sprādzienu. unsure_a.gif
Vairumam cilvēku ir pašnāvnieciskas nostājas. Bezrūpīgi mēs tērējam dabas resursus . . . piemēslojam mežus, jūras un pļavas. Dedzinam kūlu. Vārdu saktot smacējam pašu māti dabu silent.gif Nerunāsim jau par ozona slāni, skābajiem lietiem un citām katastrofām.
Bet tai mazajā cilvēku daļa, kurai rūp nespēj viena kautko uzlabot. silent.gif
Lai ar to vēl nepietiktu mēs viens otru sāpinām un spīdzinām. Tādas emocijas kā patiesas rūpes un līdzjūtība ir reta parādība sabiedrībā (ja nu vienīgi ģimenēs, bet tā vēl trūka, ka mēs pet savu ģimeni izturētos cietsirdīgi).

Ja tiešām kaut kā cilvēce izdzīvos līdz tam laikam tad nešaubos sprādziens būs (tas ka saule kādreiz uzsprāgs ir neapšaubāms fakts, jo mums pat skolā to stāsta)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 05.12.2005 13:44
Raksts #19


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS
Nezinu vai tik ilgi nodzīvosim, lai sagaidītu šo sprādzienu.
Vairumam cilvēku ir pašnāvnieciskas nostājas. Bezrūpīgi mēs tērējam dabas resursus . . . piemēslojam mežus, jūras un pļavas. Dedzinam kūlu. Vārdu saktot smacējam pašu māti dabu Nerunāsim jau par ozona slāni, skābajiem lietiem un citām katastrofām.

Ak jā, starp citu uzskata, ka cilvēki izraisīs sesto masveida izmiršanu, kas starp citu jau varētu būt iesākusies, ja ņem vērā, ka visās iepriekšējās notika ar ātrumu sešpadsmit organismu dzimtas miljons gados...

Bet runājot par lietu - pasaules gals notiks. Ātrāk vai vēlāk, kas to lai zin. Nekas nav mūžīgs. Visums izpletās, visums sarausies. Zeme ies savu attīstības gaitu. varbūt uz tās vairs sen nebūs nevienas dzīvas radības, bet planēta mierīgi riņķos ap Sauli. Vai Saule pārvērtīsies par melno caurumu un iesūks visas planētas līdz ar cilvēkiem sevī. Taču (tā kā es ticu dvēseles nemirstībai) mūsu dvēseles paliks, iemiesosies uz kādas citas planētas dzīvojošos cilvēkveidīgos organismos. lai gan. iespējams, ka cilvēki vēl pastāvēs, tikai pašreizējā civilizācija būs izmirusi, kā tas noticis ar maijiem un citiem...
Mūžīgais Dzīvības-Nāves ceļš...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 05.12.2005 16:44
Raksts #20


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Jā es ticu pasaules galam, jo tas ir neizbēgami, tas ir pierādīts, vismaz zinātniskā līmenī. Zeme ies bojā kaut kadas kosmiskas kataklizmas rezultātā:
*zeme sabučosies ar kādu kosmosā esošu objektu
*saulei zaudējot visu hēliju un tai mainot formu(izplešoties) zeme sadeg(izkūst) utt, jebšu ja iepriekšējais nenotiek, tad saulei kļūstot par pārnovu vai novu - Zeme bladākš
*Vēl ir variants, kas saistīts ar mēnesi

P.S. šaubos, ka līdz tam brīdim cilvēce un daba uz Zemes izdzīvos
kā arī var būt variants, ka cilvēks pats kautkā iznīcinās zemi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:04