Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Arpusķermeņa pieredze, Ne tikai astrālā projekcija
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:03
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskata,ka rietumos vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju vismaz vienu reizi ir atradušies ārpus sava ķermeņa.Tautas,kas mājo tik attālās vietās kā Grenlande un Jaungvineja, uzskata, ka dvēsele miega laikā astrāli pārceļo uz īpašu sapņu pasauli un tur puiedzīvoto iespējams atcerēties pēc pamošanās. Tad jau sanāk ,ka mēs visi spējam iziet astrālā? huh.gif Vai jūs ticat tādai hipotēzei?
Kāda sieviete stāsta : " Tas sākās, kad man bija deviņi gadi. Mēs mājojām Mančesterā, dzīvoklī ar trim guļamistabām. Tad es devos gulēt un mēdzu apjaust, ka manas acis ir valā un es patiesībā karājos pie griestiem. Es redzēju itkā visu no malas. Redzēju sevi guļam gūltā. Tas parasti notika spontāni un man bija bail" .
Pierādījums astrālās projekcijas eksistencei? Ko domājat Jūs? Vai šāda spēja pastāv un vai tā parādās pēkšņi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 6 7 8  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 155)
Viesis_Viesis_saule_*_*
iesūtīt 29.12.2008 13:32
Raksts #141





Viesi




CITĀTS(Shadowstalker @ 14.09.2008 12:48) *
Ja inteliģences mērs ir džeza, klasikas vai kā tur vēl noteikta klausīšanās, tad nevajag man tādu inteliģenci. Inteliģencei ir jābūt gudrai, nevis jāklausās noteikta tipa mūzika.



Tu nepareizi saprati. Ne jau jaaklausaas, bet jaasaprot un jaaizjuut. Tas, kursh to nevar - tas nav inteligents un es tam arii piekriitu. Tas ir raadiitaajs. Noteikti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 29.12.2008 18:16
Raksts #142


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Tu sāc cilvēkus šķirot pēc mūzikas gaumes? huh.gif Tīrākā ākstīšanās.

Kāpēc man liekas, ka ar šo pavedienu iet uz leju? blink_a.gif Un lielākā daļa tajā iepostojušo nez kāpēc ir viesi. Kas ir, kautrējaties no sava konta rakstīt vai arī forums tikai ar šo vienu pavedienu piesaista?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rolz
iesūtīt 04.01.2009 10:23
Raksts #143


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.08



Man pašam ir bijis tā. Es nezinu kāpēc tā ir. Es krācu. Reiz es vienkārši aizgāju gulēt. Pēc brīža es pamodos (itkā)
es laikam nepametu savu ķermeni jo jutu un dzirdēju, kā es krācu. Es vispār nespēju pakustēties. Krākšana man bija automātiski. Man likās, ka tas notika tikai dažas sekundes, bet tas tikpat labi varēja notikt stundas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.01.2009 03:02
Raksts #144


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nu ar tevi varētu atgadīties šitas. Šķiet, kaut kur KK jau šo saiti liku.

Tur aprakstīts stāvoklis, kurā tu esi pamodies, bet tavs ķermenis vēl nav. BTW, ir doma, ka mīti par lietuvēnu varētu būt radušies tieši no kā tāda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dreemmen
iesūtīt 18.01.2009 14:19
Raksts #145


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.09
Kur: Dagda



Tiem, kas saprot angļu - video par šo tēmu

Pats es vienreiz sapnī tiku astrālajā... uz 5 sekundēm... un nekas slikts ar jums nevar notikt, jo jūs ar ķermeni saista "sudraba ķēde", kuru nevar pārraut... jūs ko, Bleach neskataties? blink_a.gif

Es zinu, ka starp ķermeni un astrālo ķermeni ir "sudraba ķēde", kas savieno abus ķermeņus! To nevar pārraut! Vēl ir svarīgi darīt visu lēnām, citādi sāpēs galva vai būs sliktāk...

