Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Adrenna - ATD, [C] [PZP]
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 15.08.2007 09:30
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Laipni aicināti piebiedroties kārtējā pasaules glābšanā!
Mana pirmā LS ļoti ilgā laikā - mazliet vairāk pa gadu, man šķiet. Tāka zinu, ka kļūdos, taču ceru uz atsaucību. Mēģināšu ievirzīt pareizajā sižetā, un anketas, lūdzu, sūtiet man!
Iedvesma ņemta no dažām labām citām LS šajā fōrumā, un karte no TES IV, jeb Oblivion'a, jo man vienkārši bija slinkums izdomāt pašai.
Karte (drusku nepilnīga, taču sižeta dēļ labāka nav pieejama)

Adrenna bija kūrorta pilsēta. Fejas un elfi tur redzēja savas mājas, un cilvēki un citas būtnes varēja izklaidēties un izbaudīt Adriennas jūras veltes. Tas ir, līdz šim. Kādu dienu, kas iesākās tik parasti, notika krasas pārmaiņas. Daži teicās paredzam šīs pārmaiņas jau agrāk, bet vienā brīdi visi pamanīja, ka Adrennas reljefs ir izmainījies līdz nepazīšanai. Siltie un patīkamie meži pēkšņi kļuva par stāviem un neauglīkiem kalniem un kādreiz tik skaistā Lillijas upe kļuva neglīta un zivis pamazām izmira. Ganāmpulki lēnām kļuva mazi un nepatīkami, dēļ sausuma un
dzeramā ūdens trūkuma. Medības drīz kļuva bezjēdzīgas un vienīgā cerība bija augļi un krājumi. Par laimi, galvenās pilsētas bija uzturējušas botāniskos dārzus, kuros auga īpaši ziedi priekš fejām un augļi, lai gan tas sākotnēji bija domāts tūristu izklaidēšanai. Arī dzeramais ūdens saglabājās no kalnu strautiem, kuri palika tīri vienalga kādas pārmaiņas tiem vajadzēja izdziest. Pēc pāris nedēļām, pāris draugi un paziņas sapulcējās bārā un uzsāka mēģinājumu palīdzēt. Tas bija slepeni, jo pēdējā laikā visi, kuri mēģināja pastrādāt noziegumus vai dumpoties, tika mistiskā veidā pazuduši -
Vai vēlies uzzināt, kas notika tālāk? Piesakies spēlē! Bet uzmanies, jo vēl un vēl jauni kalni aug un pazūd, un ļoti iespējams, kāds nezināms spēks grasās ko izbeigt - bet varbūt izveidot ko jaunu? Neuzticieties kartei un loģiskajam, jo šajā pasaulē maģija vēl pastāv!


