Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Arpusķermeņa pieredze, Ne tikai astrālā projekcija
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:03
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskata,ka rietumos vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju vismaz vienu reizi ir atradušies ārpus sava ķermeņa.Tautas,kas mājo tik attālās vietās kā Grenlande un Jaungvineja, uzskata, ka dvēsele miega laikā astrāli pārceļo uz īpašu sapņu pasauli un tur puiedzīvoto iespējams atcerēties pēc pamošanās. Tad jau sanāk ,ka mēs visi spējam iziet astrālā? huh.gif Vai jūs ticat tādai hipotēzei?
Kāda sieviete stāsta : " Tas sākās, kad man bija deviņi gadi. Mēs mājojām Mančesterā, dzīvoklī ar trim guļamistabām. Tad es devos gulēt un mēdzu apjaust, ka manas acis ir valā un es patiesībā karājos pie griestiem. Es redzēju itkā visu no malas. Redzēju sevi guļam gūltā. Tas parasti notika spontāni un man bija bail" .
Pierādījums astrālās projekcijas eksistencei? Ko domājat Jūs? Vai šāda spēja pastāv un vai tā parādās pēkšņi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
josephine
iesūtīt 10.11.2006 06:06
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Njā, nesaprotu kāpēc jūs visi domājat, ka tas ir kaut kas nereāli bīstams..., laikam informācijas trūkuma dēļ.
Es runāju ar savu jogas pasniedzēju un viņš pastāstija, ka ja vien tu pats ne no kā nenobīsties, tad nekā tāda tur nav
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Miss Apoka Lipse_*_*
iesūtīt 10.11.2006 14:35
Raksts #42





Viesi




Nu tak laughing.gif , aktīvāk! par to tak nevar runāt par daudz,gaidu gaidu gaidu, vairāk vairāk vairāk atbilžu un klau, Cosmoal, esmu izlasījusi gandrīz visas Rampas grāmatas un vēl šur tur šo to, bet man vajag vairāk dzīvu cilvēku piemērus un pieredzes. ohmy.gif Es ļoti gribu astrāli ceļot bet man ir arī ellīgi bail to darīt unsure.gif , jo man daudzi saka ka tas esot ļoti bīstami un ka astrālā mani var sākt klapēt kaut kādi tur domformu briesmoņi un ka var neatgriezties savā ķermenī un ka var apmaldīties ja aizlido pārāk tālu un vēl visāda lāža var notikt tongue.gif .Varu padalīties savā niecīgajā pieredzē- tātad pēc visādu grāmatu un informācijas izlasīšanas izgudroju noteikti to sākt mācīties. darīju visus tos iztēles un atslābuma paņēmienus un lūk kas ar mani, reiz, kad es biju pusmiega/pusnomoda stāvoklī notika- es sāku just ka kkas no manis plūst prom, sajūta it kā caur manu ķermeni vilktu caurvējš un neizturama skaļa skaņa visulaiku skanēja man ausīs. Es, protams, pārbijos, jo man nelikās ka tas ir normāli, tā skaļā skaņa un ka tas notiek brīdī kad es vispār to nedomāju darīt, tā jau gluži neviļus var nolikt karoti, brrr... blink_a.gif Ķermeni sāka pārņemt tāda kā paralīze un es sāku par visām varēm kustēties un visas dīvainās sajūtas pazuda.Es pieļauju ka mans astrālais ķermenis sāka atdalīties, bet man nepavisam nepatika, ka tas notiek bez manas kontroles, tagad kādu laiku to nemēģinu mācīties, jo ir diezgan lielas bailes no tā atdalīšanās momenta, ja nu kkas notiek ne tā kā vajadzētu,eh... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_cosmoal_*
iesūtīt 17.11.2006 01:44
Raksts #43