Šo rakstu rediģēja Roviela: 05.02.2009 09:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dreemmen
iesūtīt 09.01.2010 10:38
Raksts #146


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.09
Kur: Dagda



Skatos, ka te nevien jau neraksta... Lainukā tagad darbojas skype domubiedru grupa, kur visi brīvi var apriest visus jautājumus, kas saistīti ar šo tēmu... Mans niks Dreemmen

Vispār šaubos, ka kāds no foruma šeit vēl kko lasīs, bet caur googli var atrast šo diskusiju, tākā, raksiet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vasaras Gurķis
iesūtīt 12.02.2010 22:10
Raksts #147


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.02.10
Kur: http://dejotprieks.lv



Man lieks, ka tas ir drusku aizmiglots uzskats par "asralo ķermeni un projekciju" varbūt tu vnk sapņo to ko veleis ka tu pats sapni redzi sevi kā tu guli, simtam reižu ir bijis ta ka tu pamosties it kā bet neēsi pamodies un pamosties vēleiz šoreiz pa īstam, es nedomaju ka tā ir astrala ceļošana drīzak kā smuks krāsains realistisks sapnis. Turklāt, via tad mums visiem nav bijuši bailīgi sapņi? mokški tuneļa gala, nespēja skreit, krišana, lidošana, bailes kliegt untml. Tas viss ir diezgan nosacīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dreemmen
iesūtīt 04.09.2010 13:19
Raksts #148


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.09
Kur: Dagda



CITĀTS(Anonymous @ 10.12.2008 20:16) *
Ir grāmata ko var nopirkt "Zvaigze ABC"... Tur ir viss par to un ap!
Grāmat saucas "Ieskaties sevī" !


Neiteiktu ticēt visam ko raksta... Ir jādomā ar savu galvu arī.

CITĀTS(...dovenda... @ 10.12.2008 22:08) *
Man ir divi jautājumi grin.gif ..

1. Kā no astrālās projekcijas var iziet..?
2. Cik ilga ir iespējama astrālā projekcija..?


1. Grūti pateikt. man bija tā, ka gribēju atgriezties, bet tad sapratu, ka es nezinu kā... tad es nomierinājies, tākā aizvēru acis un "iemigu" ar domu, ka vēlos atgriezties...
2. Nevaru pateikt pēc savas pieredzes, bet esmu dzirdējis, ka tie, kuriem tas grūti izdodas, ļoti ātri atgriežas... Zinu, ka viens bija katkur 2 mēnešus, bet ķermenis gulēja komā slimnīcā...

CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 25.12.2008 15:36) *
Ja šāda tehnoloģija eksistē, tad kāpēc tā netiek pielietota dažādu starptautisku konferenču, semināru un simpoziju organizēšanā? Iedomājieties, cik naudas un laika (lidmašīna, viesnīca, dienas naudas) varētu ietaupīt, ja seminārus un konferences organizētu `astrālajā plānā`... smile.gif


Biznesmeņiem navko līst astrālā, jo viņi pārāk domā par fizisko labumu un problēmām... Un vispār AP nav vajadzīgi nekādi semināri lai kautko uzzinātu... Tā nav tehnoloģija... Tikpat labi varēji uzrakstīt: "Mērkaķi varētu atceļot uz mēreno joslu un audzēt banānus siltumnīcās"


Un vēlkāds rakstīja, ka tāda sajūta notiek, jo cilvēks aug un naktī to jūt...

Atbilde:
'' Okei, vari ticēt tik muļķīgam izskaidrojumam, ja tā tu jūties labāk...''

Šo rakstu rediģēja Dreemmen: 04.09.2010 13:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 04.09.2010 18:12
Raksts #149


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Biznesmeņiem navko līst astrālā, jo viņi pārāk domā par fizisko labumu un problēmām...

Taisni otrādi. Biznesmeņi ir cilvēki, kas augstu vērtē savu laiku un naudu. Līdz ar to iedomājies, KĀDS ieguvums būtu, ja viņiem uz aizokeāna biznesa tikšanos nevajadzētu tērēt desmitiem stundu lidmašīnās un tūkstošiem naudiņu par to lidmašīnu un viesnīcām, ja šādu biznesa tikšanos varētu saorganizēt astrālajā projekcijā?
CITĀTS
Un vispār AP nav vajadzīgi nekādi semināri lai kautko uzzinātu...

AP noteikti nekas nav vajadzīgs, bet cilvēkiem mēdz būt vajadzīgi semināri, konferences vai vienkārši tikšanās. Kāpēc neizmantot AP šādiem nolūkiem, m?
CITĀTS
Tā nav tehnoloģija...

Ja tā nav tehnoloģija, tad KAS tas ir? Tehnoloģijas jau nav obligāti kaut kas ar mehānismiem vai tehniskām ietaisēm saistīts, tas, ka mēs rakstīt un lasīt arī būtībā ir tehnoloģija. Veidi, kādos mēs atslābināmies no ikdienas stresa vai pārdzīvojumiem, arī principā ir tehnoloģijas, pat ja tas nozīmē kādu laiku pabūt vientulībā dabā. Vienkārši runājot, tehnoloģija - tas ir veids, kā kaut ko panākt. Ja astrālā projekcija ļauj mums pārvietoties vai sazināties īsā laika sprīdī par baltu velti un netērējot nekādus citus resursus - tad tā viennozīmīgi IR tehnoloģija.