Pārējais info:
Ja jūsu anketa ir apstripinātā, tad es jums personīgi iedošu kādu spēju. Bet brīdinu, tā nebūs kāda elementa pārvaldīšana vai kas cits tik varens, taču es centīšos izvēlēties praktisku viņu. Pēc tam gan būs iespēja iegūt papildus spējas, kuras gan jūs varēsiet izvēlēties....
Spēles mērķis ir savākties kautkā kopā Rhiannā, apspriesties un izlemt iztaujāt kādu gudru burvi Modu, kurš varbūt varētu zināt atbildi - viņa jau agrāk bija paredzējusi ko tādu. Taču, viņa dzīvoja Siennā, kura tagad ir izolēta dēļ kalniem, kuri ir pārtraukuši ceļu. Arī tilti pār Lilliju ir sagrauti, itkā kāds negribētu lai kāds tiek iekšā Siennā....
Rases jūs paši varat izdomāt, bet, lūdzams, ievietojiet rases aprakstu. Un tikai kādu trīs izdomātos rases pārstāvjus! Citi var lietot jau esošās rases.
Elfi (slaida augums, lielas spicas ausis un lielas zināšanas maģijas un dziedniedzības jomās. Pluss - vienīga rase, kurai var piemist dziedēšanas spējas, kā arī ātri refleksi.
Nakts elfi (Līdzīgi Tīrajiem elfiem, tikai ar tumšāku, bālu ādu un acīm dzeltenīgos toņos un pustoņos.)
Tīrie elfi ( ar blondiem matiem, hierarhijā visaugstākie.)
Koku elfi (tikpat gudri kā cilvēki, tikai daudz veiklāki un ļoti labi saprotas ar putniem un labi pārvalda loku. Var paši izveidot lokus un bultas, pārsvarā izvairās no citiem un mājas būvē kokos.)
Cilvēki (tākā mēs, tie cilvēki otrā ekrāna pusē, tikai rūdītāki un sabriediskāki. Humora izjūta, cīņas māksla un citas lietas atkarīgas no audzināšanas apstākļiem un spējām - visizplatītākā rase Adrennā.)
Cīnītāji/Mednieki (kā jau viņi ir, intinkti un cīņas spējas labas)
Magi/Burvji (Tikpat labi maģijā kā elfi, tikai bez dziedēšanas spējām. Daudz laiku pavadījuši mācībās, tāpec var savu spēju izmantot gandrīz visā pilnībā, taču arī tas ir atkarīgs no vecuma)
Alķīmiķi/Zaglī (kā cilvēki, bet ar atbilsotšiem refleksiem un runas spējām)
Citi
Puscilvēki (Cilvēka un kāda dzīvnieka krustojums - kentauri, mežakaķi, utt. Ļoti reto sastopami un tikai viens spēlētājs tāds var būt! (ja nu vienīgi man ir labs garastāvoklis *ļauni smiekli un kaut kur tālumā atskaņojas pātagas sitieni* ātri refleksi un pārsvarā dabīgas spējas, taču ļoti minimāli var tās izmantot, jo nav to iemācījušies.
Vampīru gan šoreiz nebūs. laughing.gif
Dēmoni (Ne vienmēr ļauni, tie praktiski nav iespējami, jo Adrennā laiž iekšā tikai tādus, kuri ir pierādījuši savu uzticību, un, ja kāds tur ir iekļuvis nelegāli, viņi tiek vajāti (jā, Adrennā ir elfi signalizācijas). Ļoti liela iespējamība lidot ar vai bez spārniem, sajūt cita dēmona klātbūtni.)

Anketa:
Tēla vārds,
dzimums,
rase (no piedāvātajām)
vecums,
dzīvesvieta, (Visi satiekas Rhiannā, taču daži var būt ieceļotāji)
speciāli spēki (aizpildīt pēc tam, kad esmu apstripinājusi!)
ieroči, amuleti (nepārspīlējiet! Cīnītājiem zobens vai cirvis vai kas, magiem zizļi, taču var maģiju veikt arī ar prātu un rokām, kā arī kāds laimes amulets. Zagļiem dunči vai kas tamlīdzīgs.)
Klase: Burvis, Zaglis, Cīnītājs
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti),
izskata apraksts,
rakstura apraksts,
tēla pagātnes apraksts (obligāts! Mēs taču varam uzrakstīt divas rindiņas, ne?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Roviela
iesūtīt 19.08.2007 19:48
Raksts #41


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Sapratu! Ja ir kāda būtne - tad ar tās acīm, ja nav, tad no vietām, kur pats kādreiz esi ko vērojis. Plus vēl neliela papildus spēja - ja zini, kāds izskatās priekšmets vai būtne, kuru gribi ieraudzīt, tad to ieraudzīsi, bet tad nezināsi, kur tas ir, ja nebūsi tur bijis. Tā?
Ja priekšmets vai būtne ir tuvumā, tad to piedevām vēl arī var sajust. Jautājums - cik tuvu? 10 metri? 100 metri?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 19.08.2007 20:05
Raksts #42


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Emm. Vai tēlam var piederēt kāds dzīvnieks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 19.08.2007 22:02
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Man drīkst būt zirgs ar kuru piem. es atjāju uz krodziņu? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 23:07
Raksts #44


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Par atsevišku samaksu, es tevi varu pavizināt pa bāru xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 19.08.2007 23:14
Raksts #45


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Par atsevišķu samaksu? xD.gif
Uz savas muguras? w00t.gif