Viesi




Tas labi, ka esi lasiijusi rampu, bet vinja aprakstoshais neliekas pilniigi ticams un paarliecinosh, tapee iesaku izlasiit arii citus manis pieminettos rakstniekus. Ja runaajam par biistamiibu, tad noteikti tas ir peedeejais, no kaa var baidiities. Un vispaar, bailes arii ir tas bremzeejoshais faktors visaa shitaajaa. Es taas gandriiz esmu izniideejis vienkaarshi vairaak par to visu aizdomaajoties, aizdomaajoties kas ir te un kas tur. Un vispaar, vai tad tu paziisti jaunus cilveekus, kas miega ne no shaa ne no taa vienkaarshi ir nomirushi??? Diez vai taadi gadiijumi vispaar ir bijushi! Un arii, esot tur, ja tev ir bail un tu domaa par visaadiem tur briesmonjiem, tad tu tos arii sastapsi un redzeesi, jo domas ir atspulggs tam, ko tu piedziivo...starp citu, arii reaalajaaa dziivee pastaav shaads princips- mees esam tie, ko mees domaajam!
Par pieredzi: ir bijushas shaadas taadas sajuutas paaris reizes. Ka peekshnji it kaa atmozhos, saprotu, ka man ir izdevies iziet no kjermenja, tad peekshnji nobiistos un ar taadu skalju troksni un aatrumu atgriezhos atpakalj. Vieniigais, ko esmu izjutis, ir tikai sajuutas bez vizuaalaa teela, tikai tumsa. Vibraacijas, sastinguma un smaguma sajuuta kjermenii ir diezgan biezha paraadiiba, vieniigais, ko nevaru panaakt ir atbriivoshanaas no kjermenja. Riktiigi to veelos, bet liidz shim nesanaak!!! Bet tas ir tikai laika jautaajums, to es zinu. Un kaadreiz vareeshu aprakstiit savu pirmo aarpus kjermenja sapraatiigo celjojumu! smile.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 21.11.2006 12:06
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Kādu tehniku tu pielieto? ermm.gif vajag jau katru dienu itkā mēģināt, tomēr ļoti daudzko ietekmē vienkārši domāšana par to un vēlme, jo tā atdalīšanās sajūta ko aprakstīju iepriekš man radās tikai pēc kādām 2 nedēļām, bet nedēļu es vispār neko nedarīju, tikai vācu info un domāju par to un piepeši tas ne no šā ne no tā sāka notikt. Par bailēm, tā ir mana lielākā problēma unsure_a.gif tomēr, es speciāli paņēmu biblenē psihologa grāmatu par baiļu pārvarēšanu, it sevišķi bail no tā atdalīšanās momenta, ja nu es iesprūstu pa pusei ķermenī pa pusei astrālā? blink_a.gif starpcitu šis ir diezgan izplatīts gadījums...Un vēl mājaslapā www.astralsociety.com viens teica, ka tjipa ir iemācījies astrālās ceļošanas laikā pārslēgt savu astrālo ķermeni uz paralēlo visumu, es teiktu citu dimensiju, kas manuprāt ir kkas baigi kreizī, iedomā cik jau pārattīstītu ļaužu nav? Iesaku paskatīties šajā saitā visādu info un citu cilvēku postus, visi kas tur ir lielākoties jau ir šo to pieredzējuši, un arī profiņu tur netrūkst.Eh, mēs vientieši iesācēji... huh.gif

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 21.11.2006 12:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 26.11.2006 15:39
Raksts #45





Viesi




Peedeejaa laikaa izmantoju Hemy sinc! Nokachaaju no neta Monroe instituta ierakstus!!! tur ir tehnikas, kas paliidz!!! Protams viss ir muusu domaashanaa, ikkatraa domaa!!! Cilveekam viss ir pa speekiem, ja speej pakljaut savu domu speeku!!!

Runaajot par pieredzi un iespeejaam astraalaa, tad man shkjiet, ka taam nav robezhu un tas nav mums, muusu domaashanai un pasaules uztverei saprotamas!!! Tu ir iespeejams pilniigi viss! Gan paraleelaas pasaules, citi energjeetiskie lauki, citas dimensijas, pagaatne, naakotne, cita realitaate un veel daudz kas cits! Tur ir kas vairaak kaa muusu pierastaa 3 dimensiju pasaule.

