Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pašnāvība, Tavas domas
Antons Ego
iesūtīt 26.06.2005 18:52
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nu vispār jau - arī pašnāvība kristiešiem ir slepkavība. Ja tev jāizvēlas - nogalināt citu, vai - lai nogalina tevi, tad abos gadījumos nokļūsi ellē.

Nē, es nesaprotu. silent.gif meele_a.gif

Šo rakstu rediģēja B.D.: 26.06.2005 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
antikriste
iesūtīt 23.07.2006 12:29
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



par pashnavibam... blink_a.gif nu isteniiiba shis ir loti plash temats un daudzi cilveki var uzskatit savadak neka to daru es... isteniba pashnavnieki ir ljoti goodajami cilveki pars piiti visam... kaut ari vinjam pasham liekas ka vinju neviens neieredz un vinjam pietrukst atbalsta un milestibas. protams, pashnavnieki visparigi ir ljoti klusas personas bet vinji sevi slepj neiedomajamu speku. jo ka neka iedomajaties tada dusha! pacelt pret sevi rokku un zinat ka vairs ta nekad nebus blink_a.gif interesanti protams.... bet kas sakamas par noklushanu elle- jus esat parliecinati ka tada ir? blink_a.gif kur vinja ir tada gadijuma? blink_a.gif zemes mantijaaa???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 26.07.2006 21:42
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



es domaaju, ka lai arii pashnaavniekos sleepjas speeks pacelt roku pret sevi, vinji ir arii savaa zinjaa gljeevi, jo nav speejushji iztureet savus konkreetos apstaakljus. nu vienmeer gljevi, bet vnk citaa zinaja vinjiem ir mazaak speeka. lai gan - iemesli var buut dazhjaadi. varb piem, viss jau sasniegts, un lai to nezaudeetu tu vnk... nu tas taa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 07.08.2006 13:37
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



ka jums shkjiet pashnavnieki ar savu izdariiibu ir guvushi respektu? nju manuprat ja! jo beigt savu dzivi ir nereali gruti... zinu pec sevis... kaut gan es domaju ka pashnavibas taisa tikai pusaudzhi netiekot gala ar sevi... es tomer uzzinaju ka visvairak pashnavibu ir uztaisijushi viriesho no 50 lidz 54 gadiem... br... bet jautri ir tas ka pashnavibu skaits parsniedz visu negadijumu, ugunsgreku, vnk mirstiiibu skaitu gandriiiz vai 2 reizes! klau! tas tak ir reali ne? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 07.08.2006 13:54
Raksts #44


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Jā, reāli gan happy.gif

Respektu par pašnāvību negūst.
Īstenībā, tas ir tik ļoti zemiski un gļēvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 07.08.2006 13:56
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Diez cik jautri jau tas nav, manuprāt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 07.08.2006 13:57
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



kqapec tad gleevi? tu pamegjini sev kautko nodarit? tev vnk bail no sapem... to pashu varu teikt ari par sevi... vai tad isteniiba ta naw? ja cilveks vairs nespej te atrasties ko vinjam iesakt? tas ir vnk neidomajaaami liela apnemshanas un drosme!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.08.2006 14:00
Raksts #47


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Par pašnāvībām jau ir pavediens, kur gandrīz visi, kas gribēja, jau par šo jautājumu ir izteikušies:
Pašnāvība, Tavas domas.

Nevariet turpināt tur?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 07.08.2006 14:00
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Es uzskatu, ka padoties un aizbēgt no visām dzīves problēmām ir gļēvi. Drosme tam nav vajadzīga, drīzāk tā ir vajadzīga lai cīnītos tālāk. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meliina
iesūtīt 08.08.2006 20:29
Raksts #49


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 08.08.06



Pati, nekad nedarītu pašnāvību, man ir bail no pašas nāves.
Par cilvēkiem, kuri taisa pašnāvības- Domāju, ka ir situācijas, kurās labāk to izdarīt, kā piemēram galīga bezizeja, jeb, ja runa ir par lepnumu. Bet kopumā, man liekas, ka cilvēki, kuri izdara pašņāvības ir raksturā vāji un egoisti, jo nedomā par ģimeni, kuri sēros par tavu rīcību. [Kā jau sacīju ir izņēmumi]

Šo rakstu rediģēja Meliina: 08.08.2006 20:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 25.08.2006 12:22
Raksts #50


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Cilvēki dzīvo tikai vienreiz! katra problēma ir atrisināma,tikai jāizdomā ,kā?
Pašnāvība nav risinājums,tikai vieglākais ceļš!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 25.08.2006 14:09
Raksts #51


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



CITĀTS
Nu vispār jau - arī pašnāvība kristiešiem ir slepkavība. Ja tev jāizvēlas - nogalināt citu, vai - lai nogalina tevi, tad abos gadījumos nokļūsi ellē.


Intresanti, kad dzīvē ir jāizvēlas starp tik krasiem soļiem? Es tā padomāju, padomāju un ziniet, nevaru izdomāt.

Pašnāvība - muļīgākais ko cilvēks var izdarīt
Slepkavība - otra muļķīgākā lieta, ko var izdarīt, lai sabojātu savu dzīvi.

Jebkurā gadījuma, lai ko tu nogalinātu, jo fakts paliek fakts - pašnāvība ir slepkavība (ja slepkavību definējam par varmācīgu nāvi), tu izdari grēku. Kristietībā ir septiņi nāves grēki (kas noved pie 10 baušļu nepildīšanas, no kuriem viens ir - tev nebūs nokaut). Šie septiņi grēki - mantrausība, negausība, baudkāre, lepnums, dusmas, skaudība un visbeidzot slinkums.

