Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Indigo bērni, Patiesība par maģijas atnākšanu?
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:12
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Reiz kādā avīzē lasīju rakstu, ka visā pasaulē sāk dzimt īpatnēji mazuļi. Tiem piemītot pārdabiskas spējas jau no dzimšanas. Tie, paši to nemaz neapzinoties,prot ar prāta spēka palīdzību kustināt savas rotaļlietas, sakarsēt ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai, lidot un vēl daudz ko. Vienīgā kopīgā lieta visiem šiem dīvaiņiem ir indigo krāsa aurā. Šī krāsa ir pārmērīgā pārsvarā viņu biolaukā. Cik dīvaini! huh.gif ohmy.gif
Varbūt maģija beidzot nolēmusi atnākt arī līdz mums - parastajiem cilvēkiem?
Vai zinat ,ka arī starp mums ir šādi cilvēki? Viņi gan to neapjauš. Šādiem cilvēkaiem ir lieliska intuīcija, viņi ir jūtīgi, bieži vien gudrāki par vidusmēra cilvēku, vai apveltīti ar neparastām izskata vai rakstura iezīmēm. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Alfirin
iesūtīt 07.09.2004 18:12
Raksts #21


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Nu, es domāju, ka visi tagad piepeši sarosījušies un aiz neko darīt sākuši viskautko pētīt - lai atrādītu, ka valdības vai privāto investoru naudiņu lietderīgi tērē. Nedomāju, ka ir sācies kaut kāds bums, īpaši jutīgi cilvēki ir bijuši un būs, un tas nav nekas neparasts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 24.09.2004 16:32
Raksts #22


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Hmm...
Nu, ir taču dzirdēts pieņēmums, ka mēs ikdienā izmantojam tikai 5-10% sava prāta iespēju.
Vienmēr ir bijuši neparasti cilvēki, kurus uzskatījuši par burvjiem, bet kuri īstenībā tikai ir atraduši ceļu uz pārējiem 90 - 95%.
Es pati bieži daru kaut ko līdzīgu telepātijai, bet tas viss ir pilnīgi nejauši, visbiežāk sapņos, kad prāta virspusējā daļa aizmieg, tātad - varbūt pamostas neizmantotā....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 29.09.2004 15:42
Raksts #23


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



grin.gif Arī es esmu dzirdējusi par šādiem bērniem,Kautkur Krievijā (laikam) maza meitenīte var precīzi noteikt slimību( redzēju pa televīziju)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 16.11.2004 14:40
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Mērījumi, kas pierādīja, ka cilvēks izmanto tikai 10-15% savu samdzeņu spēju tika viekti laikos (baidos kļūdīties, bet iet runa par 20.gs. vidu), kad smadzeņu darbība vēl praktiski nebija izpētīta.
Šādi skaitļi zinātnē vairs nekur nefigurē. Šie 90% tagad ir kļuvuši par mūsdienu folkloru.
Skaidrs, ka rezerves ir, bet tieši kādu funkciju tās pilda nav vēl izpētīts. Tomēr šķiet, ka tās nestāv vis gluži dīkā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 18.11.2004 21:11
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Kaut kur lasīju par tām aurām un tur bija jāskaita kopā dzimšanas dati un tad varēja noteikt auras krāsu. man sanāca indigo un tā trešā acs. Skolā man patiešām BIJA garlaicīgi, klasesbiedri likās nepieauguši, bērnišķīgi. Man ir labi attīstīta intuīcija, vēl nekad nav pievīlusi.
Ko es ar to gribēju pateikt? Aizmirsu.

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 18.11.2004 21:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 18.11.2004 21:15
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nezinu, vai tad vispār zinātniski ir pierādīts par tām aurām. Savu auru es nezinu, bet būtu interesanti uzzināt...
P.S. Pelmenit, nevari, plz, pateikt par to auras noteikšanu, kas tieši tur jādara un kā?