Tik jaaprot tur nokljuut, tad jau arii varees par visu paarlieciaaties! Man shkjiet, tas ir daudz jeedziigaak un labaak, kaa gandriiz pusi savas dziives pavadiit vienkaarshi guljot (sapnjojot)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 26.11.2006 17:55
Raksts #46


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Es sapratu ka tā ir ķermeņa nemateriālā pārvietošanās.
Kāds saprata???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 30.11.2006 11:46
Raksts #47


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Interesanti kaada ir astraalaas un citu dimensiju celjoshanas jeega ko, kaa tev liekas? Sevis pasha izzinaashanai vai pasaules izzinaashanai? Vai vnk zinjkaares deelj vispaar tas ir iespeejams? ohmy.gif
Par to skanju jeb skaljo dzjinkstonju ausiis par kuru es stastiiju, dzirdeeju ka taa ir kkaadas energjijas skanja ko tas noziimee? Kaa var izvairiities no taas dzjinkstonjas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 30.11.2006 13:11
Raksts #48


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Rowenny @ 01.11.2006 21:52) [snapback]1058292[/snapback]
Pati par šo pieredzi neatceros, bet ir bijis pāris reizes, kad ir tāda dīvaina sajūta. Tu guli un dzirdi un sajūti, kas notiek apkārt, bet nespēj pakustināt ne locekli, gribi atbildēt, bet lūpas ir pilnībā slēgtas, neizkustās no vietas. Diezgan bailīgi.

Kas attiecas uz šo: esmu dzirdējis teoriju par to, ka tādos gadījumos cilvēka apziņa ir nomodā, bet ķermenis — aizmidzis, un tad nu locekļi vienkārši neklausa. Pašam tā nav gadījies, bet zinu cilvēkus, kuriem bijis tāpat, kā tev, Rowenny.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_cosmoal_*
iesūtīt 03.12.2006 17:30
Raksts #49





Viesi




smile.gif man jau liekas, ka shi celjoshana galven kārt ir sevis izzināšanai. Tāpat jau var prasīt, kāda jēga ir zemes dzīvei. Acīmredzot gan tā, gan tā mēs kaut ko mācāmies apgūstam, attīstam sevi, pilnveidojamies! Kam? Acīmredzot kaut kam tādam, ko savādāk nevar sasniegt. Bet ja godīgi, tad viens no mērķiem, kāpēc tu personīgi, piemēram, vēlētos apgūt šo ceļošanas mākslu, varētu būt, lai iegūtu atbildes uz tevis uzdotajiem jautājumiem. smile.gif smile.gif Domāju, ka tur esošās augstākās enerģētiskās būtnes ir spējīgas sniegt atbildes uz jebkuriem jautājumiem smile.gif

Protams, ka ir iespējams. Tad jau jāuzdod arī jautājums, vai mēs naktī redzam sapņus, vai tas ir tikai izdomājums!!!

Runājot par skanju - gruuti kaut ko komentēt un teikt. Itka esot tā, ka nevar uz savām sjūtām ieceklēties, tas ir, nedrīkst tās uztvert fiziski, itkā vajagot visu tā kā uztvert no malas, nedomājot. Varbūt, ka tu pārāk daudz nofokusējies uz šo skaņu, un tādā veidā liki tai būt un pastiprināties. Vari mēģināt atcerēties, vai iztēloties kādu jauku vietu, atgadījumu, okeānu, palmas, pludmali un nofokusēties uz šīm sajūtām, nedomājot, kas un kā notiek ar fizisko ķermeni!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 08.12.2006 16:43
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Kaa tev iet ar praktizeeshanu, man shodien atkal gadiijaas savaadiibas.Taatad gulju un redzu sapni, kur esmu citplaneetieshu kughii(shchiiviitii), saakumaa es redzu cilveekiem liidziigas buutnes kuras straada pie operaaciju galda, bet peec tam paraadaas klasiskais peleekais citplaneetietis ar lielajaam melnajaam aciim. Kughis saak griezties, es saaku justies kaa karuselii, man tas nepatiik un tad es atkal juutu astraalaa khermenja atdaliishanos, tikai nevaru neko pakustinaat, man ir bail un es jau esmu nomodaa, tad veel briidi ir taa atdaliishanaas sajuuta un es atveru acis un sajuutas pamazaam paariet, nu ko teiksi? Es atkal ljoti paarbijos! blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_alancosmo_*
iesūtīt 12.12.2006 01:55
Raksts #51