Šo rakstu rediģēja Mr. Green.: 19.08.2007 23:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 23:15
Raksts #46


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Nē, es esmu Kentaurs xD.gif xD.gif xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 19.08.2007 23:15
Raksts #47


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Nu ja, pareizi. Cik grašus ņemsi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 23:16
Raksts #48


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Es tač ākstos xD.gif nesīšu īpašos gadījumos xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 19.08.2007 23:17
Raksts #49


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Labi. Sarunāts. xD.gif
būšu tavs īpašais klients. happy.gif

Šo rakstu rediģēja Mr. Green.: 19.08.2007 23:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 23:20
Raksts #50


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Tiksi pie īpašā vietas... piesiets pie vēdera ar seju pret zemi xD.gif xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 19.08.2007 23:22
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Tikšu biznesa klasē? xD.gif
Sagribēji gan. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 23:24
Raksts #52


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Nu kā gribi wink.gif

Sazin, vai mēs šobrīd spamojam par tēmu? Labāk izbeigsim, lai gan es vienmēr gaidu procentus ar atplestām rokām xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 07:01
Raksts #53


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Roviela, jap, bet to priekšmetu/būtni var sajust - it kā intuīcija saka priekšā, kurā virzienā tas ir. Neliels papildinājums.

Melomania, sūti vien iekšā to anketu, taču mājdzīvnieki nevar būt.
Par zirgiem - spēlētāji varēs izvēlēties, jā vai nē, taču šķiet, ka kāds labi noskaņots zemnieks varētu aizdod zirgus - kā saka, ja vien palīdzēs jo kā jau kūrota valstij, zirgi te ir vairumā.

skatiet, kā es jūs kūdu sadarboties, kad lietu uzsūtu, gan sasēdinu pie viena galda. xD.gif

Šo rakstu rediģēja Mākoņkaķis Aurēlija: 20.08.2007 07:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 07:33
Raksts #54