Šo rakstu rediģēja Maxwels: 18.11.2004 21:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.12.2004 16:28
Raksts #27


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Pelmenīt, es zinu, ka šitādā veidā nosaka savu numeraloģijas skaitli, bet, ka tā var noteit arī auras krāsu... whistling.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 27.12.2004 18:37
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Re, es pat apollo uzgāju rakstu par šo fenomenu-indigo bērniem. Stāstīts arī par zēnu, kurš it kā arī piederot viņiem. Aprakstīti interesanti gadījumi. Ja kādu interesē, rakstu var izlasīt šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.01.2005 14:43
Raksts #29


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Paldies, tas bija visnotaļ interesanti. Mjā, tas fenomens ir īpatnejs... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
valery
iesūtīt 03.02.2005 21:02
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



[quote=pelmeniC,18.11.2004 22:11]
"...Kaut kur lasīju par tām aurām un tur bija jāskaita kopā dzimšanas dati un tad varēja noteikt auras krāsu..."

Tas nav ta!!!!Tev nav taisnība. No dzimšanas datuma var būt atkarīgs tikai liktenis, nevis auras krāsa. Indigo bērniem dominē tā saucamā indigo krāsa (zilganīgi-violetā), bet aura nesastāv tikai no vienas krāsas. Tā sastāv no vairakām - jo aura tas ir mentala, astrāla ķermeņa kopums. Pec auras var noteikt veselības stāvokli un cilvēka domas un jūtas. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 03.02.2005 21:09
Raksts #31


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(Earnella @ 24.09.2004 16:32)
Hmm...
Nu, ir taču dzirdēts pieņēmums, ka mēs ikdienā izmantojam tikai 5-10% sava prāta iespēju.
Vienmēr ir bijuši neparasti cilvēki, kurus uzskatījuši par burvjiem, bet kuri īstenībā tikai ir atraduši ceļu uz pārējiem 90 - 95%.....
*


CITĀTS(Halina @ 17.12.2004 16:28)
Pelmenīt, es zinu, ka šitādā veidā nosaka savu numeraloģijas skaitli, bet, ka tā var noteit arī auras krāsu... whistling.gif  smile.gif
*


Es izlasiiju Santaa par sho testu un to izpildiiju. Mana aura ir dzeltena un apraksts atbilda manam prieksshtatam par sevi.

Kas attiecas uz indigo-piekritu Earnellai, jo muuusdienu pasaulee nemaz nav nepiecieshamiibas attiistiit savas smadzenes, attiistaas jau tika tehnika...

Par indigo beerniem lasiiju Martā, manas domas- evoluucija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
valery
iesūtīt 08.02.2005 23:37
Raksts #32


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



Nevajag indigo bernus uztvert ka kaut kadus svesiniekus!Sanak ka vieni no mums baidas, otrie naidigi izturas bet tresie vispar netic musu eksistencei! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.02.2005 23:42
Raksts #33


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(valery @ 08.02.2005 23:37)
Nevajag indigo bernus uztvert ka kaut kadus svesiniekus!Sanak ka vieni no mums baidas, otrie naidigi izturas bet tresie vispar netic musu eksistencei! sad.gif
Vai bija jānoprot, ka tu arī tāda esi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
valery
iesūtīt 09.02.2005 20:27
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



Jā, esmu! smile.gif Man jau apnika tāda izturēšanās! Vairākos saitos esmu redzējusi, ka cilvēki mūs aprunā it kā mēs būtu citplanietieši. Bet diemžēl pārsvarā mūs uzskata par jukušiem, bet tā NAV! Es pazīstu vēl dažus no indigo bērniem, un viņi piekrīt man. Ja mūsu spējas ir reālas, nevis triki un fokusi, un mēs tos izmantojam visai veiksmīgi, tad kāpēc cilvēki tomēr netic? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 09.02.2005 20:51
Raksts #35


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vai vari pati pastāstīt par savām un citu spējām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 09.02.2005 21:11
Raksts #36


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(valery @ 09.02.2005 20:27)
Jā, esmu!  smile.gif Man jau apnika tāda izturēšanās! Vairākos saitos esmu redzējusi, ka cilvēki mūs aprunā it kā mēs būtu citplanietieši. Bet diemžēl pārsvarā mūs uzskata par jukušiem, bet tā NAV! Es pazīstu vēl dažus no indigo bērniem, un viņi piekrīt man. Ja mūsu spējas ir reālas, nevis triki un fokusi, un mēs tos izmantojam visai veiksmīgi, tad kāpēc cilvēki tomēr netic? huh.gif
*


Pēc žurnālos un citur lasītā secināju, ka indigo bērni iekļaujas vecumā grupā ~līdz prmsskolas vecumam. Tu gan, cik noprotu, ej skolā..