Viesi




CITĀTS(Miss Apoka Lipse @ 08.12.2006 16:43) [snapback]1072310[/snapback]

Kaa tev iet ar praktizeeshanu, man shodien atkal gadiijaas savaadiibas.Taatad gulju un redzu sapni, kur esmu citplaneetieshu kughii(shchiiviitii), saakumaa es redzu cilveekiem liidziigas buutnes kuras straada pie operaaciju galda, bet peec tam paraadaas klasiskais peleekais citplaneetietis ar lielajaam melnajaam aciim. Kughis saak griezties, es saaku justies kaa karuselii, man tas nepatiik un tad es atkal juutu astraalaa khermenja atdaliishanos, tikai nevaru neko pakustinaat, man ir bail un es jau esmu nomodaa, tad veel briidi ir taa atdaliishanaas sajuuta un es atveru acis un sajuutas pamazaam paariet, nu ko teiksi? Es atkal ljoti paarbijos! blink_a.gif



inchiigi smile.gif man ar dazhaadi sapnji raadaas, bet ar astraalo celjoshanu veel joprojaam nekas nesanaak! Aciim redzot neesmu veel kaut ko apguvis, kaa vajag! smile.gif
mani miiljaakie sapnji ir, kur es ar snowu lidinos. Galvenais, ka riktiigi feini, uz trampliiniem palecoties, riktiigi ilgi gaisaa lidinies un var griezt visaadus labos trikus! laikam deelj taa, ka pa iistam nesanaak padeeljot, musu "forshaa" ziema paaraak muus miil sad.gif tapee ar pa sapnjiem izbaudu sho prieku smile.gif

Ko lai skaka, bailes bija ir un buus cilveeka lielaakais bremzeeshanas iemesls, taa kaa, jatiek no taam valjaa un ta visas durvis valjaa! Kad mani pārņem bailes, es censhos iedomaaties, izprast tās, ko tās man dod, no kā tās rodas, vai tām ir jēga. It kā galvenās cilvēku bailes ir no nāves un visa, kas ar to saistīts, bet es takš zinu, kas būs, kad pienāks mans laiks. par to iedomājos, un bailes izzūd!
Un vēl, bailes ir no zemapzinjas, tiklīdz ieskaidrosi zemapziņai, ka nav no kā baidīties, tās pāries!
Veiksmi! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.12.2006 07:17
Raksts #52


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



A jums prātā neietnā, ka šie "sapņi" varētu būt tieši tas, kas tas ir - sapņi?

Nu jā, var jau sapņot, kā močī pa tramplīniem un kruķī tādus trikus, kādus reāli nemaz nevar izdarīt, ja vien tas nav tavs pēdējais lēciens. Nevari, nav iespējams - pasapņo. Bet tas nenozīmē, ka tajā brīdī tu pārcelies uz kaut kādu paralēlo mūžīgās ziemas un nereālās fizikas pasauli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 12.12.2006 09:55
Raksts #53


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Ēē, Shadowstalker, piedod protams, bet var redzēt ka tu esi pilnīgs iesācējs šajā ziņā. sapņi iedalās tik daudzās kategorijās ka tu pat nezini. Tradicionālais uzskats ka ir tikai lēnais un ātrais miegs ir diezgan aplams manliekas, jo pastāv arī tādi miega veidi kuros mēs spējam atstāt savu ķermeni un astrālā veidolā kautkur doties apzināti vai neapzināti, ja gadās neapzināti nekad nevar zināt kā tavas smadzenes apstrādās iegūto informāciju. nu tā apmēram, bet tam ko es rakstīju iepriekš jau tāpat nav nekāda sakara ar sapņiem un miegu, tas mans sapnis visdrīzāk bija gluži vienkārši dīvains sapnis, bet tas kas ar mani notika pēc tam varu derēt bija astrālā ķermēņa atdalīšanās, nu lai nu kā saproti kā gribi.