Ja vien tas, protams, vispār ir iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mūdzis
iesūtīt 04.09.2010 18:21
Raksts #150


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa:
Pievienojās: 13.08.10



Man tas liekas savādu un pati es gībe'tu to piedzīvot, tas varētu būt interesanti. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 04.09.2010 18:26
Raksts #151


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Varētu tālā nākotnē to pārbaudīt. smile.gif
Izklausās jau ļoti interesanti. Gribētos gan zināt, cik ļoti pēc tā visa man to gribētos piedzīvot. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dreemmen
iesūtīt 05.09.2010 09:00
Raksts #152


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.09
Kur: Dagda



Miervaldi, naudas nozīme san jau zaudējusi savu jēgu... Nauda ir kļuvusi par ļaunumu, kas samaitā pasauli... Un naudu novērtē vairāk tie, kuri katru dienu skaita santīmus, lai kautcik ietaupītu... Un laiku novērtē tie, kuri zina, ka drīz beigsies viņu laiks... Astrālā tādām lietām vairs nav nozīmes... Astrālā ir nozīme citām vērtībām....

Par pārējo nestrīdēšos...


Un saku visiem tiem, kas šaubās, ka astrālā pasaule ir reāla un ka tajā var nokļūt pametot fizisko ķermeni - tas ir reāli!

Šo rakstu rediģēja Dreemmen: 05.09.2010 09:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 05.09.2010 10:58
Raksts #153


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Par to naudas būšanu piekrītu.
Laiks tūlīt pat var beigties jebkuram no mums [tfu tfu tfu], tāpēc es domāju, ka vienkārši ir jādzīvo tā, it kā nekas nevarētu notikt. Vienkārši jāizbauda dzīve. Nu es nezinu, bet šis ir mans viedoklis.

Dremmen, vai kāds rakstīja, ka tas nav reāli?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 05.09.2010 11:36
Raksts #154


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Miervaldi, naudas nozīme san jau zaudējusi savu jēgu... Nauda ir kļuvusi par ļaunumu, kas samaitā pasauli...

Manuprāt taisni otrādi, naudas pasaulē nozīme tieši pieaug. 19. gadsimtā un vēl 20. gadsimta sākumā cilvēki pat attīstītajās valstīs varēja mierīgi eksistēt naturālajās saimniecībās, pārāk neiespringstot par naudas jautājumiem, kamēr mūsdienās tas jau ir daudz sarežģītāk.

Piedod, nekas personīgs, bet par naudas nozīmes zudumu un naudas bezvērtību parasti gaužas tie, kas paši viņu nepelna. Es arī tā darīju tīņa gados. Bet, gadiem ejot un pieaugot cilvēki šīs lietas mēdz pārskatīt, un pat ja ne no laba prāta - tad dzīve viņus uz to piespiež.
CITĀTS
Dremmen, vai kāds rakstīja, ka tas nav reāli?

Nu jā, vispār jau es tā rakstīju gan wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 05.09.2010 11:52
Raksts #155


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



CITĀTS
Nu jā, vispār jau es tā rakstīju gan

Heh, nu piedod, ka nepamanīju, Gotiņ.

Anyway.. Manuprāt, kādam tas ir reāli - kādam ne! Tas jau arī ir no cilvēka atkarīgs. Tik pat labi - es varu skriet, bet kāds nē, un trīs reiz minat - kāpēc?.. Lai vai kā, bet uz savas ādas nav nācies to piedzīvot, tāpēc es labāk paklusēšu. wink.gif

Šo rakstu rediģēja Teletūlbijs.: 05.09.2010 11:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 05.09.2010 13:04
Raksts #156


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Manuprāt, kādam tas ir reāli - kādam ne! Tas jau arī ir no cilvēka atkarīgs. Tik pat labi - es varu skriet, bet kāds nē, un trīs reiz minat - kāpēc?

Nu redz, skriet var praktiski visi cilvēki, un ja kāds nevar paskriet, tas drīzāk ir izņēmums (trauma, slimība, invaliditāte, vecums). Ar šitām <astrālajām> lietām ir otrādi - tās <var> tikai daži cilvēki, un tie, kas <nevar>, var varošo varēšanu nekādi nevar pārliecināties (kā tas ir, piemēram, attiecībā uz mazāk izplatītiem talantiem - muzikālo un absolūto dzirdi, piemēram).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 6 7 8
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:42