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Tēla vārds – Selīna
Dzimums - Sieviete
Rase (no piedāvātajām) – Nakts dēmons un kaut kas no elfa.
Vecums – 85
Dzīvesvieta, (Visi satiekas Rhiannā, taču daži var būt ieceļotāji) – Viņu pavisam mazu atrada pie upes Rhiannā kāds vecs mags. Tagad bieži klejo no vienas vietas uz otru. Reti kad paliek vienā vietā ilgāk par pusgadu. Meklē bandu, kura nogalināja maga sievu.
Speciāli spēki (aizpildīt pēc tam, kad esmu apstripinājusi!) - Ātri apgūst lietas, spēj lidot (kā jau dēmōns, taču tas ļoti nogurdina), un pats galvenais - spēj sarunāties vai sazināties ar dzīvniekiem, un ļoti īpašiem draugiem telepātiski. Domas gan neizdosies lasīt.
Ieroči, amuleti (nepārspīlējiet! Cīnītājiem zobens vai cirvis vai kas, magiem zizļi, taču var maģiju veikt arī ar prātu un rokām, kā arī kāds laimes amulets. Zagļiem dunči vai kas tamlīdzīgs.) – Zobens, kuru viņa atrada kādā noplukušā veikaliņā un uzreiz to nopirka, neapjaušot tā patieso spēku. Tas var iegailēties gaiši zilās liesmās un dot enerģiju tā nēsātājam. No burvja mantots mazs, ap kaklu liekams veiksmes medaljons.
Klase: Cīnītāja/burve - mācekle
Fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti) – http://ober.darkruins.com/full_view.php?art_id=520
Izskata apraksts – Skaista, slaida sieviete, ap metru 73 gara, sarkanīgiem, līdz jostasvietai gariem, viļņainiem matiem, bālu ādu un smaragdzaļām, noslēpumainām acīm. Uz muguras ir melni spārni. Parasti ir ģērbusies melnā ar sarkanu, pieguļošā, korsetes veida kleitā un virs tās, melns apmetnis ar kapuci, kurš noslēpj spārnus. Pāri mugurai maksts ar zobenu. No elfiem ir mantojusi veiklību.
Rakstura apraksts – Viņa ir jauka, pieklājīga un draudzīga pret visiem, taču nekad nevienam neuzticas 100% . Viņai var uzticēt visus noslēpumus, jo viņa nekad tos nevienam citam neatklātu. Reti kad noslēdzas sevī. Reti kad mēdz iegrimt sapņos par nākotni. Mēdz būt visai ziņkārīga, taču spēj sevi apvaldīt. Darīs visu lai atriebtos tam, kurš izdarījis ko ļaunu pret viņu vai viņas draugiem. Kad viņa ir nokaitināta, tad spēj būt visai agresīva un nekautrējas lietot rupjus vārdus.
Tēla pagātnes apraksts (obligāts! Mēs taču varam uzrakstīt divas rindiņas, ne?) – Kad viņu atrada burvis, viņai bija tikai 3 gadiņi. Viņa sieva palīdzēja Selīnu audzināt. Ap pieciem gadiem viņai sāka augt spārni un mags saprata, ka bērns ir nakts dēmons, jo tikai viņiem ir tik melni spārni. Šie dēmoni ir visai reta rase un tādēļ mags pieņēma viņu kā savu meitu. Jau bērnībā viņa bija ļoti skaista, taču tagad ejot pa ielu, daudzi vīrieši nespēj atraut no viņas ne acu. Selīna to neņēma vērā un bija pret visiem draudzīga, taču visai piesardzīga. Viņu visi pazina un cienīja, taču neviens nezināja, ka viņa ir nakts dēmons, bet mazliet spico ausu dēļ un zināšanu maģijā, daudzi domāja, ka viņa ir elfa. Viss gāja mierīgi līdz kādu dienu viņai un burvim uzbruka kāda banda un tās laikā gāja bojā maga sieva. Pagāja ilgs laiks kopš tā brīža un burvis pamazām sāka ieslēgties sevī. Aizvien mazāk laika viņš pavadīja kopā ar Selīnu un kaut gan daudzi palīdzēja viņiem atgūties no smagā trieciena, likās, ka nekas vairs nebūs kā agrāk. Bet tad kādu rītu burvis viņu uzmodināja neierasti agri un viņi devās projām. Uz neatgriešanos. Vismaz tā tas likās. Tā bija vienīgā iespēja, jo savādāk viss atgādināja par Alisi. Pagāja daudzi gadi un viss atgriezās ierastajās sliedēs. Selīna un mags bieži mainīja apmešanās vietas un pa šo laiku, mags mācīja viņai visu ko zināja. Pēc pāris gadiem mags nomira un Selīna palika viena. Pēc pāris gadiem viņa atgriezās Rhiannā un tad viss sākās. Viņa bija dzirdējusi par kādu grupiņu, kura it kā taisoties noskaidrot kas tieši ir noticis un kas pie tā ir vainīgs.

Šo rakstu rediģēja melomania: 20.08.2007 07:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 13:27
Raksts #55


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Cik saprotu tad -
Lielais galds:
Nirnaeth
Roviela
RLV
Kikī
Ilivarra
Lete:
Linkjuks
Mr. Green
Antaress
Melomania

Šo rakstu rediģēja Mākoņkaķis Aurēlija: 20.08.2007 13:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 20.08.2007 13:28
Raksts #56


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Nē, es esmu pie maza galdiņa blakus lielajam galdam. Jo es jau tur sākumā apsēdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 20.08.2007 13:29
Raksts #57


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Es neesmu pie letes. Vairs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 20.08.2007 13:30
Raksts #58


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Es paēdu pie lielā galda, aizgāju pie letes lai samaksātu un nu tagat tur vienkārši dzeru alu. mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.08.2007 13:32
Raksts #59


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



laughing.gif
Pēdējais laiks krodziniekam palūgt mazliet klusuma un tad visus aizsūtīt glābt pasauli pasakot kādu nelielu drumsliņu informācijas, kas norādītu, kur sākt meklēt to glābšanu. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.08.2007 13:46
Raksts #60


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Ei jūs, krodziniekam daudz darba, runājiet paši xD.gif Nē, nu labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 06:36