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 12.12.2006 09:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
StrawBerry69
iesūtīt 12.12.2006 18:12
Raksts #54


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.06



CITĀTS(ievuks @ 26.11.2006 16:55) [snapback]1067615[/snapback]

Es sapratu ka tā ir ķermeņa nemateriālā pārvietošanās.
Kāds saprata???


tu domaa kaa teleportēšanās? unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.12.2006 18:17
Raksts #55


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Teleportēšanās būtu materiālā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 12.12.2006 18:40
Raksts #56


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Uzmanies, ka kāds svoločs neielien tavā ķermenī while you're out there.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 17.12.2006 13:07
Raksts #57





Viesi




Njaa.. interesanti te palasiities, pashai arii shitais viss interesee

Kkur TV vai kur dzirdeeju, ka cilveeks var atdaliities no kjermenja, ja tam ir no dzimshanas dotas speejas vai arii, ja tam ir ljoti stipra griba.. Man ar to gribu taa ir kaa ir - jaatrenneejas. Neesmu lasiijusi vispaar neko par astraalo celjoshanu, tikai kko shur tur padzirdeejusi, taapeec iisti nemaz nezinu kaa tas daraams. Vados peec intuiicijas xD Liidz shim ir bijis taa, ka gulju, kko baigi domaaju un tad juutu, ka gulta itkaa saak vilņoties, pati kluustu smaga, peec tam viegla un taada sajuuta, ka celjos aigshup. Sajuuta visai diivaina un interesanta..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 21.12.2006 02:54
Raksts #58





Viesi




CITĀTS(Viesis @ 17.12.2006 13:07) [snapback]1075958[/snapback]

Njaa.. interesanti te palasiities, pashai arii shitais viss interesee

Kkur TV vai kur dzirdeeju, ka cilveeks var atdaliities no kjermenja, ja tam ir no dzimshanas dotas speejas vai arii, ja tam ir ljoti stipra griba.. Man ar to gribu taa ir kaa ir - jaatrenneejas. Neesmu lasiijusi vispaar neko par astraalo celjoshanu, tikai kko shur tur padzirdeejusi, taapeec iisti nemaz nezinu kaa tas daraams. Vados peec intuiicijas xD Liidz shim ir bijis taa, ka gulju, kko baigi domaaju un tad juutu, ka gulta itkaa saak vilņoties, pati kluustu smaga, peec tam viegla un taada sajuuta, ka celjos aigshup. Sajuuta visai diivaina un interesanta..


smile.gif feini, ka tev bez īpaša trenniņa ir izdevies sasniegt šāda veida sajūtas! Neatmet ar roku un ta ne tikai sajūtu veidā celsies augšup, bet gan pa īstam, un ne tikai celsies, bet spēsi arī lidot, kurp vien sirds kāro! Tieši to mēs ar Apoka lipsi cenšamies apgūt! smile.gif

smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 27.12.2006 19:29
Raksts #59


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Eu, cosmoal, a tu taisies vispaar kaadreiz arii piereģistrēties ko? tongue.gif un vispār pastāsti kas tev vēl interesē no šitām tēmām bez astrālās ceļošanas!

Un, viesi, klau tas tiešām ir baigi reāli ka tev tā sanāk bez iepriekšējās sagatavošanās, tu gan to nevari kontrolēt, bet palasi par šo tēmu dažādās grāmatās kas te ir minētas un varu derēt ka tu varēsi pat astrāli ceļot!

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 27.12.2006 19:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Cosmoal_*_*
iesūtīt 04.01.2007 16:26
Raksts #60





Viesi




It kā piereģistrējos, bet tad, man neļauj diskutēt šajā foruma, nez. kas par lietu! Lai nu kā, tam nav būtiskas nozīmes!

Mmmmmm, vēl bez astrālās ceļošanas man interesē zemapziņas iedarbība uz mūsu ikdienas dzīvi un velmēm, tās spējām ietekmēt mūsu dzīvi, domu spēkam uz ikdienu!

Un vēl pēdējā laikā kļuva interesanti par bioritmiskiem skaņu impulsiem, kas iedarbojas uz smadzeņu enerģētiskajiem, laukiem, izlīdzina tos un palīdz ietekmēt organismu dažādos veidos, piemēram, lai sasniegtu relaksāciju, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem, stresa, lai labāk uztvertu kaut ko, ko vēlies mācīties, lai uzlabotu veselību utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 08:58