Arī es gribētu zināt, kādas ir tavas spējas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 09.02.2005 22:10
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



CITĀTS(ledene @ 09.02.2005 21:11)
CITĀTS(valery @ 09.02.2005 20:27)
Jā, esmu!  smile.gif Man jau apnika tāda izturēšanās! Vairākos saitos esmu redzējusi, ka cilvēki mūs aprunā it kā mēs būtu citplanietieši. Bet diemžēl pārsvarā mūs uzskata par jukušiem, bet tā NAV! Es pazīstu vēl dažus no indigo bērniem, un viņi piekrīt man. Ja mūsu spējas ir reālas, nevis triki un fokusi, un mēs tos izmantojam visai veiksmīgi, tad kāpēc cilvēki tomēr netic? huh.gif
*


Pēc žurnālos un citur lasītā secināju, ka indigo bērni iekļaujas vecumā grupā ~līdz prmsskolas vecumam. Tu gan, cik noprotu, ej skolā..

Arī es gribētu zināt, kādas ir tavas spējas!
*



Vispār vairums indigo bērnu ir dzimuši 80. un 90.gados, bet ir arī "pieaugušie indigo bērni", kuru gan nav tik daudz. Tagad (21.gs.) dzimst garīgi vēl attīstītāki bērni - kristālisko vibrāciju bērni (ir arī citi iedalījumi).

Jā, jā... daudzi baidās no indigo bērniem (jo domā, ka viņi ir dīvaini), bet pat nenojauš, ka pazīst tādus. Indigo bērni pārsvarā nereklamē to, kas viņi ir - zina, ka būs pretreakcija. Bet tā jau viss ir o.k.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
valery
iesūtīt 09.02.2005 22:21
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



Tu pareizi saprati Ledene, ka es jau eju skolā, pareizak sakot jau beidzu to! Bet nevajag piesieties pie vārdiem, indigo ir un paliek indigo, un vai es pieliku pie tā vardu "bērns", tas jau neliecina par manu vecumu un nemaina šī vārda jēgu! Vienkārši visi ta mūs sauc... Man spējas ir jau sen, tāpēc es pieradu pie nosaukuma "indigo bērns", kaut man jau gandrīz (25.02. dzimene) bus 20. Kas attiecās uz mūsu spējam, katram ir kaut kas savs. Es zinu vienu cilvēku no šī foruma, kurš arī ir indigo smile.gif . Ar kuriem esmu iepazistināta, tiem ir gaišredzības spējas, gandrīz visi (paziņas) mak taisīt astralo projekciju (bet ne visi to kontralē), redz auras, jūt ko citi cilvēki jūt, sarunājās ar enģeļiem (TIE EKSISTĒ!!!), dziedina, iespējams ka domu lasīšana . Par sevi teikšu tikai to, ka esmu diezgan spēcīga, jo man ir vairākas no iepriekš minētiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 09.02.2005 22:26
Raksts #39


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Tātad arii es, iespeejams, esmu indigo?? arii taa kaa beigshu skolu... wink.gif ehh, laikam veel nesmu atklaajusi savas iistaas speejas, un veel paarsvaraa visi citi man paziistamie arii ne.. zheel whistling.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
valery
iesūtīt 09.02.2005 22:27
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



Protams,Vientuļniece, es piekrītu tev!Čātā es varu pateikt ka es esmu,jo tā īstenībā ir, bet dzīvē par mani zin no "parastajiem" cilvēkiem tikai 3 cilvēki, vairāk nevaru atļauties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:03