Mantrausība - pašnāvības iemesls naudas trūkums
negausība - pārmērības- mīlestībā, dzērienos, naudā, veiksmē, ja nenotiek kā vēlas gļēvi atkāpjas
baudkāre - miesīga mīlestība ir viens no lielāko kaislību cēlājiem
lepnums - nogalina sevi, lai citiem pierādītu savu taisnību, lai citi viņu žēlotu un justos vainīgi
dusmas - ātrs un nežēlīgs grēks
skaudība - ja citiem iet labāk kā man
slinkums - slinkums cīnīties, padoties ir vieglāk

Tātad, jebkurā gadījumā pār pašnāvības mērķi kalpo viens no šiem dēmoniem. Viņš "sakacina" tevi iun tu padodies. Ar slepkavību tas ir identiski - arī tur viens no šiem dēmoniem tevi noved pie grēka.

Kādā situācijā Cilvēkam ir jāizvēlas starp savu un pretinieka nāvi? Vai varbūt tas ir viens no dēmoniem, kas urda tevi un pārbauda tavu rakstura stingrību. Dievs ir visžēlīgs (tā apgalvo ēbreji), tātad viņš spēs piedot, tad, ja tev nav bijusi cita izvēle, vajag mācēt izlūgties piedošanu.

P.S. (Un citās kūltūras, lai arī ir duāla attieksme pret pašnāvībām, lielākoties tās neizdara neko labu, nedz teroristi pašnāvnieki, nedz indiešu sievas, kas sadedzina sevi uz sārta, nav nekas vairāk, kā cilvēka vājums attiecībā pret Dievu)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 25.08.2006 14:16
Raksts #52


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Es uzskatu ka pašnāvība ir bēgšana no bailēm tas nav gudri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 25.08.2006 17:22
Raksts #53


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Es uzskatu, ka rakstīšana bez komatiem ir stulba.

Un tikpat stulba ir pašnāvības taisīšana. ````? Ja esi piedzimis, lai dzīvotu. Kā Tev dzīvē veicas, tas jau lielākoties no Tevis atkarīgs... Un bēgšana no kkādiem sarežģījumiem ar pašnāvības (mēģinājuma) palīdzību, tad cilvēks pierāda, cik viņš ir gļēvs, stulbs un aprobežots, ja uzskata, ka tas ir vienīgais veids, kā izbēgt no savām sāpēm. silent.gif

Tas bija tikai mans pieticīgais viedoklis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 26.08.2006 10:20
Raksts #54


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Par pašnāvību var spriest dažādi, taču es uzskatu, ka tā ir cilvēka gļēvuma pazīme. Kā jau dažs labs izteicās - vēlme aizmukt no grūtībām, bailēm.

Turklāt, kristietība jau nav vienīgā reliģija, tādēļ nekad nevar zināt, ja tu vardarbīgi pārtrauksi savu dzīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 07.09.2006 10:14
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Ne. Nekad to nedarītu, lai arī cik sūdīgi būtu. Tas ir ģļēvi. Ar to jau nekas netiek risināts. Nesaprotu, kā var sev atņemt dzīvi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 07.09.2006 10:16
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Šaubos. Pārāk mīlu dzīvi lai sevi nobeigtu. Beztam, man bail no sāpēm un nāves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juliens
iesūtīt 07.09.2006 15:26
Raksts #57


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.12.05



Da es nezinu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 07.09.2006 15:34
Raksts #58


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Es uzskatu, ka pašnāvība ir gļēvulība! Viņi bēg no savām problēmām! Viņi ir pārāk vāji, lai censtos izkļūt no depresīvās bedres!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 17.09.2006 08:53
Raksts #59


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga





CITĀTS(Džūna@touchdown21.wt @ 07.09.2006 11:16) [snapback]1033266[/snapback]

Šaubos. Pārāk mīlu dzīvi lai sevi nobeigtu. Beztam, man bail no sāpēm un nāves.


Bet ja tevi grasītos mocīt kā inkvīzīcija? Vai tad labāk nav ātri atdot galus, nekā ciest lielākas sāpes?

Ko jūs visi ar saviem grēkiem un elli? Kā jūs varat zināt, kas grēks, kas elle? Kaut kādā bukletā rakstīts? Nu un? Bībele nav dieva grāmata, bet gan cilvēku.

Bet ja tev viss ir vienalga? Ja gribas iegūt mieru, kā miegā? Ne par ko nav jāuztraucas, ir tikai miers, miers, miegs, miers...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.09.2006 09:33
Raksts #60


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Mantrausība - pašnāvības iemesls naudas trūkums
negausība - pārmērības- mīlestībā, dzērienos, naudā, veiksmē, ja nenotiek kā vēlas gļēvi atkāpjas
baudkāre - miesīga mīlestība ir viens no lielāko kaislību cēlājiem
lepnums - nogalina sevi, lai citiem pierādītu savu taisnību, lai citi viņu žēlotu un justos vainīgi
dusmas - ātrs un nežēlīgs grēks
skaudība - ja citiem iet labāk kā man
slinkums - slinkums cīnīties, padoties ir vieglāk

Tātad, jebkurā gadījumā pār pašnāvības mērķi kalpo viens no šiem dēmoniem. Viņš "sakacina" tevi iun tu padodies. Ar slepkavību tas ir identiski - arī tur viens no šiem dēmoniem tevi noved pie grēka.


ļoti gudri. silent.gif
Bet, kaut vai tas ir grēks, nav nekādu pierādījumu, ka cilvēks nonāks ellē. Katrai pašnāvībai ir sava attiecīga situācija un iemesls. Un nosodīt pašnāvniekus tā pat vien, no malas ar neko tādu nesaskaroties pašam, ir diezgan muļķīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 06:38